|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
19.7.2008 23:38:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Do tam nekje, sem rekla user posted image .


user posted image sem glih to študirala, ko sem postnla, da pa lahko tud 18m se suče tam nekjeuser posted image



Ne user posted image , recimo plus minus dva meseca, po moje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
19.7.2008 23:42:28   
amaya
Jaz mu do sedaj nisem dajala (4, 5 mesece je star). sem pa začela danes nazaj. Zakaj? Zaradi kolekov.....drugače ga pa ne dojim (žal) in je v AM že vitamin D in A. Odločila sem se, da mu jih dam, ko preidem na GH. Bomo videli, kako bo stvar šibala 

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 6:28:31   
Lunca1
Lara25 jaz ti svetujem, da namesto AD3 kupiš Oleovit D3 kapljice, ki jih dobiš v Avstriji ali v lekarni Arnika v Škofji Loki (jih pošljejo tudi na dom). Te ne povzročajo krčev, daješ pa 1 kapljico na dan. Niso sicer zastonj, samo mi to odtehta, da otrok nima krčev.

Jaz sem jih dajala že taveliki in jih dajem zdaj tudi tamalmu. Poznam pa enega fanta, starega cca. 18 let, ki je rahitičen. Tako da to ni samo bolezen naših prednikov. Za D vitamin sem tudi jaz slišala, da naj bi jih jemal prvo leto, po potrebi pa še 2. leto.

(odgovor članu LARA25)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 9:08:30   
NRMM
Jaz nisem dajala nobeni,pa je z obema vse ok.Pri 10 mesecih sta imeli mečavi zaprti brez kapljic.


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 9:09:46   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Lara25 jaz ti svetujem, da namesto AD3 kupiš Oleovit D3 kapljice, ki jih dobiš v Avstriji ali v lekarni Arnika v Škofji Loki (jih pošljejo tudi na dom). Te ne povzročajo krčev, daješ pa 1 kapljico na dan. Niso sicer zastonj, samo mi to odtehta, da otrok nima krčev.

Jaz sem jih dajala že taveliki in jih dajem zdaj tudi tamalmu. Poznam pa enega fanta, starega cca. 18 let, ki je rahitičen. Tako da to ni samo bolezen naših prednikov. Za D vitamin sem tudi jaz slišala, da naj bi jih jemal prvo leto, po potrebi pa še 2. leto.


Nam so tudi te povzročale grozne krče,tako da od tod vzrok,zakaj jima nisem dajala.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 9:10:37   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

eh kje, sej rahitis ni tko huda bolezenuser posted image

kar se pa sončnih žarkov tiče - največ rahitičnih otrok je v afriki, pa cele dneve sonce žge po njih



ker črna koža absorbira manj UV žarkov kot bela



_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 9:30:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

eh kje, sej rahitis ni tko huda bolezenuser posted image

kar se pa sončnih žarkov tiče - največ rahitičnih otrok je v afriki, pa cele dneve sonce žge po njih



ker črna koža absorbira manj UV žarkov kot bela




ja to bouser posted image me zanima zakaj pol normalno prehranjeni temnopolti otroci, k majo zadosten vnos vitaminov, niso rahitični...

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 9:46:59   
Sonnja
jaz mu rajši dam kapljice kot da ga izpostavljam soncuuser posted image , mislim da je rahitis hujši kot krčki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 10:41:31   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

eh kje, sej rahitis ni tko huda bolezenuser posted image







Kaj pa ko smo bili mi user posted image ? Pa te kapljice še niso obstajale in smo tudi normalno gor zrastli?




Hm, jaz sem letnik 78 in mi je mama rekla, da je tudi ona mogla dajat te kapljice. Moj oče jih je celo dajal svojemu pesu - tudi leta 78.
Jaz sih nisem dajala prve 3m, ker jo je zvijalo, zdaj pa dajam D3. Se ne bom sekirala, če bom kdaj kako pozabila, bom pa poskušala čimbolj dosledno dajati do 1. leta.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 11:39:07   
karmchy
Zdej pa ne vem....user posted image  Al je naš pediater pozabil...al kaj. Namreč stari smo 5.5 mesecev, pa nismo dobili AD3 kapljic!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 12:02:03   
Paštetka
Ne, ni jih potrebno  dajat. Zakaj bi vse poslušali P. Le kaj pa oni vejo? user posted image


Aja, pa tudi ne vem zakaj bi le hodili vsake kvatre v posvetovalnico?

