|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 9:55:34   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Še dobro, da ga ni mož našel.


najboljša. pomisli, kako bi se ti počutila zdaj, če bi on tebe obtoževal.


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 10:03:27   
Teya*D.
Če bi sama našla kakšen takšen ovitek kje na skritem mestu bi tudi posumila na najslabše, ker enostavno nebi verjela, da se je kar po naključju znašel tam. Midva trenutno uporabljava te stvari, tako da če zdaj kaj najdem vem da je zagotovo najino, uporabljava pa določeno vrsto zato ni varjante da nebi ugotovila, če bi bil kakšen drugačen.
upam, da te res ni prevaral. Je pa res, da če bi kaj takšnega storil bi zagotovo skril vse za seboj in ne pustil nekje, kjer bi zagotvo našla....vsaj po moje no...

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 10:10:36   
ronja
uporabljava pa določeno vrsto zato ni varjante da nebi ugotovila, če bi bil kakšen drugačen.


Hehe, tako neumen valjda ni, da bo z drugo uporabil drugo vrsto kondomov kot jih imata vidvauser posted image . KOnec koncev itak lahko samo zaupaš ali pa daš testirat v laboratorij (nimam pa pojma, kje pri nas to delajo). mogoče že kaj ugotoviš po njegovi reakciji, ko mu omeniš testiranje... če bo za, potem verjetno ni on, če bo užaljen, je lahko oboje, če ne bo za za nič na svetu, potem pa je res sumljivo...

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 10:33:47   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček
Tudi na njegovo hčerko sem že pomislila(iz prvega zakona),...

Le zakaj naj bi s Čričkom ravnal drugače kot je s svojo ženo.

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Poleg tega se je za partnerja treba borit, a ne?

Ne za partnerja. Boriti se je treba za moža in očeta otrok.

Da ne bo pomote. Kolegi, teorija zarote prejšnje žene - vse to je le zatiskanje oči.



(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 10:36:44   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Teya*D.
Če bi sama našla kakšen takšen ovitek kje na skritem mestu bi tudi posumila na najslabše, ker enostavno nebi verjela, da se je kar po naključju znašel tam.


Ja, verjetno ga res kakšna pritiča ni prinesla tja. Nekdo ga je moral tja dati. In če ti ne veš, potem mož najbrž ve, če imata samo vidva ključe od vikenda.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 10:45:27   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
Le zakaj naj bi s Čričkom ravnal drugače kot je s svojo ženo.


Saj sploh ne veš, če je prvo ženo varal! Lahko bi pač med eno in drugo imel kako romanco.

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Poleg tega se je za partnerja treba borit, a ne?

Ne za partnerja. Boriti se je treba za moža in očeta otrok.


Aja, sem čisto pozabila, da rinka določa vrednost človeka in odnosa - silly meuser posted image . Jaz mam res čisto drugače postavljene zadeve: borila bi se za nekoga, ki ga imam rada in ima mene še rad, me ne ponižuje in se je pripravljen potrudit za naju in ni ne meni ne mojim ljubim naredil nič nedopustljivega, (recimo pretepel otroka, mi grozil, da me bo ubil in podobno, bil zasvojen in se ne hotel it zdravit...) pa rinka in otroci gor ali dol. Seveda se še bolj potrudiš, če so vpleteni otroci, vendar pa ima vse svoje meje - in pri meni so pač pri grožnjah z umorom, ne pa pri enem blesavem skoku čez plot, za katerega sploh ne veš, če je res bil...

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 10:50:56   
ronja
Le zakaj naj bi s Čričkom ravnal drugače kot je s svojo ženo.


Zato ker ljudje z različnimi ljudmi, ki jim različno pomenijo, pač različno ravnajo! In ker se pač včasih spremenijo, sploh če vidijo, da jih stari vzorci niso pripeljali tja, kamor si želijo.  Kar bi moral ti meni razlagat, glede na to, da se lahko iz grobjana spremeni v golobčka...

