|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 13:00:51   
urnebes
Ja prav poseben pozdravček mamicam dvojčkov: to bo dvojno dela in dvojno veselja, kajneuser posted image user posted image user posted image user posted image ? Jaz sem si tudi tako želea zdaj dvojčke (jih imajo v družini po moževi strani), ker sem vedno hotela imeti tri otroke, mož pa samo dva...tako da bi ga "naplahtala"...no pa se ni dalo. Saj je eden tudi čisto v redu!

Rea, ful si lepo napisala. Izkušnje nas učijo velikih stvari v življenju. Zdaj pa le s pozitivnimi mislimi naprej. Čeprav mama svojih otrok nikoli ne pozabi. Mora biti res hudo. Lepo pa je, da se tako svojega dojenčka spominiš in da mu boš vsako leto prižgala svečko.

mleko meni vsake toliko časa malo pocurlja, pa ne preveč. Samo je res čuden feeling. Še posebej, to sem opazila šele ko sem že dojila), ker sem do takrat mislila da pride mleko le iz ene špranjice ven: pa ni res, imaš na bradaviški kar precej špranjic in iz vseh teče melkec po porodu. Zaenkrat mi vsaj še vložkov ni potrebno nosit.

Sonček a ti si mela pa take velike joške da so te z mlekarica zafrkavali? No, zdaj bomo pa to vse!

Izcedek jaz imam od svojega prvega poroda (beri: 6 let) stalno neke probleme tam spodaj. Izcedki gor ali dol, stalna vnetja, kandide, brisi ki niso ta pravi. Tako da zdaj imam še več izcedka kot pred nosečnostjo, ampak po kuri s kanestenom se mi je malo umirilo. Tudi s partnerjem ne sexava več toliko...me je pa zadnjič po s"#$u tako vse peklo in bolelo, da raje sploh ne več. Upajmo da bo po porodu bolje!

Hemeroidi ima kaka fajn recept? Bom probala tiste vaše maže, ampak mi gerdo res na živce. Zdaj so še znosni, ampak v prvi nosečnosti so me tako boleli da sem dobesedno jokala na stranišču in sem bila od straha pred bolečinami po več dni zaprta. GROZA! In še to: jaz jih nisem dobila med nosečnostjo, ampak tik po porodu! Baje so prišli od napenjanja ob porodu ali kaj...

Mislim da je Zupancdam iz Zasavja (sam zdaj je mal boga in počiva).

(odgovor članu narcisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 13:03:11   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: lananai
citirano iz dm strani:
V program babybonus se lahko prijavijo starši, katerih malček pride na svet med 1.1.2008 in 31.12.2008. V program babybonus za starše se lahko prijavite najkasneje do 31.1.2009.
Poglejte datume! Mamice morate postati v letu 2008, vsaj tko zgleda.


To velja za mamice, za nosečke pa:
V program babybonus za nosečnice se lahko prijavijo vse bodoče mamice, katerih nosečniško stanje je zavedeno v letu 2008.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 13:04:38   
urnebes
Ženske še 1 in nas bo 100! In dojenčkov je več kot 100, ker so dvojčki vmes!

Aja: urin tudi kdaj uide, sploh kegleve vaje priporočajo. Jaz jih probam skos stiskat te nožne misiče, pa mi grejo te vaje na živce, samo pri 36letih ne mislim (p)ostati inkontinentna.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 13:05:05   
mišk
Aja, jst nisem mislila prav baby bonusa, ampak nosečniški bonus! V tega sem bila že lani v času nosečnosti včlanjena, ko sem rodila pa sem se včlanila v baby bonus. Očitno se ni v nosečniški program še nobena prijavila. Iato dobiš knjižico z boni in zbiraš štampiljke Oskaraja.

(odgovor članu urnebes)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 13:07:28   
mišk
http://www.babybonus.si/index.php?k=3&n=2

No, to je to!

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 13:11:09   
uka7
odgovor copki:

"prebivalisce-jaz prebivalisca ne mislim menjat, ker se nam ne splaca (druzinski razlogi), moj pa ima na tem naslovu, kjer sva dejansko samo zacasno prebivalisce. Ali se to uposteva pri vlogi za vrtec? Ali je bolje, da se prijavi za stalno? Kaj pa ce bi se se jaz prijavila za zacasno tukaj?:1-kje ima potem otrok stalno prebivalisce? 2.Kam sploh pride patronazna? 3. na kateri obcini se ureja porodnisko, itd.?"



hej, sicer je bilo že včeraj nekaj na to temo, ampak mislim da je tako: 1-otrok ima stalno p. najprej tam kjer mama, lahko pa to potem spremeniš 2-po moje se to zmeniš 2-tam kjer imaš stalno p.

