|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
1.7.2008 22:46:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: chichincheck


Aja še to baje smo že 6 t noseči - a pomeni da sem februarček??????



Jaz imam danes točno 5t, PDP 3.3.09. A si v 6t ali imaš polnih 6t? Če si polnih 6t, potem bo februarček. user posted image

(odgovor članu chichincheck)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevke 2009
2.7.2008 7:05:42   
spps
jutro punce,zaenkrat še nas je malo tuuser posted image user posted image user posted image naj bo že ta teden mim ,da se naročim na pregleduser posted image user posted image user posted image
kar se pa mojih tednov tiče,sem nekje blizu z enonobeno-mogoč kakšen dan več,kolk sem si računala lih za glih lovim marecuser posted image user posted image user posted image
ja,enannobena,dobiš šajtrgo,da boš lahko bušija vozla naokol,da te ne bo v križu zagrablouser posted image user posted image user posted image user posted image
a bi še na seznamček dodale naša leta poleg nickov?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevke 2009
2.7.2008 9:07:28   
chichincheck
jutrček

hja G je rekel, da je plod primerno velik in napisal gnov 6 t (zdaj pa ali sem na začetku ali na sredini - vrag si ga vedi) zadnje perilo "oz nesrečno krvavenje" - je bilo 19.05. (pregled sem imela deseti dan krvavenja pa je rekel, da mam lene jajčnike - da itak nič ne bo in da naj še do avgusta počakava, zato da jaz opravim še nekaj preiskav, ker ga pač zanima kako bo vse skupaj potekalo v nosečnosti). No danes sem noseča, kljub lenim jajčnikom user posted image .

Uglavnem pred kratkim sem zamenjala G - prejšna se mi je pri določenih stvareh zamerila, ker bi lahko stvari videla pa jih ni (posteljico, ki je na koncu namreč delovala na pol in je bil mali ful drobčkan, ker se ni mogel rediti torej ni dobival na maščobi). Pa še njene sestre so bile katastrofa, če vam pove že to, da so mi kartoteko (ki je btw debela kot kakšen arhiv) izgubile in ni prišla do novega G - to sem norela in nič nisem mogla, ker imajo nadvse butast sistem pošiljanja - nobenih dokazov o odposlani pošiljki.
Novi G pa hvala bogu želi zdaj vse, od A do Ž, vedeti in zato je rekel avgust. No ja zdaj pa pač ne bo tako. user posted image  No rekel mi je tudi, da zdaj pošteno dvomi, da bi se majski krvavitvi lahko reklo da je bil splav. Jah jaz ne vem, nisem ekspert na tem področju, vem pa samo to, da na tak način še nisem krvavela. user posted image  - pa sej je praktično vseeno, ja ali ne bolje je bilo tako, ker narava ve kaj počne.

Uh kako je mir v hiši - moja fanta sta šla ravno v vrtec, jaz pa izkoristim priliko in malo posodo zmečem v stroj (drugače imam vedno nadzor in pomoč, saj veste jaz notr mali pa ven) user posted image
tako da bejbike grem poštimat.

pozdravčki in papa
chi

< Sporočilo je popravil chichincheck -- 2.7.2008 9:10:20 >

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevke 2009
2.7.2008 10:40:39   
spps
kakšno zatišje še je med namiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image konec julija bomo pa menda glih komaj folgale sproti čekirat,kaj dogaja na forumuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu chichincheck)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevke 2009
2.7.2008 12:06:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spps

a bi še na seznamček dodale naša leta poleg nickov?


spps - ti ga kr popravi, meni neki smiliji štekajo user posted image Ja, je pa zatišje, čakaj da bo februar 2009, men se zdi, da bo vsako uro nova stran. user posted image user posted image user posted image

chichinchek - a prav PDP-ja, ti pa G ni povedala? Naslednjič jo vpraši. Si pa nkej na meji al marec ali februar. user posted image Sicer sem pa tudi jaz imela zdnjo M čudno, ker sem krvavela le 1 dan, potem pa 9 dni rjavega, krvavega izcedka, ampak test je bil negativen. Hmmm, da ne bom na koncu ugotovila, da sem že dalj časa noseča. user posted image user posted image user posted image Pa komaj čakam prvi pregled, kje ej šele 8.7., da pride moja G nazaj...

