|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 9:21:04   
arabela*
sem si kar turško kavo naredila,pa nič ne pomagauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 9:31:50   
KAHLO
Saraya....k mene spanec matra....mi ne pomaga nič druga k se nazaj ulečuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 9:33:55   
KAHLO
PUnce tlko debatirate o tem železu....jaz nevem.....zadno k so mi kri jemali sem pila tist cuker...da so prečekirali kako je kaj z kako sladkorno, res je da sem do zdaj na laboratorijskih preiskavah imela kri zmeraj  ockje, razen pr urino...so me preganjali da bo treba več vode pit.....drgače pa jaz pojma nimam kako je z mojim železom user posted image user posted image user posted image hmm...nič bo treba pal pobarat zdaj na pregledu !!!

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 9:34:59   
*bubi*
Ti kar vprašaj, Kahlo. Ker ti v user posted image  pripadajo 3 krvne slike, če ni kaj OK, pa seveda še kakšna zraven.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 9:36:17   
KAHLO
bubi ....a v materinsko kaj vpišejo v zvezi s tem železom, in če na katero stran!?!? da grem malo prelistat!!!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 9:39:31   
*bubi*
Ste že zadnjič govorile o tem, koliko UZ ste imele in koliko od teh je "urdnih".

Meni recimo v tej user posted image  čisto vse UZje beležijo v materinsko, ker imam indikacijo (napaka ploda v prejšnji user posted image , ki se lahko odkrije z UZ). Tako da imam že vse stolpce polne, pa že med opombe mi meritve pišejo user posted image  Spremljali pa sta me dve G (moja + v porodnišnici).
Pa ni fajn, s takim strahom sem hodila na vse te preiskave user posted image

Pri bubiju pa je bil UZ "nadstandard", veselje, pričakovanje,.... tako kot mora bit v glavnem user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 9:40:42   
*bubi*
Ja, tam ko pišejo preglede je en stolpec Hgm. (str. 6 - 7)

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 9:41:12   
pf
Ja Kahlo sva bolj natur. Rada imam tudi žive barve, ampak ne tiste ful kričeče in kičaste.
Mene so ravno včeraj pikali spet, no kri so mi jemali in sicer za tokso, hepatitis in strepkok ali kako se že reče. Danes je pa en tak zaspan dan, da je groza. Ne morem vam opisati kako sem utrujena. Mogoče zaradi vremena, res pa je da se celo noč premetavam že par dni, ker mi nič ne paše, ne na enem boku, ne na drugem, ne na hrbtu. Sem pa tak trebušasta že, da je joj, pa še kar me tiši user posted image narazen s svojimi vragolijami.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 9:43:11   
*bubi*
Joj, jaz pa zadnje noči tak fajn spim, ko je hlad v spalnici. user posted image

Edino bubija pogrešam, da bi se zjutraj prišel pocrkljat user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 10:03:54   
morango
Bubi - hvala za odgovor, zdaj imam še par tabletk Centramed Mami, pol grem pa spet na Elevit, če ob pregledu ne dobim še kaj močnejšega. Pa kakšnega horsija bi si morala privoščit.
KAHLO - lep voziček, prav lepo pašeta skupaj user posted image

Jaz sem pa včeraj imela na obisku sestrično s 7-m. Jakom, ki sva ga veselo uporabli za model. Sva ga dali v košaro, pa športni del vozička pa v lupinco. In malmu je blo zlo všeč, še najbl pa v košari (od vozička), je bil kar enih 10 min not pa veselo raziskoval. Doma pa niti pod razno ne zdrži v vodoravni legi. Tako da mislim, da bo moje dete lahko tud prav zadovoljno.

Danes pa moram bit mal bolj delavna kot včeraj, ko sem si šla zvečer že kar na živce.

Lep dan vsem skupaj!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 10:07:28   
lana luna
dobro juto pupike... jest sem dons kr do pol desetih potegnila. proti jutru mi je res lažje spati. čeprou sva se zdej s user posted image že oba navadila da sva bolj obilna in skos boljš spet spančkava ponočiuser posted image user posted image user posted image al pa sva samo tolk utrujena.

učerej sva s user posted image več kot pol ure mela vaje za obračanje. pa kakšn je mulo počel notruser posted image jest upam da revčku se rata obrnit.

glede kguser posted image na začetku mi je šlo ful počasi gor. zdj sem pa v 6 tednih dobila 6 kil!!! user posted image user posted image user posted image pa vse je šlo v rit. tko da zdej sem na 11kg plusa. in če bo šlo tko naprej bom na koncu mela plus 20 kguser posted image user posted image user posted image user posted image

aja od danes sem v 32. tednuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 10:08:18   
*zoe*
Hello,

ja to je pa kr noro s tem čvekanjem ratal user posted image  user posted image  user posted image

Kahlo ful ful ful lep voziček imaš user posted image  user posted image  user posted image , pa za un za kuhinjo ti bom ob priliki poslala na zs.

Končno malo topleje danes, da bo vsaj malo poletju podobno.

