|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 11:52:41   
malcekvita
nmag vse najboljše za tvoj rojstni dan user posted image user posted image user posted image

dober dannnn vsem, jaz se tudi moram lotit pospravljanja...

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 4551
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 11:55:05   
*Junona*
Js sem pa jezna... v torek bo 4 tedne, odkar sem naročila majčki, pa še nič...
Sem pa vesela, da so vsaj tebi Sonček tako hitro poslaliuser posted image user posted image user posted image

Grrrrrrrrrrrr... danes grizemuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 4552
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 11:56:55   
malcekvita
IZVIRNO SPOROČILO: uka7

ali je v Škofijah boljša izbira čevljev kot v LJ?


Pojma nimam, moram še v Lj pogledat. Sam navajeni smo dol hodit po čevlje, če ni neke izbire, nadaljujemo v Trst, včasih se vrnemo brez plena domov user posted image , ampak nič hudega, vsaj kavico spijemo, pa fajn se imamo.

(odgovor članu uka7)
Neposredna povezava do sporočila: 4553
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 12:29:09   
srecka82
Ojla Čveke.

Eno vprašanje. na uho mi je prišlo, da naj bi nekatere občine ob rojstvu otroka podarile oz. dale nekaj denarja. Ne vem kako se temu uradno reče in tako na spletni strani občine tega ne nejdem. Stalno bivališče imam v Laškem tako, da vsaka informacija bi mi bila dobrodošla. sem pač firbčnauser posted image .

Uživajte in se še tipkamo. Gremo papati!

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 4554
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 12:31:48   
*Junona*
V Žalcu so baje to ukiniliuser posted image user posted image user posted image Mater jim, drogeraši so pa vsi na socialniuser posted image user posted image user posted image user posted image
Župan pač... mu očitno nataliteta ni pomembna, narkomanija pa.

Upam, da pa ni tako in da se dobi, čeprav je kolegica rodila septembra in ni dobila NIČ.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu srecka82)
Neposredna povezava do sporočila: 4555
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 12:38:20   
srecka82
Ojla.

Sem našla link za vse občine. Občina Laško ne da NIČ, samo knjigo.

Junona sedaj si lahko pogledaš za svojo Občino. punce upam, da boste ostale imele več sreče. Mislim nekatere občine kar dajo 500 evrov, kar je lep znesek.

Evo link:
http://apl.e-soft.si/doc/5874/Priloga%205%20PRIMERJAVA%20PRISPEVKOV%20PO%20OB%C4%8CINAH.pdf

cao

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4556
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 12:40:18   
zupancdam
ojla
nmag, tudi z moje strani vse najboljše za rojstni dan!!!!!!
Ja pri nas na Vranskem dobiš denar ob rojstvu otroka. Jaz sem ga dobila že pri Lari pred 2 leti, mi je pa sestrična povedala da mi pripada, oz da pripada otroku ob rojstvu drugače jaz nebi vedela, imaš pa okrog 2 meseca al koliko časa. Takrat ne vem točno koliko je bilo,(mislim da okrog 150€) vem pa, da se pri drugem otroku podvoji znesek, se pravi da sedaj obim 1x več. Sva pa s hčerko prijavljene na Vranskem, zato tam dobiva, lahko bi pa tudi tu ko je moj prijavljen. Je pa obvezno da otroku odpreš bančni račun in dobiš tja nakazano, ne na tvoj račun

_____________________________

Prva pikica je na svet prijokala 22.1.2007, težka 3900 in velika 54
Naša prva pikica je dobila sestrico Tio,18.4.2009 težko 3700 in veliko 52, sedaj smo popolna družina

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4557
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 12:42:37   
zupancdam
Ja, junona, vem kako je v Žalcu, prokleti drogeraši, kadar grem na socialno kaj rihtat jih je polno tam in prosijo za denarno pomoč. Ne morem pa vrjet da žalska občina nič ne da-svinjarija

_____________________________

Prva pikica je na svet prijokala 22.1.2007, težka 3900 in velika 54
Naša prva pikica je dobila sestrico Tio,18.4.2009 težko 3700 in veliko 52, sedaj smo popolna družina

(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 4558
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 12:56:55   
Tabletka dOr
nmag - tudi z moje strani vse najboljše in najlepše ob rojstem dnevu

Junona - sem opazila, da majčke z napisi prodajo tudi v trgovini Popek. Samo se mi niso zdele ravno kvalitetne, zato jih nisem kupila. user posted image  Cena je visoka izključno zaradi napisa. Tam sem pred mesecem dni kupila hlače pa so se že odšile po šivu user posted image  Očitno slaba kvaliteta user posted image

Kdaj se vam zdi primeren čas za kupovanje modrcev za dojenje user posted image  Zaradi velikosti namreč sprašujem.