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevke 2009
2.7.2008 12:56:17   
fragola
Dober dan sonosečke?
kako smo kaj?
Meni zaenkrat skoraj nič ne fali razen občasnega špikanja, drugače pa mam joškice še bolj velike kot sem jih imela, mah kaj čmo?
Drugače pa se počutim odlično, razen da ko pridem po delu domov moram malo it na kavč, ker sem tako trudna!!!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevke 2009
2.7.2008 13:41:37   
Anonimen
Fragola, zdravo! Tudi jaz se nič ne počutim noseča, sploh nimam kakšnih nosečniških znakov. V 1user posted image sem jih tak čas že ornk občutila. Kar se pa jošik tiče, bi jaz pa bila kr vesela, če bi se mi malo povečale, ker imam bolj kot ne neko povešeno revščino. user posted image Ja, tko fajn se po dojenju povesijo, ampak je pa dojenje zdravo. Kaj čmo, vsepovdod so plusi in minusi. user posted image In pa prav zavidam ti, ko se popoldne lepo malo vležeš na kavč, se spomnim kako je bilo luštno, sedaj pa ob enem majhnem otroku to več ne gre. Lahko pa čez vikend kakšno urco več potegnem. user posted image

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevke 2009
2.7.2008 14:46:39   
fragola
ti povem, da mi prav res paše se malo pocrkljat, res pa je da sem zelo trudna, zdaj počasi sem pršla tudi k sebi, kajti ko sva pršla iz poročnega me je malo hecala ura, ker tam je blo 7 ur nazaj in midva sva bla ob treh zjutro po naši uri kot soveuser posted image .
Zdaj me daje pa nosečnost sem kar zaspankauser posted image

Ti pa lepo uživaj ob vikendih, ker verjamem, da z otročičkom se ne da kar it spat!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevke 2009
2.7.2008 15:07:57   
Anonimen
Sej jst sem že tako zaspanka, kaj šele sedaj. Zeham že uro po tem, ko vstanem. user posted image user posted image user posted image Zvečer sem čista koma, pa že ornk tečna. user posted image  

Vidim pa, da si tudi ti odkrila Ringarajine tickerje, jst sem jih iskala kot nora, pa sem na koncu vseeno mogla vprašat punce, kje jih dobijo. user posted image So mi full všeč, edin to me moti k odšteva do 40 tedna, zgleda pa tko kot da bi bil že 8 mesecev noseč, si pa šele na začetku. user posted image

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevke 2009
2.7.2008 15:59:00   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

Sej jst sem že tako zaspanka, kaj šele sedaj. Zeham že uro po tem, ko vstanem. user posted image user posted image user posted image Zvečer sem čista koma, pa že ornk tečna. user posted image  

Vidim pa, da si tudi ti odkrila Ringarajine tickerje, jst sem jih iskala kot nora, pa sem na koncu vseeno mogla vprašat punce, kje jih dobijo. user posted image So mi full všeč, edin to me moti k odšteva do 40 tedna, zgleda pa tko kot da bi bil že 8 mesecev noseč, si pa šele na začetku. user posted image

ja ja fulll so dobri samo tudi mene moti to k odšteva in lahko bi naredilo kontra!!!
So pa lepi ja!!!



_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevke 2009
2.7.2008 21:59:58   
Anonimen
No...pa še jaz user posted image

Zaenkrat bom raje anonimna...pa naj bom anonimna user posted image , da se bomo lažje sporazumevali. PDP približno sredina ali konec marca, jutri pokličem za pregled. Znakov še nobenih, vse štima. Pravzaprav še ne dojemam, ker vem šele en dan user posted image .

