|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  214 215 [216] 217 218   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
29.8.2008 22:41:21   
Grethy


lara
blanč

.....navijamo za uz......



se podpisem



me too, me too !!!!!!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 5376
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
29.8.2008 22:41:54   
Grethy
Lučka, kako si??? Matr maš lep avatarčk !!!!!!!!!!!

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 5377
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
29.8.2008 22:48:31   
baci

lara
blanč

.....navijamo za uz......



se podpisem


_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 5378
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
29.8.2008 22:53:19   
ledenka
Grethy user posted image  kako si kaj, draga moja?

ti grem kar industrijo popravit user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 5379
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
29.8.2008 23:20:37   
gold fish
babike....samo na kratko....

.....vaše pestke so pomagale....

pikec se je pri mami dojil, malo cartal, malo vmes zaspal, skratka za prvič user posted image user posted image user posted image ...


...sem ful vesela danes....

...v ponedeljek vas malo zapuščam, ker šibam k njemu v bolnico..... potem pa pridema oba domov ....

Pozdravček,

user posted image


p.s.

Navijam za vsako od vas......

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5380
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 0:26:57   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

babike....samo na kratko....

.....vaše pestke so pomagale....

pikec se je pri mami dojil, malo cartal, malo vmes zaspal, skratka za prvič user posted image user posted image user posted image ...


...sem ful vesela danes....

...v ponedeljek vas malo zapuščam, ker šibam k njemu v bolnico..... potem pa pridema oba domov ....

Pozdravček,

user posted image


p.s.

Navijam za vsako od vas......


user posted image , to so pa tako vesele novice. Ne znam povedat kako zelo! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 5381
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 0:28:03   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

Lučka, kako si??? Matr maš lep avatarčk !!!!!!!!!!!


Vzponi in padci. Me zdejle na večer matra vse skupaj. Ne morem spat, pa kar bluzim po stanovanju, mal TV gledam, mal tu na RR visim. Bo treba it malo spat. user posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 5382
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 2:23:37   
mismis
Večer/jutro še vedno sem tukaj...in preden karkoli rečem, moram povedati tole....

Goldfish,...tvoj mali je pravi cuker, še sploh tista fotka, kjer se smejčka. Zakon, res je vredno..lepo se cartajta še naprej, on je sedaj na prvem mestu

Dajamaja, DaisyE, Mlinčka, lepo vas je bilo spoznati. Jaz doma, Mlakar v Šiški user posted image user posted image user posted image user posted image

Ajsi, thanks ta sms, prebrala, povedala ostalim, tako da so na tekočem

Noki, žal glavobol, pa tako sem se veselila, na koncu je še Mlinčka prišla,...in spoznala sem Mlinčka

Lara in Blanči, veliko sreče danes na UZ-ju, upam da pade stopkauser posted image user posted image user posted image

Lučka25, srce moje, kako si mi ti, kaj bolje, vem da je slaba volja minila in da je spomin grenek, ampak: " NE DAJ SE INES." Tudi jaz opazil novo oblekico, zgleda da še vedno premalo Heineken-a

Želvica, kdaj sept. jo imaš pa ti za dobiti????

Gloria, nočko tudi tebi in čuvaj fantička septemberskega

Cvetka, WTF pospravljani popadki, sej jest sem tudi pospravljala...Heinekene z mizeuser posted image user posted image user posted image

sej vem, da sem katero izpustila, ampak bejbike morate mi oprostiti, po 1,2,3,4,..ma kdo bi štel Heinekenih se zna zgoditi tudi kakšen tipkarski lapsus, posipam se s pepelom, ali desi se i u najboljim porodicama.