(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 4559
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 13:00:58   
zupancdam
ej punce o kakšnih majčkah to govorite, a so to one ko je gor napisano, fantek, punčka, oz. kaj pričakuješ-jaz bi tudi to imela, kje se to dobi

_____________________________

Prva pikica je na svet prijokala 22.1.2007, težka 3900 in velika 54
Naša prva pikica je dobila sestrico Tio,18.4.2009 težko 3700 in veliko 52, sedaj smo popolna družina

(odgovor članu Tabletka dOr)
Neposredna povezava do sporočila: 4560
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 13:00:59   
Tabletka dOr
zupancdam - sem na hitro preletela seznam. Kaj tudi v Ljubljani nič ne dobimo?

(odgovor članu Tabletka dOr)
Neposredna povezava do sporočila: 4561
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 13:03:35   
zupancdam
tabletka, ta seznam je ojavila srečka, sem pa tudi sam gledala in Vranskega sploh ni gor, za Lj. pa ne vem, bom še enkrat pogledala, to je najbolje da se pokliče tja pa vpraša, po moje

_____________________________

Prva pikica je na svet prijokala 22.1.2007, težka 3900 in velika 54
Naša prva pikica je dobila sestrico Tio,18.4.2009 težko 3700 in veliko 52, sedaj smo popolna družina

(odgovor članu Tabletka dOr)
Neposredna povezava do sporočila: 4562
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 13:05:21   
Tabletka dOr
IZVIRNO SPOROČILO: zupancdam

ej punce o kakšnih majčkah to govorite, a so to one ko je gor napisano, fantek, punčka, oz. kaj pričakuješ-jaz bi tudi to imela, kje se to dobi


V trgovini Popek v BTC v Ljubljani. Pa tudi preko neta jih lahko naročiš. Junona je enkrat prej dala link gor. Zgledla pa, da že nekaj časa čaka na majčko.

(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 4563
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 13:08:45   
Tabletka dOr
tabletka, ta seznam je ojavila srečka, sem pa tudi sam gledala in Vranskega sploh ni gor, za Lj. pa ne vem, bom še enkrat pogledala, to je najbolje da se pokliče tja pa vpraša, po moje
IZVIRNO SPOROČILO: zupancdam

tabletka, ta seznam je ojavila srečka, sem pa tudi sam gledala in Vranskega sploh ni gor, za Lj. pa ne vem, bom še enkrat pogledala, to je najbolje da se pokliče tja pa vpraša, po moje



Ja, pa res, oprosti. user posted image

(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 4564
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 13:09:50   
Tabletka dOr
tabletka, ta seznam je ojavila srečka, sem pa tudi sam gledala in Vranskega sploh ni gor, za Lj. pa ne vem, bom še enkrat pogledala, to je najbolje da se pokliče tja pa vpraša, po moje
IZVIRNO SPOROČILO: zupancdam

tabletka, ta seznam je ojavila srečka, sem pa tudi sam gledala in Vranskega sploh ni gor, za Lj. pa ne vem, bom še enkrat pogledala, to je najbolje da se pokliče tja pa vpraša, po moje


Ja, pa res, oprosti.user posted image

(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 4565
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 13:12:27   
Tabletka dOr
Meni dons mal nagaja tale stran. Mi prej ni hotlo dati gor sporočila. Zdaj pa vidim, da je kar dvakratuser posted image gor

(odgovor članu Tabletka dOr)
Neposredna povezava do sporočila: 4566
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 13:59:35   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: zupancdam

Ja, junona, vem kako je v Žalcu, prokleti drogeraši, kadar grem na socialno kaj rihtat jih je polno tam in prosijo za denarno pomoč. Ne morem pa vrjet da žalska občina nič ne da-svinjarija


Ja, baje po novem nič. Groza.

Glede majčke pa: jaz sem jo naročila pri Magri in sem sama izbrala model, barvo, barvo pisave, postavitev in tekst. Čakam že skoraj en mesec. So mi obljubili za včeraj, pa še nič. Bomo videli, če bo v ponedeljek. Napisat sem dala: Pridem aprila in Pssst počivam. Sonček jo je že dobila, pravi, da je kvalitetna. Čakaj, bom še link pripopala.
Evo: http://www.majice-darila.si/unikatne-tekst-zelji-c-11_42.phpuser posted image

papauser posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 4567
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 14:01:12   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Tabletka dOr

nmag - tudi z moje strani vse najboljše in najlepše ob rojstem dnevu

Junona - sem opazila, da majčke z napisi prodajo tudi v trgovini Popek. Samo se mi niso zdele ravno kvalitetne, zato jih nisem kupila. user posted image  Cena je visoka izključno zaradi napisa. Tam sem pred mesecem dni kupila hlače pa so se že odšile po šivu user posted image  Očitno slaba kvaliteta user posted image

Kdaj se vam zdi primeren čas za kupovanje modrcev za dojenje user posted image  Zaradi velikosti namreč sprašujem.