Je pa to moja druga nosečnost, doma že imamo enega sončka. user posted image

Čestitke vsem souser posted image ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevke 2009
2.7.2008 22:08:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
PDP približno sredina ali konec marca, jutri pokličem za pregled.


Dobrodošla in čestitke! user posted image user posted image user posted image Konec marca ne moreš imeti PDP, ker drugače sedaj še ne bi vedela, da si noseča. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevke 2009
2.7.2008 22:11:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
PDP približno sredina ali konec marca, jutri pokličem za pregled.


Dobrodošla in čestitke! user posted image user posted image user posted image Konec marca ne moreš imeti PDP, ker drugače sedaj še ne bi vedela, da si noseča. user posted image




Jaz pa računanje user posted image user posted image user posted image user posted image ....

Hvala za dobrodošlico in čestitkeuser posted image ....pa vse fajn linke, ki si jih nalimala, jih pregledam ob prvi priliki, ker zdaj grem pa direktno med rjuhe.user posted image

Lahko noč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevke 2009
2.7.2008 22:26:12   
Anonimen
Pa še jaz. Ne dojemam še čisto, sem pa test naredila včeraj in se je pokazal rahel plusek.user posted image  Zaenkrat bom jaz tudi še anonimna user posted image . Po mojih izračunih imam rok okoli 11.3., sam kaj ko so bile moje M tam od 27 pa do 32 dni.
No, drugače pa imamo pri nas že enoinpol letnega lumpa.
Se kmalu spet javim.
Lahko noč vsem marčicam!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevke 2009
2.7.2008 22:43:11   
julam
No, pa ojla še od mene. Jutri imam pregled in me že kar mal zvija. Komi čakam in držim pesti, da bo vse OK.

Pri meni tudi ni nekih hudih znakov, za1x mi še nič posebno ne smrdi, utrujena sem itak ves čas, saj ob dveh malčkih in službi ni drugega za pričakovati. Edino trebušček me spominja, da se neki dogaja, ga kar ne morem več not tišat. EnaNobena, tebi sicer nisem konkurenca user posted image .

Uf, dvojčkov si pa jaz niti ne želim. O, sej je fino, ima moj brat en krasen parček, ampak bi bil pa to zame in moj doktorat čisti samomor, ker 4 majhne naenkrat... Tebi pa seveda želim, da se ti izpolni tiha želja user posted image .

Joj, mi pa glivice ful nagajajo in moram jutri dobit zdravila, drugač bom user posted image .

Včeraj sem pa mogla veselo novico povedat eni prijateljici, ki je v 12tednu, ker me je prosila za moje nosečniške obleke  - nekako ji nisem mogla lagat, pa sem samo rekla "sori, ne morem user posted image ". In je bila ful vesela, kao da bova skupaj vozičkali user posted image user posted image user posted image .


Grem na lopatice. Tavelik vstaja ob 6h in rabim dozo spanja. Sej itak ne bom mogla spat jutri, ker bom preveč nervozna. Ob 10h stisnite kakšno peščičko zame user posted image .

papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevke 2009
2.7.2008 23:03:56   
Anonimen
Anonimna ribica - linke sem prekopirala od drugih mesecev, katera je bila resnično tako pridna, da se je tako potrudila pa žal ne vem. user posted image So pa zanimivi.

