|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 16:40:13   
april09
soncek ... pri dvojckih sta se dve aprilcici user posted image user posted image  http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=3400780 pa mislim, da z nami se ne cvekata..

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 17:39:32   
*Junona*
Pozdravljeneuser posted image user posted image user posted image

Zdle sem vas spet brala kot norauser posted image user posted image user posted image

Zupancdam, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pošiljam ti pikepoke za zdravjeuser posted image user posted image user posted image

Malapikica in BrinaBA vse bo ok, bosta videliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil *Junona* -- 19.11.2008 17:43:25 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 17:42:19   
*Junona*
OK, eno vprašanje. Ali imate ve tudi takšne "mokre" (tekoče, zelo vodene) izcedke? Js imam čez dan dnevni vložek in še čez mi pride in imam potem mokro še na hlačkah.

< Sporočilo je popravil *Junona* -- 19.11.2008 17:51:42 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 18:26:11   
rea27
pozdravljene..
končno sem se toliko sestavila, da vam napišem par vrstic..
Danes mineva 1 leto, odkar sva izgubila najino malo pikico..Veliko od vas ve, da sem bila
v relativno kar pozni nosečnosti(25-26 t)..ko se je vse končalo..
Že včeraj sem prižgala eno malo belo svečko za mojega angelčka..
Danes mi je hudo..zato se vam odpiram, da bo malo bremena padlo dal ...
tako mi je težko, ko imam drugo pikico v trebuščku..a me taki grozni spomini ves čas obletavajo...

Saj bo bolje, saj vem..čas naredil svoje in upam, da bo do aprila vse dobro, da se bom
tudi jaz končno razveselila svojega otročička...

Tudi pisat vam več ne morem, je danes vse preveč težko :(

Ne skrbite preveč in uživajte v svojih nosečnostih kolikor morete..
narava pa dela svoje..je že tako prav, mar ne?

lahko noc od mene...

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 18:52:04   
nmag
Rea27 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 20:32:23   
*Junona*
Reauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 20:32:54   
*Junona*
Pa kje ste vse?user posted image user posted image user posted image

Dejte mi prosim povedat, kako je z vašimi izcedki.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 20:44:57   
jernejav
Pri meni ni kakšnjega izcedka, mogoče bi pa G poklicala pa vprašala.

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 20:45:23   
jernejav
Rea user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 20:48:00   
krfjolca
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Pa kje ste vse?user posted image user posted image user posted image

Dejte mi prosim povedat, kako je z vašimi izcedki.



Nič skrbet.
Pri meni je enako, in je bilo enako v prvi nosečnosti. Ni nič narobe, sem vprašala zdravnika.
Sem imela kuro canestena, pa ni nič pomagalo, ene smo pač bolj nagnjene k temu. Moj izcedek je kar konkreten, vedno ostane na wc papirju za en orenk smrkelj (sory, ne morem drugače napisat) belkastega izcedka. Menda so krivi hormoni.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 21:06:14   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Pa kje ste vse?user posted image user posted image user posted image

Dejte mi prosim povedat, kako je z vašimi izcedki.



Nič skrbet.
Pri meni je enako, in je bilo enako v prvi nosečnosti. Ni nič narobe, sem vprašala zdravnika.
Sem imela kuro canestena, pa ni nič pomagalo, ene smo pač bolj nagnjene k temu. Moj izcedek je kar konkreten, vedno ostane na wc papirju za en orenk smrkelj (sory, ne morem drugače napisat) belkastega izcedka. Menda so krivi hormoni.


Pa ti kdaj premoči dnevni vložek in pride na hlačke? Js včasih kar čutim, ko se mi vlije. Danes zjutraj ko sem šla pod tuš se mi ga je na bedrco steklo za kakšne 3 kaplje.

< Sporočilo je popravil *Junona* -- 19.11.2008 21:12:41 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 21:07:41   
*Junona*
.


< Sporočilo je popravil *Junona* -- 19.11.2008 21:13:09 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 21:42:02   
krfjolca
Dnevnih vložkov ne uporabljam, ker potem fašem vnetje. Si pa preoblečem hlačke 2x na dan. Kakšen dan je tega ful manj, kdaj pa ne. Mogoče je odvisno tudi od prehrane user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 23:39:44   
*Junona*
Hvala, krfjolca.user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 23:40:24   
*Junona*
Kje si Sonček, si že zdrava?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 23:42:59   
*Junona*
Js sem bla pa dans na brazilski depilaciji. Auuaaauser posted image user posted image user posted image user posted image . Sem malenkost bolj občutljiva zdej. Ampak mam pa zdej tako lepo gladkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Potem sem pa cel večer pripravo za jutri pisala. Za deveti razred - protivno priredje.
Zdaj grem pa počasi spat, ker grem zgodaj v Mb.