Tako, da berem se jutri, ko bom jaz mogoče za odtenek bolj prisebna, če že ne prisotna. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 5383
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 2:25:02   
mismis
user posted image
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   
 
Sobota, 30.08.
Lara Light - UZ
Blanč - UZ
 
Ponedeljek, 01.09.
T1979 - UZ
 
Čertek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ

Torek, 09.09.
Goldy - UZ

user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE 
 

Ponedeljek, 10.09.
Jadrnica - NS
 
Četrtek, 11.09.
Abra - morfologija
Dakec - pregled

Ponedeljek, 15.09.
Hedviga - pregled
 
Sreda, 17.09.
Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
 
Petek, 19.09.
Linda25 - pregled

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image            

 
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

   
Dobrovoljčica greje user posted image user posted image  test 02.09.2008
Oktavija greje user posted image   test 07.09.2008
Obayifo greje user posted image   test 09.09.2008

user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image  
 

  • lara light (2.IVF, PO,dr.Reš.)
  • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, septembra)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
  • Blanč (3. IVF, modrooki dr. Reš, diphelerine)
  • Ledenka (2. ICSI, PO)
  • Dobrovoljcica (PO)
  • Oktavija (MB, 2. IUI)
  • Stijan (MB, 4. ICSI)
  • Dajamaja (dr. Reš, čaka user posted image )
  • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič v Mb,dr.Gavrič, Dipherline+Gonal)
  • Obayifo (IUI, Graz)
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš)
  • Andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Mikimiška78 (1.IVF, dr. Reš, dipherline in Menopur)
  • Kikaa (3. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Sabsa (GK LJ, 02.09. sestra Blanka)
  • Arneja (3. IVF, dr. Reš)
  • Goldy (3. ICSI, dr. Drobnič, LJ) 
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš) 
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon)
  •  
 
    user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

    • paki (PO)
    • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
    • Pikovit (6. IVF, MB)
    • Paddy (1.ICSI)
    • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
    • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
    • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
    • Barbarella77
    • Anabanana
    • Iannia
    • Žirafca
    • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
    • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
    • moni29 (MB)
    • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
    • womanpolice (2. ICSI, GK LJ)
    • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
    • Tjasshyy (LJ?) 
    • mami26 (LJ)
    • Titi3 (Superfact in Menopur)
    • DaisyE (dr. Reš)
    • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler)
    • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
    • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
    • Kajsica (IVF, GK LJ)
    • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
    • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn)
    • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič)
    • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
    • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič) 
    • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
    • netka34 (2.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
    • Darja* (3.IVF/ICSI)
    • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
    • Anadejka
    • Sarasan (2. IVF)
    • šemalo (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
    • Gita14 (IVF, dr. Bokal)
    • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 1.10. pregled)
    • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn )
    • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
    • miska73 (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
    • Lučka25 (1. IVF, dr. Reš, suprefact+menogon)

      user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    


      Bety upauser posted imageMIŠEK13 (Hope2) user posted image , sayuri user posted image user posted image , pfuser posted image ,  Gloriauser posted image , dakecuser posted imageAmeliauser posted image , Goldfish
      user posted image , Johnieuser posted image , Mandarinca, Črni Tulipan, Lejla007 user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Špelka12 ,  Koninauser posted image , Mavrica72user posted image , Zvezdicauser posted image , Pinki36user posted image , Abrauser posted image , Tadeja81user posted image , Sonček33 user posted image , Pija76, Rubin , Julija30 user posted image , Orto2 user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image , Shukauser posted image , Grethy user posted image , Linda25user posted image , Nokesuser posted image , Rožica29user posted image , Jadrnicauser posted image   



    Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
    Znaki hiperstimulacije:
    http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
    Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

     

     
    user posted image  NOVE NOSEČKE AVGUST user posted image    
      
    user posted image   Sonček85 (N) pregled 2.9.
     
    user posted image  Dobrovoljčica


    Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

    Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke.


    < Sporočilo je popravil mismis -- 30.8.2008 2:26:57 >


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 5384
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    30.8.2008 7:20:02   
    lara light
    Lepotičke moje, dobro jutro!
    Kavicauser posted image ... za ostale nekofetarice pa rooibosov čaj in danes brioši z marmelado ali čokolado!user posted image
    Ribica, krasno, zelo sem vesela, res upam, da se čimprej vrneta domov!user posted image
    Želvica, pametna poteza!

