|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:07:49   
ključek
jaz bom itak že tako zasedena z opazovanjem najinega težko pričakovanega Pikca, da ne bo časa niti za spanje


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:08:46   
amor real
Tia, jaz imam že pripravljeno torbo za v bolnico, ker je moj dragi rekel, da naj si raje pripravim, da mi ne bo on potem svojih gat v porodnišnico prinesel user posted image

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:08:49   
tia
pridem nazajuser posted image

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:09:02   
ključek
no, zdej pa res grem..............user posted image


(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:10:23   
tia
amor real to je edina dobra odločitev,kajti ti naši moški so v vešji paniki kot mi

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:11:30   
amor real
itak....

no grem tudi jaz sedaj pod tuš, pa pridem potem nazaj, če bo še katera tukaj user posted image

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:13:31   
arabela*
tud jaz na brzino pod tušuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:16:18   
lana luna
lahko noč pupikeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:29:23   
tia
sem že nazaj,je katera tukaj?

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:35:22   
tia
nič, grem tudi jaz vmižule,lepo pančkajte

nočka

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 23:59:05   
amor real
noo, pa grem tudi jaz

NOČKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 0:27:55   
arabela*
tud jaz grem pod odejo.
Nočkkkkkkkkkkkkkooooooouser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 2:09:35   
emi*
user posted image user posted image  večer!

Danes pa mene spet nosi. Tolko,da sem vse prebrala zdaj pa z muko spat.Par dni spim vredu potem pa mam kak dan meditiranja.user posted image Treba se bo potrudit.

Danes kupim 2 bodija z dolgimi rokavi v Pikapolonici ,št.56 pa mi ena reče,da mi bo to premajhno??Kaj res al kaj?Imam še dva ampak piše gor samo 1mesec.Vse ostalo je 62.Samo še pajacke rabim,pa kero št.da kupim,62???user posted image user posted image user posted image Uni od 56 zgledajo dovolj veliki,po tem kaki otroci prihajajo ven.user posted image Upam,da jih nisem brezveze kupla.

Mah nič,grem jaz "spat"! Kaj je s tem srečanjem,vse se neki omenja a nikjer ne vidim kdaj??user posted image user posted image

Ajde lahko noč pa dobro jutro!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 7:56:30   
taja1235
user posted image user posted image user posted image  čestitke za tretji del user posted image   sm sam na hitr preletela 3.del 2. morm pa še prebrat do konca madonca
ste pa res prave tipkarce user posted image

Js pa sam se dns in drug teden pol pa dopust in porodniška prou komi čakam da se mal spočijem da še do konca prirpavim vse za nasga bebija...punce nasa previjalna je končana zdej mormo sam se postlco sestavt,
pa bo....

KAHLO....ful lep vozičk.....js bi tud tazga user posted image  a si tega mogla čakat al ga imajo na zalogi...dej mi povej kok je bla končna cena....

K sm rekla da sm učeraj kupila modrčk za dojenje v LISCI....model je NELI pa men je ful dobr mehk dobr se zapenja fajn oporo ima.... 

se beremo.......aja pa pozabila, evo user posted image user posted image user posted image  za nas jutranjke

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 7:58:11   
KAHLO
Dobro jutro bejbe evo za jutranjo smeno en user posted image

Danes pa ma moj šefek roj. dan....in moram zdaj šibat ven po nekaj tortic....jih bomo mikastiliuser posted image user posted image user posted image no jaz bom bl opazovala, ker točno vem da če bom kakšno pojedla bom mela celga hudiča z zgagouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drgače pa grem danes na štajeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrruser posted image user posted image user posted image user posted image tako se že veselim, najbl mojga nečaka, me je že včeraj klical in se drl v telefon "plidi sem (v njegovem žargonu - pridi sem)"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa sestrca je rekla da morva bl z praznim avtom prit....da bom lahko vse stvari za našo bebo naložila in odpeljala v lj....baje mi je tlko robe nabavla da glava boliuser posted image user posted image user posted image user posted image komaj čakam da bom vse prečikirala!!!

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 8:03:37   
KAHLO
taja1235 jaz tudi še danes pa drug teden in user posted image user posted image na porodniškouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj se pa tiče vozička, je mela na zalogi, sam takega k je mel zlata koleščka jaz sem pa hotla met srebrnega, tak da je naročila nama srebrnega in po treh tednih nama ga je včeraj dostavla!!user posted image user posted image končna cena je bla 515 evrov....je pa tukaj zraven všteta mehka torba in prevleka za dež! nevem jaz sem čist navdušena nad njim, sem včeraj vse sprobala, bebo lahko obrneš k sebi ali pa da gleda okolico, lahko reguliraš vzmetenje, potem sprednja koleščka se lahko vrtijo lahko pa ne, mehko torbo v zimi lahko spremeniš v tisto zimsko vrečo...če je bejbi malo večjega size...se pa da še vse podaljšat....spodaj ma full veliko košaro....pa en kup žepkov!!! pa glede na to da je moj bl pr ta visokih je vredu da se lahko na njegovo višino ročaj postavi, da ga ne bo v križu bolelouser posted image user posted image user posted image

tak pridem čez pol ure nazaj....šibam po tortice

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 8:03:44   
pf
Dobro jutro punce. Nič se bati, da ne bo 4. dela septemberk, ker vam ful gre. Jaz ne morem več spremljati, da bi čisto vse prebrala.
Kahlo čudovit voziček imate. Mi je ful všeč, pa barva tudi. Tudi midva imava ful dosti oblačil zase v tej barvi. Lepa nosečka si.
Fajn se imejte.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 8:11:28   
taja1235
KAHLO hvala za te info....sm ti pozabla rečt da si ful lepa nosečka user posted image  
A vi bote pa kr lepo tortice mel...kuuull....Sam pe neki mi povej a na te vozičke
se da montirat lupinco-katerokoli?
Js pa zdele šibam na kofi pa se pol oglasim..

