|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 12:51:19   
TRIŠ
Katarinas non stop gledam te lepe okice v avatarjuuser posted image

Sunny morning kupi dober sušilc,sicer ne vem kak je v tušu ampak sušilc je zelo pomemben,kajti pri meni cunje niso nič zmečkane in jih ne likam pri kplegici pa so kot iz ritiuser posted image premisliuser posted image

A ima še katera ful povečano ringarajo(črke in ostalo se mi veča vsak dan boljuser posted image )

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 12:52:45   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

TRIŠ tale je pa samo zate
user posted image

user posted image



UUUUU majka božja.Ne boš vrjela ampak sem takoj pogruntala kdo so,pa jih sploh ne poznamuser posted image user posted image user posted image user posted image Hvala lepauser posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 12:53:26   
TRIŠ
Sedaj sem pa depresivna ker sem pojedla celo milko v 10 min pa za to sploh ne vem user posted image .
Sem pogruntala zakaj imam tako povečano stran ,ker moj žan pritiska ctr++ in se neznansko vse skupaj večauser posted image


< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 12.9.2008 12:55:20 >

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 12:54:52   
mml
Monia, Lana, Aljaž user posted image

< Sporočilo je popravil mml -- 12.9.2008 13:00:31 >


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 12:56:39   
mml
triš  nima smisla, da si sedaj depresivna...boš uničila vse pozitivne snovi, ki so v čokoladi...tako da je škoda dobre čokolade user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 13:08:44   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Sunny morning kupi dober sušilc,sicer ne vem kak je v tušu ampak sušilc je zelo pomemben,kajti pri meni cunje niso nič zmečkane in jih ne likam pri kplegici pa so kot iz ritiuser posted image premisliuser posted image

http://www.tus.si/index.php?NivoId=510 
Meni se ne zdi tako slab, pa tudi polna cena ni tako manjhna. Ima kolegica njihov pralni stroj in je zadovoljna, tako da mislim, da nimam kaj dost za zajebat.

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Sedaj sem pa depresivna ker sem pojedla celo milko v 10 min pa za to sploh ne vem user posted image .

Se lahko zmeniva pa prinesem veliko Milko in jo skupaj utamaniva, potem pa gruntava kje je.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mml
triš  nima smisla, da si sedaj depresivna...boš uničila vse pozitivne snovi, ki so v čokoladi...tako da je škoda dobre čokolade user posted image

mml tvoje znanstvene razlage so mi vse bolj všeč.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 13:14:04   
mml
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Sunny morning kupi dober sušilc,sicer ne vem kak je v tušu ampak sušilc je zelo pomemben,kajti pri meni cunje niso nič zmečkane in jih ne likam pri kplegici pa so kot iz ritiuser posted image premisliuser posted image

http://www.tus.si/index.php?NivoId=510 
Meni se ne zdi tako slab, pa tudi polna cena ni tako manjhna. Ima kolegica njihov pralni stroj in je zadovoljna, tako da mislim, da nimam kaj dost za zajebat.

Po mojem, je tale sušilec čisto OK, vsaj glede na to, kaj piše...

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Sedaj sem pa depresivna ker sem pojedla celo milko v 10 min pa za to sploh ne vem user posted image .

Se lahko zmeniva pa prinesem veliko Milko in jo skupaj utamaniva, potem pa gruntava kje je.user posted image

Samo da ne bo tista ta velika škatla Toblerone, ki si jo enkrat kazala user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mml
triš  nima smisla, da si sedaj depresivna...boš uničila vse pozitivne snovi, ki so v čokoladi...tako da je škoda dobre čokolade user posted image

mml tvoje znanstvene razlage so mi vse bolj všeč.user posted image

Saj smisel znanosti je v tem, da naredi vsakodnevno življenje bolj prijazno user posted image


...a bomo danes začele novo poglavje našega čveka?

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 13:22:17   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: mml
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Sunny morning kupi dober sušilc,sicer ne vem kak je v tušu ampak sušilc je zelo pomemben,kajti pri meni cunje niso nič zmečkane in jih ne likam pri kplegici pa so kot iz ritiuser posted image premisliuser posted image

http://www.tus.si/index.php?NivoId=510 
Meni se ne zdi tako slab, pa tudi polna cena ni tako manjhna. Ima kolegica njihov pralni stroj in je zadovoljna, tako da mislim, da nimam kaj dost za zajebat.