    Punce, vsem hvala za dosedanje navijanje. Brazilska z bleščicami?user posted image  Strašne ste...mislim pa da jih ne bi opazil. Kakorkoli rezultat zaenkrat dober, folikli so levo in desno, velikosti do max 1,8 cm...ni slabo v primerjavi z zadnjič, ko jih je bilo komaj par in manjših. Torej jutri ob 21h stopka, v torek punkcija.

    Kar nekaj deklet je bilo danes...Blanč, sva se videle? Kako je šlo tebi?? Sporoči...

    Mismis, vem da ste se imele prelepo...me z lučko in želvico smo pa tu samevale...pa Gloria nas je obiskala.....in ble so tudi Dejzi in Mlinčka? Bomba!user posted image

    Grem malo na lepše...se vrnem ju3 zvečer 'na stopko'! Lep vikend vsem!

    < Sporočilo je popravil lara light -- 30.8.2008 7:21:51 >


    _____________________________

    Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
    Coelho

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 5385
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    30.8.2008 7:57:45   
    sonček85
    gold fish:slikice se noro noro noro noro lepe in tvoj mali je tako lepi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj pa le veselo čakaj ponedeljek ,saj bo to najlepši dan.

    vsem pa skupja želim lep in sončen dan ter srečo v očeh.

    < Sporočilo je popravil sonček85 -- 30.8.2008 7:58:50 >


    _____________________________

    Sem to kar sem;)
    ALEKS 23.4.2009 <3
    TIA 23.10.2012 <3

    (odgovor članu gold fish)
    Neposredna povezava do sporočila: 5386
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    30.8.2008 8:03:19   
    lučka 25
    Dobro jutro. Lara hvala za kavico.
     
    lara, super za lepe novice. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Jutri še zadnja špika, v torek pa akcija. Si pa pridelala lep pridelek, je bil ata gotovo zadvoljen. Na punkciji pa velikooo jajčnih celic, da bo imel ata mlajši tudi delo. user posted image
    Zdaj pa lep vikend, uživaj, naužij se svežega zraka, pozitivne energije in naberi si moči, da bo potem vse teklo kot po maslu.


    miška, a ti pa še tako zgodno, pozno misliš na nas. Super, da ste se imele dobro, pa saj to se ni bilo za bat. user posted image  bom jaz danes kakšno pivce za živce spila, ko imamo piknik. user posted image  Zdaj pa Ines gre, ker se ne da.user posted image

    (odgovor članu lara light)
    Neposredna povezava do sporočila: 5387
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    30.8.2008 8:03:53   
    DaisyE
    Ojla, dobro jutro! Mislim, da sem v tem trenutku manj pri sebi, kot je bila miš včeraj, ko je pisala post. Saj se ne bi taka tule kazala, čeprav vam je včeraj uspelo videt mene v ''najboljši'' luči. Da vas potolažim... Hujšega, mislim, se vam ne more zgodit. user posted image

    Glavni razlog zakaj sem tule je pa to, da tud evra nisem dala na mizo. Komu sem zdaj dolžna? Če ne, pa v mostecu častim....

    Lara ljubica dobro jutro. V torek bo navijala. Dons še ne morem...

    Mož teži, moram it... Sem že rekla, da grem po papirje za ločitveni postopek. Kajši, kako človeka v vojsko spraviš?

    _____________________________

    God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


    (odgovor članu lara light)
    Neposredna povezava do sporočila: 5388
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    30.8.2008 8:04:57   
    lučka 25
    o, sončica. A ti si tudi že budna. Lepo, da s pikico tako pridno vstajajta. Bom pa upoštevala nasvet, bom iskoristila dan s srečo v očeh.user posted image

    (odgovor članu lučka 25)
    Neposredna povezava do sporočila: 5389
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    30.8.2008 8:07:14   
    lučka 25
    DaisyE, ti pa si faca. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
    Možovi so pa tako in tako tudi za to, da kdaj pa kdaj težijo. Če ne je pa dolgčas.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

    (odgovor članu lučka 25)
    Neposredna povezava do sporočila: 5390
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    30.8.2008 8:16:04   
    dobrovoljčica
    Dobro jutro.