Fajn pančkite, nočkouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Aprilčice 2009
19.11.2008 23:44:57   
*Junona*
Aja... če pa bo imela še katera vodene izcedke pa naj se javi, da me pomiri.


Hvalauser posted image user posted image user posted image

In še nekaj - koliko udarcev na minuto bije user posted image srček v teh tednih približno?


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 1:02:04   
zupancdam
Ojla punce, jaz strašim tako pozno ob 1h zjutri tule gor, edina ker ne morem spat, imam take bolečine da bi najraje kr umrla.
Kot vam je že lepo moj sonček napisala, sem imela danes krvavitve, ampak na srečo ne iz nožnice, pred nekaj dnevi sem imela hemeroide, pa bi se naj pozdravila in mi je ena žilca počila in je bilo na hlačkah vse krvavo. Po pregledu, ki je trajal samo 5 min. sva z zdravnico ugotovile kaj e in sem bila potolažena, čeprav sem latala danes sod enega zd. do drugega. Sem si prehladila celo levo stran telesa, ker sem imela šajbo odprto v avtu in sedaj prestajam grozne bolečine, pa samo lekadol lahko vzamem, ki ne pomaga. Res sem imal lep rojstni dan.
Sem prejle zaspala za 1 urco od utrujenosti me je kar pobralo, ampak sem se zbudila, ker me boli.
Upam, da ste vse uredu, saj moram prebrati malo za nazaj, no lepo pančkajte, pa še zame se malo naspite.

_____________________________

Prva pikica je na svet prijokala 22.1.2007, težka 3900 in velika 54
Naša prva pikica je dobila sestrico Tio,18.4.2009 težko 3700 in veliko 52, sedaj smo popolna družina

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 7:41:51   
detelja
jutro...kako kaj? ste dobro panckale? jaz sem to noc tako dobro panckala...

glede izcedkov...baje je to normalno, da so prisotni tile izcedki...tudi sama ga imam...ponavadi je prozoren pa ful se vlije, vcasih imam belega tu pa tam pa rumenega...meni je gin. rekla, da je to vse ok za nosecnost, edino, ce bi bil rjav ali pa krvav potem pa treba takoj k gin...meni je ta izcedek tudi nadlezna stvar, ker vcasih ko sem zunaj imam obcutek kot, da sem se polulalauser posted image

zelim vam lep dan uzivajte

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 8:32:33   
BrinaBA
Izcedki: jaz jih imam kar veliko, uporabljam pa bombažne dnevne vložke (ker me vsi ostali dražijo) in včasih Vitagyn nekaj dni zapored in se stvar vsaj delno uredi

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 8:34:02   
Pat74
Dobro jutro punce!

Rea27user posted image user posted image user posted image

Zupancdam toplo se obleči, kakšen dodaten brezokavnik, pa šal okoli ledvic. Vem, kako ti je, ker sem bla jaz tud nedavno tako bolna, sicer hvalabogu brez hemeroidov. Najbrž tudi zanje uporabljaš kakšno mažo, jaz že preventivno uporabljam Hemoclin. Pa veliko pij in predvsem počivaj.

Junona tile izcedki so čisto običajna zadeva user posted image , ponavadi je izcedka več, če si več na nogah. Poleg tega pa tudi ni nujno, da je to samo izcedek, lahko tudi sem pa tja malo uide, pa sploh ne veš, kar je seveda spet običajno za naše stanje. Pa še potimo se dosti več.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 8:38:09   
BrinaBA
Zupancdam - za hemoroide in razpoke zelo dobro pomaga Proktis M mazilo ali svečke - ima hialuronsko kislino, ki celi rane, pa še pretirano drago ni, brez recepta. Upam, da bo čimprej bolje!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 8:49:14   
Nalini
Jutro punce.