Lepo se imejte čez vikend

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 10:10:16   
lana luna
kahlo meni je tut všeč tvoj vozek, pa stanvančič v ozadju tut. ampak me moti, ker si tebe ne morm bolj od bliz pogledat, ker so slikice tko naložene, da se je ne da povečatuser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

pa zakaj se odrekaš torticiuser posted image zgaga te bo itak od česa druzga pekla. se mi prou smiliš s tole zgago, ker jest vem da ko mene peče sem opravilno čisto nesposobnauser posted image user posted image veš kaj probej ene dan. čist brez mlečnih izdelkov. ker jest mam res občutk da me zgaga peče večinoma po teh izdelkihuser posted image in pol mi G skos prav da nej jem probiotične jogurteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 10:11:44   
lana luna
*bubi* hvalauser posted image user posted image user posted image za nasvet. bom šla takoj danes kupit elevit. ker morm rečt da sem že zdj vsak drug dan bolj švoohcena pa se mi ful vrti in je mogoče to že zdj zarad bolj nizkega železa.


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 10:12:22   
KAHLO
pf....jaz mam z spanjem iste probleme, k ti ...nič mi več ne paše noben položaj, k pa se že jaz umirim pa mala začne razgrajat...in pol se vsa zgodba ponovi z nova....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 10:15:08   
lana luna
aja kahlo lepo se imej na Štajerskem. kolk te bodo to razvajaluser posted image user posted image user posted image

jest pa zdj počasi grem. najbrž se bom oglasila šele v večerni izmeni, ker grem za cel dan tja kamor bom čez en mesec šla za ceu življenjeuser posted image o kolk se to dolg sliš. mislm greva z mojmu lubijam najin stančič dons spet mal štimat.

sej če bi blo dnarčkov dost bi mela že velik narjenga anjbržuser posted image user posted image user posted image drgač pa upam da se selim vsaj do 1. septembra... pa ne skrbte. RR bom imela tam. sigurnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 10:16:52   
lana luna
Končno malo topleje danes, da bo vsaj malo poletju podobno


*zoe* a ni dons mal bolj mraz k včeriuser posted image no sej res da sm bl mal dons noska vn molila skoz okno, sam milsm da je blo včerej bolš. aniso rekli da bo drug tedn spet sparjeno?

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 10:20:07   
KAHLO
zoe ti kr pošli!! upam sam da si ne boš naročila kake ornk stalaže k bo prevelika za najin avtovčekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

morango....saj če me ne bi odpeljali v psihiatrično bi se jaz z vozekom že šetala po graduuser posted image user posted image user posted image user posted image k ga je pa tako fajn furkatuser posted image user posted image user posted image user posted image

Lana luna
....no saj če že odzadje najinega stančiča pogledaš vidiš da sva bl na take natural barve mahnena, čeprav stole v kuhinji pa ploščice v kopalnici pa imave tako živo zelene kje un kuščar na morju, sam da mava v kopalnici skobinirano še z sončno rumenimi....tak da zjutraj k stopim vsa razštelana v kopalnico me takoj zbistriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
aja, sej vredu če me ne moraš povečat, k mam zdaj na konici nosu tak mozulj, se vsi prej v njega opičijo k v moj trebuhuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja saj vem, da bom pa nekaj druga v sebe dala, pa bo mi zgaga spet sredinca pokazala....z mlečnimi, vsaj z jogurti sem tud že zaključila, sam zdaj se še moram ob jutri kapučina odvadit...ker si v kapučino tud full mleka napijem....in evo spet pride una s sredincem......najprej se mi dvakrat spahne....pol pa pride v vsem svojem čaru!!!! drgače pa kaj se kilc tiče.....meni se večina res v trebuh nabira...no pa malo v bedrce...sem pa zdaj tud na +9 tak da bo treba avgusta mal bl pazit....user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 10:27:03   
KAHLO
a še to lana luna.....veš kaj me je mami najprej vprašala, k me je klicala....kaj naj mi za jest pripravi....bo vse po željiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image revčki bodo zdaj mogli ves vikend jest to kar bom jaz reklauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ku je fajn bit nosečuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 10:29:22   
taja1235
js tud zaspana.... user posted image

sm zdele pogledal v materinsko knjižco, za železo mi piše 119...a je to u redu??

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 10:32:34   
ključek
user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 10:33:33   
ključek
dobro jutro!!!!!!!!

ste pridne ratale s tem čvekanjem..........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..........kar tako naprej.............

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 10:34:49   
ključek
drgače pa grem danes na štajeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrr


uživaj!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 10:36:59   
ključek
sm zdele pogledal v materinsko knjižco, za železo mi piše 119...a je to u redu??


jaz ga imam 113 in sem dobila sirup.............kupi si tablete Elevit, kot je svetovala naša dr. bubi...........hvala bubi za vse info. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 10:37:18   
KAHLO
moja g ....pa je res prava dohtarca....k piše tak da bog pomagaj vse počez pa nerazločno mam pa tri cifre nekaj je 120, nekaj je 0,361 ali pa 0,301 nekaj pa 237user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tiste kvake zraven pa ne vem razbrat so neke kratice!?!?!?

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?