|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 7:55:53   
ljubljana
Ševedno čudno user posted image

A lahko kateri pošljem sliko v obdelavo?

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 8:00:24   
Intruder24
Samohranilnost ne morem mimo te vroče teme user posted image . Najprej naša zakonodaja je glede tega itak polna lukenj in v razsulu user posted image . Je nepomembna politična tema in zato za vse nezanimiva. Zanimiva je naprimer brezposelnost in tako je danes za nevem koliko procentov majnša brezposelnost, kot enako obdobje lani. Ja pa ja...ni manj brezposelnih, samo ljudi nad 50 let starosti so drugače poimenovali, kot pa brezposelne user posted image . Tako, da je vse stvar interpretacije in obračanje besed. 
Kaj hočem povedat je to, da meni ni pomembno, da se isto pišem kot moj, da imava isti naslov, da imam poročni list v predalu, poročne slike na stenah in albumu in poročni prstan na roki, ter lepe spomine na tisti en dan...pomembno mi je, da moj ve kaj si mislim, da ve kako se počutim, da me zna potolažit, nasmejat, objet in da mi pomaga in da je to vzajemno (tako je že 12 let). Veliko veliko je poročenih mam in so mame "samohranilke".  
Tako, da drage mame, meni je pa res vseeno, kaj si misli o meni delavka na občini, centru za soc. delo, sodišču (kaj si pač mislijo o meni v državni upravi in drugih organih), kjer je pomembno ali si ali nisi poročen.
Moji starši niso poročeni (skupaj z vzponi in padci 35 let), ampak itak prijavljeni na enakem naslovu, tako sem jaz pred 25 leti bila pankrt in sem že 30 let. Full so se delali norca z mene in bluzili od vzgojiteljic do otrok...In kaj je danes 5 od teh kaj jaz vem so otroci ločenih strašev...in kaj so oni danes?

To sem povedala samo za statistiko, da podpiram vse mame, ki so prijavljene kot mame samohranilke, ker so po zakonu lahko user posted image

Podpiram tudi poročene pare, vendar sama ne bom nikoli ena izmed njih user posted image

< Sporočilo je popravil Intruder24 -- 12.9.2008 8:08:32 >


_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 8:11:56   
nana35
ljubljana ,lahko pošlješ sliko meni ,piši na ZS in se zmeniva.

Intruder,user posted image

_____________________________

:))


(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 8:16:17   
Intruder24
IZVIRNO SPOROČILO: nana35


Intruder,user posted image


Danse grem pa v Tušauser posted image . Vid se je že zbudil...joj joj joj user posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 8:18:53   
nana35
intruder,A tko??Kar u Tuša? Kaj pa greš ponj?Jaz grem slike dvignit,jih včeraj še ni bilo.




_____________________________

:))


(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 8:20:09   
Intruder24
Eh tak malo, pogledat za dude user posted image  Pa, da se sprehodim, samo se mi zdi, da bo dež user posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 8:20:43   
Intruder24
IZVIRNO SPOROČILO: nana35

intruder,A tko??Kar u Tuša? Kaj pa greš ponj?Jaz grem slike dvignit,jih včeraj še ni bilo.





Danes pa bodo slike?

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 8:40:46   
nana35
Jaz mislim,da bodo slike.

_____________________________

:))


(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 8:46:13   
Intruder24
IZVIRNO SPOROČILO: nana35

Jaz mislim,da bodo slike.


Upam, da bodo. Mislim, da bom jaz šetala samo tu naokoli, ker je res že oblačno.

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 8:53:29   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
No, ena današnja (spet)... Zunaj me sprašuje kdo je večji, on ali 1 leto starejši sosedov fant. In jaz rečem, da pač sosed, ker je res. Mali pa meni ves zgoržen: "Maaami, ti moraš vedno z mano držat, jaz sem vendar tvoj sin!Moraš rečt da sem jaz večji" user posted image user posted image user posted image


Ti bi lahko pisala knjigo vicevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Filip res si faca,le po komuuser posted image

Golobčekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Nikauser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 8:56:10   
limma
Samo, da rečem dobro jutro...

intruder, imaš lep avatar user posted image , pa že včeraj sem ti hotela - z zamudo - napisati VSE NAJBOLJŠE za rojstni dan! user posted image user posted image Pa da najdeš v tem letu eno fajn službo (po tem, ko boš dala Vida v vrtec), karkoli to že v najini stroki pomeni... sem prebrala tvoj komentar o samohranilstvu in sem prepričana, da sva kolegici, kot bi rekel prof. Krajnc user posted image

Midva nisva poročena, ampak smo vsi trije prijavljeni skupaj, midva sva bila skupaj prijavljena že v prejšnjem stanovanju; sicer pa - vsak po svoje.