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 20.7.2008 12:03:14 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu karmchy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 12:30:09   
Lunc_a
NRMM najbolj beden stavekuser posted image kaj ga lahko izgovoriš.A misliš da je to samo za mečave ZDAJ.... kaj pa kasneje v prhodnosti.Res dobro razmišljanjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 16:49:22   
Srečk@
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

eh kje, sej rahitis ni tko huda bolezenuser posted image







Kaj pa ko smo bili mi user posted image ? Pa te kapljice še niso obstajale in smo tudi normalno gor zrastli?




je blo pa ribje olje itd., kaj res mislite da zdravniki predpšišejo te kapljice zato ker jim je dolgčas in ker nimajo kaj počet? včasih, ko je bil vsak tretji otrok rahitičen bi ubijali za te kapljice, zdej ko smo pa pozabli kak to zgleda, oz. k sploh ne vemo, je pa treba bit pametn neki pa po svoje. izvolite. pa priporočam mal si pogledat kakšne slike kak zgleda rahitis.



Bravo, Ulla!!!user posted image  Se popolnoma strinjam.
Ne vem, zakaj potem hodite v posvetovalnico, če ste bolj pametne kot pediatriuser posted image
Verjetno jim pa na posvetovalnici lažete, da jih dajete, a ne?
Tudi leta 1973 so jih mamice že dajale, dajte se no malo pozanimati in izobratitiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 16:51:48   
amaya
Mene veramente me ni prav nobeden nič vprašal, če jih dajem ali ne....sem dobila recept in to je to!

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Srečk@)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 18:00:30   
frutka_
Jaz jih v prvo nisem vestno uporabljala. Mali je imel itak že močne krče po teh kapljicah pa še hujše...user posted image . Nisem delala experimetna z njim ampak je pa zdrav 4letnik z zelo trdo glavo user posted image  in zdravimi zobmi.
Pri dojenčku jih bom uporabljala, če jih bo dobro prenašala. Sicer pa enako kot prvič.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 19:05:07   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

eh kje, sej rahitis ni tko huda bolezenuser posted image

kar se pa sončnih žarkov tiče - največ rahitičnih otrok je v afriki, pa cele dneve sonce žge po njih



ker črna koža absorbira manj UV žarkov kot bela




ja to bouser posted image me zanima zakaj pol normalno prehranjeni temnopolti otroci, k majo zadosten vnos vitaminov, niso rahitični...



Ulla verjemi da si tega nisem zmislila sama.. In verjemi da še kdo poleg tebe kaj ve, pa s tem ne mislim sebe. pobrano je iz odgovorov enega zdravnika o rahitisu..

Evo sem celo spet našla:

Osteomalacija i rahitis su metaboličke bolesti kostiju koje se javljaju zbog nedostatka vitamina D. Nedostatak vitamina D može biti posljedica nedostatka tog vitamina u hrani ili slabog izlaganja kože suncu. Rahitis se javlja u dječjoj dobi, ali danas manje nego u prošlosti zbog prilagođene prehrane. Više se javlja u crnaca i to ne zbog slabije prehrane nego zbog toga što crna koža apsorbira manje ultraljubičastih (UV) zraka od bijele.




< Sporočilo je popravil scubadiver -- 20.7.2008 19:09:15 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 19:18:20   
MikyMiska
Joj, kak iščete trenja, namesto, da bi podale svoje mnenje in adijo!!! Za takšne čenče bi bilo boljše, da sploh nič ne poveš svojega mnenja, ti ulla, ko pa misliš, da so zdravniki očitno bogovi, ko imajo vse prav in tko, pa kar delaj tako, kot oni rečejo, vse-prav vse...toliko le glej, da se na koncu ne boš ti in tvoja bebica znšla samo še v kakšnem sterilnem bobnu, kjer bo okoli vaju vse polno nekih zdravil-tako bosta še nejbolj varne! Niti pojma nimaš kaj vse lahko doleti vse naše otročke pa jim ne bo možno več pomagat-to se spomni, ko boš naslednjič vrgla kakšno smet v naravo, ko boš naslednjič vklopla klimo, kurla kurjavo pozimi, kupovala oblačila, se veselo vozila z avtom naokrog in tko naprej...če sploh kapiraš-kaj ti hočem povedat!???

Krasta smotana, pa pusti drugim, da povedosvoje mnenjein seveda, sem za to, da ima vsak svoje mnenje, mogoče so mi še najbolj všeč tiste, ki svojim otrokom ne dajate teh bedastih kaplic!!!!


user posted image

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 19:38:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

ti ulla, ko pa misliš, da so zdravniki očitno bogovi, ko imajo vse prav in tko, pa kar delaj tako, kot oni rečejo, vse-prav vse...toliko le glej, da se na koncu ne boš ti in tvoja bebica znšla samo še v kakšnem sterilnem bobnu, kjer bo okoli vaju vse polno nekih zdravil-tako bosta še nejbolj varne! Niti pojma nimaš kaj vse lahko doleti vse naše otročke pa jim ne bo možno več pomagat-to se spomni, ko boš naslednjič vrgla kakšno smet v naravo, ko boš naslednjič vklopla klimo, kurla kurjavo pozimi, kupovala oblačila, se veselo vozila z avtom naokrog in tko naprej...če sploh kapiraš-kaj ti hočem povedat!???


