|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: velikost in teža 3 letnice
23.7.2008 18:12:08   
skuštrana
Naša je stara 3,5 let in meri 105 cm ter ima še ne 15 kil...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: velikost in teža 3 letnice
23.7.2008 20:11:36   
KIKI****
Naša pupika je stara 3 leta in 4 mesece ter je velika 98 cm ter tehta 13,5 kg (včasih še manj). Je res kr drobna, zato pa tavečji pri svojih 118 cm tehta skoraj 21 kg pa ni debel pa tud suh neuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: velikost in teža 3 letnice
26.7.2008 15:48:36   
Dadi
Naša štiriletnica je velika 103 cm in ima 16,5 kg. Naš skorajšnji 3 letnik je pa velik 91 cm in ima 12 kg. Sta bolj pri majhnih in suhcenih. Sicer sem bila pa jaz tudi drobna mož pa tudi ko sva bila majhna in mlada... Zdej sva malo bolj okrogla user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: velikost in teža 3 letnice
27.7.2008 15:23:08   
Nončika
Moja pupika bo čez teden dni dopolnila 3l. mere so pa 90cm in 12kg. sma oba bol mala. jaz sem malce pridobila pri kilahuser posted image user posted image odkar mamo našo pupiko, ati pa je glede teže v minusu.

se sploh ne sekiram, dete je živo, ni ravno veliki jedec, a tudi sama nisem. nama je pediater rekel naj prvo pogledava sebe in nato pomisliva na to, da so geni le geni.

glede porodne teže se pa ne strinjam. moja pupika je mela ob rojstvu 4200g in 53cm. bila je pravi rambo, zdaj je pa pravi drobižek.




_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: velikost in teža 3 letnice
28.7.2008 23:43:59   
tinatona
Naš ima 3 leta in 4 mesece, pa meri 96cm in ima 19kg (oblečen), pa tudi ne zgleda debel. No vsaj meni se ne zdi.

LP

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?