|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
14.8.2008 21:03:51   
Naja31
Jst grem kar od bloka cel krog okrog Rožnika


Ta je za zdaj še mal prehud zame. ampak nekoč ko bom spet fit in suha, mi bo pa uspelo user posted image .

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
14.8.2008 21:11:58   
petja
Sej grem ful počas, folk me skoz prehiteva, ampak to je moj tempo user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
17.8.2008 11:05:37   
KIKI****
Da vam malo temo pokakamuser posted image
Jaz moram pa najprej shujšat, da ne bo vse po zrak skakalo ko letim, pol bom pa tud jaz začela tečt, sam če ne bo dežja takrat mrzim tek. No tako nekako po 3 km za začetek, potem se lahko pogovarjamo o 1 oz 1,5 h na 2 dniuser posted image .

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
17.8.2008 15:27:51   
pika74
Evo me... bla na blejskem teku (6km) dons...

Mogoče bo pa naslednji Ljubljanski ampak ne več kot 10km user posted image .

pa-pa
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
17.8.2008 20:51:07   
katjes
Si bila pridna pa pika.user posted image
Za trening je kar v redu takšnale tekma, sploh če se pripravljaš za 21-tko.
Mene že malo skrbi, če bom do takrat pripravljena. Sedaj grem brez problema okoli Brda laufat - cca. 10 km, imam pa namen, da bo počasi treba pač dva kroga okoli Brda narediti. Samo ne vem pa kdaj!user posted image
Punce, povejte mi, ali mogoče katera vmes med tekom kaj hodite? Meni recimo po 20 min., zelo paše ene 2 minuti hoje, pa ne vem, če je že to navada, ali pa potreba!
user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
17.8.2008 21:49:20   
petja
Mene vedno na 35. minuti zvije, bi najraje odnehala, ampak se ne dam (sem pač trmast človek) in grizem kolena takrat. Ampak ko dam pa to krizo čez, imam pa občutek, da bi lahko tekla v nedogled user posted image .

Zame ta teden ni bilo teka, je pa 2x padla Šmarna gora, danes sem šla čez Grmado gor.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
21.8.2008 18:55:05   
pika74
Jaz pa najbrž ne bom mogla na Lj. maraton (plan je bil 10km)...

Razlog:
- danes so mi vstavili implantat v dlesen... in ne smem nič športat 1-2 tedna
- v začetku septembra začnem s 5. postopkom IVF, ki bo trajal vse do sredi oktobra...

Tko da... zdaj najmanj 2 mesca ne bo nič laufanja.

Sem šla pa včeraj še na zadnjih-častnih 6km teka... user posted image .

Vsem ostalim tekačicam želim čim več pretečenih kilometrov in čim več užitkov pri tem.

user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
22.8.2008 8:08:38   
petja
Pika, če IVF uspe, je tale maraton nepomemben user posted image . Držim pesti!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
22.8.2008 12:09:49   
BarbaraE
Wow, kako ste ve pridne tekačice! user posted image user posted image  Jaz sem ta teden začela tečt. Prej pa nikoli v življenju, le če me je ravno profesor pri telesni vzgoji uspel prepričat. Ma nikoli nisem marala tečt. Sedaj grem pa vsak večer tečt - resda za začetek še ne veliko in ne predaleč, ker imam čas za tek šele po 21.uri.

Imam pa eno vpr. za vas veteranke v teku - koliko km ali časovno je primerno za eno začetnico - ampak res začetnico. Jaz recimo še pojma nimam, kako je treba pravilno dihat med tekom. user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
22.8.2008 13:24:06   
katjes
Tudi jaz držim pesti za uspešen IVF!user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
24.8.2008 13:33:07   
pika74
Hvala punce.

Jaz bom pa za vas navijala... da boste čim več in čim boljš tekle... pa kjerkoli že... na maratonih al pa kr po vaških gričih in gozdičih...user posted image .

