|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje sexat
17.6.2008 7:46:30   
lelaval
Ja in imava otroke oba pa kaj.


Kolko so pa stari otroci?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kje sexat
17.6.2008 7:53:17   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala za takšne in drugačne odgovore vendar sva se po včerajšnjem daljšem pogovoru odločila,da pustiva stvari zaenkrat take kot so,ker gremo skupaj na dopust in nočem,da kaj pokvari vse skupaj.Saj se nobenemu ne mudi oziroma gre le za sex.

Če potrebuješ ideje, kje sexat na morju...ti samo vprašaj....


user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim, da ne bo nič spraševala, ker tam klima dela svoje, pa se bo pač zgodilo

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kje sexat
17.6.2008 8:45:11   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

o marička celo na dopust greste skupaj, uh, tole mora bit pa zanimivo vse skupaj. Nočem moralizirat ampak vseeno upam da spregledata da to ni način, kar zdaj delata.


Kaj pa če se kar za swing zmenijo, pa ne bo problema. Volk sit, koza cela.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kje sexat
17.6.2008 10:24:16   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

o marička celo na dopust greste skupaj, uh, tole mora bit pa zanimivo vse skupaj. Nočem moralizirat ampak vseeno upam da spregledata da to ni način, kar zdaj delata.


Kaj pa če se kar za swing zmenijo, pa ne bo problema. Volk sit, koza cela.


Saj sem tudi jaz nekaj takega predlagala. V bistvu bolj menjavo partnerjev. user posted image  Se mi pa zdi to skoraj boljša ideja. Za vsak slučaj, če ugotovita, da je z domačim vseeno boljše.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kje sexat
17.6.2008 11:17:43   
puncica
mah pa kaj se zdej delate norce nouser posted image , če se je zaljubila se je pač zaljubila, ampak tole nadaljevat je pa samomor, še če ne bi bili družinski prijatelji bi bilo vse skupaj čudno, da pa ste družinski prijatelji in tole pelješ naprej je pa katastrofa, vsaj jaz tako mislim in upam da to spregledaš tudi ti, razen če ti partnertstvo in prijatelji nič ne pomenijo in je tale skrivna veza veliko bol pomembna.

Sploh pa to ni bilo vprašanje, ampak morala sem napisat user posted image , upam da si (boš) našla primeren kraj za razvajanjeuser posted image

Kako dolgo pa tole že vozita takole?



< Sporočilo je popravil puncica -- 17.6.2008 11:18:20 >

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kje sexat
17.6.2008 11:17:55   
srki
No, saj je res to najbolje, pa še skrivat se ne bo treba, razen pred otrociuser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kje sexat
17.6.2008 11:24:22   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

mah pa kaj se zdej delate norce nouser posted image , če se je zaljubila se je pač zaljubila, ampak tole nadaljevat je pa samomor, še če ne bi bili družinski prijatelji bi bilo vse skupaj čudno, da pa ste družinski prijatelji in tole pelješ naprej je pa katastrofa, vsaj jaz tako mislim in upam da to spregledaš tudi ti, razen če ti partnertstvo in prijatelji nič ne pomenijo in je tale skrivna veza veliko bol pomembna.

Sploh pa to ni bilo vprašanje, ampak morala sem napisat user posted image , upam da si (boš) našla primeren kraj za razvajanjeuser posted image

Kako dolgo pa tole že vozita takole?




Bentiš, jaz se sploh ne delam norca. Res ne. Jaz pač v tem vidim rešitev vseh težav. Ni varanja, torej se tudi skrivati ni treba. In dandanes je to že dokaj razširjena stvar, tak da ne vidim v tem nobenega norca delanja.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kje sexat
17.6.2008 11:33:40   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Bentiš, jaz se sploh ne delam norca. Res ne. Jaz pač v tem vidim rešitev vseh težav. Ni varanja, torej se tudi skrivati ni treba. In dandanes je to že dokaj razširjena stvar, tak da ne vidim v tem nobenega norca delanja.


in tanikaa ti misliš da bi tole šlo, da bi onadva predlagala svojima dvema da se dajo skup dol. A ti to čist resno misliš da bi šlo al kaj? Ma ne verjamem no, da ti to resno....


