|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mlada starša
20.7.2008 22:36:04   
blaža
Jaz sem zanosila pri triindvajsetih.  Ko sva bila štiri leta z fantom skupaj in sva dve leti od tega živela skupaj, sva se poročila. Res, da sva bila podnajemnika ampak imela sva oba stalni zaposlitvi in končane šole. Glede stanovanja ni bilo neke perspektive, ker sva imela dokaj majhne dohodke, da bi si privoščila kredit sama, starši pa nama tudi niso mogli pomagat. Ravno pravi trenutek je bil za otroka, saj sva se poročila, imela stalne službe,ko... Mi delodajalka neha dajati plače, ker baje nima denarja, jaz pa ravno noseča. Dolžna mi je bila štiri plače, dva regresa, midva pa podnajemnika. Mož si je našel še eno službo, tako, da sva šla skozi, jaz pa sem najprej bruhala doma, potem pa v bolnici( sem šla11 kil dol, ker mi je blo slabo). Po četrtem mesecu je šlo na bolje in kasneje sem rodila zdravega korenjačka. Ko je imel leto in pol, smo se preselili v drugi kraj, ker nam je moževo podjetje dalo v odkup stanovanje za tako poceni, da človek ne more verjet in to 200 kvadratnih metrov, pa na dobo 10 let z nizkim obrokom. Po petih letih sva dobila še enega sončka in pravljica še traja.
V glavnem hotela sem ti sporočiti, da se vse reši.  Imejta se rada in bodi optimist in veseli se človečka, ki ga nosiš pod srčkom. Vse dobro  ti želim!

(odgovor članu daja_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Mlada starša
21.7.2008 17:46:42   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Živjo vsem!

Sem 22-letna študentka in ravno včeraj sem izvedela, da sem v pričakovanju. Partner je sicer malo starejši (24), vendar sva oba še dokaj mlada. Zanima me, če je katera/kateri od vas že bil v taki situaciji in se je odločal, kaj naj...

vedno sem govorila, da komaj čakam, da bom mama.. zdaj se je pa res zgodilo in sem prestrašena.. nikoli nisem mislila tudi na to, koliko obveznosti me bo dejansko čakalo..

Zavedam se, da bo težko, a je partner zelo srečen in vem, da bo ob meni.
Če imate kakršno koli mnenje o tem ali pa kakšno vzpodbudno misel, je bom zelo vesela :)

Lp vsem.


Greš čisto po mojih stopinjahuser posted image VESELI SE in bodi srečna, ne se bat! Vse se bo poštimalouser posted image

Sem bila čisto v tvoji koži, oba z mojim študenta, pa sva se samo veselila in je že sproti šlo....
Želim ti čudovito nosečnost in čimmanj se obremenjuj...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Mlada starša
23.7.2008 12:56:29   
tananejka
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Živjo vsem!

Sem 22-letna študentka in ravno včeraj sem izvedela, da sem v pričakovanju. Partner je sicer malo starejši (24), vendar sva oba še dokaj mlada. Zanima me, če je katera/kateri od vas že bil v taki situaciji in se je odločal, kaj naj...

vedno sem govorila, da komaj čakam, da bom mama.. zdaj se je pa res zgodilo in sem prestrašena.. nikoli nisem mislila tudi na to, koliko obveznosti me bo dejansko čakalo..

Zavedam se, da bo težko, a je partner zelo srečen in vem, da bo ob meni.
Če imate kakršno koli mnenje o tem ali pa kakšno vzpodbudno misel, je bom zelo vesela :)

Lp vsem.


Živjo!

Dvojčici sva dobila, ko sem bila jaz stara 22. let, mož pa 21user posted image . Jaz sem študirala, mo pa si je ravno takrat (ko sem bila že noseča) našel redno službo. Oba sva zaposlena, jaz sem doštudirala ob delu, sami skrbimo zase. Na začetku je bilo malo težje (finančno), že nekaj časa pa nam gre prav dobro. Tako sva se pri 26 odločila še za enega user posted image  in pridružila se nam je še eno punčkauser posted image . Imamo se super in nama ni nič žal, da sva bila mlada ob rojstvu dvojčic. Kar pogumno in brez skrbi!

Želim ti lepo nosečnostuser posted image

< Sporočilo je popravil tananejka -- 23.7.2008 13:00:15 >

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Mlada starša
6.8.2008 10:51:46   
jjasna85
Jutri bo ravno en mesec odkar sem otvorila to temo :)
Res se iskreno zahvaljujem vsem, ki ste mi stale ob strani in mi s svojimi zgodbami ulivale upanjeuser posted image
v ponedeljek sem imela tudi prvi pregled in G pravi, da je vse v najlepšem redu in tako, kot mora bit user posted image
pikica je velika 33mm in stara 10. tednov.
Tudi mamica se počasi začenja veselit tega, da v njej raste novo bitje, ki ji bo definitivno spremenilo življenje.

