|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: postojna in okolica
9.8.2008 16:30:33   
kat007
ojla dame.. se pofockam.. rok imam v ponedeljek.. iskanje, menda sva bile skupaj v petek v PO.. guzva ja.. sploh nisem cakala na ctg, ker sem ugotovila, da jih je bilo 6 pred mano.. mi je jordanova naredila samo UZ.. v torek grem spet.. ce ne bo kaj novega vmes...
se  tipkamo

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: postojna in okolica
9.8.2008 18:16:54   
iskanje
Možno da sve ble skupaj kdaj pa si bla ob kateri uri jst sm šla na ctg okrog pol desetih pol pa k Jordanovi oziroma povej mi raje kaj si bla oblečena mogoče se bom spomnla katera si bila

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: postojna in okolica
10.8.2008 20:19:18   
kat007
iskanje: edina samohranilka.. hehe.. sem mojmu zagrozila, da more jit naslednjic z mano, ker ne bom edina sama tam (sicer sem bla sama kriva, ker mu nisem pustila z mano, sem sla pol se v soping pa z njim ne gre.. hehe)... sem cakala od 8-9:15 jordanovo, me je poslala gor, sem gor samo pokukala, pa sla nazaj dol do jordanove, ker je rekla, da mi ni treba cakat ce bo guzva.. oblecena: bele lanene hlace pa belo majcko z vijolcnimi rozicami

(odgovor članu iskanje)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: postojna in okolica
11.8.2008 13:25:39   
sončika84
danes je imel prvi pregled pri zdravnici. težek je 3445g, velik 54cm,torej je od rojstva zrastu 5cm. ostalo pa je tudi vse v redu. sem povedala,da nič ne kaka,da mu morm dat čajčka pa je pol razložila,da ga najbrž napenja,ker še nima razvitih teh nekih bakterij(k so tut v actamilu ač kaj je že oni jogurt). tko d mi je dala neke kapljice,ki vsebujejo te bakterije al aj in na mu dam to 1krat na dan. da bo mal bolje. bomo vidli.upam,da bores pomagal. zdaj spi,upam samo,da n zamenjal noč za dan,ker danes ponoč je bil od 1h dalje skoz pokonc. ni tel spat. tko d danes smo mal zaspani.

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: postojna in okolica
15.8.2008 12:50:25   
sončika84
kje ste z dej vse? nekam tiho je ratalo tukaj.

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: postojna in okolica
16.8.2008 20:58:28   
tejci01
Živjo pupike!
Sem se vrnila z dopusta, tako, da se bomo lahko pogovarjale naprej.
Kako je kaj z vami? A je mogoče že katera rodila, ker če se ne motim ste imele nekatere te dni PDP?

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: postojna in okolica
17.8.2008 11:47:58   
janja 27
ojla

evo mene nazaj z morja imeli smo se božansko....user posted image user posted image vreme super ne preveč vroče....tamala je uživala sto na uro...pa tud jaz seveda..user posted image je prav pašalo plavanje tako da sem bila full časa v vodi.... voda pa tud čista k so kamenčki in ravno taprava za mulčke....k sem šla tko na blef se mi prav dopade da je okuser posted image user posted image

sončika84 lepo da tvoj matija lepo napreduje je že pravi korenjak....in seveda da ni zamenjal noč za danuser posted image
iskanje verjetno si že mamica..sporoči kako in kaj je bilo....
tejči01 kako je bilo na dopustu kje si bila mi smo bili na krku
kat007 dobrodošla in seveda sporoči tudi ti nam veselo novičkouser posted image user posted image



_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: postojna in okolica
17.8.2008 14:54:12   
iskanje
Živijo no končno doma imamo punčko Malu se vam javim kakšen dan ker sem ful utrujena in povrh vsega sm bla še šivana tako da drugič kaj več o vsem.Sm pa rodila 12.8

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: postojna in okolica
17.8.2008 16:47:29   
janja 27
iskanje vse čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu iskanje)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: postojna in okolica
18.8.2008 9:33:39   
tejci01
iskanje  iskrene čestitke za hčerkico. user posted image  Ti se kar lepo odpočij, pa se že kaj slišimo da nam boš povedala kako je bilo.
Janja 27 na morju smo bili na Krku v mestu Krk v apartmaju, je blo ok, vreme super, samo včasih mi je moje počutje malo nagajalo (me je začelo boleti v spodnjem delu trebuha) tako sem se mogla malo odpočiti. Samo mi je morski zrak kar pomagal in se boljši počutim. Imam občutek, da sem malo nabrala energije.

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: postojna in okolica
18.8.2008 12:43:36   
janja 27
o tejči mi pa smo bili v punatu..meni je bilo super....vreme smo tud trefli potem sve se samo čez zalivček gledaleuser posted image user posted image en dan smo šli na en obhod po starem delu krka in mal pri obali....je tko kr bla gužva...drugač pa ne vem kake so kaj plaže tam v punatu je za otročičke superca....

