|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:15:17   
Senci
Ohoho, Almera čestitke za user posted image  user posted image user posted image user posted image ! Pa nas je res prehitela, haha.

Kaj pa Soncica?! Kakšne novice z njene strani?

(odgovor članu anikabd)
Neposredna povezava do sporočila: 2101
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:16:52   
pepa6
Jaz pa sem danes že 7 dan po pdp-ju in sem še vedno doma. To čakanje me že počasi ubija. Pa me nekje 2 krat na dan začne zvijat, me v križu seka, jajčniki bolijo, in to traja kakšne pol ure in izgine. Sedaj pa si že počasi želim, da se pojavijo pravi popadki, al pa da mi že sprožijo porod. Saj več sedet ne morem, me sramne kosti ful bolijo, pod trebuhom me že vse peče in boli, na vrhu trebuha me zbada. Tečna sem že sama sebi, pol pa me še vsi okrog sebe ob pamet spravljajo, kaj naj naredim, da bo otrok šel prej ven, pa bolj jim pravim, da to vse delam, in ne pomaga, bolj so tečni.

(odgovor članu klarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 2102
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:17:28   
klarazan
Jutro, čeprav slabouser posted image , vsak dan vstanem bolj utrujena, sovražim nočiuser posted image !
A sedaj so spet fantki na pohodu?...pol bi pa zdej jaz počas šla rodit, no na hitrco mislim...user posted image

(odgovor članu klarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 2103
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:19:30   
Zvezdica
Najprej vsem julijkam, ki so že rodile ČESTITKE! Vas skoraj dnevno spremljam in ne morem verjet kako hitro je minilo teh 9 m.

In vsem, ki še niste, da bo porod lepi, brez bolečin in ga bo hitro konecuser posted image user posted image user posted image
Blacky, ti vidim, da še nisi šla. Z majhno zamudo, VSE NAJBOLJŠEuser posted image

Da malo zase poročam, bila na NS (včeraj), vse ok, vse kar mora bit smo videli (je šel še tamal z nama in zdaj komaj čaka da gremo rodit), tveganje za DS je nizko.
PDP imam 25.1.2009, tako da komaj čakam. Aja, z mano pa nista več dve pikici ampak ena, ker je eni nehal utripat srček v 9t. Sem se sprijaznila s tem, tako, da zdaj komaj čakamo januar.

Grem brat za nazaj, da vidim katera je še rodilauser posted image

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu klarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 2104
   [Brisano sporočilo]
16.7.2008 8:28:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 2105
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:34:24   
Blacky30
Hruška debeluška sporoča:

"Zjutraj ob 6.50 naju je obsijalo sonce po imenu Kali, težka 3770 g in velika 53 cm.
Ponosen očka Robi in srečna mami Anja"
 
Iskrene čestitke, končno si jo dočakala!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
 Zdaj pa se le nacartajte in uživajte kot družinica!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2106
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:35:39   
Balonchy
Petja - ČESTITKE!!!
 
 
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2107
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:40:49   
klarazan
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HD, iskrene čestitke za princesko Kali!!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2108
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:41:43   
Blacky30
Almera, iskrene čestitke za fantka Bora!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
Uživajte, kolikor se da, veliko ljubezni, sreče, prespanih noči in čim manj krčev!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2109
   [Brisano sporočilo]
16.7.2008 8:41:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2110
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:42:25   
klarazan
No, zdaj pa jaz grem po napotnico pol pa v P.
Javim kako in kaj.

(odgovor članu klarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 2111
   [Brisano sporočilo]
16.7.2008 8:43:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu klarazan)
  Neposredna povezava do sporočila: 2112
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:43:56   
Blacky30
Želja se mi je torej uresničila. Zjutraj sta me prebudila dva sms-a. user posted image user posted image  Sicer sem ta drugega pričakovala od Soncice, pa je namesto te priletel od HD, ki je tudi že tako nestrpno čakala na svojo pupiko. user posted image

Populis, seveda nisem jezna, da si objavila novičko. Saj je prav, da to zrihta prva, ki je pri računalniku. Samo drugič pa moraš napisat tudi nick, ker polovica julijk ne ve, kdo je Petja.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2113
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:47:52   
Nyah*
Jutro!

Same lepe novickeuser posted image user posted image user posted image .