< Sporočilo je popravil uka7 -- 20.11.2008 13:12:35 >

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 13:18:37   
BrinaBA
IZVIRNO SPOROČILO: april09

Moj seznam za kozmetiko... sem ga delala zase + se za prijateljico, ki ima mal pred mano rok. To sem jaz uporabljala pri prestolonaslednici in mi je dobro sluzilo.

Antiflat kapljice – AT /proti krčem
Oleovit D3 – AT (avstrija)
Vetrovne kapljice Koroških lekarn
Fizioloske ampule Nivea
Alkohol 70%
sterilni zloženec 5x5 cm
Mustela gel za kopanje (nepeneče)
Madljevo olje
Lanolin/Bepanten za bradavice
Lekarniško hladilno mazilo
TOTO krpice http://www.tosama.si/index.php?pid=15&id=1332&cmd=lst&t=item
Perforirana vata
Tetra plenice – 10kom
Blazinice za dojenje (DM?)
TOTO krpice za umivanje – bombaz
10s digitalni termometer
Duda?
Steklenička?
Adaptirano mleko?
Vir80
Previjalna podloga za enkratno uporabo (10 v paketu)
Babyvac (babyvac.si)



Mogoče samo osebna pripomba: boljši kot babyvac je aspirator na vdih Physiodose (se dobi v lekarnah in Sanolaborju) www.physiodose.si

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 13:25:29   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: copka

dm baby bonus- jaz imam tisto malo brosurico in spodaj pise: V program se lahko prijavijo vse bodoce mamice, katerih nosecnisko stanje je zavedeno v letu 2008.
 
Jaz to razumem, da se lahko prijavijo vse, ki so leta 2008 nosece. In to me definitivno smouser posted image
Mene najbolj zanimajo tile boni- a katera ve za katere izdelke so popusti?
ja tega imam jst tudi,in prav imaš ,me smo poleguser posted image user posted image user posted image user posted image

narcisa:a si misla MF da imaš 17.12 ,ker 17.11 smo že bili.
IZVIRNO SPOROČILO: urnebes
Sonček a ti si mela pa take velike joške da so te z mlekarica zafrkavali? No, zdaj bomo pa to vse!
ja imela sem največje ,še večje od unih ki so bile starejše in v večjih razredihuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ne zupancdam ni iz zasavja ,v Trbovlje hodi samo  h G.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 13:31:53   
Cveta28
Še za en lekarniški nasvet se obračam na vas:
Ena frendica me je malce prestrašila z bolečimi bradavičkami med dojenjem in mi je zato priporočila uporabo nekih krem za utrjevanje.
In kakšne so vaše izkušnje s temi predpripravami?

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 13:35:14   
BrinaBA
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

Še za en lekarniški nasvet se obračam na vas:
Ena frendica me je malce prestrašila z bolečimi bradavičkami med dojenjem in mi je zato priporočila uporabo nekih krem za utrjevanje.
In kakšne so vaše izkušnje s temi predpripravami?



nič posebnega, Bepanthen mazilo (ta večji volumen) pa pripravljeno... user posted image  pri meni se je vsakič obneslo

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 13:38:24   
sonček85
to si morate prebrati .Kako lepo in v novicah ček jih ima katera je poleg slika ,čene vam jo pa jst popam poleguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihttp://www.delo.si/tiskano/html/zadnji/Slovenske+novice  -dvakrat dvojna sreča -stran 26
user posted image http://www.slikomat.com/slika/3359887.htm

< Sporočilo je popravil sonček85 -- 20.11.2008 13:40:04 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 13:49:18   
rmmaja
Pozdravljene aprilske user posted image !

Zdaj so pa že vse moje sočveke z dvojčkov prišle med vas, samo da tam ne ostanem sama.

Moji podatki: PDP 25. april, ampak samo na papirju, zagotovo se bo zgodilo marca in Bog ne daj prej. 3. nosečnost, dva otroka v vrtcu oz šoli, dva enojajčna otročka na poti.
Kot je pri dvojnih user posted image že kar v navadi, sem tudi jaz na bolniški. Zdaj mi ni nič več hudo, ker so slabosti minile, drugih hujših težav (razen z apetitom) pa tudi nimam. No, malo straha pred prihodnostjo, kakšen dan, ko me vreme daje. Imam pa v nosečnosti eno posebno zaščito. Kakšni stresi, ki bi me sicer dobro razsuli, me sploh ne ganejo. Včeraj sem npr. imela en manjši trk z avtom, pa me še v želodcu ni stisnilo. Je pa zato sotrpina malo bolj. Jaz bi šla pa brez težav na eno obilno in dobro kosilo, v nenosečem stanju pa bruhat na WC.

