|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 10:53:24   
lana luna
dobro jutrouser posted image

za nami je uspešna nočuser posted image smo spali v kosu 4 ureuser posted image user posted image user posted image pa trebuh me je po mazanju nehal srbeti. hvala bogu. ker to pa res ni fajn...

iz knjižnice so me že klicali da me čaka knjiga Modrost rojevanja, tko da sem za tri dni preskrbljena s čtivomuser posted image

podloga za jogi... a je pol uredu če za svojo posteljo kupim v Mullerju tisto nepremočljivo podlogo za otročke?

aja punce... vem da so od Aventa stekleničke po vaših izkušnjah najboljše, me pa vseeno zanima če ima katera izkušnje z Chicco stekleničkami?

pfuser posted image user posted image user posted image to pa verjamem da je človek najbolj lačen takrat ko ne sme jesti. a misliš da tudi kakega prepečenca ne smeš? glede CR bi se pa tudi jaz odločila za spinalno, če imaš možnost.

tasha23 a ti si pa naslednja?user posted image pa tako lep datum je v soboto. men je 30. tko čarobna številkauser posted image

me to you dej pejd pa čez dan še malo počivati. jest dosikrat ponoči ne morem spat pa pol podnevi je pa čisto druga zgodba. morš si moči nabirat za poroduser posted image

*bubi* upam da glavobol čimprej mine. če imaš slučajno od Justa kremo Teetree, meni to pomaga če se namažem po čelu in sencih z njo. en tak skromen nasvet, v zahvalo za vse tvoje nasveteuser posted image

tejchy  a midve bova pa konec septembra rodili, k se še nič ne dogajauser posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 10:54:48   
lana luna
aja punce. mene je pa strah da bom mogla zadnji mesec pred PDP doma u postl bit, ker mi počas nobena cunja ni več pravuser posted image user posted image user posted image ma kaj nej zdej novo kupujem 4 tedne pred koncemuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 10:57:17   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

me pa vse srbi za znort. kožo na trebuhu bi si kr dol spraskala če bi lohk. pa žejna



Mene tudi vse srbiiiiiiii..... joški, trebuh in levo stegno.... user posted image user posted image user posted image NO sej v bistvu to ni vse....lahko bi me srbelo tudi desno.... user posted image user posted image


a ve maste kej da zaščitite pojstlo???

Nimam, ma sem razmišljala o tem, da bi si že zdej dala tisto podlogo, ki sem si kupla za čas čišče.... glih na najlonu pa ne bi šuškala... user posted image user posted image user posted image

Joj danes moram biti tešča, pa že včeraj zvečer nisem nič kaj pametnega jedla, bo kar kriza.

Pf.... ma sej tešč ne pomeni 24 ur brez hrane ampak samo ene osem do deset.... pojej vsaj kej sadja...

A ma tko poveš.... no, res ti želim vso srečo!!! user posted image

CR ima svoje prednosti in slabosti.Jaz si ga na čase kar zaželim,da bi bilo vse manj boleče in čimprej za mano

Saraya...sem eni moji frendici rekla enkrat, da se mi zdijo kr malo priviligirane one, ki so imele carski..... ma ni glih tako... to je v bistvu operacija in tisti rez se celi in boli veliko več časa.... user posted image





(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 10:58:43   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: bark

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Ti boš itak čez rok rodila.... ja, ja... tk je.... user posted image user posted image Jaz bom pa malčk prej.... in sicer 9.9... mi dopade datum in še moja ginekologinja dela takrat.... tk... user posted image user posted image

To pa ni lepo user posted image user posted image .Dej tud men privošči ta lep datum user posted image user posted image



Ma to je blo pa za Kahlo napisano.... user posted image user posted image Jaz itak privoščim vsem, da rodijo takrat, ko si želijo..... ma zanjo imam filing da bo malčk kasnej in ne na rok...





(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 11:01:06   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: bark

bubi kaj meniš ali je bolje da ti dajo splošno anestazijo ali spinalno anestazijo,v primeru CRuser posted image .Sem brala,da naj bi bila spinalna zelo podobna epiduralni-tudi posledice naj bi bile podobne. Prednost spinalne pred splošno pa vidim v tem,da se zavedaš in da lahko dobiš dojenčka takoj.


