|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  215 216 [217] 218 219   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 11:06:51   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Kakorkoli rezultat zaenkrat dober, folikli so levo in desno, velikosti do max 1,8 cm...ni slabo v primerjavi z zadnjič, ko jih je bilo komaj par in manjših. Torej jutri ob 21h stopka, v torek punkcija.

Grem malo na lepše...se vrnem ju3 zvečer 'na stopko'! Lep vikend vsem!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 5401
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 11:08:12   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: dobrovoljčica

Dobro jutro.

No kako naj vam povem.user posted image
PLUSEK JE PLUSEK  MOJE ŽENKICE. POKAZAL SE JE V MOMENTU.


ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu dobrovoljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5402
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 11:09:03   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

Lučka, kako si??? Matr maš lep avatarčk !!!!!!!!!!!

Lučka fejst oblekco maš.....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 5403
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 11:13:19   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Dakec

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

dan napada na WTC v Ameriki...user posted image user posted image user posted image



Bingo. user posted image

Ne vem zakaj se mi je ta datum tko vtisnil v spomin.

Jeeeee, si me dala na seznam. KIS kis

Zarja 1, kako daleč pa si ti?  

Dakec je sem dans totalno zmačkano. Babe smo včeraj preterale malo.

Drugače pa čakam user posted image , je ni in ni. Mi je Želvica svetovala rdeče vino pa sem dobile le mačka, ne rdečke.user posted image user posted image
Začnem z estrofemom in nato, če bo bog dal bom dočakala svoj prvi ET. Zdaj se mi pa res že vse takooooo vleče.............

Full sem vesela zate, draga........user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Dakec)
Neposredna povezava do sporočila: 5404
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 11:42:38   
kajsica
Ojla mačkice!

Pa da sem kot prvo resna.

Dobovoljčica, bravo, bravo, bravo.user posted image user posted image user posted image user posted image  Sedaj pa še UZ in to je to. Bravo bejbika.

Lara, odlično, ti že kar stopko, se mi zdi da je tako hitro minilo. Čimveč lepih celic ti želim.

Dajamaja, res te je bilo lepo spoznati in ja ta naša srečanja bi lahko bila kot nekakšna terapija, ker toliko smeha in dobre volje težko najdeš kje na kupu. Se ti pa javim v torek če boš imela čas, v večernih urah, oziroma tako kot sem ti rekla.

Dejzi, pa tvoj naj gode kolikor hoče, pa naj tudi toži če mu paše. Pa kaj nam more, glavno je da    "Mi imamo se fajn, pa čeprav vam je al ne, nam važno je le da imamo se fajn" Hja vojska, ga prijaviš in gre user posted image user posted image user posted image

Miška, ja do mosteca se moremo pa tega Mlakarja kaj naučiti, če ne bo hudič user posted image . A vidve pa kar tako pod mizo inkognito pa za kolene.....

Gigi, hvala na čokolatinkote, jaz ki pravim, da morem kako kilco dol dat, sem jih itak največ pojedla in glej da jih naslednjič ne bo več (no ja čisto malo, pa daleč od mene)user posted image user posted image . Pikola se jim enostavno ne znam temu upreti, tolk je dobro.

Mlinčka, no končno smo se tudi v živo spoznale (kava pa tudi velja, ko boš kaj mimo hodila).

Pikovitka, teb bom pa samo to rekla, faca si in ko mine ta tvoj direndaj, takrat ga bomo pa orng......

Ajsi, škoda da nisi mogla prit, res škoda.

Hedi, mačkica, kako kaj trebušček? Ti morem povedat, da si bila včeraj ko rožica! In v četrtek ne pozabi?! Al te pokličem še v sredo?

