|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 12:33:52   
Lunc_a
Sploh ne vem zakaj se jeziš!!!
zakaj pa otroku ne kuhašuser posted image
100 x bolj zdravo od kašic

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 12:37:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

100 x bolj zdravo od kašic



Pravijo, da ni.  user posted image  Moraš celo debato prebrat.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 12:38:41   
Nasy
No, končno Volga, le nisi zamudila debateuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 13:35:03   
butt3rfly

oh, vedno znova isti teme se tle gor pojavljajouser posted image ne tako ne drugače ne morš NIKOL zagotovit, da bo vse bio, brez sladkorja, brez E-jekov in podobnih for. tudi če sam delaš kašice, ne veš, kak je blo točno pridelano. kaj se sekirate. če je vse v mejah normale, pol škoda časa in živcev. če je mal slakorja notri, ga pač ne bo pobralo. ženske...user posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 13:51:47   
Lunc_a

[/quote]

Pravijo, da ni.  user posted image  Moraš celo debato prebrat.
[/quote]

Ja,da bi pa kakšna mama napisala,da vsi jedo doma instant oziroma iz vrečk in ne vem še kaj,bi se pa plaz očitkov vsul na njo.
kašice so pa bolj zdrave od domače priprave .HAha

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 13:56:26   
Anonimen
In...je vredno jeze? Tista zlica (ali koliko sladkorja)?

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 14:15:10   
danijela in taja
ja pol pa res še nikdar nisi vzela katero od številnih paparic....mal gledla recepte za pripravo hrane malčkom....mal poglej no da ne boš narobe informacij imela...pa še kako sodita v ta jedilnik in koliko vitaminov vsebujejo taki sadeži .....se pozna na otroku verjemi...sori ko so bli tvoji prikrajšani zaradi tega....ja mamo na vrtu ...nekaj dobim od sorodnikov...te južne sadeže pa res kupujem...verjame da tudi tam ni vse super ampak...poglej kaj misliš da fructal pa sam goji vse to za te kašice....lepo te prosim...poglej kako je dolg rok uporabe teh stvari in pomisli koliko stvari morajo dodati da to vse počaka....bog pomagaj......še vedno zagovarjam in pravim kljub vam ki si izmišljujete vse sorte samo da se kupi in dejmo....čim manj dela res je.......bravo za vas

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 14:35:50   
Sonnja
ja js sm res zmedena zdaj to ni vredu zdaj ono, bog pomagaj kaj bomo pa tiste ko nimamo vrta pa kašice niso zdrave?
kar na mleku bomo ostale pa je. mi smo začeli z GH in sem mu kuhal korenček zdaj pa zgleda sem ga zastrupljal al kaj.
pa vse iz trgovine je za nič kaj sploh jeste potem ne hodite v trgovine al kako?

tud za bio je bilo svega in svašta, kaj če človek pol kupit?

js tud nisem za sladkor v hrani in razumem nasy kaj hoče povedat isto je bilo pred kratkim za čaje lumpi,mercator pa še nekaj. potem ap boljše kar instant...ne vem no

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 15:28:37   
SNAKE23
ja sej jst nisem nič rekla, da so kašice, ki so kupljene boljše,...sam pa ni verjetno neke razlike med kupljenim sadjem in zelenjavo in pa kašicami,če gledemo po tem kaj je bolj zdravo,...
jst ji večino pripravim iz doma pridelanega sadje, zelenjave,...da pa je jedilnik bolj pester pa seveda kaj tudi kupim.
za na pot pa  sem vedno vzela kako kašico (sadje+ piškot,riž, skuta,...)

samo sedaj pa mi itak tega noče več več jest-je presladko in res, tudi meni imajo te kašice okus kot marmelada.vse fullll preveč saldko, pa tud če je to naravni sladkor, ne moreš jest,ker je res preveč sladko,...(dokler je hotela jest ja blo pa res za na pot, pa tud kdaj doma to najbolj enostavno!

sedaj jemo kake kekse, kruh(+ karkoli),banane,jogurte ( za na pot)


< Sporočilo je popravil SNAKE23 -- 28.7.2008 15:30:28 >


_____________________________

doma me osrečuje naša mala pikica!

Sreča, tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni tvoje življenje z ljubeznijo!---najina mala!

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 15:30:40   
sončnica13
IZVIRNO SPOROČILO: danijela in taja

ja pol pa res še nikdar nisi vzela katero od številnih paparic....mal gledla recepte za pripravo hrane malčkom....mal poglej no da ne boš narobe informacij imela...pa še kako sodita v ta jedilnik in koliko vitaminov vsebujejo taki sadeži .....se pozna na otroku verjemi...sori ko so bli tvoji prikrajšani zaradi tega....ja mamo na vrtu ...nekaj dobim od sorodnikov...te južne sadeže pa res kupujem...verjame da tudi tam ni vse super ampak...poglej kaj misliš da fructal pa sam goji vse to za te kašice....lepo te prosim...poglej kako je dolg rok uporabe teh stvari in pomisli koliko stvari morajo dodati da to vse počaka....bog pomagaj......še vedno zagovarjam in pravim kljub vam ki si izmišljujete vse sorte samo da se kupi in dejmo....čim manj dela res je.......bravo za vas


user posted image user posted image user posted image , se podpišem tud pod ostale tvoje poste!
Ni kaj za dodat.