_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: postojna in okolica
19.8.2008 11:28:55   
iskanje
No pa sem si vzela par minutk da kej napišem medtem ko tamala pančka sej je kar pridna imam več dela s sabo kot z njo user posted image Porod je bil uredu ker sem imela epiduralno medtem  ko sem dve noči pred tem gledala v luft od popadkov tisto noč preden sem pol rodila sem imela tako močne popadke da sem kar že zvezdice vidla zato sem se tudi odločila potem za epiduralno.V glavnem preživeli smo user posted image user posted image user posted image Sedaj imam pa ful probleme s prsmi ful mam uničene bradavice tako da tamale ne dojim ampak si pumpam in potem ji dajem po flaški mislim da sem pa tud fasala mastitis sam je po mojem čist na začetku tako da ni tko hudo ni pa prijetno,za povrh sem bla pa tudi šivana

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: postojna in okolica
19.8.2008 11:55:59   
evica23
iskanje najprej ti čestitam za punčko, naj zraste v fajn babncouser posted image
Mogoče bi mogla probat dojit s prsnimi nastavki, pa bi šlo. Upaj da ni mastitis, ker to je tako mučno, pojdi čim prej k zdravniku.

(odgovor članu iskanje)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: postojna in okolica
21.8.2008 8:19:23   
tejci01
Iskanje  jaz tudi nekaj razmišljam o epiduralni, samo me je pa malo strah. Se moram še pogovorit z Merlotom o porodu, ker do sedaj se nisva še. Kako pa kaj zgleda ta epiduralna?

(odgovor članu evica23)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: postojna in okolica
21.8.2008 13:51:34   
iskanje
Evica 23 Mislim da kar je mastitis sm dobila že antibiotike ma bo že.Sm pa dojila z nastavki pa ne pomaga imam take bradavice bo boljše.
Tejci01  Jst sm tud do zadnjega oklevala ampak,ko sem imela tako močne popadke celo noč sem se premisnla in ni mi žal z eno besedo super je.Kako zgleda najprej ti dajo da ti ena tekočina s teče potem se usedeš in ti dajo v hrbet sploh ne boli dost kot ena inekcija in to je to sam po porodu si mal tak opletav ma to itak kmalu mine

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: postojna in okolica
22.8.2008 8:42:13   
tejci01
Bomo vidli kako se bomo kaj odločli.
Kaj mogoče katera ve kdaj se v PO začne materinska šola?

(odgovor članu iskanje)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: postojna in okolica
22.8.2008 8:44:36   
Balonchy
TUKAJ najdeš podatke... user posted image

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: postojna in okolica
22.8.2008 8:58:01   
tejci01
Hvala ti balonchy, sem si že ogledala. Saj se začne že ta torek, in prav tisti dan imam MF v ZD Postojna.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: postojna in okolica
22.8.2008 9:17:45   
sončika84
iskanje,iskrene čestitke ob rojstvu punčke. Vama želim vse lepo,čimmanj neprespanih noči in veslja v bhiši,kar pa itak je. :)

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: postojna in okolica
22.8.2008 17:11:56   
tejci01
Kaj se bo katera od vas udeležila materinske šole v Postojni, ki se začne v torek ob 16 uri?
Midva se verjetno bova, ker mi termin odgovarja, pa še preglede imam ponavadi ob torkih ali četrtkih, tako da se mi izide.

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: postojna in okolica
24.8.2008 9:45:47   
tejci01
Kam ste se skrile vse postojnčanke?

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: postojna in okolica
24.8.2008 10:24:57   
janja 27
ojla

evo men po dolgem času...ma mi kr grejo ti dnevi....mal pospravljaj mal pohajaj pa še krompir smo pobirali...
drugače sem ok, bil ana pregledu vse je ok in smo izvedeli da bomo imeli še eno user posted image no nama bolj dela problem ime...ma bova že kaj našla...user posted image user posted image
tejči jaz v marteinsko vejetno ne bom hodila k sem ni me da...pa itak ne vem če je kaj razlike od treh let nazaj....vem pa da bo šla vianne... no če bila to moja prva nosečnost bi jaz verjetno tud bila vsa navdušenauser posted image user posted image

iskanje...kako ste ste se že mal navadile ena na drugo...upam da ti je speljalo dojenje...pa vejrento si tud ti bolj ker so šivi že šli venuser posted image user posted image k sem bila v petek v posronišnici je ena prišla palačat epiduralno pa je reva komaj hodila..sem že pozabila kako to zgleda....uh....ma bo že....
no jaz ne mislim imet nobenih dodatkov pri porodu mislim na epiduralno pa ultivo...pri manci je blo pol ure hudega...upam da bo tud sedaj tko...user posted image user posted image sicer pa sem liakrju že rekla da mislim rodit k bo on dežurenuser posted image user posted image mi je pokazal jezikuser posted image user posted image user posted image
se pa moram pohvalit sem dobila cd z mojo pupiko, najprej k sem jo sedaj vidla k gre vse skupaj že počasi h koncu sem izjavla da je čist druga kot manca potem pa k sem doma pogledala od manae 3 d cd pa sta si skoraj glih...no v glvanem bo cela korenjakinja k ima že sedaj 2,5 kg...
drugač pa lepo nedeljo...


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: postojna in okolica
27.8.2008 22:37:06   
janja 27
tejči a si bila na materinski šoliuser posted image user posted image kaj poročaj

_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: postojna in okolica
30.8.2008 18:25:52   
janja 27
a ste čist obupale.....user posted image user posted image user posted image



_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: postojna in okolica
30.8.2008 18:44:13   
tejci01
ojla

sem bla v materinski
prvič in drugič nam je predaval dr. Kristan, je blo bolj tako. Ma zdaj bo verjetno bolj zanimivo, ker nam bo predavala med.sestra.
V torek je tudi ogled porodnišnice.
Če ne je kar fajn, imaš priliko se pomenit še z ostalimi bodočimi mamicami kako je. Pa tudi glede tega ker je to najin prvi otrok, se mi zdi dobro, da se je udeležiš.

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?