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 13:30:53   
trojči
A prvo ženo je varal? Verjetnost, da tudi drugo, je več kot 90%. Ljudje se spremenijo, ja, a le redki. V določenih okoliščinah in pod določenimi pogoji. Npr. če se je s prvo ženo poročil in imel z njo otroka, pa je ni ljubil, drugo pa ljubi. Čriček, je to res? Rabimo več informacij. Npr. če je prvo ženo varal s tabo, ni imel časa predelati prve zveze, ker je imel že novo rešilno vrv v rokah, ko se je ločil. Taki ljudje so slabiči in se ne spreminjajo. Večina.

Recimo, da je bil že samski, ko je spoznal tebe, da ga žena ni nagnala zaradi varanja....v tem primeru res ni napačna ideja o testiranju...mene bi bilo groza živeti v nekih dvomih, ker kondom je kot vse kaže uporabil on v zadnjem letu.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 13:36:34   
lev76
Čriček, nisem brala drugih odgvorov, ampak a nisti ti pisala nekaj dni nazaj, da je stanje pri vas čudno. Da te sploh ne upošteva, da se ne pogovarja s tabo in podobno,...

Mogoče si zdaj našla odgovor. 

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 13:38:31   
Čriček
Ne ni varal bivše žene z mano!Kot mi j egovoril bivše ni nikoli prevaral vztraja pa še pri tem da kondom ni njegov.Pravi,da jih ne mara in jih nikoli ni uporabljal.

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 13:51:18   
trojči
Tudi ko je imel one night stande, kondomov ni uporabljal?

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 13:52:55   
ronja
Če jih nikoli ne uporablja, potem bi tudi jaz vztrajala pri čisti zvestobiuser posted image . Kar se mene tiče, če se že zgodi, se mora varno, da ne bo še kakega sranja domu prinesel user posted image

Verjetno je res najboljše, če daš ovitek testirat, če se bo kaj našlo gor - je pa lahko taka stvar kar draga (mi smo testirali rastilne za viruse, pa vem, da je bilo kar drago gensko testiranje).

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 14:30:32   
Pikec
Lahk pa da bejba sebe testirat... če je kaj dam prnesu (glede na to da kondomov ne mara) je verjetno itak kaj fasala.

Pa nočem strašit. Sam tko ideja, ki se je utrnila.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 14:58:48   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
pri meni so pač pri grožnjah z umorom, ne pa pri enem blesavem skoku čez plot,

Kakor se vzame. Lahko so "grožnje" samo besede in skok čez plot resno natepavanje.  Ja nekaj razlike je, med besedami in dejanji. No, kakor za koga. Vsak po svojih izkušnjah.

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 4.8.2008 14:59:21 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 15:01:19   
mama54
Mogoče pa se le gre varen sex, le tebi noče tega priznat.Saj, kdo pa bi.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 15:05:14   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
pri meni so pač pri grožnjah z umorom, ne pa pri enem blesavem skoku čez plot,

Kakor se vzame. Lahko so "grožnje" samo besede


Ja, a ne. Kaj se gre, saj mogoče je pa sploh ne bi ubil.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 15:07:15   
rija
čriček: **** se. kaj češ.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 15:08:17   
ronja
Besede lahko ravno tako bolijo kot dejanja! Predvsem pa je to zame nespoštovanje, če mi grozi z umorom. Skok čez plot ni nujno neka strašno čustvena zadeva, vsaj tako pravijo moški. Vsekakor imam rajši, da me vara, kot da me ubije...

Izkušenj pa še z nobenim od omenjenih zadev hvalabogu nimam.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 15:12:14   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček
vztraja pa še pri tem da kondom ni njegov.

Ja menda.

No po drugi strani pa nihče ni kriv dokler se mu ne dokaže. Na sodišču, ne pa doma. Tudi če bi na njej ležal bi rekel da je samo padel nanjo in dokler ne vidi dejansko da "ga ima notri" ni dokazano , pa še takrat lahko reče da je tako samo izgledalo.