Zajtrkujem, Neža drema, potem greva pa še z eno mamico, s katero sva skupaj hodili na telovadbo, na kavico.. je treba izkoristit sončekuser posted image

< Sporočilo je popravil limma -- 12.9.2008 8:57:00 >

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 8:59:00   
lutiropan
Hello!

Spančkamo spet normalno, sploh ne vem kaj jo je tisti dan pičilo.

Smo pa včeraj ujeli prvi trdi pristanek na tla.user posted image Saj nekako sem jo še na pol ujela. Se je bolj ustrašila, kot pa hudo udarila.

samohranilstvo kakor komu paše. Jaz sem se takoj prijavila na novem naslovu in skupno gospodinjstvo... Sva pa kravžljala živčke domačim kar  nekaj časa, potem so tako ali pa tako obupal, da nisva bila poročena. 13 let sva bila na koruzi. Najhujš kaj mora biti, pa trije nezakonski otroci, pa take bedarije. Sva se potem poročila po tolkih letih, pa ne zaradi drugih, da ne bo katera mislila, potem je bilo pa vse ok. Bolano... Še ko se je Kaja rodila, je imela tšča v tem slmislu komentar, no kaja je pa rojena v zakonu.user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 9:24:04   
klepetka
Jutro,
samo toliko da vas pozdravim zaenkart in našim slavljenčkom MONII, ALJAŽU IN LANI ZAŽELIM VSE LEPO OB MINI ROJSTNEM DNEVU

user posted image
 
 
za zdaj pa bi samo še tole dodala
 
intruderuser posted image , super napisan tisti post glede samohranilstvauser posted image
 
golobček,user posted image user posted image user posted image user posted image  da težave čimptrej uidejo iz vaše hiše

_____________________________



(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 9:36:45   
limma
Zdaj pijem kavico, še ena za vas user posted image , sani - do večera jo boš že spila, kajne?user posted image , pa sem še par strani preletela... lepo, da ste me pogrešale user posted image klepetka, mml, m. pikica in ostale.. tudi jaz sem vas - vse. Pa hvala za dobrodošlico user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: klepetka


limma pa bi mogla se že vrnit, ker se mi zdi da je rekla da grejo za 1 teden.Edin če niso podaljšali.

Veste ko sem na pikniku pogrešala eno punčko oz . sem razmišljala katero sem spustila; NEža je bila mišljena .SEm se pol na poti domov spomila


Klepetka, ti si pa sploh prijazna, da si Neži še na pikniku pogrešala...user posted image Čestitke za zobek!


(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 11:11:30   
Lusa
triš-moja mama ima lubenice na vrtu ,ampak jo spelje v višave in seveda na sončno stran.So pa tako majhne ,sladke pa neverjetno.

suzana-super da pridetauser posted image

nana-seveda si nepoštenauser posted image maš za norca občino.Brez zamere ;ma ne ,ti samo oguli kjer se da.Sicer si pa že veliko prijetnega kot neprijetnega dala skozi in ti že veš kako!Pa naj te nič ne boli ,ker mene bi že moralo raznestiuser posted image

klepetka-face so ti naši otroci.Sem, se user posted image nasmejala domnu.Moja ni nič drugačna ,pa od triš lana tud ne ,a ne triš?

mala pikica-saj si pa videla (na pikniku),da Tvoj sine sploh ni šmirglal moje lubice in je nepremično mene opazoval.Se mi zdi ,da ga je tvoj imel v rokah.Ej a pa ni danes moderno imet 20let mlajše ženskeuser posted image user posted image user posted image ?Aja daša mora imet rezervouser posted image jojo joj joj kaj bom rekla čez kakšnih 15let se mi že zdaj user posted image A zdaj sem pa jaz kriva za temo samohranilstvouser posted image user posted image user posted image saj veš ,da se niti malo ne sekiram ,ker te imam radauser posted image .Morave drugič raje šepetat user posted image user posted image user posted image Se strinjam poplnoma s teboj.

alfabeta-ga pa biksne tvoj sine.Mene tud mala to sprašuje in ji žal moram vedno po resnici povedat ,pol pa je žalostna ,da je manjša.Če je pa res.Pa pametno ,da si včasih tiho a ne?user posted image

vaney-točno to sem jaz pomislila ,to je prenežno zanj ,tisti vzdevekuser posted image

Daša še spi ,luša pa ima danes ob 16 nastop z vrtcem na otvoritvi novega vrtca in jo gremo vsi trije gledat ,potem jo peljemo na rojstni dan sošolki ,user posted image gre nazaj v službo ,tako ,da bomo zvečer same.