Po mojem, je tale sušilec čisto OK, vsaj glede na to, kaj piše...

Ga bova šla kar iskat, ker je res ugodno.

IZVIRNO SPOROČILO: mml
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny morning
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Sedaj sem pa depresivna ker sem pojedla celo milko v 10 min pa za to sploh ne vem user posted image .

Se lahko zmeniva pa prinesem veliko Milko in jo skupaj utamaniva, potem pa gruntava kje je.user posted image

Samo da ne bo tista ta velika škatla Toblerone, ki si jo enkrat kazala user posted image

Na žalost je ni več.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mml
...a bomo danes začele novo poglavje našega čveka?

Ja valjda.user posted image

Neja je mrknila, upam da vsaj za 1,5 uro.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 13:25:04   
mml
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning


Neja je mrknila, upam da vsaj za 1,5 uro.


Matic tudi...jaz tudi upam na nekaj podobnega, ker je dopoldan v CP zaspal samo za dobrih 10 minut, po tem se je pazbudil, ker je nekaj cingljalo in ropotalo in je bil zdaj neznosno zaspan in tečen in je šel samemu sebi na živce (meni pa še bolj)

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 13:29:51   
limma

Midve sva tudi nazaj s user posted image , prav luštno je bilo user posted image

Sem bila 5 minut prej in šla v Mercator, seveda gledat male cotike in našla ene lepe žametke, ampak jih še nisem kupila user posted image
sunny, ti si opravila super nakupuser posted image Ne vem, kako ti je uspelo za 120 EUR dobiti vse touser posted image Saj samo bodiji stanejo večuser posted image Kje si pa kupovala?

IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: Intruder24
No sem se že odločila in bom kuhala in sicer bomo danes jedli tortilje, ker je najbolj easyuser posted image

Jaz poznam še bolj easy varianto...greš k fotru na kosilo.user posted image user posted image user posted image


Se strinjamuser posted image
Mene je pa pred 20 minutami klicala tašča in nas povabila na kosilouser posted image user posted image Za Nežo bom pa že skuhala.

intruder, sem brihtna, a ne? user posted image Ti pa tudi, ker si tako strokovno napisala user posted image Sem ti že zadnjič, ko si pisala o stečaju mlečne menze hotela napisati, da imaš tak "naš" humor, da si sigurno kolegica user posted image user posted image
Povej mi, prosim, kako so tortilije na izi kosilo? A kupiš že pripravljene in jih samo polniš?

Sunny, poročaj, kako bo deloval sušilec... mi bi ga tudi kupili, pa nimam prostora v kopalniciuser posted image Na pralni stroj ga pa ne morem postavit, ker je par cm preblizu bojler user posted image user posted image Bom morala k mami nosituser posted image , drugače ne vem, kako bomo vse te male cotike prali... imamo pa neke prazne prostore v bloku (kao zaklonišče) in sem že razmišljala, da bi jih najela in ga dala tjauser posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 13:37:14   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: limma
sunny, ti si opravila super nakupuser posted image Ne vem, kako ti je uspelo za 120 EUR dobiti vse touser posted image Saj samo bodiji stanejo večuser posted image Kje si pa kupovala?

Sem prav ponosna nase, ker se meni tudi zdi zelo ugodno. V E.Leclercu imajo akcijo 7 bodijev za 8€ user posted image , ostalo sem pa kupila v C&A, H&M in Turbo limač.