No ta moja prjatlca je imela spinalno.... je rekla, da jo je fuul ful bolelo, ko so ji ga jemali ven in potem, ko so še pucali...

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 11:21:30   
bark
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

IZVIRNO SPOROČILO: bark

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Ti boš itak čez rok rodila.... ja, ja... tk je.... user posted image user posted image Jaz bom pa malčk prej.... in sicer 9.9... mi dopade datum in še moja ginekologinja dela takrat.... tk... user posted image user posted image

To pa ni lepo user posted image user posted image .Dej tud men privošči ta lep datum user posted image user posted image

Ma to je blo pa za Kahlo napisano.... user posted image user posted image Jaz itak privoščim vsem, da rodijo takrat, ko si želijo..... ma zanjo imam filing da bo malčk kasnej in ne na rok...

No pol pa ne bom več user posted image user posted image
Najboljš,da vse tri 9.9. rodimouser posted image user posted image user posted image
Kahlo,to bi pomenil,da bi midve skup ble v Puser posted image user posted image user posted image ...ŽŽŽUUUURRRRuser posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 11:22:27   
maruškaŠ
Jutro al pa dober dan!

Men se pa bolj zdi, da si s carskim rezom prikrajšan. Kaj me čaka pa tko ne vem.

Dons sm bla v laboratoriju in so mi diagnosticiral sladkor. Zdej morm pa k diabetologu v Ljubljano, da mi al to dokončno potrdijo al pa ovržejo... Ma, me jezi - to zdle 1 mesec pred rokom. Mi je ginekologinja rekla, da je bla 100%, da je pikica bolj velika zaradi konstitucije očka (188cm). Pa še to se je pokazalo zdej na UZ v 33. tednu (je pikica po velikosti bla za 3 tedne večja). Prej niti ni bistveno odstopala od povprečja (na NS in v 24. tednu je bla (bil) za 6 dni večja).

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 11:22:48   
bark
Bubi a pa pri spinalni ti tudi pustijo v hrbtenici tisto iglo tačas,ko poteka poseguser posted image user posted image

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 11:23:57   
bark
MAruškaŠ šele zdej sem vidla iz kje si domauser posted image user posted image user posted image
Jaz tudi iz tam izviramuser posted image user posted image user posted image user posted image
A se poznavauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 11:24:05   
arabela*
Evo mene s CTG.Sem imela srečo s parkingom,tak da sem lahko malo doma,pol pa daljeuser posted image
Nič posebnega,user posted image malo jezilo,je ajalo.Sem naredila par počepov,pa še košček čokolade so mi dali,da se je user posted image zbudil/a.Mislim,da so se tud popadki malo normalizirali,krivulja ni presegla 69,pa tud G(nadomestni) ni kaj komentiral.Naj le počaka do prvega,da bomo vsi bolj na izzi.Moj ima tud s prvim prosto,da me bo peljal na Ptuj,pa da bo Anejo naslednje dni rihtal.tak da bi mi pasalo po prvem.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 11:26:29   
arabela*
Glede spinalne,jaz sem že tud slišala,da je nekatere mamice bolelo,ker pač ni prijelouser posted image .Nevem,jaz osebno bi se za narkozo odločila,ker me je pač bolj strah vsega.Otroček bi me že lepo počakaluser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 11:28:12   
arabela*
bubi,vseeno hvala,sem misla,da sta vidva z bubijem že bila pri zobarjuuser posted image
Aneja je bila prej,pa baje niti ust ni hotela odpret.Tak da,več sreče prihodnjičuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 11:28:43   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Jutro al pa dober dan!

Men se pa bolj zdi, da si s carskim rezom prikrajšan. Kaj me čaka pa tko ne vem.

Dons sm bla v laboratoriju in so mi diagnosticiral sladkor. Zdej morm pa k diabetologu v Ljubljano, da mi al to dokončno potrdijo al pa ovržejo... Ma, me jezi - to zdle 1 mesec pred rokom. Mi je ginekologinja rekla, da je bla 100%, da je pikica bolj velika zaradi konstitucije očka (188cm). Pa še to se je pokazalo zdej na UZ v 33. tednu (je pikica po velikosti bla za 3 tedne večja). Prej niti ni bistveno odstopala od povprečja (na NS in v 24. tednu je bla (bil) za 6 dni večja).