Bodite še naprej zgovorne, čeprav vas zadnji teden težko dohajam.

Sonček85, hitro na delo poravljat seznamuser posted image !

(odgovor članu BrinaBA)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 13:52:28   
uka7
IZVIRNO SPOROČILO: rmmaja


Kot je pri dvojnih user posted image že kar v navadi, sem tudi jaz na bolniški. Zdaj mi ni nič več hudo, ker so slabosti minile, drugih hujših težav (razen z apetitom) pa tudi nimam. No, malo straha pred prihodnostjo, kakšen dan, ko me vreme daje. Imam pa v nosečnosti eno posebno zaščito. Kakšni stresi, ki bi me sicer dobro razsuli, me sploh ne ganejo. Včeraj sem npr. imela en manjši trk z avtom, pa me še v želodcu ni stisnilo. Je pa zato sotrpina malo bolj. Jaz bi šla pa brez težav na eno obilno in dobro kosilo, v nenosečem stanju pa bruhat na WC.



user posted image user posted image user posted image tudi mene zlepa ne spravi nič s tira, odkar semuser posted image :) ...pa je bilo prej drugače

(odgovor članu rmmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 13:54:54   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: rmmaja

Sonček85, hitro na delo poravljat seznamuser posted image !

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hhh si me nasmejalauser posted image user posted image user posted image user posted image že popravljam in jupi še ena nosečka ,ki ima user posted image user posted image
vse pa prav lepo dobrodošleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

100 nas je evo  za nas aprilčice user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu rmmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 13:57:55   
sonček85
user posted image   APRILSKI SRČKI 2009 user posted image
user posted image


PDP    IME(starost)        (št user posted image . ,št.user posted image )        PREGLEDI            SPOL


01.04.
metuljčica27             (št. 3 ,št. 1)                           
srečka82(26)            (št. 1, št . 0)                               user posted image   CE 
miška2006                
(št.2, št 1)                                  user posted image GO
02.04.
supermiška(28)         (št. 3, št. 1)           27.11 MF           LJ
malcekvita                  (št. 1,št. 0)           01.12MF,12.12LJ/PO
ladybird01(30)         (št.  2 ,št. 0)                                 user posted image
_malina_  (30)           ( št. 1,št. 0 )                          
03.04.
mojamalapikica(28)    (št. ?, št. ?)                          
PIruri(30)                    (št. 3 ,št. 1)                               user posted image PO
bibona   (29)                (št. 2, št. 1)                                user posted image
SuzyB                            (št. ?, št. ?)
balbina                       
  (št. ?, št. ?)                                    SG                      
04.04.   
mojcaprvič                    (št. ?, št. ?)                          
janja*                           (št. 5 ,št. 3)           09.12 MF     user posted image PO  
kataka21 (23)             (št. ?, št. ?)          
 

05.04. 
april09                         (št. 3, št. 1)           25.11MF01.12 user posted image LJ
mala čebelica(27)      (št. 1, št. 0)                
Mici7(28let)               (št.  1,št. 0 )           02.12                      

Adelina                         (št. 3,št. 2)        
orhidejka                     (št.  1,št. 0)                                       MB     

06.04. /7.4
simonaa (29)              
(št.  1,št. 0)           27.11 MF     user posted image   LJ
bambocha (25
)           
(št.  1,št. 0)           21.11 MF      

07.04.
Anonimna.                   (št.   2, št. 1)                           
jernejav                      (št. 1, št.   0)        16.12.   user posted image /user posted image SG-JU       
urnebes(36)               (št. 2, št. 1)           21.11MF            Trst
Artičoka                       (št. 2 ,št. 1)          02.12.MF            KR  
jakanejc                       (št.  3,št. 2 ) 
tia12
                          
(št.  ?,št. ?  )    
 08.04.
katkica007                  (št. ?, št. ?)                             
bineti                            (št. ?, št. ?)   
ninca19                    
   (št. ?, št. ?)          26.11 MF                
09.04.
Nalini                           (št. 1, št. 0)                                    MS
10.04.
Cveta28 (28)             (št.  1,št. 0)            04.12               LJ
detelja                         (št. 2, št. 0)           02.12.             
linči 312                      (št. ?, št. ?)                                 