Dobro, zgleda kot da se zafrkavamo, pa se ne. Zadeva je precej resna, rezulta pa ti ne bo povedal papirček ali las na fotelju ampak skupek vseh drobnih stvari, kam kažejo. Obnašanje, odnos, urnik, prhanje, menjava deodoranta ipd, vse v zadnjem obdobju. Če veliko stvari, lahko še tako malo pomembnih, kažejo na varanje potem to pač je.

Meni pove detaj več kot cela zgodba. Namreč pri varanju je vsak pazljiv. Vendar s časom pazljivost popusti in pojavijo se napake. Po teh napakah se odkrije. Ta napaka s pozabljenim ovitkom kondoma pomeni samo to, da ta način zabave uporablja že dalj časa - beri vsaj pol leta ali več. In to precej redno.


IZVIRNO SPOROČILO: lev76
a nisti ti pisala nekaj dni nazaj, da je stanje pri vas čudno. Da te sploh ne upošteva, da se ne pogovarja s tabo in podobno,...

Mogoče si zdaj našla odgovor. 

"To je na gotovost verječa verjetnost." Razen če ni. Odvisno od vseh malih podrobnosti. To pa lahko samo čriček ugotovi. je pa težko, ker boli in ljudje smo nagnjeni k stvarem, ki manj bolijo.

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 18:17:51   
Anonimen
Čriček, meni se zdi, da so ti kondomi še najmanjši problem v vajinem odnosu, sklepam glede na prebrano v prejšnjih objavah. Ni spoštovanja, ljubezni, topline, pogovorov, intime, zaupanja, občutka pripadnosti,.... Kaj sploh je?

(odgovor članu Čriček)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 19:41:42   
KOLIBRI
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Teya*D.
Če bi sama našla kakšen takšen ovitek kje na skritem mestu bi tudi posumila na najslabše, ker enostavno nebi verjela, da se je kar po naključju znašel tam.


Ja, verjetno ga res kakšna pritiča ni prinesla tja. Nekdo ga je moral tja dati. In če ti ne veš, potem mož najbrž ve, če imata samo vidva ključe od vikenda.


Se strinjam. Teorije o kolegih, otrokih in bivši ženi se mi slišijo kot metanje peska v oči.

Praviš, da si ga našla za kavčem - se je zadeva zgodila pač na kavču. Če bi kdo ovitek nalašč nastavil, bi ga najbrž na kakšno mesto bolj na očeh.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 20:49:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Še dobro, da ga ni mož našel.


najboljša. pomisli, kako bi se ti počutila zdaj, če bi on tebe obtoževal.



user posted image

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 21:36:37   
Kontrakarambolšrauf
Čriček, vara te, kaj pa drugega. A resno misliš da bo priznal na podlagi tega da si našla ovitek od kondoma? Še če bi žensko s katero ga je uporabil našla tam bi trdil da se ni nič zgodilo.
Verjetno pa v sebi bemti da kako se jima je lahko to zgodila da sta v navalu strasti pozabila na en ovitek, ki je očitno padel za kavč in sta mislila da sta vse pospravila.

****t ga, tako pač je.


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 21:43:31   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

Čriček, vara te, kaj pa drugega. A resno misliš da bo priznal na podlagi tega da si našla ovitek od kondoma? Še če bi žensko s katero ga je uporabil našla tam bi trdil da se ni nič zgodilo.
Verjetno pa v sebi bemti da kako se jima je lahko to zgodila da sta v navalu strasti pozabila na en ovitek, ki je očitno padel za kavč in sta mislila da sta vse pospravila.

****t ga, tako pač je.



Se popolnoma strinjam z napisanim!user posted image  Ja čigav bo pa ovitek kondoma, če ne njegov?! Ali je tvoj ali njegov; sama pa že veš v kaj verjamešuser posted image .

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 22:15:58   
Freycha
koliko je pa njegova hčerka stara? Mislim, če je dovolj stara, da meniš, da bi lahko podatknila, je verjetno tudi dovolj stara za spolne odnose?

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?