|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: spol v vednost al ne
19.7.2008 23:01:15   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Sem kar mišljenja, da punčke pa že niso tako poredneuser posted image .



To ti misliš! Moja je brcala kot da fuzbal igra in tud zarad tega sem bila prepričana, da je fantek. user posted image


Enako! Nisem hotela vedeti in sem mojemu g. to tudi povedala, pa se je zagovoril malo predno sem rodila, čeprav je to potem diplomatsko popravil, tako da poroda še vedno nisem bila ziher da bomo dobili punčko.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: spol v vednost al ne
19.7.2008 23:03:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alička

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Sem kar mišljenja, da punčke pa že niso tako poredneuser posted image .



To ti misliš! Moja je brcala kot da fuzbal igra in tud zarad tega sem bila prepričana, da je fantek. user posted image


Enako! Nisem hotela vedeti in sem mojemu g. to tudi povedala


Enako, samo da se ni zagovoril.
Je pa vedno ze navsezgodaj povedal, da je otrocek zelo zivahen user posted image .

Tako da srki, se je upanje na roziko :).

(odgovor članu alička)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: spol v vednost al ne
19.7.2008 23:26:21   
mayci
Jaz sem si najprej rekla, da ne bom vprašala, ker mi je všeč, če sem presenečena, potem me je pa firbec premagal...user posted image
Vendar pa nisva nikomur govorila, koga nosim v trebuščku, da so bili vsaj oni presenečeni.
Za naslednjo nosečnost pa sem trdno odločena, da ne bom vprašala, ker mi je bolj zanimivo tako.user posted image
Oblekice bomo pa že potem kupovali..

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: spol v vednost al ne
19.7.2008 23:54:00   
Anonimen
Vprašala v prvo in bom tudi v drugo. In sem tudi povedala vsakemu kaj bomo imeli, če so me vprašali. Ne vem zakaj bi skrivala pred drugimi? 

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: spol v vednost al ne
20.7.2008 7:40:54   
MALINČICA
Vprašala sicer sem, vendar mi je ginekolog napačno napovedal.
Celo nosečnost me je pripravljal na punčko, čelo v procentih je rekel, da je 95% da je punčka. Na dan pdp-ja pa sem bila na kontroli v P, pa so mi tam UZ naredili, ker je bil otrok po CTG-ju preveč miren in so mi pokazali jajčka in da je fantek. Sicer so me pred tem previdno vprašali, če vem za spol, pa sem rekla da ja, in da je punčka. In pol so pa rekli, da  če je punčks, pol ne ve kaj tukaj plava-so pa plavala jajčka....
Ko bom v drugo noseča, pa mslim, da bom kar vprašala.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: spol v vednost al ne
20.7.2008 18:07:54   
frutka_
Jaz sem bila preveč radovedna...in sem obakrat želela vedeti.  V drugo bi vedela kaj je tudi če mi gin ne bi povedal, ker se je vedno tako lepo videlo!user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: spol v vednost al ne
24.7.2008 5:09:36   
khurde
men je pa še vedno všeč presenečenje. sem v 1user posted image , pa ne bi vprašala ... mogoče me sčasoma premaga firbec, ne vem.  včeraj sem imela NS, pa je G vprašala, če želiva vedeti spol, je moj rekel, jaz ja, ona pa ne, pa je G rekla, "no, pol je pa plodek že vedu, zakaj se ni pokazu".