11.04.              
angelito (28)              (št. 1,št. 0 )            03.12MF           LJ
aljab                            (št. 2 ,št. 1)                                       user posted image
matt                             (št. 1, št. 0)         
     
kimmii (31)                 (št. 1, št. 0)                                   
aprilcica09                   (št. 1, št. 0)                                     LJ                          
12.04.
poka1                          (št. 2 ,št. 1 )                                  
baltazarka                   (št. ? , št. ?)                                  
Bojana 29                    (št. 4 ,št. 1)            11.12MF          MB
diti(27)                       (št. 1 ,št. 0)             01.12MF          CE  
13.04.
tink@                            (št. 1 ,št. 0 )                                  NM         
14.04.
 vud                              (št. 2, št. 1)           25.11.              SG
zanchy                          (št. 3, št. 2)                                   
KaTkA24                       (št. ?, št. ?)                               user posted image
15.04.
mavika                         (št. 1 ,št. 0 )                                 
pat                                (št. 2,št. 1 )                                 
sobra(27)                   (št. 2, št. 0)           28.11.MF3.12   LJ 
ninaMM  (22)
             (št. 1,št. 0)            05.12MF           LJ      
16.04. 
krfjolca(25)                 (št. 2, št. 1)                                
lily32                            (št. 1 ,št. 0)                                 

17.04.
    
L & L(29)                     (št. 3,št. 2)                                user posted image KR
MAJLANA                      (št. ?, št. ?)                      
nmag  (39)                  (št. 5, št. 4)          09.12MF      user posted image LJ
*nana*                          (št. 3 ,št.1 )                                  SG
klavdyk                          (št.  2,št.1)          28.11               SG
Tabletka dOr                 (št. 1,št. 0 )          03.12MF
pikatara                        
(št. ?, št. ?) user posted image user posted image 24.11 MF         LJ
18.04.
neučakana                    (št. 1, št. 0)                                 
blancica (34)               (št. 1, št. 0 )         24.11.             PO  
malapikica(36)            (št.  3 ,št. 1)25.11AC,28.11.,8.12MFMS

čokoladica1                  (št. ? ,št. ?)                     
19.04.
uka7 (29)                     (št. 1, št. 0)           27.11 MF       LJ                          
zupancdam (26)           (št. 5,št. 1)           28.11        user posted image TRB
20.04.
lilica  (31)                    (št. 2, št. 1)                        
BrinaBA(32)                 (št. 3, št. 2)          09.12MF          LJ
Akina (25)                    (št. 1,št. 0)                   
tani22                           ( št. ?, št. ?)                                        

frutolina                        (št. 1, št. 0)          03.12.             

21.04. 
tojeto1(30)                     (št. 3, št. 2)                                   
22.04.
m.. tina (24)                 (št. 2, št. 0) 
PikaV                              (št.3,št.1 )                           user posted image              

23.04.
mlavla (25)                  (št. 2, št. 1)                                    
NenaLena                     (št. 1 , št. 0 )         11.12.      user posted image LJ             
RDEČA VRTNICA           (št. 2 , št. 0)     
24.04.
Sonček 85 user posted image (23)        (št. 1 ,št. 0)           25.11.,       CE
kunda  (29)                  (št. 1, št. ?)         
duda1                     
     (št.  3,št. 2 )            04.12        MB                     
25.04. 
pikaro                          (
št. 1 , št. 0)              28.11MF   MS
Pat74  (34)                 (št. 3,št. 2)              05.12.MF  PO
Patrica                          (št. ?,št. ?)
rmmaja                        
(št. 3,št. 2) user posted image user posted image                             Dolenjska
26.04.
anca(27)                       (št.  
1,št. 0)                           LJ         
zoja B                            ( št. 4 , št. 1)                           LJ
olea                                (št. 1,št. 0)               09.12    LJ
27.04.
štorkljica                      (št.   2,št.  1)                                   
barboom                       (št.  ?,št.   ? )                                  
zaspanka84(24)           (št. 2, št. 1)                                                                           
anchika                           (št. 2 ,št. 1)              04.12 MF
rea27 (27)                     (št. 2,št. 0)              04.12NM/LJ                            
 