....evo ista zgodba pri men(v 32 tednu dignosticiran sladkor)....skoz je bilo nekaj preveš plodovnice razlog pa sladkor....glih danes sem imela spet kontrolo(ker si ga sama merim doma)in je rekla da je še zvečer povišan naj se še bolj držim dieteuser posted image da zaenkrat mi ne bo dajala nobenih zdravil,da bomo počakal drugo sredo....

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 11:31:14   
gloria
danes ponoči smo pa mi imeli akcijo..........sem mislila, da bo treba kar iti................me je tako zvijalo in tiščalo, potem mi je postalo še tako zelo slabo, da sem se skor na glavo postavljala, nisem mogla ne ležati, ne sedeti, kr vročina me je neki matrala..........


...mene pa včeri ob 20.00...

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 11:33:19   
gloria
Sem se pred kratkim pogovarjala z njo in je OK. Pa pozdravlja vas.


...hvala...sam da je vse ok...

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 11:34:45   
maruškaŠ
Ja to je pa za jezo. Sej če bi imela sladkor od začetka bi se verjetno že sprijaznila - ampak zdej, ko sem že skoraj pri koncu, grrr.

To mi je pa že ginekologinja dons povedala - da kaj drugega kot dieto mi zdej tko ne bojo predpisal - pa že sama mi je povedala česa naj se izogibam. Samo sladkarije že tko in tko ne jem glih veliko - ker nisem sladkosned, mastne hrane se pri nas na splošno izogibamo, edino količina hrane, ki sem jo zaužila v nosečnosti ni bla majhna. Čeprav zadnje čase pojem bolj malo, ker veliko niti ne spravim vase user posted image  - ni prostora. Od začetka nosečnosti do danes sem se zredila 9kg.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 11:35:15   
gloria
Bark tista žička mora biti spodaj, vsaj midva jo imava tak, pa bebiki sem tudi zdaj tak naštimala, ker imamo tudi dormeo memory.


...pol mam pa jaz narobe obrnjenega.....pa še vprašala sem ih katera stran je prava pa so rekli žička odzgoriuser posted image user posted image ....

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 11:39:10   
gloria
Ja to je pa za jezo. Sej če bi imela sladkor od začetka bi se verjetno že sprijaznila - ampak zdej, ko sem že skoraj pri koncu, grrr.

To mi je pa že ginekologinja dons povedala - da kaj drugega kot dieto mi zdej tko ne bojo predpisal - pa že sama mi je povedala česa naj se izogibam. Samo sladkarije že tko in tko ne jem glih veliko - ker nisem sladkosned, mastne hrane se pri nas na splošno izogibamo, edino količina hrane, ki sem jo zaužila v nosečnosti ni bla majhna. Čeprav zadnje čase pojem bolj malo, ker veliko niti ne spravim vase - ni prostora. Od začetka nosečnosti do danes sem se zredila 9kg.


...jaz isto kot ti v celi nosečnosti 9.5 kg.....sladko glih ne jem,sokove sploh ne pijem,kava grenka....mi je pa diebetologinja rekla da če jem slano(to sem pa res)pa banane,lubenica(gdo bi si mislil) ter grozdje strup za sladkoruser posted image ....kruha čim manj,prilog omejeno,pizzo sam v mislih....ah saj bo že kmal konec...mal me je edino strah da bi bil otrok velik...

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 11:46:25   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

...jaz isto kot ti v celi nosečnosti 9.5 kg.....sladko glih ne jem,sokove sploh ne pijem,kava grenka....mi je pa diebetologinja rekla da če jem slano(to sem pa res)pa banane,lubenica(gdo bi si mislil) ter grozdje strup za sladkoruser posted image ....kruha čim manj,prilog omejeno,pizzo sam v mislih....ah saj bo že kmal konec...mal me je edino strah da bi bil otrok velik...


Hmm slano pa ja - vedno extra solim. Kavo tut jst grenko pijem, kadar jo. Banan niti nism tolk pojedla - bol nekatrina in marelice. Kruh je tut moj redni spremljevalec, pizzo mam zlo rada user posted image . Je pa tut mene že skos strah tega, da bo otrok velik (zdej pa še bolj) - 3 tedne nazaj je imel na UZ 2600g - torej naj bi bil že v tem trenutku čez 3kg.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 12:04:52   
Tejchy
http://bibaleze.si/clanek/nosecnost/video-carski-rez.html

ko smo že glih pri carskem rezu...