Anonimna muca - Dobrodošla in čestitke tudi tebi! user posted image user posted image user posted image

julam - držim pesti jutri za pregled! user posted image

(odgovor članu julam)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 6:25:07   
spps
opa,najprej dobrodošlica za obe anonimniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


.kako ste punce?a boste tolk fajne,da napišete svoja leta zraven,da dodamo na seznamček?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 6:36:18   
spps



MARČEVKE 2009


    PDP    Ime                         (št. user posted image , št. user posted image )          Pregledi

user posted image


user posted image 03.03.  EnaNobena         (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled 
user posted image 03.03.  Anonimna user posted image      (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     15.07.    
user posted image xx.03.  julam                   (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     prvi pregled   
user posted image xx.03.  spps (26)           (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled
user posted image xx.03.  chichinchek        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled
user posted image xx.03.  fragola                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)     prvi pregled 
user posted image  xx.03. anonimnauser posted image    (št.  ?user posted image ,  št.user posted image  ? )     prvi pregled

user posted image  xx.03.anonimna user posted image      (št. ? user posted image , št.user posted image  ? )      prvi pregled

        

user posted image
user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                user posted image VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ



[/quote]

< Sporočilo je popravil spps -- 3.7.2008 6:38:03 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 7:32:40   
Anonimen
Dobro jutro user posted image

Število user posted image 2, user posted image  bo to tudi drugi. user posted image
Kavica za vse moje marčice... user posted image user posted image user posted image


A user posted image

Imejte lep dan user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 7:33:40   
petarda

Pozdravček vsem marčicam...jaz imam tudi prijateljico, ki ima takrat rok in se veselim z njo user posted image user posted image user posted image . Lepo nosečnost vam želimuser posted image

< Sporočilo je popravil petarda -- 3.7.2008 7:35:16 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 7:56:00   
spps
jaz sem si tudi trakec prilimalauser posted image user posted image user posted image celo ratalo mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image
zankrat na seznamu ne bom določala datuma,za izračun sem si pa vzela 30 dni na cikel,bomo vidli,kaj bodo G rekliuser posted image user posted image user posted image user posted image
julam,fajn rihtaj na  pregleduuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 8:10:40   
Jullija
Malo sem pokukala k vam marčevkam, sem pa jaz drugače decembrka! Iskrene čestitke vsem srečkam nosečkam, še posebej pa EniNobeni in Spps. Smo še skupaj tračale na Upamo skupaj, le da sem jaz malo prej odšla na ta forum kot ve. Saj sem vedela, da prideta slej ko prej za mano! Zelo sem vesela za vaju! Je pa fajn imeti na začetku meseca PDP, ker potem daš vse preglede med prvimi skozi in se lahko važiš in pametuješ user posted image user posted image user posted image .

No želim vama in seveda ostalim lepo in čim bolj brezskrbno nosečnost! Pa naj vam čimprej minejo prvi trije meseci, ki so včasih user posted image . Drugo tromesečje pa je sanjsko (prve brcike, lep in ravno prav velik trebušček,.... )

Lep pozdrav!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 9:53:48   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Jullija

Malo sem pokukala k vam marčevkam, sem pa jaz drugače decembrka! Iskrene čestitke vsem srečkam nosečkam, še posebej pa EniNobeni in Spps. Smo še skupaj tračale na Upamo skupaj, le da sem jaz malo prej odšla na ta forum kot ve. Saj sem vedela, da prideta slej ko prej za mano! Zelo sem vesela za vaju! Je pa fajn imeti na začetku meseca PDP, ker potem daš vse preglede med prvimi skozi in se lahko važiš in pametuješ user posted image user posted image user posted image .

No želim vama in seveda ostalim lepo in čim bolj brezskrbno nosečnost! Pa naj vam čimprej minejo prvi trije meseci, ki so včasih user posted image . Drugo tromesečje pa je sanjsko (prve brcike, lep in ravno prav velik trebušček,.... )

Lep pozdrav!

user posted image user posted image user posted image user posted image hvalauser posted image user posted image user posted image meni pri prvi user posted image  ,prvo tromesečje ni delalo težav,je pa definitivno lepše ,ko čutiiš prve gibe bebice v trebuščkuuser posted image user posted image user posted image
a si ti prej imela drug nick?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Jullija)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 10:19:59   
Jullija
spps, maš ZS 

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 11:08:58   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Jullija

spps, maš ZS 
user posted image user posted image user posted image user posted image lepo bodi in oglasi se še kajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Jullija)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?