    No kako naj vam povem.user posted image
    PLUSEK JE PLUSEK  MOJE ŽENKICE. POKAZAL SE JE V MOMENTU.
    V torek je dan cb-ja tako, da ga naredim še takrat in potem zopet 14 dnevno čakanje na 1 UZ.
    Uf sem presrečna saj mi je v obeh postopkih pokazalo nosečnost. Žal se s prvo ni končalo lepo, a kaj hočmo, tako je življenje.

    Punce dam vam en dober nasvet : "ŽIVITE, ko ste v postopku in se ne obremenjujte z drugimi stvarmi, pojdite v službo kot ste hodile prej in delajte stvari, ki ste jih delale pred postopkom. Življenje nas non stop preseneča.

    Malček se bom poslovila, ker moram še en par stvari za na svakovo poroko zrihtat.
    P pa lubice.user posted image

    (odgovor članu lučka 25)
    Neposredna povezava do sporočila: 5391
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    30.8.2008 8:38:05   
    sonček33
    Dobrovoljčiča jupi jupi ja! Super. 

    _____________________________

    ...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



    (odgovor članu dobrovoljčica)
    Neposredna povezava do sporočila: 5392
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    30.8.2008 8:57:25   
    DaisyE
    Ja, lučka, ampak on ni najhujše, kar se mi je zgodilo v zadnjih 24 urah.
    Zdaj pa pazite, kako jaz trpim. Ob kavici sem mu končno obelodanila, kje se bila in njegov prvi komentar je bil: ''A pol si spet vsem zatežila!?'' Pol je klicu mojga fotra in mu, potem, ko je uredil, tisto, kar je mislil, povedal, da sem se včeraj nafajhtalauser posted image . Pa še kajšico je potunkal, tako, da sva zdaj obe na slabem glasu. No v bistvu bolj ona, kot jaz, od mene je že vsega hudega navajen.

    Ampak glavni razlog, zakaj sem spet tule (sem mela že ugasnjen računalnik) je pa miš. Je včeraj rekla, da pojem ringišpil od Balaševiča ko Mlakarja. In tega preprosto ne morem akceptirat. Že odkar sem vstala, si pojem ta komad in sploh mi ni jasno, kako so rekle, da mi ne gre od rok!? Res ne! Do mosteca se ga bom na pamet naučila. Čisto sem fertik!

    Tako. Kar mi je ležalo na duši sem povedala. Ne glede na to, da sem bila včeraj malo tečna, mi je žal, da nisem še miša poobjemčkala. Zdaj moram pa v rudnik. Hvala bogu, da smo v čeladah, če ne ne vem, kaj bi bilo z mano.

    Dobrovoljčica ČESTITKE za plusek!

    _____________________________

    God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


    (odgovor članu lučka 25)
    Neposredna povezava do sporočila: 5393
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    30.8.2008 9:27:41   
    Grethy
    IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

    Grethy user posted image  kako si kaj, draga moja?

    ti grem kar industrijo popravit user posted image


    Oj ledenkica, evo mene ... nism glih rožnato ... ampak bom preživela user posted image user posted image

    Hvala ker vzdržuješ moje mesto ... grem še jaz mal k tebi pogledat


    _____________________________

    ... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

    ''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

    (odgovor članu ledenka)
    Neposredna povezava do sporočila: 5394
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    30.8.2008 9:39:37   
    gigi1
    Jutro deklice
    Danes pa same dobre novičke user posted image

    Goldfish superca, da sta se dojila in cartala user posted image . Hval za geslo. Pa tako cortkan je...pa smejčka se...

    Navijam, da bo čimprej doma.

    Larica super novice user posted image  user posted image  user posted image . Bravo za bližnjo stopko.

    Dobrovoljčica JUPIIIIIII user posted image  user posted image  user posted image


    .....no, edina slaba novica je, da ste Balaševiča pele brez mene user posted image  user posted image  user posted image

    Očitno ste ga dolg žurale.


    Blanči kje si?

    Vsem želim lep dan.