glede oblekic, igrač itd., se mi pa zdi, da se lahko mirno kupuje v rumeni, zeleni, modri in še kateri drugi barvi, saj ni nujno, da vsak ve, katerega spola je, že ko samo pogleda v voziček ... moje mnenje.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: spol v vednost al ne
25.7.2008 10:19:21   
fify
?? A na NS se torej lahko zmotijo?... pa sej vem, da ne more biti za 100% zihr, pa vseeno...
user posted image ...dr. je rekla, po tem kar vidim je to to...in je izstrelila brez oklevanja. Tudi 1. sem želela vedeti, pa smo potrditev dobili šele v 8 mesecu, ker se prej ni videlo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: spol v vednost al ne
25.7.2008 13:42:49   
Rožica82
midva sva v prviuser posted image  tudi vprašala in so prav napovedali(vedela sva samo midva in sorodniki v Avstralijiuser posted image ), za 2.user posted image  pa ne vem če bom vprašala- je lepo če veš pa je lepo če se pustiš presenetiti, čeprav mislim,da bom prevelik firbec

(odgovor članu fify)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: spol v vednost al ne
29.7.2008 12:27:20   
fify
user posted image NO, MI SMO ŠOKIRANI...tisto kar so napovedali na NS ne drži več!!!
user posted image user posted image ...pa tako sem si želela še eno punčko, in sem s tem ves čas uživala v nosečnosti, sedaj mi pa vse dol visi! sicer imam še 10 tednov za zdržat..

ali se je kateri že zgodilo?? kako ste to sprejele?? ali pretiravam...ampak, ne morem proti temu, takočutim, in se ne morem sprijaznit!
user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica82)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: spol v vednost al ne
29.7.2008 12:57:28   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: fify

user posted image NO, MI SMO ŠOKIRANI...tisto kar so napovedali na NS ne drži več!!!
user posted image user posted image ...pa tako sem si želela še eno punčko, in sem s tem ves čas uživala v nosečnosti, sedaj mi pa vse dol visi! sicer imam še 10 tednov za zdržat..

ali se je kateri že zgodilo?? kako ste to sprejele?? ali pretiravam...ampak, ne morem proti temu, takočutim, in se ne morem sprijaznit!
user posted image user posted image

Meni se zdi neumno, da na NS   G napovedujejo spol, saj je prezgodaj!!
hmmm.. verjamem, da ti ni lahko... toda, menim, da ni fer do otročička, da si tako naravnana. Prej kot slej boš 'morala' sprejeti. Veseli se. Bog ve, kako veselje ti bo tole dete prineslo, ti pa že zdaj razočarana, ker pač ni  pučnka... - pa saj eno že imaš!
user posted image


(odgovor članu fify)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: spol v vednost al ne
29.7.2008 14:07:21   
fify
IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

IZVIRNO SPOROČILO: fify

user posted image NO, MI SMO ŠOKIRANI...tisto kar so napovedali na NS ne drži več!!!
user posted image user posted image ...pa tako sem si želela še eno punčko, in sem s tem ves čas uživala v nosečnosti, sedaj mi pa vse dol visi! sicer imam še 10 tednov za zdržat..

ali se je kateri že zgodilo?? kako ste to sprejele?? ali pretiravam...ampak, ne morem proti temu, takočutim, in se ne morem sprijaznit!
user posted image user posted image

Meni se zdi neumno, da na NS   G napovedujejo spol, saj je prezgodaj!!
hmmm.. verjamem, da ti ni lahko... toda, menim, da ni fer do otročička, da si tako naravnana. Prej kot slej boš 'morala' sprejeti. Veseli se. Bog ve, kako veselje ti bo tole dete prineslo, ti pa že zdaj razočarana, ker pač ni  pučnka... - pa saj eno že imaš!
user posted image  

Hvala blackcoffee, verjetno imaš prav. Ne vem, pri NS mi je tudi sama ponudila da mi pove spol, in sem bila res vesela...v bistvu sem 'šla' v 2. troka s prepričanjem, da bo punčka...čeprav je to res neumno, ker verjetnost je 50%:50%, a ne?user posted image ...pa če bi se dalo spol res izbrati, verjetno v svetu ne bi bilo ravnotežja med moškimi in ženskami...
...pa to je vse lepo in prav, ampak, jaz sem sebe vedno videla z punčkami, ne vem, če bom znala 'hendlat' fanta, pa vsi pravijo, a je to čist drugače...