user posted image


user posted image user posted image user posted image ne mečem smeti v naravo, hodim večinoma peš, pozimi kurim od 14ih do 22ih max. 20 stopinj, zdravila se ne spomnem kdaj sem jih nazadnje jemala, moj otrok jih še sploh ni, če pa AD3 mečeš v isti koš kot zdravila, pa kaj ti naj??
drgač pa pojma nimam kaj hočeš povedat.
in ne, zdravniki niso bogovi, daleč od tega, samo če se ena stvar skozi večdestletno prakso pokaže kot uspešna in potrebna, pol pač ne bom bolj pametna, a ne...to je podobno kot s cepljenjem- uspelo je zajezit bolezni, zarad katerih so včasih otroci množično umirali, zdej ko pa ne vemo kako je to, se pa neki duvamo in smo pametni kak cepljenj ne potrebujemo. preveč dobr nam je, preveč zdrave otroke mamo, pač prepolne riti in preveč časa, pa si kr neki namišljujemo, kaj in kako...

(odgovor članu MikyMiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 19:41:36   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Ne, ni jih potrebno  dajat. Zakaj bi vse poslušali P. Le kaj pa oni vejo? user posted image


Aja, pa tudi ne vem zakaj bi le hodili vsake kvatre v posvetovalnico?



user posted image  Bravo Paštetka, ampak so te čisto zignorirale.

Ja, pa antibiotikov tudi ni trba vzet, ko ima user posted image  okužbo ali refluks urina, pa bog ne daj cepit otroka, . ...... user posted image  Vse kar je zastonj je itak brezveze in škodljivo, ker najbrž namerno delajo poskuse na naših malčkih. user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 19:42:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

preveč dobr nam je, preveč zdrave otroke mamo, pač prepolne riti in preveč časa, pa si kr neki namišljujemo, kaj in kako...


Se kar strinjam, ceprav mi tele kapljice niso sedle user posted image .

Saj jih je dobila, ene dve v povprecju na dan pa celodnevno dozo sonca user posted image , tako da se nisem sekirala s stetjem, ko sem jih pozabila dati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 19:50:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

preveč dobr nam je, preveč zdrave otroke mamo, pač prepolne riti in preveč časa, pa si kr neki namišljujemo, kaj in kako...


Se kar strinjam, ceprav mi tele kapljice niso sedle user posted image .

Saj jih je dobila, ene dve v povprecju na dan pa celodnevno dozo sonca user posted image , tako da se nisem sekirala s stetjem, ko sem jih pozabila dati.


lej, sej ve večini primerov jo otroci dobr odnesejo tud brez kapljic, hvalabogu. sam ne gre pa posploševat, da so brezveze in da jih pač ni treba dajat. če jih neb blo treba pol jih nebi. in dostkrat so malenkosti, k bi se jih z AD3 dalo preprečit, pa k jih tud pediatri ( rutinski pregledi, malo časa, tečen otrok al mama, naveličanost...) spregledajo, tud zato k niso bogovi. recimo nogice na O, štrleča rebra, poležana lobanja, na splošno mehkejše kosti in večje možnosti za zlome, za kasnejšo osteoporozo. to res ni tolk dramatično in življenje ogrožujoče, ampak če se da na tako preprost način preprečit, mislim da splača. ker če druge ne, lohk s tem preprečiš kako stisko ali celo travmo pri otroku, sploh puberteti.
in to s krči...kaj vem, naša je mela blazne krče prevbe tri mece, pa to zarad mleka v moji prehrani, te kapljice sem pač tolk časa probavala, da sem ugotovila kdaj je najbolj primeren čas. pa so tud krči minili.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 19:57:00   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

ti ulla, ko pa misliš, da so zdravniki očitno bogovi, ko imajo vse prav in tko, pa kar delaj tako, kot oni rečejo, vse-prav vse...toliko le glej, da se na koncu ne boš ti in tvoja bebica znšla samo še v kakšnem sterilnem bobnu, kjer bo okoli vaju vse polno nekih zdravil-tako bosta še nejbolj varne! Niti pojma nimaš kaj vse lahko doleti vse naše otročke pa jim ne bo možno več pomagat-to se spomni, ko boš naslednjič vrgla kakšno smet v naravo, ko boš naslednjič vklopla klimo, kurla kurjavo pozimi, kupovala oblačila, se veselo vozila z avtom naokrog in tko naprej...če sploh kapiraš-kaj ti hočem povedat!???


user posted image


če pa AD3 mečeš v isti koš kot zdravila, pa kaj ti naj??