28.04.
narcisa (26)                   (št. 2,št. 1)              17.12  ZASAVJE

29.04..
mišk (26)                       (št. 2, št. 1)            25.11.BREŽ
30.04.
*junona* (24)               (št. 3,št. 0 )            24.11.,  CE
 1.5.                     
copka(28)                      (št. 2,št. ?)             18.12.MF     
xx.04.
ančula                             (št. ?, št.  ?) 
vesa13                           
  (št. ?, št.  ?)
taškica   
                         (št. 3, št. 2)user posted image user posted image                    LJ


user posted image ZANIMIVOSTI V TEM TEDNUuser posted image

21.11
urnebes MF
bambocha MF
user posted image ZANIMIVOSTI V NASLEDNJEM TEDNUuser posted image

24.11
junona
blančica
pikatara MF
25.11
sonček 85user posted image
mišk
malapikica AC
vud

april09 MF
26.11
ninca19 MF
27.11
uka7
simonaa MF
supermiška MF

28.11
zupancdam
pikaro
malapikica
klavdyK
sobra MF
Trenutno imamo:

user posted image :12
user posted image :6
user posted image :82+3                    


TRENUTNO NAS JE: 100 nosečk 
OBJEMČKOMETER:
   8  user posted image
* avelina ,* Lupinca
,* malaMravljica
* joob ,*MALINČICA ,* Nogavica
* Nea_Teja * Tassika
**Mišika* sedaj marčevska user posted image
________________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
user posted image PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

user posted image DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

user posted image TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI                     DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
  NUHALNA SVETLINA      SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
 NOSEČNOST                  ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.        VSE O NOSEČNOSTI
 MAMA.SI                       NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
 LINK                                 VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo
 TUKAJ                              TUKAJ
_______________________________________________________

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 14:01:24   
diti
junona - tudi jaz imam ta "vodeni" izcedek, kakršnega opisuješ; v zadnjih dveh tednih mi celo premoči dnevni vložek, ampak samo čez dan, ko sem več na nogah. Moj g. pravi, da je vse to ok in normalno, tak da nič skrbet; je pa res, da ni prijetno.

Če praviš, da si pisala pripravo za protivno priredje, potem si profesorica sloveščine, a ne? Jaz tudi user posted image

Včeraj prvič dobila konkretne brcikeuser posted image

Lep dan vsem aprilčicam.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 14:02:54   
rmmaja
To je bilo pa hitro. Še preden sem uspela prebrati članek v novicah, si me že stlačila na seznam. Že piham svečke.
Aprila bodo porodnišnice nabito polneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 14:02:55   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: diti


Včeraj prvič dobila konkretne brcikeuser posted image

Lep dan vsem aprilčicam.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za brcike


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu diti)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 14:03:23   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: rmmaja

To je bilo pa hitro. Še preden sem uspela prebrati članek v novicah, si me že stlačila na seznam. Že piham svečke.
Aprila bodo porodnišnice nabito polneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image jaja vaja dela mojstra



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu rmmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 14:20:03   
nmag
Dobrodošle nove user posted image ,100 aprilčic,imam prijateljico,ki dela v Lj. porodnišnici in sem ji kar rekla naj razmišljajo o kakem povečanem oddelku za mesec april,pa se je samo smejala,9. in 25. sta polna in prazna luna,to bo gužva.
user posted image user posted image user posted image  za 100 nosečk.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 14:49:33   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: nmag

imam prijateljico,ki dela v Lj. porodnišnici in sem ji kar rekla naj razmišljajo o kakem povečanem oddelku za mesec april,pa se je samo smejala,9. in 25. sta polna in prazna luna,to bo gužva.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja lar naj se smeji ko bo imela polno delauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 14:49:45   
Blueeyes
Barbara??

LP Tina

(odgovor članu BrinaBA)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 14:50:38   
Blueeyes
uu... se opravičujem... tale komentar pa ni bil namenjen sem na to temo...

lp

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 15:07:52   
april09
Mogoče samo osebna pripomba: boljši kot babyvac je aspirator na vdih Physiodose (se dobi v lekarnah in Sanolaborju) www.physiodose.si


BrinaBA - mislis boljse kot niveine ampule fizioloske? Ker baby vac je cisto nekaj drugega user posted image   babyvac vlece ven smrkelj s pomocjo sesalca ...

(odgovor članu BrinaBA)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Aprilčice 2009
20.11.2008 15:10:57   
april09
rmmaja dobrodosla tudi ti juhuhu pa imamo 100 user posted image   user posted image user posted image user posted image   in enojajcna dvocka imas user posted image  Pol bos verjetno sploh kontrolirana a ne user posted image  A ste vse user posted image user posted image  nosecke vodene pri cerarju?

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?