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 15:37:59   
sončnica13
Jaz vem ko sn našmu vse doma kuhala nad paro, da sem vedno tud samo poizkusla in moram reč, da kadar je bil dodan korenček ali pa bučke je bil okus všeč tud meni-mali je pa itak zelo lepo in rad jedel od A do Ž., ko sem mu pa začela dajat čokolino ipd. zadeve se je pa bruhanje začelo, pa sem zadnič spet poizkusla-iz firbca pa je spet bruhal, mu sladko res ne paše za želodec. In tud ko kje na obisku dobi preveč sladkarij-še posebno kakšne rolade, mu potem pri večerji gre na bruhanje.
Pa vodo tud še vedno pije brez problema, ko vidim pri nekaterih ko ne popijejo nič če ni sladkouser posted image

< Sporočilo je popravil sončnica13 -- 28.7.2008 15:38:50 >

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 15:41:20   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: alda

..punce iz prve roke vam lahko zagotovim, da kar se tiče Fructalovih kašic in sokov se nimamo česa bat,
ker je vse pod takim nadzorom, da res pride v flaške in kozarčke res ta boljše in
brez kakršnih koli škodljivih dodatkov za naše čmrljeuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

kar pa se tiče fructala je pa itak splošno znano, da gre v predelavo samo najslabša roba (pa tudi ne samo slovenska, kakor bi nekdo zmotno misli, saj uvažajo zamrzjene bloke sadja iz tujine, oni pa samo potem predelajo)... ampak, sej tako je verjetno pri vseh... ni vse zlato kar je slovensko






user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 15:43:47   
Naja30
V vseh kašicah je slaskor, tudi če ne piše. To ti je takoj jasno, ko poskusiš zadevo. Sama se s tem nisem obremenjevala, ker je naša mala tako malo teh kašic pojedla, da vsake toliko pa tudi če je malo sladkorja zraven. Sem pa pristaš domačih kašic in mislim, da če že začnemo z njimi, da jih otrok je. Če pa začnemo s kupljenimi, jih pa ne bo hotel. Ker je prvi okus sladek.
V glavnem, ne bom se kregala glede tega. Nasy, tudi če nekaj teh kašic poje, mu ne bo hudega.user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 15:52:03   
mateyka
poglej kako je dolg rok uporabe teh stvari in pomisli koliko stvari morajo dodati da to vse počaka....bog pomagaj......


res je lahko pisat in se zgražat, prebrat malo o teh svareh pa zgleda ne ravno.. user posted image
naravni konzervansi (te dodajajo v otroško hrano) niso nič groznega in ne vem kak bav-bav - sta citronska kislina (limona) in sladkor (ne ravno najbolj zdravo, ni pa nevarno v smislu umetnih toksičnih dodatkov). naravni konzervans je tudi kis, olje in sol, samo te se ne uporablja v frutkih. so jih pa redno skozi zgodovino. med drugim tudi zato, ker niso imeli hladilnikov.

in prosim nehajte že pisat, da majo frutki in otroška hrana ne vem kake dodatke notri in s tem zavajat ljudi. to se ne dela. če imate proti frutkom, ok mejte, samo ne pa neresnic okol širit.


p.s. naša ne jé frutkov, tako da ne bo kdo mislil, da jih nekaj zagovrajam. samo fer je fer.

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 15:56:37   
mateyka
V vseh kašicah je slaskor, tudi če ne piše. To ti je takoj jasno, ko poskusiš zadevo.


seveda. je pa razlika ali je to fruktoza, ki je že v sadju ali pa dodajo beli sladkor, da je kašica boljšega okusa. mi npr. jemo kor "snack" ekspandiran riž s fruktozo ali medom. to se mi zdi boljše namesto keksov.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 15:59:55   
sončnica13
Saj sem jaz tud včasih dala kakšen frutek al pa hippovo kašico, samo ni mi pa to, da bi blo za vsak dan, ne vem no, mi smo to imel za takrat, ko smo kam šli na izlet ipd. 

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 16:02:18   
barika
prosim...poglej kako je dolg rok uporabe teh stvari in pomisli koliko stvari morajo dodati da to vse počaka....bog pomagaj......še vedno zagovarjam in pravim


če je stvar pravilno pripravljena, še ni nujno, da so sami e-ji in konzervansi notri... Sladkor je pa naravni konzervans.
aja, a nisi nikoli marmelade delala, hm, tist tud počaka kakšno zimo, ne?

dej no, malo poštudiraj, preden kaj napišeš.user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 16:05:44   
barika
jolly, kaj se pa ti tak smejišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mateyka, se strinjam s teboj!!!!


