|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
30.6.2008 7:40:10   
spps
ojla marčevkeuser posted image user posted image user posted image kako ste kaj?jaz sem se danes hotla naročit za prvi pregled,pa nič ne bo,ker je moj G ta teden na dopustuuser posted image  -sem imela ful občutek,da bo na dopustu,ko bom poklicala in danes sem to še potrdilauser posted image user posted image user posted image user posted image tako,da bom morala poklicat naslednji teden,da dobim datum.
Enanobena ,jaz mam kontra težave od tebe,tako,da grem iskat pol donat,če bo kaj pomagalouser posted image user posted image user posted image
v prvi nosečnosti sem bila zaprta sam zadnji mesec,tokrat pa že čist na začetkuuser posted image user posted image user posted image user posted image no,danes mi je uspelo it na wc-pravo olajšanje,nisem pol tako napihjena kot sem bilauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marčevke 2009
30.6.2008 7:59:24   
julam
ojla user posted image !

Mi smo bili ta vikend malo na opatijski riveri in sem mogla prav trebuh not tišat, da ne bi bila preveč očitna. Ker mi2 bova najbližjim povedala konec tedna, po prvem pregledu, ki ga imam v čet. Ja, jaz sem tudi kot ena žogica.
Kar se odprtosti tiče, bi rekla, da jej bobi palčke, meni vedno delajo preglavice user posted image . Zato se jim večkrat odpovem. Kar se pa zaprtosti tiče, pa jaz že nekaj časa prakticiram slivov 100% sokod fruktala in moram rečt, da kar pali. Pa itak sadje in voda voda..., pa kakšen jogurt.

A folno pijete? Jaz sem mela še od 2.user posted image  eno celo škatlico tifola doma, pa sem kar hitro začela.


Tolk komi čakam, da bo prvo 3-mesečje mimo (upam, da bo vse OK), da lahko tastarejšmu fantku povem, ker si ful želi dojenčka user posted image . Pa nad mlajšim bratcem ni preveč navdušen, ker mu je vedno večja konkurenca. Ga sprašujem, če bi mel vseeno dojenčka, ki bi skoz jokal, pa pri mamici v naročju bil, pa zrasel bi in bi mu igrače jemal... In vedno mi zatrdi JAAAA. No, bomo videl to zgodbo user posted image . Ta mali je pa taka mamina maza, da noben drug ne šteje in me je pošteno strah, kako se bo soočil z eno kepico. Sicer ma ful ful rad dojenčke, ampak... mami pa ne bo več na razpolago ves čas. Ker tavelik ne rabi tolk crklanja, se mu zdaj lahko veliko posvečam.

Ah, bluzim, grem rajši hitro delat.

papa 

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke 2009
30.6.2008 9:57:12   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena


MARČEVKE 2009
  
    PDP    Ime                  (št. user posted image , št. user posted image )          Pregledi





user posted image 03.03.  EnaNobena      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled 
user posted image 03.03.  Anonimna user posted image   (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     15.07.    
user posted image xx.03.  julam                (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     prvi pregled   
user posted image xx.03.  spps                  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled
user posted image xx.03.  chichinchek      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled
user posted image xx.03.  fragola              (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)     prvi pregled







user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                user posted image VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ



_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke 2009
30.6.2008 10:25:24   
Anonimen
MARČEVKE 2009
  
    PDP    Ime                  (št. user posted image , št. user posted image )          Pregledi





user posted image 03.03.  EnaNobena      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled 
user posted image 03.03.  Anonimna user posted image   (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     15.07.    
user posted image xx.03.  julam                (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     prvi pregled   
user posted image xx.03.  spps                  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled
user posted image xx.03.  chichinchek      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled
user posted image xx.03.  fragola              (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)     prvi pregled







user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                user posted image VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ



(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke 2009
30.6.2008 10:29:24   
Anonimen
Punce, če bi imele rade kako drugače organiziram seznam povejte ali kaj dodamo ali pa kaj odvzamemo oziroma spremenimo. user posted image Pa seznam lahko spremenite čisto same, ne bo nič huda. user posted image

spps - pol bova skupaj čakale, da pokličeva G, ker tudi moja pride nazaj drug teden. user posted image

julam - jaz že lep čas pijem folno, že celih 9 mesecev... ker smo toliko časa delali na tem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke 2009
30.6.2008 10:45:46   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

Punce, če bi imele rade kako drugače organiziram seznam povejte ali kaj dodamo ali pa kaj odvzamemo oziroma spremenimo. user posted image Pa seznam lahko spremenite čisto same, ne bo nič huda. user posted image

spps - pol bova skupaj čakale, da pokličeva G, ker tudi moja pride nazaj drug teden. user posted image

julam - jaz že lep čas pijem folno, že celih 9 mesecev... ker smo toliko časa delali na tem.