    _____________________________

    Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
    Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

    (odgovor članu Grethy)
    Neposredna povezava do sporočila: 5395
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    30.8.2008 9:55:30   
    mismis

    user posted image
     
    AKTUALNO V TEM TEDNU  
       
     
    Sobota, 30.08.
    Lara Light - UZ
    Blanč - UZ
     
    Ponedeljek, 01.09.
    T1979 - UZ

    Torek, 02.09.
    Lara Light - punkcija
     
    Čertek, 04.09.
    Ozone - UZ
    Baci - UZ

    Torek, 09.09.
    Goldy - UZ

    user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
     
    NAŠE NOSEČKE 
     

    Ponedeljek, 10.09.
    Jadrnica - NS
     
    Četrtek, 11.09.
    Abra - morfologija
    Dakec - pregled

    Ponedeljek, 15.09.
    Hedviga - pregled
     
    Sreda, 17.09.
    Shuka - pregled
    Zvezdica - morfologija
     
    Petek, 19.09.
    Linda25 - pregled

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image            

     
      user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
    (beri TESTI)

       
    Dobrovoljčica greje user posted image user posted image  test 02.09.2008
    Oktavija greje user posted image   test 07.09.2008
    Obayifo greje user posted image   test 09.09.2008

    user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

    user posted image  KANDIDATKE 
    user posted image    V  POSTOPKUuser posted image  
     

    • lara light (2.IVF, PO,dr.Reš.)
    • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, septembra)
    • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
    • Blanč (3. IVF, modrooki dr. Reš, diphelerine)
    • Ledenka (2. ICSI, PO)
    • Dobrovoljcica (PO)
    • Oktavija (MB, 2. IUI)
    • Stijan (MB, 4. ICSI)
    • Dajamaja (dr. Reš, čaka)
    • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič v Mb,dr.Gavrič, Dipherline+Gonal)
    • Obayifo (IUI, Graz)
    • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš)
    • Andreja07 (PO, dr. Reš)
    • Mikimiška78 (1.IVF, dr. Reš, dipherline in Menopur)
    • Kikaa (3. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
    • Sabsa (GK LJ, 02.09. sestra Blanka)
    • Arneja (3. IVF, dr. Reš)
    • Goldy (3. ICSI, dr. Drobnič, LJ) 
    • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš) 
    • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon)
    •  
     
      user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

      • paki (PO)
      • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
      • Pikovit (6. IVF, MB)
      • Paddy (1.ICSI)
      • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
      • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
      • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
      • Barbarella77
      • Anabanana
      • Iannia
      • Žirafca
      • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
      • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
      • moni29 (MB)
      • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
      • womanpolice (2. ICSI, GK LJ)
      • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
      • Tjasshyy (LJ?) 
      • mami26 (LJ)
      • Titi3 (Superfact in Menopur)
      • DaisyE (dr. Reš)
      • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler)
      • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
      • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
      • Kajsica (IVF, GK LJ)
      • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
      • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn)
      • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič)
      • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
      • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič) 
      • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
      • netka34 (2.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
      • Darja* (3.IVF/ICSI)
      • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
      • Anadejka
      • Sarasan (2. IVF)
      • šemalo (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
      • Gita14 (IVF, dr. Bokal)
      • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 1.10. pregled)
      • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn )
      • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
      • miska73 (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
      • Lučka25 (1. IVF, dr. Reš, suprefact+menogon)

        user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    


        Bety upauser posted imageMIŠEK13 (Hope2) user posted image , sayuri user posted image user posted image , pfuser posted image ,  Gloriauser posted image , dakecuser posted imageAmeliauser posted image , Goldfish
        user posted image , Johnieuser posted image , Mandarinca, Črni Tulipan, Lejla007 user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Špelka12 ,  Koninauser posted image , Mavrica72user posted image , Zvezdicauser posted image , Pinki36user posted image , Abrauser posted image , Tadeja81user posted image , Sonček33 user posted image , Pija76, Rubin , Julija30 user posted image , Orto2 user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image , Shukauser posted image , Grethy user posted image , Linda25user posted image , Nokesuser posted image , Rožica29user posted image , Jadrnicauser posted image   



      Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
      Znaki hiperstimulacije:
      http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
      Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

       

       
      user posted image  NOVE NOSEČKE AVGUST user posted image    
        
      user posted image   Sonček85 (N) pregled 2.9.
       
      user posted image  Dobrovoljčica


      Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

      Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke.