Lep dan vsem skup!

user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
25.8.2008 14:29:59   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: katjes

Punce, povejte mi, ali mogoče katera vmes med tekom kaj hodite? Meni recimo po 20 min., zelo paše ene 2 minuti hoje, pa ne vem, če je že to navada, ali pa potreba!
user posted image

Sama sicer že dolgo med tekom ne hodim več, imaš pa ljudi, ki vmesno hojo priporočajo v izogib poškodbam, tudi ko si že zelo natreniran. Jeff Galloway je eden od njih in na ameriških tekaških forumih ima veliko pristašev: http://www.jeffgalloway.com/index.html    Tako da če ti paše, ti kar, kje pa piše, da moraš skoz dirjatuser posted image .

No, jaz sem v soboto brez težav opravila z 19 kilometri, tako da sem se kar prijavila na ptujsko 21ko, ki bo 7. septembra.



(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
25.8.2008 14:47:46   
fionaP
Pika74 - vso srečo ti želim! Tekla boš lahko drugo leto z vozičkom user posted image

Jančika - dobra si, veš kaj me zanima, koliko časa je trajalo, da si začela teči daljše razdalje? (zame je daljše vse nad 8 km)

Kdaj vam bolj ustreza teči, zjutraj ali zvečer? Meni med tednom zjutraj ne znese, ker grem zgodaj od doma, zato tečem proti večeru pred mrakom. Zdaj je to nekje ob 8 uri zvečer. Se pa opazno krajšajo dnevi, bom začela ob pol osmih. Med vikendom pa mi zelo paše zjutraj teči, ko še nikjer nikogar ni, samo ptički pojejo... Jaz imam pa ful dober občutek, da sem že na začetku dne nekaj zase naredila user posted image


Opažam, da sem se poleti malo razvadila in mi malo hladnejši zrak ne paše najbolj. Težave imam z dihanjem - ko sem že rahlo utrujena na veliko diham skozi usta in potem me boli grlo... Kakšen nasvet za jesenski tek oz. za tek v hladnejšem vremenu?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
25.8.2008 20:46:27   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: fionaP

Kakšen nasvet za jesenski tek oz. za tek v hladnejšem vremenu?


Šal čez usta, resno mislim.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
25.8.2008 21:57:43   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: fionaP

Jančika - koliko časa je trajalo, da si začela teči daljše razdalje? (zame je daljše vse nad 8 km)

Kdaj vam bolj ustreza teči, zjutraj ali zvečer? 

Kakšen nasvet za jesenski tek oz. za tek v hladnejšem vremenu?

1. Hm, v bistvu ne vem, ker tečem že toliko let, da se res ne spomnimuser posted image . Ampak kar je več kot 10km, tečem v bistvu samo kot pripravo za tekme, za užitek je 10 čisto dovolj.

2. Raje tečem zvečer, ko je že cel ruml za mano in se potem samo še poknem na kavč in mi ni treba tulečih mulcev disciplinirat in tako. Sicer mi ni fajn teči v temi, ker sem tako vezana na urbano naselje (zaradi luči), ampak kaj češ. Če tečem zjutraj, potem cel dan švicam ko user posted image . Ampak spet - kaj češ. Tek čez dan ima pa še eno veliko prednost - otroka me vidita teči in sta čisto paf in bi onadva tudi. Če grem, ko že spita, to seveda odpade. No, tavečji me zdaj že vsak večer vpraša, če grem teč in s kom.

3. Moj mož tako kot Petja prisega na šal čez usta. Mene pa mraz ne moti, me od sape moker šal bolj. No, ne vem, nisem še tekla pri manj kot -5 stopinjah. Na srečo so zadnja leta večinoma mile zime; ko je kdaj -17, pa mi niti ni, da bi se zunaj potikalauser posted image .


(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
25.8.2008 22:18:43   
darja72
Za lauf v hladnem vremenu si lahko kupiš posebno masko za čez usta ali pa natakneš smučarsko podkapo (tisto za pod čelado).