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 8:40:25   
*bubi*
Dobro jutro! user posted image

Ste bile spet pridne, midva pa sva si kino privoščila, ko bubija ni doma.

Tako, grem najprej 2. del do konca prebrat, potem pa še tukaj kaj pokomentiram.


Aja, na 1. stran bi bilo bolj pametno seznamček prilimat in linke iz 1. in 2. dela, potem pa čvek user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 8:45:40   
KAHLO
hmmmmm....ja to z lupinco pa ti ne vem povedat, ker je jaz ne bom uporabljala samo za vožnjo v avtu, pa še to lupinco bom si sposodila....mislim pa da moraš posebaj adapter nabavit, nama ga je kazala...sam nevem klko stane, ker sem jaz kr takoj rekla da midva tega ne bova rabila!!user posted image user posted image bi verjetno cena še enkrat poskočilauser posted image user posted image user posted image

ja bodo se s torticami sladkali pr nas danes, jaz sem se je odpovedala....zarad zgage.....sem zarad tega hudiča za marsikaj prkrajšana.....sam sladoled mi pa paše...pa zgagi tuduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 8:47:04   
KAHLO
pf...a pol sta vidva tud bl natural človekauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pr nabavi vozička sva midva med pomembnejšimi razlogi imela tudi to da mora bit voziček primeren za teren po kampihuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 8:53:42   
*bubi*
Evo še mojih odgovorov iz 2. dela:

IZVIRNO SPOROČILO: amor real

Ima morda katera od vas naslov od kakšne dobre knjige glede naših user posted image . Mislim predvsem glede nege, prehrane ipd. v prvih mesecih? Moram do knjižnice en dan, ampak sem tako lenaaaa zadnje čase, da se sama sebi čudim !!!


Jaz imam knjigo Dojenček - kaj pričakujemo prvo leto. Mi je všeč, res veliko stvari je not napisanih. Izdala je založba Vale Novak, ampak je že nekaj let razprodana. Jaz sem jo potem kupila iz druge roke user posted image

morango:
Pa ker ste se že ne vem točn kdaj razpisale o železu; jaz sem skoz nekje na meji, pa me zanima, če lahko sirup dobim kar tako v lekarni, brez recepta?


Legofer je samo na recept. Jaz ti svetujem Elevit tablete za nosečnice, imajo ogromno železa not (toliko, kot je recimo prav v zdravilih), pa še vse ostale vitamine in minerale.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 8:59:41   
*bubi*
*bubi* a če ne bom jedla železa, pa če mi ful pade, a lohk tut moji to kej škoduje??


Če ti bo padlo še med user posted image , se boš slabo počutila, šibka boš, vrtoglavica,.... seveda lahko ima tudi user posted image  premalo user posted image .

Problem je, ker se med porodom in s čiščo izgubi precej krvi, tako da HB običajno še bolj pade. Pa si verjetno ne želiš transfuzije? user posted image  No, potem bi ti itak nafilali ta sirup, ki pa lahko preko dojenja user posted image  zelo napenja. Tega pa si verjetno tudi ne želiš? Zato je fajn, da v času user posted image  vzdržujemo nekje nad 100, da ni potem krize. Saj mamici se potem hitro popravi vse skupaj, ampak vseeno mislim, da je boljše preventivno delat.


Svakinja je imela na zadnjem testu med nosečnostjo še preko 120, na začetku celo okoli 150, če se ne motim. Pa ji je po porodu padlo na 87 user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 9:12:52   
arabela*
dobro jutro punce.user posted image
Joj,sem utrujena,sem se do pol štirih matrala zaspat.Pol pa se zbudit zjutraj nisem mogla.Pa user posted image  ob devetih pa sem bila tak zaspana,da bi po moje kar za celo noč zaspala.
Danes gre malečka malo k babici.Bojo lutali naokoli,zdaj ko jaz več nisem v formi.Naj malo uživa,pa se nanori.
Pa še kolegica pride dop.na obisk,tak da nebo časa lenarit pred popoldnevom.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: September 2008, 3. del
25.7.2008 9:14:17   
*bubi*
user posted image user posted image user posted image  za voziček, kahlo.

Saraya user posted image user posted image user posted image  

Debate o kg pa jaz raje kar pregledam user posted image  Suma sumarum je preveč user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




nosek
Lelly28 RR

Kako majhnim otrokom čistite nos?

s baby vac-om (36%)

s pumpico (55%)

z robčki in fiziološko (9%)


Število vseh glasov: 11

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!