user posted image user posted image user posted image jp,kak fajn...mogoč sta pa z mojim G skupaj na dopustuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja,julam,jaz folno že tud jemljem,dobrih 9mesecev...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke 2009
30.6.2008 10:57:17   
fragola
jaz tudi jemljem folno vendar zadnji mesec, pijem pa elevit, ker tifol mi povzroča slabosti! Drugače pa jaz čakam poudne da pokličem mojo ginekologinjo za datum!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke 2009
30.6.2008 11:50:55   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

jaz tudi jemljem folno vendar zadnji mesec, pijem pa elevit, ker tifol mi povzroča slabosti! Drugače pa jaz čakam poudne da pokličem mojo ginekologinjo za datum!
ma jaz menjjume te tabletke s folno,začela sem s tifolom,pol sem se odločla za neovin+dha,zarad dodatnih vitaminčkov,ta mesec pa jemljem centramed,ker neovina ni bilo,pa sem kar te vzela,sem bila prelena,da bi se mal sprehodla naokoluser posted image user posted image user posted image
upam,da tvoja G ne bo ta teden na dopustuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke 2009
30.6.2008 12:26:30   
Anonimen
No jst folno jemljem tud tiste ki jih je prej imela spps NeoVin plus DHA, prej sem napisala, da folno  jemljem 9 mesecev, ampak jo dejansko jemljem že 30 mesecev, s tem, da sem imela vmes odjemalca. 6 mes., ko smo delali prvega otroka + 9. mesecev nosečnosti + to zadnje obdobje 15 mesecev, ko sem dojila prvega (no, to sva se 10 mesecev) in delali na drugem otroku.

spps - men je tud sumljivo, da je tvoj G, ki je moški in moja G, ki je ženska, da manjkata ravno isti termin. user posted image

Ampak, ker je sedaj obdobje dopustov bo Pušenjak do takrat, ko bomo me "zrele" za NS ravno nazaj iz dopusta, vsaj tako sem nekje zasledila kdaj ima dopust. user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke 2009
30.6.2008 13:47:52   
fragola
No jaz sem klicala mojo ginekologinjo in seveda gre tudi ona na dopust, tako da imam datum 28.7, zdaj se mi zdi še daleč vendar vem, da bo šlo hitro!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke 2009
30.6.2008 15:29:54   
Azzurra
Ma ne morem verjet no!user posted image user posted image user posted image

Evo, jaz sem tudi marčevka s PDP 2.3.........Ja, ampak 2008 user posted image user posted image user posted image  In ne morem verjet, da je že eno leto naokoli! Jaz sem sicer potem postala februarka in mamica krasni punčki Daši. user posted image

Iskreno vam čestitam, želim vam brezskrbno nosečnost in zdrave dojenčke! user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke 2009
30.6.2008 15:42:39   
Anonimen
hmm, ko sem jaz klicala za pregled, mi je sestra tudi rekla, da so na dopustu, ampak mi je uredila termin takoj po dopustuuser posted image

Auser posted image

(odgovor članu Azzurra)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke 2009
30.6.2008 20:15:34   
chichincheck
hej bejbike


naša mala ribica spi kot top - prvič se je zgodilo, da je jedva dokončal večerjo, in da je ob 19.30 že komaj res komaj gledal, pol se je že čisto mačkast stiskal k meni in pol ga je tik pred kopanjem na previjalni zmankal žačoril je kot tavelik. To se je res prvič zgodilo - drugač je živ srebro (ni sekundo na miru, ni pogojev)

No nekaj sem vam dolžna. Se vam moram opravičiti, ker se zadnjič nisem javila. Nisem vas htela obremenjevati.
Ampak moram dati ven.
V petek popoldan sem zakrvavela (svetla kri) bilo je vsega skupaj za dva dnevna vložka (ne ful) potem pa temnejši in pojenjejoči izcedek čez vikend in danes. Jutri imam končno G - počutim se pa kot, da bi me povozil tramvaj. Groza komaj funkcioniram 5 ur na dan. Hvala bogu, da je naš očka tak kot je in mu ni bilo niti najmanj panike se ukvarjat z malim.
Vem pupike, da mogoče vsebina tega posta ni ravno primerna, a sem vam morala povedati - moram dati ven.
Držim pesti (nadvse si želim) da je vse OK - in vem da je in da bom marčica 09.