Še enkrat vsem naj naj najlepša hvala iz srca!! Brez vas nebi zmogla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Mlada starša
6.8.2008 11:27:03   
annie
Jaz sem zanosila pri 24. Sicer sem diplomirala, ampak službe pa še nimam. Je pa res, da ima moj mož firmo, tako, da nekako shajamo.

Sicer pa kot praviš, da te partner podpira in se veseli user posted image , potem ni problema. Z močno voljo se bo še vse ostalo uredilo. Pa čestitke za user posted image !!

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Mlada starša
6.8.2008 11:56:43   
Dadi
Tudi sama sem zanosila pri 23, rodila pri 24. Zaključevala sem 4. letnik faxa. Mož je imel redno službo, stanovati smo sicer imeli kje brez najemnin. Pol leta po rojstvu pupe sem ponovno zanosila. Torej ko sem imela dva otroka sem bila stara 25 let. Dobila sem delo za določen čas, letos aprila mi je šele uspelo diplomirati. (vmes služba, družinsko življ.) Zidamo tudi hiško...Želimo pa si še kakšnega škratka....Skratka vse se odvije tako kot je prav, čeprav na prvi trenutek ne zgleda tako. Pogumno naprej.user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Mlada starša
12.8.2008 18:16:29   
mamba_
tudi jaz sem hitro postala mamica!pri 19h user posted image  zdaj je moj sinek star že 7 mesecev,in ga lepšega občutka kot biti mama!!!res,čeprav zelo hitro,ampak sem zmogla urediti vse.v šolo sem hodila do zadnjega meseca,in uspešno opravila vse.edino s fantom nisma ostala skupaj,kar je še vedno sveža rana,ampak...

v glavnem boš videla,vse bo šlo!veliko sreče!!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Mlada starša
12.8.2008 22:38:33   
deja27
boš videla,kaj te čaka....najbolj nežno,lepo in presrčkano bitje na svetu,lepo nosečnost ti želimuser posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Mlada starša
15.8.2008 13:28:57   
soncnica 3
jjasna85, srečno tebi in tvoji družinici, saj bo šlo, le radi se imejte!

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Mlada starša
20.8.2008 7:40:40   
keira2008
živjo bejbe z bejbiji:)

Da vas mal prebudim, kar ne dvomim sicer da ste se že pokonci :)

Kako ste kaj, tukaj šeena, ki dela na tem da bi postala mlada mamica:)

Lep sredin dan vsem

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Mlada starša
20.8.2008 8:29:52   
sakuL
kar pogumno, ... če sta pač "delala na tem" potem sta pripravljena... user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Mlada starša
20.8.2008 18:29:27   
uršika***
Ne skrbi, vse bo v redu. Kjer je za dva, bo tudi za tri. In pa še mlada mamica boš- bo otroček ponosen, da ima mlado mamico. Vso srečo želim vam 3
Ti se kar veseli, saj tako strašno premlada pa tudi nisi. samo življenje se vama bo malo obrnilo na glavo- ampak na lepšeuser posted image

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Mlada starša
2.10.2008 15:55:31   
jjasna85
Še enkrat hvala punce za vso podporo!!user posted image
 
Zdaj me najdete aktivno in veselo na forumu marčevke 2009 user posted image
 
Lep dan vsem in še enkrat HVALA!
 
Jasna

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Mlada starša
2.10.2008 15:59:08   
Doll
Ah dej,pri 22 ,pa ni več mladouser posted image
Šalim se,ne zamerit.
Sama sem zanosila,ko sem imela 19 let,veselila sem se in nikoli nisem imela črnih misli,ker sem vedela da bova zmogla.Pri 22 sem pa rodila že drugega user posted image

Go girl,zmoglo bosta,samo pozitivno gledatuser posted image

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Mlada starša
2.10.2008 17:53:29   
migrena
jaz sem imela prvega ko še nisem imela 18 let, pa sva bila oba vesela, on je bil že zaposlen-(22let), jaz pa sem ravno dobila pripravništvo, pa zidala sva in še in še pa je vse steklo tako kot mora.....pa smo imeli potem kmalu še drugega....pa mi ni bilo nikoli žal in mi še zdaj ni......zato se ne boj, bodi srečna nosečka.....pa srečnouser posted image

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Mlada starša
2.10.2008 18:02:44   
migrena
jaz sem imela prvega ko še nisem imela 18 let,
narobe sem napisala nisem jih še imela 19...res ni velik razlike je pauser posted image

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Mlada starša
16.10.2008 10:43:44   
Mia007
Pri ti 22 let in on 24 let pa res nista tako zelo malada za dojenčka.user posted image

Če bi ti mela 16, 17, pa on isto, potem bi o tem se dalo razpravljati.


SREČNO!

_____________________________

Skozi bele oblake in tihe korake
občutim, ko se vračaš k nam.
Zaznam v najbolj samotni tišini
novega večera mesečinizvezdo, ki tam le za nas nežno tli.V vetru tvoji dotiki milo božajo nas
vem, da si tu, varuješ nas...

HVALA VSEM..


(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 67
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?