Babnice, jaz vam povem samo to, da vam je lahko žal tistim, ki se nam niste pridružile. Tako da naslednjič, ko naša Mlinčka organizira bo v Mostecu in mislim da lahko v imenu vseh rečem, vljudno vabljene in zelo zaželjene. Saj vem da imate nekatere dolgo pot, ampak vam povem da vam ne bo žal, ko pa boste kaj organizirale na vašem koncu, se pa mi pojavimo tam. Jaz sem se že javla za šoferja, pa še 4 lahko pobašem.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5405
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 12:08:57   
GITA14
ribica- prekrasnega sončka imaš, super da sta se že malo cartala z dojenjem

larica-čestitam za stopko v torek pa držim pesti

-dobrovolčica  ma bramisimmouser posted image  srečka nosečkauser posted image

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 5406
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 12:11:03   
baci
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

babike....samo na kratko....

.....vaše pestke so pomagale....

pikec se je pri mami dojil, malo cartal, malo vmes zaspal, skratka za prvič ...


...sem ful vesela danes....

...v ponedeljek vas malo zapuščam, ker šibam k njemu v bolnico..... potem pa pridema oba domov ....

Pozdravček,




p.s.

Navijam za vsako od vas......









user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 5407
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 12:12:08   
baci
IZVIRNO SPOROČILO: dobrovoljčica

Dobro jutro.

No kako naj vam povem.
PLUSEK JE PLUSEK MOJE ŽENKICE. POKAZAL SE JE V MOMENTU.







ČESTITAMMMuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5408
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 14:28:04   
želvica99
Zarja pa nisem ti rekla da celo literco spij, en kozarček bi bil čist okuser posted image . Upam, da blo prevečuser posted image .

Dobrovoljčicauser posted image user posted image user posted image smo vedle, da je to touser posted image

Lara bravo za folikle in seveda držimo pesti za nadaljno akcijouser posted image

Gold fish hvala za geslo, tko srčkane slikce so in vem da komaj čakaš, da prideta v domače okolje, takle me res prav v dobro voljo spravi.

Mismis moja user posted image  pride okrog 20 septembra, tko da je še dolga. Vidm, da ste se včerj mele super, me smo pa mal klepetale, no jest sm težila - ena ta hitra depresija se je pojavla, pa sem jo skenslala z obskom inuser posted image .

Uživajte, gren v naravo pa se še javim -sevedauser posted image

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 5409
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 14:52:55   
ledenka
dobrovoljcica user posted image user posted image user posted image  cestitam! naj ti cas do UZja cim hitreje mine!

punce, sem kar malo zalostna, da mi ni uspelo prit... ampak, kaj pravite o tem Mostecu? kdaj??? user posted image  samo, da se pije user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 5410
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 19:34:03   
bambi75
Dobrovoljčica še enkrat čestitam itak pa sem že prej bila sigurna da je to to.


Lara user posted image  za dober vmesni rezultat.

user posted image  vam je pa uspelo user posted image  user posted image , a bi tudi jaz lahko videla user posted image .

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5411
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 20:37:10   
zarja1
HALO ŽENSKE....

Blanči se je mogoče že kaj javla?
jaz bi dans najraje kar user posted image , pa je popoldan znova padel nek piknik in sem zdaj doma čist adijo. Zaspana z groznim glavobolom in totalno slabe volje. Vse babe na tem pikniku so ble al noseče, al z dojenčki.......nobena brez problemov, vsem ratalo v prvo bla bla bla bla
zdaj me še to vuser posted image  spravlja. Čist sem zatežena...................zato raje ne bom nič več pisala, da še katera slučajno tega ne naleze.

Vse vas imam full radauser posted image in vam pošiljam velik user posted image .


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 5412
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 20:41:10   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

babike....samo na kratko....

.....vaše pestke so pomagale....

pikec se je pri mami dojil, malo cartal, malo vmes zaspal, skratka za prvič user posted image user posted image user posted image ...


...sem ful vesela danes....

...v ponedeljek vas malo zapuščam, ker šibam k njemu v bolnico..... potem pa pridema oba domov ....

Pozdravček,

user posted image


p.s.

Navijam za vsako od vas......

user posted image mi pošlješ prosim geslo, da vidim tvojga angelčka.........