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kje sexat
17.6.2008 11:49:34   
srki
ja, jaz se tudi ne delam norca. Meni je bolj bolno, da se onadva dol dajeta na skrivaj, pol se hodita pa vsak k svojemu partnerju/partnerki v pojstlo stiskat pa se tolažit, če so kje kakšni problemi? Če je pa interes obojestranski, pa naj si to privoščijo. Mogoče ju bo pa potem minilouser posted image .

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kje sexat
17.6.2008 12:11:55   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Bentiš, jaz se sploh ne delam norca. Res ne. Jaz pač v tem vidim rešitev vseh težav. Ni varanja, torej se tudi skrivati ni treba. In dandanes je to že dokaj razširjena stvar, tak da ne vidim v tem nobenega norca delanja.


in tanikaa ti misliš da bi tole šlo, da bi onadva predlagala svojima dvema da se dajo skup dol. A ti to čist resno misliš da bi šlo al kaj? Ma ne verjamem no, da ti to resno....




Ne vem če bi šlo ali ne bi šlo. Je pa ena izmed rešitev, kjer je volk sit, koza pa cela. In verjemi, veliko je takih parov, ki to prakticirajo. In če vzameš samo še swingerstvo. Dandanes to že več skorajda ni tabu. In če nekaterim parom to ustreza ... zaradi mene naj kar.

In ob branju njenega posta mi je to edino prišlo na misel. Je opcija, ni pa nujno, da je rešitev. Itak bosta že sama vedela, če je kaj takega med njimi mogoče ali ne. Saj toliko pa ja poznata svoja partnerja.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kje sexat
17.6.2008 12:27:40   
Anonimen
Kaj takega absolutno odpade.


Otroke pa imava stare osem let oba.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kje sexat
17.6.2008 12:30:26   
puncica
ampak po moje ti, ki se gredo swingerstvo, ne gojijo ljubezni do nekoga ampak se gre zgolj za sex, tale pa govori da sta s tem družinskim prijateljem zaljubljena. Mislim da pri menjavi partnerjev je treba ločit med golo strastjo in ljubeznijo, saj če želiš tole peljat moraš čustva izklopit, kar pa v tem primeru ni možno kot sem rekla sta "baje" zaljubljena. user posted image

Tako da tole ni rešitev user posted image

NO evo itak se je javla.

Pa še enkrat če si spregledala: Kako dolgo že tole zaljubljenost vozita?


< Sporočilo je popravil puncica -- 17.6.2008 12:31:14 >

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kje sexat
17.6.2008 12:31:49   
srki
zakaj pa odpade? A vidva se lahko, onadva se pa ne smeta, al kako? Sicer pa, že imata tako željo, se bo že prikradla ena možnost, da to izkoristita. Samo ne vem no, da ne bo izpadlo kot obsojanje, kot sem že napisal, pusti svojega moža, tisti prijatelj pa ženo, pa bo vse ok. Al se vama gre samo za popestritev, da vidva seksata, svoje partnerje pa imate za norca?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kje sexat
17.6.2008 12:33:22   
Anonimen
Kako dolgo že to peljeva?Par mesecev.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kje sexat
17.6.2008 12:34:27   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

ampak po moje ti, ki se gredo swingerstvo, ne gojijo ljubezni do nekoga ampak se gre zgolj za sex, tale pa govori da sta s tem družinskim prijateljem zaljubljena. Mislim da pri menjavi partnerjev je treba ločit med golo strastjo in ljubeznijo, saj če želiš tole peljat moraš čustva izklopit, kar pa v tem primeru ni možno kot sem rekla sta "baje" zaljubljena. user posted image




Ja, verjetno je vse to res. Ne vem. Nimam izkušenj ne s swingerstvom, ne z menjavo partnerjev in največja sreča, tudi ne s tem, da bi bila zaljubljena v kakega moževega prijatelja. Pa upam, da se mi kaj takega nikoli ne bo zgodilo. To mora biti reden šit. user posted image

Eh, drugega nasveta pa nimam. Žal.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kje sexat
17.6.2008 12:36:42   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kako dolgo že to peljeva?Par mesecev.


Samo še to vprašanje.

