|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: želja po seksu
11.7.2008 8:40:25   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Tanikaa, jst spoštujem tvoje mnenje, ti boš pač morala moje.


Tvoje mnenje spoštujem. Nikakor pa se ne morem strnjati s tvojim označevanjem žensk, ki seksajo med menstruacijo. Ko označiš nekoga za ogabnega, potem je to žalitev. In ne mi govort, da nisi nekoga direkt označila. Si. Ženske, ki seksajo med menstruacijo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: želja po seksu
11.7.2008 8:41:52   
Lepotica
In? To je pač moje mnenje.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: želja po seksu
11.7.2008 8:45:00   
baguSka
Punce dejte se mal ustavt s tem kozlanjem... Anonimna je obupana, ker jo njen posiljuje s sexom, ve pa ze dva dni razpredate kaksen je sex med menstruacijo.

Dost je! Raj si svojo temo odprite.. Ne vem no, ce anonimno glih zanima kaj ve pocnete med tardeco user posted image

Al sm pa samo jst tista, ki me ne... user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: želja po seksu
11.7.2008 8:46:18   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Punce dejte se mal ustavt s tem kozlanjem... Anonimna je obupana, ker jo njen posiljuje s sexom, ve pa ze dva dni razpredate kaksen je sex med menstruacijo.

Dost je! Raj si svojo temo odprite.. Ne vem no, ce anonimno glih zanima kaj ve pocnete med tardeco user posted image

Al sm pa samo jst tista, ki me ne... user posted image


Glej kdo se oglaša. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: želja po seksu
11.7.2008 8:50:29   
lenika
Jaz bi dodala samo še to, da ne moreš nekoga označit za gnusnega, v isti sapi pa zatrjevat, da sprejemaš različna mnenja.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: želja po seksu
11.7.2008 8:51:27   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Jaz bi dodala samo še to, da ne moreš nekoga označit za gnusnega, v isti sapi pa zatrjevat, da sprejemaš različna mnenja.



user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: želja po seksu
11.7.2008 8:58:28   
majcci
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

[

Pa pri vnetju ne moreš sexat tud zato, ker se ti mora to pocelit in ker se lahko prenaša na moškega in pol se ti zdraviš on pa te spet okuži, če ne druga je priporočljiv vsaj kondom ampak takrat ko sem sama imela vnetje valda nisva sexala predvsem zaradi tega, no sva user posted image ampak brez penetracije. Menstruacija je pa po moje zgolj "lepotni" problem



To za vnetje sem napisala zato, ker je morala moja prijateljica kljub vnetjem s svojim bivšim seksati vsak dan. Ga to ni zanimalo, da ima vnetje in je zahteval svoje. Besedi moral in zahteval pa sem uporabila zato, ker je dejansko tako tudi bilo. No saj zato pa je tudi njen bivši.
Glede uporabe kondoma med vnetji pa se strinjam, čeprav midva takrat nikoli ne, ker imam prehudo vnetje. Oz. isto kot ti, ja ampak drugače user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: želja po seksu
11.7.2008 9:01:18   
majcci
Uf, sem čudno citirala, ampak mislim da je razumljivo.


Drugače pa anonimna. Ne vem kakšen nasvet ti dati, mogoče podobnega kot je že ena napisala - daj svojemu delo, da bo polno zaposlen in ne bo imel časa samo na sex misliti.

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: želja po seksu
11.7.2008 9:05:01   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Anonimna je obupana, ker jo njen posiljuje s sexom, ve pa ze dva dni razpredate kaksen je sex med menstruacijo.

Dost je! Raj si svojo temo odprite.. Ne vem no, ce anonimno glih zanima kaj ve pocnete med tardeco user posted image


ja, to je pa res - verjetno ni ravno prava tema za njene težave..

jaz bi kar povedala kar mu gre in kaj me moti. če on lahko čeblja kar mu pade na pamet (kao včeri pa nisva, pol morva pa danes 2x), lahko tudi ti poveš kar misliš. ma daj, morit sceno s takimi pripombami.. user posted image intima mora biti spontana z obeh strani, pa malo senzibilnosti, da vidiš kaj tudi partnerju paše (ali ne), pa že mora biti prisotno. če ni, potem itak samo za svojo rito (tiča) skrbi in ga boli, a je tebi lepo. to pa ne vodi nikamor imho.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: želja po seksu
11.7.2008 9:05:28   
Katey
Žal se mi v tem primeru glede tega ali ja ali ne med menst.user posted image , bolj kot ne iskanje pozornosti in občutek pomembnosti uporabnice Lepotica. Ker si drugače ne znam razlagati njenih blodenj.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: želja po seksu
11.7.2008 9:47:32   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Pa sta se glede tega že pogovorila? in kaj pravi na to?