Joj prejle sem kar pogledala vaše PDPje - kar preštet sem morala (počasi)..... januar, februar, marec.... (uau me je prešinilo) pa sej je naš škorc komaj napolnil 1 leto.
Občutki - hm še ne dojemam. Resno. Mogoče sem na trnih in čakam na jutri (čeprav moje počutje kaže, da se nekaj dogaja in to le z zaspanostjo, "kot bi me povozil tramvaj" - isto kot v prvi user posted image , če ne bi bilo tega "itak samo prve 3 mesece" sploh ne bi vedela, da sem noseča. Res me ni nič matralo, samo buši je rasel jaz pa dobila vsega skupaj le 11 kg +, no ja razen ene nepopravljive stvari, ki vam jo zaupam kasneje.)
Glede na to, da pravijo da je vsaka nosečnost drugačna upam, da ne bo drastičnih odstopanj. user posted image

Tifol ja ga tudi jaz dodajam k prehrani.
Julam - defenitivno pa sem zagovornik ful pitja navadne vode (brez okusov), ker moramo že brez nosečnosti skrbeti za hidracijo telesa (saj praktično itak naše telo vsebuje ful ful vode - smo skoraj ena velika kaplja user posted image  - no tale je mal bosa).

No zdaj pa grem malo pogledat škratka in mogoče se še kaj javim, če pa ne danes pa kmalu (jutri user posted image ).

Bejbike - lepo bodite, lepe sanje, pa čim manj težavic takšnih in drugačnih.

by
chi

< Sporočilo je popravil chichincheck -- 30.6.2008 20:22:50 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke 2009
1.7.2008 8:10:36   
spps
jutro marčevkeuser posted image user posted image user posted image user posted image
najprej chinchinchek, držim pesti,da bo danes na pregledu vse tako kot mora bitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem pa danes začela terapijo z donatomuser posted image user posted image user posted image user posted image sem pa prej mUslije z jogurtom jedla,pa kavo na vrh spilauser posted image user posted image user posted image zdaj pa čakam,če bo kaj efektauser posted image user posted image user posted image user posted image
ja,smo pa res natrofle čas dopustov,da bomo morale mal počakat na prve preglede,sem kar mal nervozna...
pa saj bo...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu chichincheck)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke 2009
1.7.2008 8:25:31   
fragola
dobro jutro sonosečke! Jaz komaj čakam konec meseca, da grem na pregled, da mi reče, da je vse v redu, ker vselih se malo bojim, vendar vem , da če si bom pravla, da je vse v redu tudi bo!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke 2009
1.7.2008 8:54:16   
chichincheck
spps - hvala

punce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vse ok dete primerno veliko (krvavitev ok je in verjetno bo še kaj ven priteklo - pravi, da naj se ne sekiram preveč, počivat, bolniška 4 tedne user posted image  in doraston - al neki tazga, sori ne znam prebrat - grem iskat in začnem papcat.

tolk za zdaj

hvala za pestke se tipkamo
pozdravček vsem

by
chi

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke 2009
1.7.2008 8:54:53   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

dobro jutro sonosečke! Jaz komaj čakam konec meseca, da grem na pregled, da mi reče, da je vse v redu, ker vselih se malo bojim, vendar vem , da če si bom pravla, da je vse v redu tudi bo!!!user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image mislim,da nas vse po malem stiska do prvega pregledauser posted image user posted image user posted image sama bom drug teden izvedela kdaj bo...ma,ko nikamor čas ne greuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke 2009
1.7.2008 8:56:00   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: chichincheck

spps - hvala

punce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vse ok dete primerno veliko (krvavitev ok je in verjetno bo še kaj ven priteklo - pravi, da naj se ne sekiram preveč, počivat, bolniška 4 tedne user posted image  in doraston - al neki tazga, sori ne znam prebrat - grem iskat in začnem papcat.

tolk za zdaj

hvala za pestke se tipkamo
pozdravček vsem

by
chi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image superuser posted image user posted image user posted image user posted image verjetn si  dabroston dobla?v kolkem tednu pa si zdaj?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu chichincheck)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke 2009
1.7.2008 9:41:25   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: chichincheck

spps - hvala

punce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vse ok dete primerno veliko (krvavitev ok je in verjetno bo še kaj ven priteklo - pravi, da naj se ne sekiram preveč, počivat, bolniška 4 tedne user posted image  in doraston - al neki tazga, sori ne znam prebrat - grem iskat in začnem papcat.

tolk za zdaj

hvala za pestke se tipkamo
pozdravček vsem

by

samo, da je vse v redu!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu chichincheck)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke 2009
1.7.2008 10:07:28   
Anonimen
chichincheck - čestitke za pregled! user posted image user posted image user posted image Najbrž se ti je kr skala odvalila od srca, kot se bo vsem nam! user posted image

No midva sva njegovim staršem že povedala, kr če bi bilo kaj narobe kot je bilo februarja bi itak zvedeli, ker živimo pod isto streho. user posted image Sta pričakovala (in navijala), da bomo imeli še enega in sta bila vesela. Mojim poveva ob priliki, ko prideta k nam ali pa gremo mi k njim. sva pa rekla, da naj bodo zaenkrat še tiho, ampak me itak sprašujejo, če smo kaj naročili glede na moj trebuh. Ja, trebuh je pa napihnjen in zgledam, kot da bi bila že vsaj 20t noseča. user posted image No, da ne bom samo nakaldala, evo slikco:

user posted image

(odgovor članu chichincheck)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke 2009
1.7.2008 10:50:14   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

chichincheck - čestitke za pregled! user posted image user posted image user posted image Najbrž se ti je kr skala odvalila od srca, kot se bo vsem nam! user posted image