      _____________________________

      "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
      Važno je, da si zraven!"

      (odgovor članu mismis)
      Neposredna povezava do sporočila: 5396
         RE: IVF/ ICSI julij, avgust
      30.8.2008 9:59:48   
      dajamaja
      Ojla, smrkete!
       
      Delam že 3 uri na puno in čas je da za trenutek odloži delo draga žena, mati, teta ...
       
      Včeraj bi res ogromno zamudila, če bi slučajn scagala .... zelo, zelo prijetno in poživljajoče vas je bilo tudi osebno spoznati. Vsako posebej in vse skupaj! Bi lahko postalo del terapije – v skladu s Kajsicinimi izsledki o vplivih smeha in sproščenosti na rezultate! Kr podpišem.
       
      Veliko sem jih tudi pogrešala. Dajte se naslednjič potrudit dekleta!
       
       
      Drugač pa jaz čakam, pa čakam, ... in v ponedeljek, če ne bo prikaplala, grem k Rešu po dozo optimizma. user posted image
       
      Blanch, kakšen je vmesni rezultat!? 
      Lara, jupi za stopko!!!
      Dobrovoljčica, super, sicer pa nismo dvomili.
      Gretka, si prebrala knjigo? Je upanje, veš!
       
      Daisy, včlan dedca na kak forum, pa bo dal mir. Mene sta moja dva komaj opazla, da sem prišla. Edin pes se je zmenil zame - ker sme ga prestrašla v nočnem počitku.
       
      Gigi, jaz sem podedovala tvoje čokolatine (za sineta) in sporočata z mojim vse komplimente. Zmazala vse v minuti! Sem takoj začela razlagat, da se to DOOOLGo dela, da ne bi imela kakšne ideje!
       
      Mlinčka, CIAO!
       
      Sem se zagnala vsaki kej napisat, ampak mi ne bo zneslo ... moram nazaj delat.
      Uživajte in sem na vezi spet v ponedlejek!  
       

      (odgovor članu gigi1)
      Neposredna povezava do sporočila: 5397
         RE: IVF/ ICSI julij, avgust
      30.8.2008 10:14:19   
      Shuka
      Jutrčka bejbike user posted image

      na hitr, da se pofočkam user posted image

      Goldfish - kolk ste luštni, detece je prekrasno, pa še na eni slikci se je nasmehnil, ker  je vedel, da je v najboljši družbi. Želim vam, da si čimprej opomorete in greste v domačo oskrbo, še vedno bomo stiskale pestke in mislile na vas, da se vse lepo izteče.

      larči - user posted image za UZ in foliklčke. že zdej držim pestke, da bodo do torka zrasli in jih bo kar se da veliko, če ne veliko, pa zreli in lepi user posted image user posted image user posted image user posted image

      marjetki cvetki en lepo pozdravček, kaj ga to tvoj sračka user posted image , dej ga mal v roke vzemi, očitno je že mal popustila tvoja komanda user posted image

      gigi - to je bla taka taktika od tvojga, da te z dobro hrano premami domov, ker sej veš kako je, moški tropu žensk ne zaupajo preveč, praktično nič, in prav imajo, čeprov smo zmer tolk nedolžne, sam njim ni treba tega vedet, kr naj mal cvikajo user posted image user posted image user posted image
      Me pa veseli, da ste se imele lepo, kar tako naprej dečve. user posted image