ALMERA (ti ti ti, prehitevasuser posted image ), CESTITKE ZA user posted image  BORA! Da bi vama bil v samo veselje in ponos!

HD, user posted image , CESTITKE ZA user posted image   KALI! Uzivajte v troje, bodite srecni, zdravi,...
 
Sta nas pa presenetili punci, ha? Vceraj se tako aktivno cvekali, danes pa ze vidim, da cartata! Da bi slo se pri vseh nas ostalih tako gladko, ane?user posted image
 
Najsi in pety, hvala za porodni zgodbiuser posted image user posted image user posted image .
 
Jaz sem seveda spet vsa zaspana in zoprna, tudi jaz imam tezave z vezmi, obracanjem ponoci, otrdevanjem trebuha, spikanjem v noznici,....user posted image , Blacky grem lahko proooosim na seznam?
 
Aja, Klarazan, dobro opravi, pa javi se!
 
 
 

< Sporočilo je popravil Nyah RR -- 16.7.2008 8:48:47 >

(odgovor članu klarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 2114
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:52:12   
nanka
Almera iskrene čestitke za rojstvo Bora.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hruška debeluška iskrene čestitke za rojstvo Kali.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 2115
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:52:13   
Yasminka
Almera in Hruška čestitke za user posted image in user posted image  user posted image user posted image user posted image .

Čestitam tudi vsem  ostalim mamicam in njihovim štručkam user posted image user posted image user posted image

Blacky in Frutka z zamudo - vse naj naj za rojstni dan user posted image user posted image user posted image

Pri meni tudi nič novega. V ponedeljek sem imela nekaj popadkov in sem bila že takooooo vesela... potem pa nič.
Včeraj sem imela pregled. CTG ni zaznal nič, mali je telovadil, ginekološko me ni pogledala. Naslednji pregled imam na rok 22.
Prav fajn sem se počutila in sem šla od G. še peš čez LJ user posted image . Zvečer je pa druga pesem. Tudi mene še vedno bolijo vezi in ponoči se komaj obrnem v postelji, popoldan pa komaj hodim, ker mi prav škrta v medeničnem sklepu in začnem šepati user posted image . Se tolažim, da bo kmalu boljš.
Sicer pa nas je ta tedden presenetila še ena stvar. Dokončno smo med upravičenci za dodelitev neprofitnega stanovanja v Ljubljani. Ker smo zelo visoko na lestvici, mislim da se bomo kmalu selili. Zdej pa moram hitro pogledat nazaj....saj se spomnim, da je pred dnevi tekla debata o nabavi novih kuhinj user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2116
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:53:00   
Blacky30
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image      
  

1. robika (PDP 5.7.)

2. pepa6 (PDP 9.7.)
 
3. karamela6 (PDP 11.7.)

4. ksenci (PDP 11.7.)

5. mojcek1 (PDP 11.7.) - pregled 18.7.!

6. lavita* (PDP 13.7.)
 
7. kenya (PDP 13.7.)

8. klarazan (PDP 14.7.)

9. Blacky30 (PDP 15.7.) - CTG 17.7.!

10. SM10 (PDP 18.7.) - CTG 17.7.!

11. lindy (PDP 19.7.)
12. SOncIca (PDP 20.7.) - že v P! Čakamo novičko!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  

13. Yasminka (PDP 22.7.)
 
14. rovar_ka (PDP 25.7.)
 
15. NyahRR (PDP 26.7.)

16. moya (PDP 30.7.) - Navijamo!!!!!!!! Čakamo novičko!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image        user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2117
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:56:47   
Blacky30
Grrrrr, sem hotela zdaj poslati sms Moyi, ker sem že resno v skrbeh za njo, pa vidim, da mi ni dala svoje tel. št., samo jaz sem ji svojo dala, da mi javi novičko. Upam, da je vse ok.user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2118
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:58:10   
Balonchy
user posted image user posted image user posted image


Hruška debeluška - ČESTITKE!!!
 
 
user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2119
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 8:59:23   
Nyah*
HVALA BLACKY, user posted image user posted image user posted image , upam, da si s seznamom pospesila zadevouser posted image user posted image !

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2120
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 9:02:00   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: anikabd


Zdaj ko je Almera rodila, komu pa lahko zdaj javim veselo novičko.



Lahko javiš meni ali flower. Odvisno, katera bo še doma, ker zdaj pa ni več nič po pravilih.user posted image user posted image user posted image  Ti javim svojo tel. št. na zs.

