|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
26.6.2008 13:50:02   
bastian111
Vsem Marčevkam iskrene čestitke z željo da bi skozi vso nosečnost uživale in bile popolnoma zdrave.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke 2009
26.6.2008 22:55:15   
julam
uf, zgleda, da bom mogla mal za nazaj prečekirat, da se bom lažje vklopla, saj se vse že neki poznate. No, bom nadoknadla user posted image .

Moje bradavice so vedno bolj občutljive, trebušček pa že lepo zaobljen. Že v drugi user posted image  sem bila že v prvem 3-mesečju taka kot prej v petem mesecu. Kaj bo šele zdaj. 3.7. imam pregled, pa bomo videli, če pašem pod to temo. No, vsaj PMS sindroma bolečih jajčnikov nimam več, prej sem imela občutek, da se mi bo vsako sekundo vlil.


Sem se pa vrgla v študij (podiplomc), ker enostavno moram več ali manj vse naredit pred porodom, ker s tremi junci se pa lahko poslovim od znanstevnih vod - še z dvema sem komaj folgala.

A ste že kaj namignile domačim? Mi2 sva se odločila, da počakava do pregleda, potem pa bomo vsaj staršem povedal.

lahko nočko!

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke 2009
27.6.2008 0:36:48   
gaya24
Še jaz čestitam vsem marčevkam 2009 in vam želim čim lepšo nosečnost, da bo vse potekalo brez težav in da bote imele tudi ve takšne čudovite sončke, kot jih imamo marčevke 2008.

Srečno!

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevke 2009
27.6.2008 12:22:05   
Anonimen
No, še jaz se vam pridružim, zaenkrat še kot anonimna, po prvem pregedu 15. 7. pa se razkrijemuser posted image .

In ker sem bila na upajmo skupaj Anonimna user posted image , bom to tudi tukaj. PDP po svojih izračunih imam 3.3., ampak zaradi nerednih ciklusov (od 27 - 32 dni), bomo še videli.

Je pa to moja tretja nosečnost, doma imamo že veliko punco in skoraj velikega fanta.

A user posted image

(odgovor članu gaya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke 2009
27.6.2008 12:28:02   
chichincheck
hej

še ENA - jaz

jap podobna zgodba (doma škorc maj 2007) in ss maja letos user posted image in sedaj raste novo dete (jeeee).

Me veseli, da nasje že par. To bomo čvekale.
user posted image

drugače sem se ravno prijavila (ponovno - puzabu vse) - šment. No pa ni panike, vse se da, če se hoče.
No zato si moram še malce urediti profil, da bo kot želim.

Me veseli in komaj čakam naše debate o pričakovanju.
Se javim kaj potem zvečer, ko gre naša mala ribica spat.

papa for now

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke 2009
27.6.2008 12:40:18   
Erin
spps in Enanobena - čestitke še od meneuser posted image user posted image user posted image Prelepo nosečnost in zdravo dete vama želim..pa seveda tudi vsem ostalim ki vama bodo delale družbo na marčevkah 2009!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SREČNO!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu chichincheck)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke 2009
27.6.2008 15:10:54   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

spps in Enanobena - čestitke še od meneuser posted image user posted image user posted image Prelepo nosečnost in zdravo dete vama želim..pa seveda tudi vsem ostalim ki vama bodo delale družbo na marčevkah 2009!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SREČNO!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

HVALAuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja,smo med prvimi marčevkami ni kajuser posted image user posted image user posted image kaj mi je čudno it na ta forum,sem še z dušo na zanositviuser posted image user posted image user posted image user posted image ne morem vrjet,sem šla še danes en test nardituser posted image user posted image user posted image user posted image
domačim še nismo povedal,dokler ne bo prvi pregled mimo,pol pa bomo počas.zdaj se mi je pojavil beli tok,drugače pa ni posebnostiuser posted image user posted image user posted image user posted image
no,upam,da nas bo vedno večuser posted image user posted image user posted image user posted image
komaj pa čakam,da bom lahk najini 5-letni princeski povedala,da bo dobila družbo,ki si je zelo želi....mi je včeraj rekla,da bo en njen prijatelj iz vrtca dobil sestrico,ona pa meni,da bi imela bratca in sestricouser posted image user posted image user posted image user posted image
sem pa utrujena,ta sparina me uničuje-zgleda,da mi pritisk pade,pa postanem hitr zaspanauser posted image user posted image user posted image
G bom pa v ponedeljek poklicala in se naročila,upam,da bo čas do pregleda čimprej minal,da mi G potrdi,da je vse tako kot mora biti.
moram priznati,da mal me je pa strah,ne vem...mogoče zaradi tega,ker je že precej ćasa od prve nosečnosti,nimam pojma...edin,kaj je pa super,da mi na pozitiven test po zamudi M ,ni bilo treba tako dolgo čakat ,kot prvičuser posted image user posted image user posted image user posted image
ajde,lepo mi bodite,in se tipkamouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke 2009
27.6.2008 22:54:20   
Anonimen
Erin hvala. Ti si že proti konsu, pa se mi zdi kot včeraj, ko smo klepetali na zanositvi. user posted image

julam - brez skrbi, se boš hitro vklopla. Nekatere se poznamo še iz foruma zanositve, ko smo se kar par lepih msecev skupaj trudile. Domačim še nisva povedala, bova počakala na prvi pregled, tako kot prvič. Samo naročila se bom nanj pa šele 8.7., ko se vrne moja G.

Anonimna - čestitke še tukaj!

chichinchek - čestitke, pa samo pozitivno mislit, da bo tokrat vse ok.

spps - res neverjeten občutek, ane in ko sploh ne dojameš. Tudi sama še ne, sploh ker nimam nobenih ekstra znakov.

Se tipkamo še jutri zvečer, ko bom doma na svojem računalniku.



(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke 2009
27.6.2008 23:06:42   
spelka12
enanobena, spps in julam vsem iskrene čestitke. Me veseli, da je tudi vam uspelo, sploh tebi enanobena.
P.s: pogrešam tvoje božične spermije v avatarjuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevke 2009
28.6.2008 14:07:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12
P.s: pogrešam tvoje božične spermije v avatarjuuser posted image


user posted image user posted image user posted image Une smo že porabili. user posted image Očitno so bili bolj zmrznjene sorte in bolj leni, pa se ni nič primlo. So tile poletni primerki bili dosti bolj živahni. user posted image Drugače pa hvala za čestitke! user posted image

Ti pa vidim, da ste že na sredini nosečnosti, no ker sta dva ste že čez polovico. Gre hitro, ane! user posted image

(odgovor članu spelka12)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke 2009
28.6.2008 15:08:11   
K_a_t_j_a
spps čestitke za user posted image !!!!!

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevke 2009
28.6.2008 17:08:49   
fragola
Punce me vzemete!
tako sem vesela, da vam neznam opisat občutkov, po ss 12.12.07 v 14tednu, sva junija zagledala +, in zdaj veva da marwc bo zanaju najlepši mesec, za pdp bom počakala do prvega pregleda, ker zdaj po ss sem imela zelo neredne menstruacije!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke 2009
28.6.2008 17:13:30   
lyra*
fragola  pa ti je le uspelo!user posted image user posted image user posted image user posted image Čestike sem ful vesela za tebe!user posted image  Super,da ste se iz Mehike vrnili trijeuser posted image user posted image Lepo in mirno nosečnost ti želim do konca!

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevke 2009
28.6.2008 17:42:00   
Erin
fragola - čestitke in vse naj naj tudi tebi in mali pikiciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SREČNO!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke 2009
28.6.2008 19:01:41   
Anonimen
fragola, čestitke še tukaj! user posted image In seveda da te vzamemo!  user posted image

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke 2009
28.6.2008 20:02:28   
Anonimen
MARČEVKE 2009
  
    PDP    Ime                  (št. user posted image , št. user posted image )          Pregledi





user posted image 03.03.  EnaNobena      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled 
user posted image 03.03.  Anonimna user posted image   (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     15.07.    
user posted image xx.03.  julam                (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     prvi pregled   
user posted image xx.03.  spps                  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled
user posted image xx.03.  chichinchek      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled
user posted image xx.03.  fragola              (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)     prvi pregled







user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:

PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE



  • Še nekaj strani:

NUHALNA SVETLINA        SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                 ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                     NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA



< Sporočilo je popravil EnaNobena -- 28.6.2008 20:03:06 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke 2009
28.6.2008 22:13:49   
barby78
spps,čestitke user posted image user posted image user posted image
 
a veš,da mi prej sploh ni kanalo,no šele čez nekaj časa!
 