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
27.8.2008 5:13:53   
Kerensa*
Evo hudiča... sem se prijavila na 10 km... pa še to samo zato, ker je vse skupaj ravno na moj 30. rojstni dan... kondicije imam pa toliko, da ne pridem po stopnicah iz pritličja v 5. nadstropje... hja, kaj 'čmo - eni smo optimisti. user posted image

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
27.8.2008 8:09:21   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Evo hudiča... sem se prijavila na 10 km... pa še to samo zato, ker je vse skupaj ravno na moj 30. rojstni dan... kondicije imam pa toliko, da ne pridem po stopnicah iz pritličja v 5. nadstropje... hja, kaj 'čmo - eni smo optimisti. user posted image


Kako prosim? A ti še nisi v klubu 30-ih? Jao, zakaj sem pa mislila, da si že. user posted image user posted image


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
27.8.2008 8:11:43   
Kerensa*
Čez 2 meseca bo trojka, ja user posted image ... ampak... eh, nič ampak... trojka bo, pa pika... bolje, da se čimprej sprijaznim s tem user posted image ... in začnem nabirati kondicijo.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
27.8.2008 9:10:16   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Čez 2 meseca bo trojka, ja user posted image ... ampak... eh, nič ampak... trojka bo, pa pika... bolje, da se čimprej sprijaznim s tem user posted image ... in začnem nabirati kondicijo.


No, saj mene bi na tvoje mestu tudi bolj kondicija skrbela - kar začni jo nabirat. Mene kolegica spodbuja, da bi se prijavila na maraton na 10-ko, pa sem šele prejšnji teden začela laufat. Moža bi po moje kap od smeha, če bi mu povedala, da bi šla na 10-ko. Jaz totalno antišport pa na 10-ko. No, trenutno mi tek paše in upam, da me ne bo minilo pa upam, da bo tudi vreme zdržalo, ker v dežju se mi ne bo ljubilo laufat.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
29.8.2008 14:34:31   
gala
Tudi jaz ciljam na 10ko. Trenutno sem pri 6 kilometrih, tako da bi mi bila 21ka verjetno prehuda, čeprav imam za sabo ''že'' 240 km. Bi blo fino, če bi se nekje okoli štarta dobile, pa potem tekle skupaj, dokler bi nam ritem ustrezal. Ali pa potem na kakšni ''okrepčilni'' pijači za nagrado in čveku.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
29.8.2008 22:33:02   
Anonimen
Jaz ciljam na lj.maraton šele drugo leto. Upam, da 21 km!
Ker sem se po parih letih spet spravila k teku in po prvih km res zelo uživam. Sem polna elana user posted image

Grem pa letos na tole:


ŽUPANOV TEK KRANJ 2008VIII. Županov tek bo v soboto, 27. septembra 2008, z začetkom ob 10.00 uri na Brdu pri Kranju. Tek bo potekal v dveh kategorijah, in sicer:
- tek okoli Brda v dolžini 8500 metrov;
- tek ali hitra hoja po Brdu v dolžini 2000 metrov

(odgovor članu gala)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
29.8.2008 23:39:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: gala
Ali pa potem na kakšni ''okrepčilni'' pijači za nagrado in čveku.

Tole je definitivno boljše. user posted image

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
30.8.2008 13:00:24   
giotti
Hej, še jaz bi se prijavila v vaš klub. user posted image
Grem tečt desetko. Sem bila na nočni desetki na Bledu in mi je bilo mega.
Boste naredile kak seznamček?
Tečem pa čisto po potrebi, včasih petkrat na teden, včasih cel teden nič, s hrano se niti najmanj ne obremenjujem. Skratka, tečem za svojo dušo al kako bi rekli user posted image
Koliko minut pa rabite za deset km? Jaz zaenkrat med 55 minut do ene ure. Mi je pa cilj pod 55 na tem maratonu.
Pika74, navijam, da vama tokrat uspe user posted image . Nisem pa vedela, da zaradi tega ne smeš tečt. user posted image  Škoda res, sam če bo zato pikica okej, potem seveda ni nit najmanj škoda!!! Vso srečo in čuvaj se. user posted image


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
30.8.2008 14:02:09   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE
Moža bi po moje kap od smeha, če bi mu povedala, da bi šla na 10-ko.

Mojega JE skoraj pobralo od smeha, ko sem mu to povedala, ja... sicer sem ga povabila zraven, ampak on je pa še bolj anti-športen, kakor jaz... on še za svojim avtom ne bi tekel, če bi gledal, kako mu ga kradejo. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: giotti
Koliko minut pa rabite za deset km?

Jih še v življenju nisem pretekla, tako, da je tale 10-kilometrska reč res optimistična zame... največ sem pretekla tistih 2000 m ali koliko je že bil Cooper... pa še to je bilo v srednji šoli pred 15-imi leti. user posted image

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?