(odgovor članu anikabd)
Neposredna povezava do sporočila: 2121
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 9:12:31   
anikabd

Pepa6 boš videla, da nas boš kmalu tudi ti razveselila z lepo novičko. Poglej Almero in HD.
Mogoče bo pa še danes user posted image user posted image user posted image

HD KONČNO PA SI LE DOČAKALA.
Iskrene čestitke za user posted image user posted image .  Pa imamo še enouser posted image


Yasminka - tebi pa čestitke za neprofitno stanovanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Flower - bo kar treba na forumu na veliko čvekati. Morda nas tudi ti tako kot Almera ali HD presenetiš.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 2122
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 9:17:20   
lavita*
No lepa reč. Sem prav presenečena, da je HD že rodila. Sem misla ji reč, da bov aočitno skupaj v P pristali.

Čestitke Almeri in HD.

Tele vezi tud mene dajejo, samo netolikko kot ene pravte. Me prime samo tudi hitro mine. Malo obstojim pa je.

Drgač pa nič novga. Ponoč sem imela nočne more, sam sem pa potem zjutraj potegnala in se naspala. Ne ljubi se mi pa čist nič delat. Sem tak lena postala, da je kar groza. Sicer grem zdajle likat bo pa to verjetno to vse kar bom nardila zdaj.

Ena je spraševala za AD3 kapljice! Mi jih nismo nič dajal prvič. Otrok se mi preveč smili, da bi ga mogl še bolj dajat krči kot so ga. Vzela sem jih pri pediatru to je iblo pa tudi vse. Poznam dost mamic, ko jih niso dajale.

SD a boš rodila v SG? Ja menda je kar gužva. Bomo vidl, kam nas bodo dal, če bo res kriza.

No pa dajmo navijat za naslednje, ki smo na vrsti.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2123
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 9:35:01   
Blacky30
Robika sigurno že carta, samo je od same sreče verjetno pozabila javiti. Ker se je nazadnje javila predvčerajšnjim.

Pepa6, drži se. Saj vem, za en dr.... tolažba, samo res je, ko pravijo, da še noben ni notri ostal. Predstavljaj si, da je user posted image  tako lepo v tvojem trebuščku, da mu ni ven za prit in zato še malo uživa na toplem. Saj bo....user posted image

Oj, Zvezdica, čestitke za NS. Pa hvala za lepe želje.

Klarazan, fajn opravi v P. Pa javi, če bo kaj novega.user posted image

Yasminka, čestitke za stanovanje!!! Uf, boš uživala v opremljanju!!!!

Meni pa ura že kaže začetek polne lune. Zdaj pa se bo začelo!!!! Včeraj je bila otvoritev, danes pa nadaljevanje!user posted image user posted image

Jaz sem se zjutraj zbudila z ful izcedkom prozorno bele barve, je kar steklo ven, tak da je vse stalo na vložku. Zdaj pa je ok. Bomo videli, kaj se bo dalje dogajalo. Upam, da mi jutri po CTG ne sprožijo poroda, ker tega se pa res bojim.

(odgovor članu Senci)
Neposredna povezava do sporočila: 2124
   RE: Julijke 2008 IV. del
16.7.2008 9:38:17   
liju
Dobro jutro!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kake lepe novičkeuser posted image user posted image user posted image user posted image Almera in HD!!!!!
Pri nas je bila danes ena super noč! Samo enkrat sem morala na wc, ostalo sem spala kot topuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Kak je meni fajn, ko je takšno vremeuser posted image . Samo da je hladuser posted image .
No in ste vidle kako kačo imam jaz user posted image  Ma klinc jo gledauser posted image .

Mi3je:user posted image user posted image  full dobri nasveti glede prehrane med dojenjemuser posted image

Mene pa zanima, katera bo rodila v Mb? Da vidim, če bom z katero skupaj drugi tedenuser posted image  Kaj ima katera v petek CTG v MB v P?
Aja, blacky:mi boš sporočala novičke? Prosim, da bom na tekočemuser posted image  Bom pa v petek točno povedala kdaj bom morala že noter.

Še dobro, da mi je golaž od včeraj ostal, ker ne vem če bi danes kaj kuhali, mi niti za dihat ni, kaj še le kaj za delat.

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu lavita*)
Neposredna povezava do sporočila: 2125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?