No midva sva njegovim staršem že povedala, kr če bi bilo kaj narobe kot je bilo februarja bi itak zvedeli, ker živimo pod isto streho. user posted image Sta pričakovala (in navijala), da bomo imeli še enega in sta bila vesela. Mojim poveva ob priliki, ko prideta k nam ali pa gremo mi k njim. sva pa rekla, da naj bodo zaenkrat še tiho, ampak me itak sprašujejo, če smo kaj naročili glede na moj trebuh. Ja, trebuh je pa napihnjen in zgledam, kot da bi bila že vsaj 20t noseča. user posted image No, da ne bom samo nakaldala, evo slikco:

user posted image



enanobena, oj maš pa lepo napihnjen buši, ma te potolažim ga mam tudi jaz, mogoče malo manj ma smo tam tam!!! Vendar na stranišče hodim in to zdaj vsak dan k prej sem šla enkrat na teden in sem še zmeraj tako napihnjena!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke 2009
1.7.2008 11:29:26   
Anonimen
fragola, sej na stranišče hodim jaz tudi bolj pogosto, se mi zdi, da gre kar vse skoz mene, napihnjena pa sem še vedno. Sem gledala slikce iz prve nosečnosti, pa sem imela trebuh raven kot ploh, pa se mi je zdelo, da se mi full vidi, ampak sedaj v drugo je pa res ekstrem.

Aha, pa eš to sem vam hotela priporočiti - tiste, ki imate težavo z belim tokom in prebavo. Jaz sem ga imela v prvo nosečnosti, pa mi je G rekla naj jem LCA jogurt navadn (ne sadnega, pa daš raje sveže sadje notri) in je bilo res bolje. Sedaj sem ga pa že začela preventivno jest. Hudo odber ni, ampak...

Drugače pa sem brala kaj se mi je dogajalo na začetku 1. user posted image in sem ugotovila, da mi je smrdelo vse sladko praktično takoj, ko sem naredila test in pa malo slabosti sem imela že tudi kmalu na začetku. Hmmm, mogoče bo pa tokrat res punčka, ki si jo moj tako želi.user posted image Ampak jih poznamkar nekaj, ki so imela v obeh nosečnosti popolnoma različne znake, pa so rodile otorke istega spola. No, bomo že videli kaj bo, sam da bo!

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke 2009
1.7.2008 12:25:06   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena


user posted image

lep buši,nimaš kaj...user posted image user posted image user posted image sama tud nisem imela večjega,ko sem šla prvič rodit


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke 2009
1.7.2008 15:08:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spps
ep buši,nimaš kaj...user posted image user posted image user posted image sama tud nisem imela večjega,ko sem šla prvič rodit



Hvala. user posted image Mogoče bodo pa dve punčki. user posted image user posted image user posted image In za dvojčke si mi karjolo obljubljala user posted image ... upam, da se še spomniš. user posted image


No, da bodo še ostale razumele. Hmmm, mogoče si potihem želim dvojčke (po drugi strani pa se bom oddahnila, ko mi bo rekla, da je en in ta zdrav) in dvojček imamo v rodu po mamini strani. Sicer jih v "novejši zgodovini" ni bilo, najbljižji so od maminega bratranca. No in spps mi je obljubila, da mi pokloni karjolo, da bom lahko trebuh okol vozila. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke 2009
1.7.2008 18:26:13   
chichincheck
hej pupike

ja veste da je ful odleglo - fuuuuuuuul

ja ja dabroston in buscopan papcam 3x po eno na dan.

Pa "počivam" sej veste kako - norim z malčkom okol. Itak

Drugače pohvale za bušija - jaz še vedno 34 konfekcija in nič bušija, prebava štima k urca (če bi sam pojamrala bi moj že našpičil ušesa - dela na področju wellnessa tuti kompleti - morm ga ful pohvalit lepo je skrbel pri prvi nosečnosti, da sem jedla same dobre stvarce in da nisem imela res nobenih težavic z ničemer). Tak da je fajn imeti takega doma, k izveš vse iz prve roke in iz tiste roke, ki je spremenila življenje marsikatere osebe.

Zdaj pa sem dobila družbo za tako zanimivim prenosnikom - bolje da< rečem zaenkrat papa.

Aja še to baje smo že 6 t noseči - a pomeni da sem februarček??????
Kolko mate ve pupike?

grem - tole ne gre več

later

papa
chi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?