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 12:12:18   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy

http://bibaleze.si/clanek/nosecnost/video-carski-rez.html

ko smo že glih pri carskem rezu...



...glih včeraj gledala user posted image ....

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 12:23:13   
ključek



user posted image

 user posted image  TEŽKO PRIČAKOVANI SEPTEMBRČKI 2008 user posted image

user posted image    

user posted image  Saraya              -2. user posted image , PDP 1.9/31.8 user posted image user posted image
user posted image  Lea2007          - 1. user posted image PDP 1.9.user posted image user posted image
user posted image   pf                     -    user posted image ,  PDP 1.9. user posted image user posted image
user posted image   tasha23           -2. user posted image PDP 1.- 2. 9. user posted image user posted image
user posted image   gold fish            -2. user posted image , PDP 3.9, user posted image user posted image R 17.8.,user posted image Jaka (49 cm, 3.030 g)
user posted image   *bubi*            - 3. user posted image ,  PDP 3.9., user posted image user posted image   
user posted image   talytha               - 1. user posted image , PDP 4.9. , user posted image   user posted image     
user posted image  KSIA                 - 2. user posted image , PDP 4.9., user posted image
user posted image   anckabancka    -3.user posted image , PDP 4.9.user posted image

user posted image  KAHLO             -2. user posted image , PDP 4. 9. user posted image user posted image

user posted image   puhica13            - user posted image  PDP 4.9. user posted image  user posted image
user posted image   Nitty                -   user posted image , PDP 5.9.,user posted image

user posted image  emi                   -1.user posted image , PDP 5.9. user posted image  user posted image R 18.8., user posted image  Ines (48 cm, 2.880 g)
user posted image  petrax               -1.user posted image ,PDP 7.9. user posted image user posted image
user posted image  alysa                -1. user posted image , PDP 8.9.,user posted image user posted image    

user posted image   AinB                  -1. user posted image , PDP 8.9., user posted image  user posted image
user posted image   nosek5              -1user posted image , PDP 8.9., user posted image  user posted image
user posted image  Anonimna A      -1.user posted image , PDP 9.9.,user posted image

user posted image  timica                - user posted image , PDP 9.9.
user posted image  anchy82          -1. user posted image PDP 9.9.user posted image
user posted image  bark                 -1. user posted image , PDP 9.9.user posted image user posted image
user posted image  SashaB            -2. user posted image ,   PDP 10.9 user posted image user posted image
user posted image  zakzak             -1. user posted image , PDP 10.9 user posted image user posted image
user posted image  meta21            -1. user posted image ,  PDP 10.9.user posted image user posted image
user posted image   Tejchy              -1. user posted image   PDP 10.9.user posted image user posted image

user posted image   srki                     - user posted image  PDP 10.9. user posted image
user posted image    gloria                 - user posted image ,PDP 10.9., user posted image  user posted image
user posted image  JakoLUlana      -2. user posted image , PDP 12.9.user posted image user posted image

user posted image   nynna               -2.user posted image ,  PDP 12.9., user posted image  user posted image    

user posted image  Lulu                  -   user posted image , PDP 12.9.

user posted image   rosalie             - user posted image    PDP 12.9.
user posted image   Špelca25            - user posted image  PDP 12.9. user posted image  user posted image
user posted image   račkapk           -3. user posted image , PDP 13.9.
user posted image

user posted image  najina pikica*  -2. user posted image , PDP 14.9.
user posted image  zarja28            -1. user posted image ,PDP 14.9.

user posted image  Optimizem       -   user posted image ,  PDP 14.9.user posted image user posted image
user posted image  Me to you         -1. user posted image ,PDP 14.9., user posted image
user posted image  *zoe*              -1. user posted image , PDP 15.9. user posted image user posted image , R 23.8., user posted image  
Marko (47 cm, 2.500 g)
user posted image   morango          -1.user posted image , PDP 15.9.user posted image user posted image

user posted image   pinka1              -2.user posted image , PDP 15.9.,user posted image user posted image
user posted image  Soncnica          -2. user posted image , PDP 16.9
user posted image  jupi.pepsi         -2. user posted image , PDP 16.9.