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: spol v vednost al ne
29.7.2008 18:23:39   
Dali*
Jaz sem tudi malce neodločna, ali vprašati za spol ali ne. Glede na to, da je to moja 1. nosečnost mi je čisto vseeno, samo da bo dete zdravo. Nekako pa imam občutek, da bo prvi fantek v drugo pa punčka.

(odgovor članu fify)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: spol v vednost al ne
31.7.2008 9:44:46   
Bethany
Meni je tudi fajn vedeti kaj pričakujemo. user posted image Tak kot je ze ena povedala, je tako lepo pa veliko bolj intimno, ko lahko o otročku govoriš v "pravilnem" spolu, pa tudi imenuješ po izbranem imenu, mi je na nek način tako postala bebica veliko bolj realna kot prej, ko še nisem vedela. Seveda mi je pa čisto vseeno kakšnega spola je, samo, da je zdrav. V mojem primeru torej zdrava user posted image Aja, pa seveda pri opremi in izbiri oblekic je veliko lažje...
Drugače pa, a se samo meni zdi, ali je letos zelo veliko punčk? Vse okoli, kar jih poznam, so rodile punčke. Go, girls!!! user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: spol v vednost al ne
31.7.2008 10:02:52   
Dali*
Ejla, jaz pa po celju poznam same fantke. Sem v 8 tednu in mam občutek, da bo tudi moj fantek. V drugo pa punčka.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: spol v vednost al ne
31.7.2008 12:07:52   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: fify

user posted image NO, MI SMO ŠOKIRANI...tisto kar so napovedali na NS ne drži več!!!
user posted image user posted image ...pa tako sem si želela še eno punčko, in sem s tem ves čas uživala v nosečnosti, sedaj mi pa vse dol visi! sicer imam še 10 tednov za zdržat..

ali se je kateri že zgodilo?? kako ste to sprejele?? ali pretiravam...ampak, ne morem proti temu, takočutim, in se ne morem sprijaznit!
user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image   haloooooooooooooooooooooooooooooo  user posted image user posted image user posted image user posted image     vseeno kaj je samo DA JE ZDRAVO!!!!!!! Kajne?????????????????????



_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu fify)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: spol v vednost al ne
31.7.2008 12:35:03   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sasa78

IZVIRNO SPOROČILO: fify

user posted image NO, MI SMO ŠOKIRANI...tisto kar so napovedali na NS ne drži več!!!
user posted image user posted image ...pa tako sem si želela še eno punčko, in sem s tem ves čas uživala v nosečnosti, sedaj mi pa vse dol visi! sicer imam še 10 tednov za zdržat..

ali se je kateri že zgodilo?? kako ste to sprejele?? ali pretiravam...ampak, ne morem proti temu, takočutim, in se ne morem sprijaznit!
user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image   haloooooooooooooooooooooooooooooo  user posted image user posted image user posted image user posted image     vseeno kaj je samo DA JE ZDRAVO!!!!!!! Kajne?????????????????????




se podpišem, pol pa pride takle do razočaranj če se G zmoti sicer pa kako ste lahko šokirani in jokate prav vseeno je in boš videla se boš fantka tako navadla da ti bo žal za te besede.....

Mi že zbiramo 2 imena enga za punčko enga za fantka in je že prav zabavno ker imama z možem različni okususer posted image user posted image user posted image bomo vidli februarja kdo bo mel več sreče pri pogajanjihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: spol v vednost al ne
31.7.2008 12:35:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: fify

ne vem, če bom znala 'hendlat' fanta, pa vsi pravijo, a je to čist drugače...


No, ta je pa za lase privlečena. Kaj pa misliš, da bi lahko bilo drugače? Evo, iz prve roke ti povem (ker imam tudi doma najprej deklico in za njo dečka), da nič ni drugače, bodi vesela, ju je tako luštno opazovat, kako sta različna user posted image

(odgovor članu fify)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?