Mi smo pa bolani user posted image  in lepo počivamo,.... moramo preležati te viroze.
Komaj čakam naslednji teden, da spet vidimo našega bejbija. Bejbi brca, brca in to ob nemogočih urah user posted image  (ob dveh ponoči, zjutraj ob šestih -  seveda takrat, ko jaz želim spati user posted image user posted image user posted image user posted image . pa čez dan še ima dve rundi ta prave telovadbe.

Če bo z bejbijem vse ok bomo začeli počasi nabavljat stvari - ker nisva še kupila čisto nič.
A mi katera napiše osnovni seznam kaj naj pripravimo - predvsem oblekice in za higieno? (osnovne stvari, ker bomo potem sproti dokupovali)

Kako je pa kaj z vašimi kilogrami - koliko ste se zredile? Jaz sem se tehtala danes zjutraj pa sem od julija pridela le pol kilogramauser posted image - buščija imam kar lepega, čeprav tudi ne prevelikega user posted image , pa se normalno prehranjujem. Doma zajtrk, v službi malica, kosilo - zmes sadje,.... popoldne pa kak jogurt in sadno kašico, pa zadnje čase mandarine.


Uživajte,... in čimmanj virusov ter bakterij ...


Nalini

(odgovor članu BrinaBA)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 9:01:43   
april09
Jutro,
Zupanc dam ... samo da se bo ve uredilo in da je bebica ok user posted image

Rea user posted image  

Junona, meni se vcasih ko vstanem kar ulije.. imam pa tud ful izcedka.

Blagor se vam, ki ste se tok mal zredile.. jaz sem okol 7kg sla gor .. jeb... ga... bo pol bolj pestro jih dol dajat user posted image  Pase mi predvsem mocna hrana z OH in se pozna... user posted image

Moj seznam za kozmetiko... sem ga delala zase + se za prijateljico, ki ima mal pred mano rok. To sem jaz uporabljala pri prestolonaslednici in mi je dobro sluzilo.

Antiflat kapljice – AT /proti krčem
Oleovit D3 – AT (avstrija)
Vetrovne kapljice Koroških lekarn
Fizioloske ampule Nivea
Alkohol 70%
sterilni zloženec 5x5 cm
Mustela gel za kopanje (nepeneče)
Madljevo olje
Lanolin/Bepanten za bradavice
Lekarniško hladilno mazilo
TOTO krpice http://www.tosama.si/index.php?pid=15&id=1332&cmd=lst&t=item
Perforirana vata
Tetra plenice – 10kom
Blazinice za dojenje (DM?)
TOTO krpice za umivanje – bombaz
10s digitalni termometer
Duda?
Steklenička?
Adaptirano mleko?
Vir80
Previjalna podloga za enkratno uporabo (10 v paketu)
Babyvac (babyvac.si)

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 9:02:17   
sonček85
rea:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lepo da se nam malo potožiš,saj ti je tako manj hudo.
junona:ja sonček je že bolje ,sem pa popoldan malobolj malo gor ,saj moj dela dopoldan in se pop posvečam njemu ,ker ga bolj malo vidim.user posted image pa še 2 dni ni spal poleg mene ampak na kavčku ko sem bila tako prehlajena.Sedaj sem že super,bolj zdrava kot bolana ,vsaj diham lahko normalno čez nos.user posted image user posted image user posted image
zupancdam:ti lepo počivaj in se nikar preveč ne izpostavljaj prepihu in bodi pod toplo deko ,da še ne zbolišbolj.Čuvaj seuser posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: detelja
glede izcedkov...baje je to normalno, da so prisotni tile izcedki...tudi sama ga imam...ponavadi je prozoren pa ful se vlije, vcasih imam belega tu pa tam pa rumenega...meni je gin. rekla, da je to vse ok za nosecnost, edino, ce bi bil rjav ali pa krvav potem pa treba takoj k gin...meni je ta izcedek tudi nadlezna stvar, ker vcasih ko sem zunaj imam obcutek kot, da sem se polulala
se popišem ,pri meni je tudi tako
mleko iz prsi:meni tako že ves mesec teče iz prsi ,da mi je prav smešno že.Mmoj jse kr naprej smeji je reku da sem že prava mlekarnauser posted image user posted image (tako so me klical v šoli sošolciuser posted image )Mi bi bilo prav smešno če bi kam šla in bi mi mleko priteklo ven,no pa sej zato so pa blaziniceuser posted image a vam ki že teče to mleko tudi dnevno teče?


aja dobro jutro vsem user posted image user posted image user posted image zunaj je sonček


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?