Eh,pa saj me poznaš,pa veš da si mogla mal dol stopit (ja,iz lajtnge,ja) user posted image
 
Želim,ti čim lepšo brezskrbno nosečnost user posted image

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke 2009
28.6.2008 22:16:45   
barby78
Sem prehitro kliknila in pozabila-
 
vse naj naj vsem marčevkam 2009.mi imamo doma marčico 2008,čeprav bi morala biti aprilčica,pa nič zato.
prav lušten mesec ste si izbrale ali pa si je on izbral vas.user posted image
 
user posted image user posted image  user posted image ISKRENE ČESTITKE VSEM user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke 2009
28.6.2008 23:35:44   
Pingvinčica
Čestitke marčevke 2009 od še ene marčevke 2008. Kar ne morem verjet, da je res že leto naokoli. Se mi zdi, da sem včeraj zagledala user posted image . No želim vam čim lepšo user posted image , vaše življenje pa bo postalo popolno ko boste k sebi stisnile male štručke.user posted image

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke 2009
29.6.2008 5:29:14   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: barby78

spps,čestitke user posted image user posted image user posted image
 
a veš,da mi prej sploh ni kanalo,no šele čez nekaj časa!
 
Eh,pa saj me poznaš,pa veš da si mogla mal dol stopit (ja,iz lajtnge,ja) user posted image
 
Želim,ti čim lepšo brezskrbno nosečnost user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image barby,ni panike in hvala tebi in ostalim za lepe željeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke 2009
29.6.2008 9:15:24   
naty13
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vsem marčevkam 2009
 
Želim vam lepih user posted image  zdrave user posted image  in čimveč čvekanja user posted image

Sem se kar zamislila, sem se ravno sama pofočkala pri avgustovkah in meseci so kar šli, zdej ste pa že marčevke 2009 na vrsti, me bomo šle pa kmal rodit. user posted image

user posted image user posted image user posted image  v imenu avgustovk

_____________________________

pa pa

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke 2009
29.6.2008 9:15:35   
tejci01
Fragola čestitke . Sem vedla, da bo tudi zate posijal sonček.
Iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ti pošiljam še user posted image  za srečo

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevke 2009
29.6.2008 16:30:19   
Anonimen
Punce jst mam eno težavo user posted image ... prebavno... al kako bi temu rekla user posted image Skratka, nosečnice naj bi bile zaprte, jaz imam pa ravno kotra problem. Pa je bilo sedaj že 2 dni ok, danes me pa spet veselo šraufa... kot bi bila na klistiranju. Sej pijem dovolj, jem hrano, ki naj bi zapirala, pa vseeno ni prijetno. Sem mogla mal pojamrat. user posted image No ja, v tickerju mi piše, da je pred mano še 247 dni, pa sej to je že skor jutri. Bom že zdržala, bo pač mal večji račun za vodo, ker skoz splakujem školjko. user posted image  user posted image user posted image

In kako ste moje souser posted image ? Danes res upam, da mi uspe slikati trebuh, da vam pokažem kolk sem napihnjena - ne vem od česa, če sem kar naprej na školjki user posted image user posted image

(odgovor članu tejci01)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevke 2009
29.6.2008 16:34:29   
Anonimen
Aja, pa še to sem hotla pojamrat... da me zopet dajejo glavoboli kot v prvo nosečnosti. Ampak sem kljub temu tako srečna, ker sem user posted imageuser posted image user posted image user posted image Bi kr celemu svetu povedala, ampak sva rekla, da bova še malo tiho.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevke 2009
29.6.2008 22:35:17   
Anonimen

MARČEVKE 2009
  
    PDP    Ime                  (št. user posted image , št. user posted image )          Pregledi





user posted image 03.03.  EnaNobena      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled 
user posted image 03.03.  Anonimna user posted image   (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     15.07.    
user posted image xx.03.  julam                (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     prvi pregled   
user posted image xx.03.  spps                  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled
user posted image xx.03.  chichinchek      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled
user posted image xx.03.  fragola              (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)     prvi pregled







user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                user posted image VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?