moje zadnje vprašanje na temo ampak odgovora pa še nisem dobila user posted image in ja bom prenehala razpredat o sexu med menstro ker res nima veze s problemom anonimne, se opravičujem za smetitev ampak si nisem mogla pomagatuser posted image

Samo še tole lepotica tvoje mnenje da smo gnusne ker sexamo med menstro je zame žalitev, pa čeprav nisi direkt povedala in še samo moje mnenje:
Če se nekomu gnusijo ženske na podlagi tega ker sexajo med menstro so le-te zame zaplankane in preveč obremenjene z življenjem drugih pa če še stokrat trdijo nasprotno user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 11.7.2008 9:48:12 >

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: želja po seksu
11.7.2008 10:08:50   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

In? To je pač moje mnenje.


Ti ga kar imej, saj ti ga noben noče vzetuser posted image . Samo spoštovat take bedarije nam pa tudi ni trebauser posted image .

Se pa absolutno stirnjam, da MORATI ne paše v slovar spolnosti pri enem normalnem paru, pa konec. Nobenemu ni treba, treba je edino najt kompromis!

Anonimna, nisi še odgovorila, če ti je sicer seks z njim všeč? Ker je precej tako, da se ti lušta toliko, kolikor je fant nadarjen oz. kolikor se potrudi... Pa ne tako, da te skoz nadleguje, ampak tako, kot je tebi res všeč... In pa še to, kar je ena že predlagala - mogoče ima preveč časa: ali sicer doma dela v gospodinjstvu ali ti kuhaš in pereš, on ti pa vmes hlačke dol vleče... Ker potem bi šlo to tudi meni na živce. Vsekakor primerno zmatran moški ni tako zelo pohoten kot pa sveže spočit, to je 1x1!

< Sporočilo je popravil ronja -- 11.7.2008 10:09:26 >

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: želja po seksu
11.7.2008 10:11:59   
Lepotica
Punčica, če so zate zaplankane ženske, ki se jim seks med M ne zdi čist, potem bi lahko rekla tudi obratno. Ampk ker smo si različni, smo pač si.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: želja po seksu
11.7.2008 10:29:36   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Punčica, če so zate zaplankane ženske, ki se jim seks med M ne zdi čist, potem bi lahko rekla tudi obratno. Ampk ker smo si različni, smo pač si.


Saj si rekla, samo še z bolj neprimerno besedo.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: želja po seksu
11.7.2008 10:47:32   
Lepotica
Zaplankan ni enako ogaben.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: želja po seksu
11.7.2008 10:57:27   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Zaplankan ni enako ogaben.


Vem da ni, je pa tudi žalitev.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: želja po seksu
11.7.2008 11:46:51   
Anonimen
halo punce, ve ste pa čist skrenale s teme, ki je bila uvod.

Nehajte se **** okol M. i vnetja, ko je čist brez veze, ko pa bo kakšna vprašala ji pa odgovorite.


(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: želja po seksu
11.7.2008 11:54:57   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

halo punce, ve ste pa čist skrenale s teme, ki je bila uvod.

Nehajte se **** okol M. i vnetja, ko je čist brez veze, ko pa bo kakšna vprašala ji pa odgovorite.




Razumem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
11.7.2008 12:09:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: želja po seksu
11.7.2008 12:11:38   
Lepotica
Lukrecija sigurno ga imam več kot si misliš. Ker si vsaj upam povedat kaj mislim.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: želja po seksu
11.7.2008 12:13:19   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Lukrecija sigurno ga imam več kot si misliš. Ker si vsaj upam povedat kaj mislim.


Ne vem, če je to ravno merilo za samospoštovanje.
Zdaj bom pa res tiho.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: želja po seksu
11.7.2008 12:17:13   
Lepotica
Ma ti kar čvekaj.user posted image

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: želja po seksu
11.7.2008 12:21:20   
baguSka
pa malo senzibilnosti


al si misnla spontanosti!?user posted image



tanikaaaa!! user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?