      Lučka bučka - upam, da pritist v trebuščku jenja in da si boljeuser posted image

      dobrovoljčica - vse dobro in držim figice, da se bo tokrat obdržalo 8,5 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

      kako je blanči UZ prestala? user posted image

      ajsi - super, da si dobila drogo, sej zdej bojo pa začel lahi delat pa bo tega malce več na voljo, da ne boste rable tolk trepetat.user posted image

      a je naša gloria še z nami al je že na poti v Rim?user posted image

      Vsem pa želim en lep, čeprav malce oblačen sobotni dan.user posted image


      _____________________________

      Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

      (odgovor članu mismis)
      Neposredna povezava do sporočila: 5398
         RE: IVF/ ICSI julij, avgust
      30.8.2008 10:30:13   
      mismis
      jutro,...evo mene na fronti  direktno iz postelje. Je bil naš tako dober, da me je zjutraj pustil spati in je on peljal na sprehod mojega kosmatega otroka. user posted image . To je bilo res super, samo potem je pa vžgal tisti valjar (veliki, rumeni za tlakovanje) in ga sedaj goni gor in dol po parceli. Mislim, kako naj človek spi, če se mi cela bajta trese.user posted image Upam, da se bo od vsega tega tresenja, zmanjšala tudi količina celulita na mojih nogah in riti. user posted image user posted image user posted image

      No zdej pa k resnim zadevam...

      Lara,
      superca za folikle, do torka bodo pa še zrastli. Potem bomo pa pestke stiskali, da jih bo čim in da bodo čimbolj polni. In imaš prav, včeraj smo se imele ne samo lepo, temveč tudi zabavno.

      Žiži, res škoda da si morala iti, še ne veš v kaj se je včerajšni večer razvil. Glej, da si vzameš čas, ko se bo šlo v mostec.

      Dajamaja, kako v službi, upam da ni preveč naporno. Ali si v redu prišla domov.

      Dobrovoljčica, čestitke za plusek, mi smo ti že pri prvem verjeli. Sedaj se pa lepo cartajte, pa lepo in mirno nosečnost brez slabosti ti želim.

      Gretka, pa kako si mi ti srce in dušo, dolgo časa te ni bilo med nami. Služba tako naporna?

      Lučka25, ti pa kar spij kakšno pivce za živce, nakako se meni zdi, da ga pa jaz danes ne bom.user posted image user posted image

      OBA Sončka, lepo da mi danes spet sijeta, čeprav se mi ravno zaradi tega ne bo dalo pospravljati bajte. Ma ja bo že, kako sta mi vidve? Mali Sonček, a ti je kej slabo? Veliki Sonček, kako daleč si že?

      Daisy, tudi meni ni včeraj uspelo nič dati zraven, matr je ta dnar na kup letel, da mi sploh ni ratalo dojeti. Torej mi2 se potem potrudiva v mostecu, ko bo Mlinčka organizirala. Daisy, da se ne bo tvoj kar odselil, ko mu že celo jutro jamraš Balaševiča. Mislim, da te naslednjič sploh ne bo več spustil z nami nikamor. kar se tiče objemčkov se pa ne sekiraj, saj si me trikrat pobožala po kolenčku, pa bo to zadostovalo user posted image user posted image user posted image

      Mlinčka, kako si mi ti? a je Mlinček čisto zgrožen nad nami? Pozdrave obema

      Pikovit
      , a si rešila včerajšnje težave?

      Zdaj vas pa moram zapustiti, žal moram res tole mojo bajto pospraviti, čeprav se mi je NE DA.



      _____________________________

      "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
      Važno je, da si zraven!"

      (odgovor članu mismis)
      Neposredna povezava do sporočila: 5399
         RE: IVF/ ICSI julij, avgust
      30.8.2008 11:05:42   
      gold fish
      IZVIRNO SPOROČILO: dobrovoljčica

      Dobro jutro.

      No kako naj vam povem.user posted image
      PLUSEK JE PLUSEK  MOJE ŽENKICE. POKAZAL SE JE V MOMENTU. 





      user posted image user posted image user posted image

      (odgovor članu dobrovoljčica)
      Neposredna povezava do sporočila: 5400
      Stran:   <<   < Prejšnja stran  214 215 [216] 217 218   Naslednja stran >   >>
      Stran: <<   < Prejšnja stran  214 215 [216] 217 218   Naslednja stran >   >>
      Pojdi na:





      Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
      Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
      7 lastnosti odličnega partnerstva
      Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




      NOSEČNOST
      пеперутка16

      Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?