Za sušilc ti pa sporočim. Mi v kopalnici tudi nimamo prostora in bo romal v klet. Tistih 27 stopnic do dol bom pa tudi zmogla.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 13:39:52   
mml
Jaz sem pa zadnjič ugotavljlala, da se je H&M prav nesramno podražil in sploh ni več tako ugoden za nakup otroških stvari...majčke so sedaj v ZAri približno enako drage/poceni kot v H&M, tako da je treba kar malo pogledat, kaj se splača in kaj ne...

sem pa jaz danes tudi malo zapravljala v H&M, ker so končo dobili jopico za Manco (za spodobno ceno), po tem sem pa še Maticu kupila eno jesensko jopico in Manci dvoje trenerka hlače za valjat doma...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 13:40:10   
limma
Lusa, vidiš, mene pa ni bilo na piknik in ne vem, da je loveforever preveč nežno za moža od vaneyuser posted image Čeprav bi si lahko mislila, če je lovec, a ne? user posted image Ampak čisto lahko bi bil tak z nežno dušo, ki samo hrani srnice... user posted image

sunny, sem pogledala link od sušilca in meni se zdi res superuser posted image Bom ga kar user posted image poslala, da oceni in potem gre še sosede prepričat, da nam oddajo del skupnih prostorov user posted image

Sem že vse zlikala, s perilom sem na zeleni veji, da se malo pohvalim user posted image Zdaj grem pa Neži skuhat in počistit kopalnico - jutri dobimo obiske s Poljske, pa da ne bo potem "panike" user posted image

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 13:40:44   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: Lusa

nana-seveda si nepoštenauser posted image maš za norca občino.Brez zamere ;ma ne ,ti samo oguli kjer se da.Sicer si pa že veliko prijetnega kot neprijetnega dala skozi in ti že veš kako!Pa naj te nič ne boli ,ker mene bi že moralo raznestiuser posted image




Te bom počakala,da naju bo razneslo skupajuser posted image  user posted image .

Tudi Klemnu malo teče iz noska,smo danes zjutraj že uredili s sesalcem.Joj,je težje zdaj,ko je večji,nisem vedela,da je tako močen.user posted image

intruder,priden Vid,da je vse pojedel,saj Klemen je tudi vse pojedel,ampak sadje z jogurtom.user posted image Bo koslio jedel z nami,naredila bom ohrovt in pire krompir. On itak je z nami,če mi jemo,sam pač zelenjave in mesa ne....

sunny m.ja vem da lahko danes samo priimek spremeniš,to je najbolj enostavno.In najcenejeuser posted image .Glede sušilca se kar strinjam s tabo,ne vem zakaj bi dajala toliko zanj,če drugi,ki ni ravno neke ful nobel znamke,ravno tako suši perilo.Smo ga mi tudi imeli z mamo,pa ni bil "neki" sušilec,posušil je pa vseeno.

Triš moja RR zgleda čisto običajno.

Jaz sem tudi takoj pogruntala,kdo je na sliki ,ki jo je nalepila sunny m.pa jih ravno tako ne poznam.

mml,joj,kje je že ta Toblerone,pa se še spomnimo,kajne?

Povejte,kdaj bo odprt nov del januarčkov .



_____________________________

:))


(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 13:50:53   
mml
IZVIRNO SPOROČILO: nana35


Povejte,kdaj bo odprt nov del januarčkov .




Ja ko bomo dočvekale do 200. strani...se pravi še dobrih 10 sporočil user posted image


....hmmmmm...zdaj pa jaz smetim...bom kreganauser posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 13:54:34   
Anchikaa
Dan.

Včeraj se nisem mogla javit,ker je moj nekaj prestavljal računalnik in mi pol ni delala tipkovnica pa sem vsega hudiča zraven delala pa ni šlo.Pol pa pride ob pol enajstih zvečer domov in je njemu pol začela delat.user posted image Kot da sem nesposobna.user posted image

So me pa včeraj razpizdili telekomovci.Prišli so zamenjat routar za internet in oni me kliče da je zaj neki v naši vasi pa se že pol ure vozi pa nas ne najde.Jaz njemu da smo mi v grabi doma (ker so hiše razmetane da kar glava peče),da pač naj malo povpraša.Pa me za 2min še enkrat kliče da ne najde in da ne ve če bo uspel danes prit.Mene kuj glava začela bolet.Pa pol za 20min le nekak najde do nas.Bil je pa zelo nesramen,da češ kak dolgo nas je iskal pa da ga nevem usmerjat pa ne vem kaj še ve.Pol je to priklopil pa gre.Sem bla čisto BB.Ne gre mi v glavo pa pismo saj so neki telekom pa nimajo za navigacijo al kajuser posted image al pa za zemljevid.Konec koncev nisem jaz kriva da se ne znajdejo, pa še priseljenec sem,tolko lih da sosede poznam.user posted image

HB da je to za mano.