user posted image   tasitasi              - 2. user posted image , PDP 16.9. user posted image
user posted image   5ra                    - 1 user posted image , PDP 16.9. user posted image  user posted image   

user posted image  lana17              -1. user posted image , PDP 17.9, user posted image user posted image
user posted image  onina                -2. user posted image ,  PDP 17.9. user posted image user posted image
user posted image   taja1235         -1. user posted image PDP 17.9
user posted image  nosecka08       -1. user posted image , PDP 18.9. user posted image user posted image
user posted image   Bambi D            -1. user posted image PDP 18.9 user posted image user posted image
user posted image  MAJČICA30      -2. user posted image , PDP 18.9. user posted image user posted image
user posted image  ETAN                -2. user posted image , PDP 19.9. user posted image user posted image
user posted image  Eolina               -2. user posted image PDP 20.9. user posted image

user posted image  mokatela          -1.user posted image , PDP 20.9.user posted image user posted image , R 2.8.,user posted image user posted image Minea(41,5 cm, 1.520 g) in Manja(43 cm, 1.600 g)
user posted image   budulove         -1. user posted image , PDP 20.9.
user posted image  amor real         -1. user posted image , PDP 20.9.user posted image user posted image
user posted image   mmiro              -2.user posted image ,  PDP 21.9.user posted image
user posted image  petra1978       -1. user posted image ,  PDP 22.9.user posted image user posted image
user posted image  Zara82             -1. user posted image , PDP 23.9.

user posted image   virtualna             - user posted image , PDP 23.9. user posted image
user posted image   simat                  - user posted image , PDP 23.9. user posted image
user posted image   coko                 -   user posted image , PDP 24.9.user posted image user posted image
user posted image   nelly2629          - user posted image , PDP 24.9., user posted image user posted image    
user posted image  bučkabb            -1.user posted image , PDP 25.9.user posted image user posted image

user posted image  Marsy                - 1.user posted image ,  PDP 25.9.user posted image
user posted image   Tia                      -2. user posted image , PDP 26.9.user posted image user posted image

user posted image   jopa                    -  user posted image , PDP 26.9 user posted image
user posted image   lana luna              - user posted imagePDP 29.9. user posted image user posted image
user posted image   Čarli08             -    user posted image , , PDP 27.9. user posted image

user posted image  maruškaš         - 2.user posted image PDP 28.9.

user posted image   reni82               -1.user posted image , PDP 28.9.
user posted image   SasMami2be     - 1. user posted image , PDP 28.9. , user posted image  
user posted image   majaS80          - 2. user posted image , PDP 29.9. user posted image  user posted image
user posted image  ajcom1              -?. user posted image ,  PDP 30.9.
user posted image   omni                    -1. user posted image , PDP 30.9., user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image user posted image   
user posted image  urši*                    -2. user posted image
user posted image  ZojaMiša           -   user posted image
user posted image  Pija76               -   user posted image
user posted image  jolly123           -   user posted image
user posted image  metuljčica27   -2. user posted image ,  
user posted image  najcom             -   user posted image
user posted image  tejči28             -   user posted image

user posted image  Anonimna         -2.user posted image
user posted image  Vesnika             -2.user posted image      
  

user posted image   moni2b              - user posted image       



         
         
     user posted image

C.septemberka
user posted image user posted image
Varci user posted image user posted image  

copka user posted image user posted image  
B.septemberka user posted image  user posted image
Sunny24user posted image user posted image  

*nana*user posted image user posted image  
uršula83user posted image user posted image  
babywishuser posted image user posted image user posted image  

*dotika* user posted image user posted image
pikica36user posted image user posted image  

maybebaby user posted image user posted image  


user posted image               







(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 12:24:21   
ključek
tako, zavese smo naročili...........................user posted image user posted image user posted image

potem sem pa šla malo ležati, za kakšno uro, se zdej bolš počutim..................grem pa mal sadja pojesti.............

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 12:27:39   
arabela*
Jaz pa nevem,če se nebom malo v solarij spravla,pa še ene tri rožice bi si kupla.Sem čist nora na zelene rastline,sedaj ravno pa je v Hofru akcija.user posted image
Aja,pa za posteljnino moram it gledat,ker bi imela rjuho v enem delu z elastiko ob strani(180,200).Ve kera,kje prodajajo slučajno??

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: September 2008, 3. del
26.8.2008 12:27:53   
ključek
dobro jutro


jutro.....................user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?