No, kaj pa je po tvoje AD3? Je to blitva, ki zraste na vrtu al je to jabolko iz drevesa? Če se že gremo natur varjante. Aja, verjetno so to zgoščeni naravni sončni žarki v super magični steklenički, plus ostalo...strašni vitaminčki, ki rešujejo svet :) daj daj no.
Pa ne se čudit zakaj mislim, da so za tebe zdravniki bogovi. Ker sama trdiš, da kar pa pediater predpiše, pa bo že držalo. Ta isti pediater bo enkrat nehal pisat nekaj, kar piše danes, ampak tik pred penzijo, ker bodo takrat že ugotovili, da so stranski učinki tega vitaminčka slabši od učinka, ki bi ga naj pozitivno imelo to . Ponavadi je tako veš :) Moj otrok pa ni poskusni zajček sodobnega časa.

In seveda, ceplenje je nekaj drugega, dejavnikov je tukaj več, ki so pomembni. In kot vidiš, še to ceplenje, ki je blo včasih strogo obvezno, danes ni več tako...le zakaj?



_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 19:57:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ker če druge ne, lohk s tem preprečiš kako stisko ali celo travmo pri otroku, sploh puberteti.


Imas prav.
Tako da hitro na tehtnico, kaj se bolj "splaca", ali nekaj prejokanih tedenov ali mirna vest.

Nasa P si je kar vzela cas, sem ji enako povedala kot tukaj gor. Malecko je vedno pregledala, za fontanelo se spomnim, za ostalo pa ne; samo ni delala panike zaradi premalo kapljic. Verjetno bi, ce bi bilo kaj narobe, ampak se je baje ze na vratih videlo, da poka od zdravja user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 20:06:31   
selma2
Jaz odkrito povedano malemu do 3 m sploh nisem dajala, ker vedno ko sn je imel krče. No pol pa sn začela in sem jih pridno dajala do 5 m. Pol smo šli na morje in zdaj ko smo se vrnili sem enostavno pozabila. Bom pa jih jutri takoj spet začela dajati. Mislim, da to ni nekaj za brezveze. Čeprav imamo mi predpisano samo 1 kapljico d3 na dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 20:07:15   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

preveč dobr nam je, preveč zdrave otroke mamo, pač prepolne riti in preveč časa, pa si kr neki namišljujemo, kaj in kako...


Se kar strinjam, ceprav mi tele kapljice niso sedle user posted image .

Saj jih je dobila, ene dve v povprecju na dan pa celodnevno dozo sonca user posted image , tako da se nisem sekirala s stetjem, ko sem jih pozabila dati.


sam ne gre pa posploševat, da so brezveze in da jih pač ni treba dajat. če jih neb blo treba pol jih nebi. in dostkrat so malenkosti, k bi se jih z AD3 dalo preprečit, pa k jih tud pediatri ( rutinski pregledi, malo časa, tečen otrok al mama, naveličanost...) spregledajo, tud zato k niso bogovi. recimo nogice na O, štrleča rebra, poležana lobanja, na splošno mehkejše kosti in večje možnosti za zlome, za kasnejšo osteoporozo. to res ni tolk dramatično in življenje ogrožujoče, ampak če se da na tako preprost način preprečit, mislim da splača. ker če druge ne, lohk s tem preprečiš kako stisko ali celo travmo pri otroku, sploh puberteti.
in to s krči...kaj vem, naša je mela blazne krče prevbe tri mece, pa to zarad mleka v moji prehrani, te kapljice sem pač tolk časa probavala, da sem ugotovila kdaj je najbolj primeren čas. pa so tud krči minili.




Jaz sem prepričana, da vsaka stvar ni za vsakega otroka in tudi pri teh zadevah bi morali biti bolj individualni, ne pa da vsesplošno šopajo otročke s tem.

Vsesplošno lahko recimo cepimo otroke proti tem boleznim, ki so resnično nevarne in so bile množične, ampak ti dodatki, dajte dajte no...no, vidiš, topa je to, kar si mi prej rekla ti...danes imamo že vsega polno rit. Res je, ker imamo vsega polno rit, si že namišljujemo dodatke. Skrbeli bi raje za resnično zdravje svojih otrok, jih čimveč imeli na zraku, v naravi, jih zdravo prehranjevali-ne iz trgovinskih izdelkov, ampak iz doma pripravljenih vrtnin,ki bi jih prej seveda že posadili in zasadili, se ukvarjali z njimi in jih seveda vzgojili v človeka, nepav razpuščeno bando! Ampakseveda, kjepa imaš danes čas, a ne? No, vglavnoma da imamš čas hodit k pediatru po recept za AD3 :) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?