Mi smo danes papali bučke v omaki pa pire krompir in je mala mazala kot da še nič ne bi jedla.Sem že mislila da bo mela premalo.Pol pa mi je nazaj poslala za ene tri žličke.user posted image

Meni za ponedeljek ustreza v EP,najboljše je za parkirat tam ,pa itak bo dež,če pa ne pa je center blizu.

Mala spi (še),jaz pa nevem kaj naj delam.Samo ne mi likanja al pa kaj takega omenjat,ker se mi NI!user posted image user posted image

LP,
Anchikaa

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 14:00:04   
Anchikaa
Aja, sem pa danes malo sortirala cotike ki smo jih dobili in že oprala en stroj. Nekaj mi povejte,al sem jaz malo čudna al je to tako.Mam enih par cotik od H&M pa jih gledam,številka 62 in se mi zdijo ful vlke,po dolžini so iste ko one 68 ali pa 74,druge znamke.Itak sem jih oprala,čakam da se malo posušijo da jih dam v sušilnega,pol pa mali probat.

Sunny ti pa kar nabavi sušilca.Mi ga prej,ko sem živela z mamo nismo imeli,zdaj ko sem pa pri njemu doma pa vidim kako je to super stvar.Cot skorajda ne rabiš peglat,nevem kdaj sem od male nazadnje kaj speglalauser posted image .Sicer pa je res od firme odvisno.

(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 14:12:34   
mml
anchikaa H&M ima malo večje številke, tako da je 62 iz H&M praviloma enako velika kot drugje 68...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 14:20:03   
Anchikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mml

anchikaa H&M ima malo večje številke, tako da je 62 iz H&M praviloma enako velika kot drugje 68...


Aha hvala za pojasnilo,sicer pa se ne obremenjujem na številke,glavno da ji je prav da ni nagauser posted image user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 14:21:10   
Anchikaa
Monia, Aljaž in Lana vse naj naj za obmesečnice!user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa že jaz smetim,aja bomo prej na 4.delu.user posted image

(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 14:24:55   
Intruder24
IZVIRNO SPOROČILO: limma

intruder, sem brihtna, a ne? user posted image Ti pa tudi, ker si tako strokovno napisala user posted image Sem ti že zadnjič, ko si pisala o stečaju mlečne menze hotela napisati, da imaš tak "naš" humor, da si sigurno kolegica user posted image user posted image
Povej mi, prosim, kako so tortilije na izi kosilo? A kupiš že pripravljene in jih samo polniš? 




ja user posted image . sem jih parkrat sama pekla, pa jih več ne bom user posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 14:26:33   
Intruder24
IZVIRNO SPOROČILO: nana35



intruder,priden Vid,da je vse pojedel,saj Klemen je tudi vse pojedel,ampak sadje z jogurtom.user posted image Bo koslio jedel z nami,naredila bom ohrovt in pire krompir. On itak je z nami,če mi jemo,sam pač zelenjave in mesa ne....





ja, glavno da je user posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 14:37:05   
koala
Dn!
Prej ni zneslo se oglasit, zdaj pa čakam, da pomivalec opere eno rundo in da drugo not zložim.

Sem pa zadnje dni malo žalostna, ker moj dečko odklanja dojko pa vem da je lačen ker joka, pa tudi žlico odklanja AM pa spije, sicer tam okoli 170 ampak vseeno. Nič mi več ni jasno.

Golobček, pri vas pa nesreča res ne počiva, ubogi Nik, naj se rokica čimprej pozdravi.


Monia, Lana in Aljaž vse naj naj.......


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 14:41:54   
Sunny Morning
Se tako trudimo, da bi čimprej prišle na 4. del.user posted image  Samo še malo pa bo.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
12.9.2008 14:43:12   
nana35
anchikaa,če bi jaz Klemnu vsa oblačilca poskušala,če so mu prav...joj,to sploh ne bi bilo izvedljivo.Mi oblečemo,pa če je prav je,če ne pa ne.

Dodajam post za konec strani.


_____________________________

:))


(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?