Si čisto ziher, da tudi tvoj partner in partnerica od tvojega "ljubimca" ne čutita kaj podobnega kot vidva?

Sprašujem samo zato, ker sem pač firbčna. Sori. Saj če nočeš, ti ni treba odgovoriti. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kje sexat
17.6.2008 12:37:11   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

ampak po moje ti, ki se gredo swingerstvo, ne gojijo ljubezni do nekoga ampak se gre zgolj za sex, tale pa govori da sta s tem družinskim prijateljem zaljubljena. Mislim da pri menjavi partnerjev je treba ločit med golo strastjo in ljubeznijo, saj če želiš tole peljat moraš čustva izklopit, kar pa v tem primeru ni možno kot sem rekla sta "baje" zaljubljena. user posted image

Tako da tole ni rešitev user posted image

NO evo itak se je javla.

Pa še enkrat če si spregledala: Kako dolgo že tole zaljubljenost vozita?



Če sta pa zaljubljena, pol naj pa sploh konec naredita vsak svojemu razmerju, al kako? Al naj se gresta do konca te igrice, dokler en partner ne bo tega ugotovil.

Mah, delajta kar hočeta, stara sta dovolj, vsak pa svoje posledice nosi.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kje sexat
17.6.2008 12:38:23   
Anonimen
Tanikaa tega pa nevem oziroma me niti na zanima.Pojma nimam.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kje sexat
17.6.2008 12:40:50   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tanikaa tega pa nevem oziroma me niti na zanima.Pojma nimam.


Hja, če povem čisto po pravici. Če sem na tvojem mestu, bi me to zanimalo. user posted image  Ker se v primeru privlačnosti in ljubezeni zopet odpirajo nove poti rešitve. Ej, mater, še mehiško nadaljevanko bom naredila iz tega. user posted image

Koliko pa si stara? 28?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kje sexat
17.6.2008 12:47:14   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tanikaa tega pa nevem oziroma me niti na zanima.Pojma nimam.


Kako pa bi se počutila, da tvojemu partnerju za te tvoje občutke poveš iskreno, potem pa ti on reče, da on je pa tudi v eno zaljubljen in se z njo dol daje? A bi čutila olajšanje in šla hitro ti pa s tistim kolegom, ali bi se kaj zamislila in bila prizadeta?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kje sexat
17.6.2008 14:07:06   
Anonimen
Lahko se zgodi vsakemu kot meni tebi mojemu tvojemu samo eni pač ne razumete tega ali pa nočete.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kje sexat
17.6.2008 14:11:18   
majcci
Seveda se lahko vsakemu zgodi, sam če do drugega čutiš ljubezen, strast do moža pa ne več tega, se mi zdi da je najbolj pametno zvezo z možem oz. partnerjem prekinit. Lahko pa imaš tudi druge interese do svojega partnerja.
No, če praviš da grete na morje skupaj, bo pa tam mogoče priložnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kje sexat
17.6.2008 14:17:45   
Anonimen
Zveze prekinjat ne misli noben kajti doma se razumemo v redu in ni te potrebe.In vsaka zaljubljenost enkrat mine.

(odgovor članu majcci)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kje sexat
17.6.2008 14:28:44   
Anonimen
Ti že veš,da imaš korist od moža, da nočeš končat z njim veze. Če ne seks pa kaj drugega. Verjetno ga imaš za rezervo, če ne bo seks z ljubimcem dober, bo pač mož ok. Drgač pa ti je res vseeno za čustva svojih otrok?? Evo takim packam bi morali odvzet otroka!!!


Mogoče pa nas mal zezaš anonimna,da nam popestriš dan??



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kje sexat
17.6.2008 14:36:31   
Anonimen
Lahko se zgodi vsakemu kot meni tebi mojemu tvojemu samo eni pač ne razumete tega ali pa nočete.

Sem že nekje prej napisala da ja, res se lahko zgodi vsakemu, da se zaljubi, ampak ne varajo pa vsi.

Kot praviš tule:

Zveze prekinjat ne misli noben kajti doma se razumemo v redu in ni te potrebe.In vsaka zaljubljenost enkrat mine.

zakaj pa ne bi raje počakala, da mine, pa ne bo nihče prizadet?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?