(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 11:13:44   
Lusa
...slavljenčki vse najboljše ..posebaj pa želim Niku vse najboljše in upam ,da danes lepo praznuje v vrtcu kljub gipsu...

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 11:23:57   
katarinas
Dan!

Evo zdaj sem pa še jaz prehlajena, ja moram bit solidarna z Larouser posted image , zdaj obema curi iz nosu!! Bo že bolje!

Jutri greva z user posted image  na Bled na triatlon, on bo user posted image , user posted image in
user posted image in na koncu
user posted image user posted image user posted image , jaz pa seveda user posted image ter fotkala!!
In na žalost je glih za jutri napovedan user posted image   tako, da bo Lara rajši ostala doma pri babici!

Zdajle sem jo dala spat, pa najbrž ne bo ne vem kako dolgo pančala, bo treba it rihtat malčko, danes bo jedla navadni jogurt+vmešano sadje!

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 12:02:55   
Intruder24
Vid že panka,  je pri nas še lepo vreme in sva bila na eno urnem sprehodu in je bil kar priden. jaz pa zdaj razmišljam kaj naj kuham, če sploh user posted image .

je pa jedel, danes za kosilo rjavi rižek, piščančje meso in brokoli...itak je vse pojedel user posted image


< Sporočilo je popravil Intruder24 -- 12.9.2008 12:03:46 >


_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 12:07:55   
Intruder24
IZVIRNO SPOROČILO: limma

intruder, imaš lep avatar user posted image , pa že včeraj sem ti hotela - z zamudo - napisati VSE NAJBOLJŠE za rojstni dan! user posted image user posted image Pa da najdeš v tem letu eno fajn službo (po tem, ko boš dala Vida v vrtec), karkoli to že v najini stroki pomeni... sem prebrala tvoj komentar o samohranilstvu in sem prepričana, da sva kolegici, kot bi rekel prof. Krajnc user posted image



hvala limma user posted image , upam, da res ker pri nas je težko najt nekaj fajnega in nekaj kar ne zamori. Zelo mi je v čast, da si ugotovila moj poklic preko moje strokovnosti user posted image user posted image user posted image . Hecam se, super super je ta profesore user posted image , kolegica! user posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 12:28:48   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny morning
Do pomladi bomo kupili samo še kakšne čevlje in to je to...upam

user posted image user posted image user posted image
Pol se boš pa zbudila in ugotovila, da je januar in zimske razprodaje pa tamali bo vse prekratkouser posted image user posted image user posted image  Hec (pa brez zamere, govorim iz izkušenjuser posted image user posted image )

Zato je pa bil na koncu upam.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 12:29:25   
Intruder24
No sem se že odločila in bom kuhala in sicer bomo danes jedli tortilje, ker je najbolj easyuser posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 12:40:02   
Sunny Morning
Z Nejo sva nazaj z vozičkanja in obvezne user posted image (zame voda ali pa Coca-cola).user posted image  Upam, da jo bo kmalu zmanjkalo, da si grem tudi jaz malo odpočit, sem danes nekam zmatrana.

Danes se ni treba poročit, da bi imele partnerjev priimek, ga lahko samo spremeniš in tudi potem nihče ne rabi glih vedet, da nista poročena. Si prstana ravno tako lahko kupita in je stvar rešena.

Mi bomo pa danes ali pa jutri šli po sušilc. Smo si zbrali kar unega iz akcije v Tušu...ful ugodno. Ne vem zakaj bi dajala 600€, če ga lahko dobil ful ceneje, cote bo pa glih tako posušil, pa še prej ga bom lahko zamenjala, ker bodo vmes že kakšni novi, lepši...povdarek na lepši.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 12:40:49   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Intruder24
No sem se že odločila in bom kuhala in sicer bomo danes jedli tortilje, ker je najbolj easyuser posted image

Jaz poznam še bolj easy varianto...greš k fotru na kosilo.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 12:43:06   
Sunny Morning
MONIA
user posted image
 
 
ALJAŽ
user posted image
 
 
LANA
user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 12:45:37   
Sunny Morning
TRIŠ tale je pa samo zate
user posted image

user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Izbira imena: 5 stvari, ki jih je dobro ve...
Ena mama je delila zapis o izbiri otroškega imena oziroma o stvareh, ki bi jih rada vedela, preden se je odločila za otr...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?