Modrc sem si js že en kupla, in čeprav sem vzela večjega, me že tišči in ga ne nosim. Mislim, da bo treba še počakat.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Tabletka dOr)
Neposredna povezava do sporočila: 4568
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 17:15:01   
copka
Ce tale seznam drzi, bom koncno tudi jaz nekaj dobila.user posted image Se dobro, da imam stalno prebivalisce cisto drugje, kot pa dejansko zivim. Ce bi bila tukaj prijavljena, bi dobila celih 0€user posted image  Pa sploh ne vem, kaj je tej obcini tezko dat kak evro za otroka- meni se zdi kar dobrostojeca obcina, pa ceprav samo jambrajo. 
.... no, ampak to ni moj problem...user posted image


aja... ali ste si te modrce za dojenje kupile ze sedaj za obdobje nosecnosti? Ker jaz se v stroske z modrci ne bi metala, ker te, ki jih imam, so mi v "normalnem" stanju cisto ok, sedaj pa me tiscijo, kjer me lahko, plus, da imam cisto progaste joske, ko si ga dam dol. user posted image  Koliko pa stanejo ti modrci za dojenje?

< Sporočilo je popravil copka -- 15.11.2008 17:18:08 >

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4569
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 17:37:22   
Pat74
Hvalabogu nimam problemov z nakupom modrca, ker me mati narava ni tako močno obdarila (na srečo je pa vseeno mlekarna vedno polnauser posted image ), zato ga sploh večinoma ne nosim, sploh zdej pozimi, ko imam oblečen kakšen pulover. Z nakupom modrca za dojenje bom pa raje še počakala, vsaj dokler ne začnem odštevat za odhod v P.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4570
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 17:38:30   
zupancdam
junona, hvala, jo bom jes tudi naročila,
zdej grema pa z mojim v kino mal, sem pikico peljala k moji mami-je zlata, jo vedno popazi, da imava midddddva mal frej kako soboto, uživajte vse, želim vam lep sobotni večer

_____________________________

Prva pikica je na svet prijokala 22.1.2007, težka 3900 in velika 54
Naša prva pikica je dobila sestrico Tio,18.4.2009 težko 3700 in veliko 52, sedaj smo popolna družina

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4571
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 17:47:35   
copka
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Hvalabogu nimam problemov z nakupom modrca, ker me mati narava ni tako močno obdarila (na srečo je pa vseeno mlekarna vedno polnauser posted image ), zato ga sploh večinoma ne nosim, sploh zdej pozimi, ko imam oblečen kakšen pulover. Z nakupom modrca za dojenje bom pa raje še počakala, vsaj dokler ne začnem odštevat za odhod v P.


Mene tudi ni obdarila, so mi pa hormoni dali bonususer posted image  Moj je rekel, da bova imela 10 otrok, sam da bom tako obdarjenauser posted image
Sprasujem, ker bi rada zdruzila prijetno (da me ne bo tiscalo) s koristnim (bom lahko tudi potem uporabljala).user posted image  
A se potem, ko dojis se kaj povecajo???user posted image

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 4572
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 18:24:38   
detelja
čer pupe...kako ste kaj? moram vam zaupat, da sem danes prvič začutila res izrazite brce/udarce naše male sladke žabice...take rahle sem čutila že nekaj časa, potem pa sem se prej malo vlegla, da sem se tko bolj na trebuh obrnila potem pa začutim pravi boksuser posted image  se mi je tako lepo zdelo, da kar cvetim....

glede občin pa denarja...tu jaz nisem našla naše občine na tem seznamu pa sem šla na občinsko stran pa sem našla obrazec, kjer piše, da se dobi darilni bon v vrednosti 250 eur...imaš naštete tri otroške trgovine pa si pač zbereš za katero trgovino želiš imeti darilni bon...se mi zdi tudi v redu...bolje to kot pa nič, a ne?..

a ste že kaj razmišljale o božičnih daril? jaz rabim neko idejo...letos bomo bolj šparal na darilih...itak ima pol družine od mojega, z mojim na čeluuser posted image  oktobra, novembra in decembra rojstni dan..tako, da je moja denarnica že tako suha, da še komaj dihauser posted image  če ima katera kakšno idejo kaj podarit mi jo naj kar posredujeuser posted image



_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4573
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 19:07:05   
frutolina
Ojla punce!

Nmag vse najboljše!! user posted image user posted image

Kar se občin tiče: pri nas ne dajo nič. So škrti user posted image  

Brcike: tudi jaz jih že čutim kakih teden... celo moj dragi jih je začutil dva dni nazaj! user posted image user posted image

Nič, zaj grem pa pod tuš...čaobao

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4574
   RE: Aprilčice 2009
15.11.2008 19:08:59   
*Junona*
Js sem tut pršla iz A košarice na Cuser posted image user posted image user posted image user posted image Se mi dobr zdi, še  bolj kot mojmuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?