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 5413
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 21:24:53   
gloria
Kakorkoli rezultat zaenkrat dober, folikli so levo in desno, velikosti do max 1,8 cm...ni slabo v primerjavi z zadnjič, ko jih je bilo komaj par in manjših. Torej jutri ob 21h stopka, v torek punkcija.


...user posted image user posted image user posted image user posted image .....super larči....mogoče bomo v torek obe v akcijiuser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 5414
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 21:26:23   
gloria
No kako naj vam povem.
PLUSEK JE PLUSEK MOJE ŽENKICE. POKAZAL SE JE V MOMENTU.
V torek je dan cb-ja tako, da ga naredim še takrat in potem zopet 14 dnevno čakanje na 1 UZ.


....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 5415
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 21:28:08   
gloria
Lučka fejst oblekco maš.....


...res je fletnauser posted image ....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5416
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 21:31:53   
gloria
.....danes sem pa mal odsotnauser posted image ....se vidi da sva z user posted image  sama....lepo da ste se včeri imele lepo...vas točno vidim....
...kaj od blanč pa še nič poročilauser posted image ....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 5417
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 21:32:35   
blanč
punceuser posted image  sem si zdajle dala stopko in seveda, ker sem nerodna sem jo 1/4polila, matr sem jeznaaaaaaaaaaaaaauser posted image .Sem klicala ata in je rekel, da nebi smelo bit problema, ker sem imela dve ampule, pa že tak me je strah, ker ima vodilni folikel že 22mm, drugače sem pa dobila stopko pri 19mm. Joj pa ravno zdej, ko imam baje veliko foliklov. Pa menda ja ne bo šlo vse po zlu, to je za crknt no.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 5418
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 21:36:38   
blanč
Lara, a si dobila eno ampulo za stopko ali dve?

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5419
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 21:37:50   
lara light
Oj, miske moje, tle je guzva...samo na hitro se javljam...
Gloria, to bi bilo super, ko bi bile skupaj...user posted image
Daisy, kje je mostec? Pridem!!
Vsem hvala za lepe zelje, sele zdaj vas bom rabila, nikar popuscat...action is about to start!
Pogresam Blancija...kje si?
Zarjica moja, kar najbolj boli, to bog na pot nam dodeli. Predihaj bolecino in bo minilo...vse tukaj, vec al manj, smo sle skozi to la bojo sele sle...le da smo ene ze stare koke in smo to ze nekako dol pozrle...super si, niakr ne pozabi!
Lubckov kup od mene!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 5420
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 21:37:57   
blanč
Aja pa še to, da se nisem javila prej, ker sem bila na službenih športnih igrah in sem komaj pridirkala do devetih domov, potem pa brzina in rezultatuser posted image  polita stopka.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5421
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 21:40:05   
lara light
Blanci, dve! Dve ampuli in dva praska, se mi zdi, 4 reci, nisem se doma preverjala...
Joj, ne vem kaj rect, jaz sem tudi tko nerodna, da je kej...dej mora bit vse ok!!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5422
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 21:42:43   
lara light
Ne se sekirat, 1/4 ni nic...vse bo ok, zaradi tega ne bo nobenega vpliva. Ce bo pa ta velik folikl pocu, ni panike, jih je se drugih veliko...pr meni je isti problem....blanci, vse bo ok. Pomiri se, taka panika nam najbolj skodi, veliko bolj kot vsa slaba prehrana in ne vem kaj se...pomiri se plis, sem se jaz zivcna...drzim pesti, kdaj je punkcija, v pon?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5423
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 21:44:02   
blanč
Ja v ponedeljek ob 8.15.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 5424
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.8.2008 21:44:52   
lara light
Moram it, blanc...saj bo vse ok, ce je ata tko reku, pa spolh ni problema...posmej se no? Vidis, da znas..
Lepe sanjeuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 5425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  215 216 [217] 218 219   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  215 216 [217] 218 219   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?