|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:57:23   
Lara Croft
Punce moje..... sweet dreams, ko se boste odločle.....

Nočko... user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:57:24   
KAHLO
meni so vsi napovedovali da bom k sod....oz. da naj se ne sekiram ...da bom že vse zgubila....no zdaj pa se tisti najbl glasni čudijo, da mam samo trebuh....no čeprav sem jaz tud delala ta test s hlačami k lara...pa moram rečt da so mi v bedrah res malo bolj tesne...tako da v bedre sem se sigurno poredila...ampak ne veliko.....
Me pa za nima kako pol ta bauh nazaj v svojo formo pride.....a se koža pol spet nazaj skrči ali kako??!?

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:57:42   
ključek
koliko kg imate do sedaj več?


malo prej sem se vagala in imam +8.5 kg.............včeraj sem imela pa +6,5 kg...................user posted image user posted image user posted image ..............o madonca, tok sem dons pojedla?????????user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:58:18   
ključek
Punce moje..... sweet dreams, ko se boste odločle.....

Nočko...


nočko.....................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:58:30   
tia
jaz imam dobri + 10 kg.
V prvi user posted image  sem se zredila točno 20 kg,pa so pri porodu šli kar 14kg dol.

Upam ,da ne bom na koncu imela spet toliko.

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:59:03   
amor real
me to you, kar velike pakunge si mogla kupit user posted image , da se v bolnici tako mažemo, ker doma verjetno potem ne bo časa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:59:37   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: amor real

koliko kg imate do sedaj več?

Jaz sem tudi še kar zadovoljna s + 6,4 kg, ker sem se vedno bala, da kaj bo iz mene, ker še tako imam kar precej kg preveč


Pred dvemi tedni sem imela + 6.... ma se mi zdi, da sem se malo poredila v teh 14 dneh..   Bi blo treba malo navkreber it... user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:01:30   
ključek
me to you, kar velike pakunge si mogla kupit , da se v bolnici tako mažemo, ker doma verjetno potem ne bo časa


kaj vem, meni se ne zdi..................tisto osnovno, kot sem rekla.................sej kremo za roke in obraz bom verjetno zaprto prinesla nazaj..................glih cajt bom mela, ja.................user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:01:57   
KAHLO
pupe grem jaz tud v mižovca, me še čaka jutranja izmena!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepe sanje želim vsem....posebaj pa tebi Saraya....čusjen!!



p.s. bejšte spat da boste lahko jutri r r-ale,......mormo do septebra še 4. del naklofatuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:02:10   
ključek
Me pa za nima kako pol ta bauh nazaj v svojo formo pride.....a se koža pol spet nazaj skrči ali kako??!?


skrči??? ali ti visi čez pas??????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:02:43   
ključek
pupe grem jaz tud v mižovca, me še čaka jutranja izmena!!!!


nočko....................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:03:03   
tia
res je veliko stvari,ki jih vzameš sabo v P. prineseš zaprte nazaj,čsa je premalo,še včasih se na hitrico stušraš samo,da ne bo user posted image  sama

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:03:20   
amor real
nočkooooooooooooooooooooooooooooo

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:03:36   
arabela*
Kahlo,trebuh boš vidno že na porodni mizi zgubila.
Je pravo olajšanje ko user posted image pade ven,pa si za par kg lažjauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:04:13   
ključek
nočkooooooooooooooooooooooooooooo


nočko...........................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:04:28   
tia
nočko vsem,ki odhajate ,jaz grem pod tuš,pa vas pridem še pogledat,koliko boste napisale

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:04:49   
amor real
jaz bom itak že tako zasedena z opazovanjem najinega težko pričakovanega Pikca, da ne bo časa niti za spanje user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:05:01   
ključek
res je veliko stvari,ki jih vzameš sabo v P.


ja verjetno preveč....................sploh če greš prvič........................user posted image

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:05:47   
arabela*
danes boste pobegnile,ko sem si jaz vse  lepo pouredile že predčasno.Pometla,pospravla,pomila,zdaj pa lahko še malo brezskrbno visim na rruser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:06:06   
amor real
me to you, komaj sedaj sem videla, da imaš že hotel s petimi zvezdicami, si pa res ena klepetulja user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:06:13   
ključek
nč, jz grem pa še mal pred tv, pol pa spat..............skoz zeham..............user posted image user posted image user posted image

nočkoooooooooooooo.............................................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:07:08   
amor real
nočkoooooo

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:07:18   
ključek
me to you, komaj sedaj sem videla, da imaš že hotel s petimi zvezdicami, si pa res ena klepetulja


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

taprava babnca, kaj češ.....................sem pa tud na RR prisotna že kar nekaj časa, se pozna.....................

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:07:22   
tia
ja verjetno preveč....................sploh če greš prvič........................user posted image


najboljše je da prideš v P. na pregled in ostaneš not ,da greš rodit pa ti potem tvoj prinese a on pa verjetno pozabi polovico stvari od šoka,da boš oz. si rodila

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:07:35   
arabela*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?