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 16:08:51   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

V vseh kašicah je slaskor, tudi če ne piše. To ti je takoj jasno, ko poskusiš zadevo.


seveda. je pa razlika ali je to fruktoza, ki je že v sadju ali pa dodajo beli sladkor, da je kašica boljšega okusa. mi npr. jemo kor "snack" ekspandiran riž s fruktozo ali medom. to se mi zdi boljše namesto keksov.



Ne, ni samo fruktoza, ki je že v sadju. Tudi bel sladkor je.
ma ne bom se kregala o tem. Saj nima veze.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 19:34:31   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
V vseh kašicah je slaskor, tudi če ne piše. To ti je takoj jasno, ko poskusiš zadevo.


seveda. je pa razlika ali je to fruktoza, ki je že v sadju ali pa dodajo beli sladkor, da je kašica boljšega okusa. mi npr. jemo kor "snack" ekspandiran riž s fruktozo ali medom. to se mi zdi boljše namesto keksov.

Ne, ni samo fruktoza, ki je že v sadju. Tudi bel sladkor je.
ma ne bom se kregala o tem. Saj nima veze.


glej, nisi me dobro prebrala; jaz ne trdim, da notri ni belega sladkorja (kakor vidiš je bila moja prva beseda "seveda", to pomeni da se strinjam). jaz pravim, da je razlika med fruktozo in belim sladkorjem. in da je prvo ok, slednje pa ne.

in ne, ni se treba kregat zarad mene + verjetno res nima veze - its all good; as long its not white sugar user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 19:48:46   
blaža
Uh punce, ste se kar malo razgrele, nekatere. Ma kaj ni lepo kuhat za otročke?! Pa itak kuham še za ostalo družino in tako in tako jemo vsi še kakšno zelenjavno prilogo zraven kosila. Mogoče pa nekateri jejo v službi, ta starejši otrok v vrtcu ali šoli, ta malemu bomo pa kar piščanca pa krompir z zelenjavo od hippa?! Sej ne da je kupljena zelenjava tako zeloo zdrava, ma jaz svojim nikoli nisem kupovala pripravljeno zelenjavo. jaz je tudi ne bi jedla, pa kako naj jo pol dam otroku?! No sadne sem jim dala kakšen krat kuplene, če smo kam šli, tako, da sem kombinirala, sem se pa vedno potrudla kaj skuhat. No pa vsak ima svoje mišljenje!

Lep pozdrav!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 19:51:49   
blaža
No pa še to sem pozabla pripisat. Je al ni notri sladkorja in konzervansov, ma kaj mislite, da pol, ko bo večji nikoli ne bo jedel cvrtega, pa čipsov, pa sladkarij,...?! Je pa res, da jih ni treba preveč zapackat, že od malega in je bolje začet z sladkarijami in ostalim, ki ni zdravo, čim kasneje!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 19:57:44   
Felicita
matr, tuki o belem sladkorju govorite ko o najhujšem strupu... beli sladkor = saharoza = fruktoza + glukoza. Torej, fruktoza (iz sadja) je ok. in glukoza (iz sadja, zelenjave, ...) je tudi ok. seveda more bit ok, sej je en glavnih virov kemične energije v telesu. Kombinacija je pa najhujši strup?


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 20:14:38   
simin
no pa spet tema, pri kateri se da hitro skregat in obtoževat druge..
no coment..user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Frutek, uf, sem jezna!
28.7.2008 20:34:38   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Uh punce, ste se kar malo razgrele, nekatere. Ma kaj ni lepo kuhat za otročke?! Pa itak kuham še za ostalo družino in tako in tako jemo vsi še kakšno zelenjavno prilogo zraven kosila. Mogoče pa nekateri jejo v službi, ta starejši otrok v vrtcu ali šoli, ta malemu bomo pa kar piščanca pa krompir z zelenjavo od hippa?! Sej ne da je kupljena zelenjava tako zeloo zdrava, ma jaz svojim nikoli nisem kupovala pripravljeno zelenjavo. jaz je tudi ne bi jedla, pa kako naj jo pol dam otroku?! No sadne sem jim dala kakšen krat kuplene, če smo kam šli, tako, da sem kombinirala, sem se pa vedno potrudla kaj skuhat. No pa vsak ima svoje mišljenje!

Lep pozdrav!


Ja pa saj po moje vse tako nekako razmlišljamo in tudi delamo. Govora je bilo le o tem, da malo cukra sem in tja otroku ne bo škodovalo in da če kupiš sadno kašico Frutek, ni treba biti jezen, če je sladkor notri, ker s sladkorjem ni nič narobe. Samo to.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?