|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
18.8.2008 22:12:16   
barika
Punce, eno vprašanje... kje v Celju (do nekje ŽAlca) se kakšen super prostor za piknik?? Z malo igrali in s kakšno streho nad glavo??
 
pikecpokec, sama uživancija vas jeuser posted image
 
nemrak, WB, samo pri novembrkah nas lahko tudi malo pozdraviš
 
jaz sem pa važna kot pav...moja diplomska je nareta, v sredo grem v MB, da jo oddam in plačam vse "pristojbine"...mater nas odirajouser posted image

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
18.8.2008 22:20:25   
HuAnita





Objave: 1667
Status: odsoten Punce, eno vprašanje... kje v Celju (do nekje ŽAlca) se kakšen super prostor za piknik?? Z malo igrali in s kakšno streho nad glavo??
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Punce, eno vprašanje... kje v Celju (do nekje ŽAlca) se kakšen super prostor za piknik?? Z malo igrali in s kakšno streho nad glavo??
 

Šoprtni park Šešče - ima Skabi gotovo še kontakt. Super truper...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
18.8.2008 22:20:54   
HuAnita
takle 'mamo, so kar drugi opravili 'mojo nalogo'...

http://www.luxhaus.si/hisa_avg_2008/index.html


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
18.8.2008 22:26:59   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

takle 'mamo, so kar drugi opravili 'mojo nalogo'...

http://www.luxhaus.si/hisa_avg_2008/index.html




user posted image user posted image user posted image user posted image


hvala za predlog, bom poročala naprej

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 6:31:24   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

takle 'mamo, so kar drugi opravili 'mojo nalogo...

http://www.luxhaus.si/hisa_avg_2008/index.html




Za crknat! Zloženo, kot iz kock! Najbolj mi je bilo všeč vdevanje stopnic in dimnika!user posted image Me pa zanima, kaka je tu izolacija - a ni to nekam tanko vse skup? A pride še kej povrh?


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 8:10:11   
ksenjak
Jutro!

Punce, jaz bi imela pa eno prošnjo. Vidim, da vse nekaj zidate in renovirate pa bi prosila za kakšno informacijo okoli oken. Namreč v zgornjem stanovanju hiše (tam kjer smo mi), bi morali zamenjati okna. Sem ravno včeraj dobila predračun od Satlerja pa ne vem, ali je ugoden ali ne. Če mi lahko kakšna informativno pove, koliko ste vi plačali in za koliko oken. Meni so naračunali 4.800EUR za 7 velikih oknov (zelo velikih), dvoja balkonska vrata in eno manjše okno z roletami. Kaj se vam zdi? Pa baje je kar precejšnja razlika v ceni, če je okno fiksno, ali pa če se naprimer balkonska vrata samo odpirajo in ne pripirajo.

Hvala in lp

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 9:02:28   
noe
Noe, zadnjič sem ti pozabila odgovoriti glede toplega poda - to je vse iz Kemoplasta, res imajo fajn izbiro; imajo tudi enega z vzorcem ceste in hiš za otroško igro, podobno kot so tepihi. A si danes mogoče okoli enajstih šetala po Petrovčah z vozičkom (rdeč? PP) in fantkom na skiroju? Otroka sta starostno ustrezala tvojima, pa sem se nate spomnila.


Ne, nisi videla nasuser posted image .Mi smo črn PP in vid po navadi pešaka . Ob 11 pa sem ponavadi sama, če sva zunaj, ker je Vid v vrtcu.

Kakšne imajo pa cene v Kemoplastu??
V nedeljo smo bili na obisku pri teti , ki ima v kuhinji in jedilnici laminat. Me je čist minil do njega.Škripa v tri leta stari bajti, vsak prahec se pozna, ker ima bukev. Men je sicer ful všeč barva  oreh ali češnja.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 9:17:08   
noe
Huanita, noro.Men je tud najbolj v oko padlo, kako so vstavili stopniceuser posted image
Ti pa kar zavidam, da ste že pod streho. Jaz vsak dan ponavljam, da komaj čakam streho, ker sem obsedena s pometanjem in vsak dan vse pometem, da ja ni kje kakšnega koščka  siporexsa. Je tak lušten pogledat zvečer, ko vidiš dve vrsti višje in vse spucanuser posted image .

KsenijaK, jaz sem pošiljala za predračune in sicer za 8 oken in dvojne balkonske vrate . Vendar sva si zdaj premislila in bova dala vsa okna enake velikosti 100*130. Prej bi imela 5 takšnih, 2-80*130in 1-60*90 in 2-160*220 balkonska vrata. In so predračuni s zunanjimi roletami in not. policami vse pvc od 4100 do 5600 evrov.
Poiskusi še v Nazarjih v Glin-ipp, so med ugodnješim.Midva sva se odločila za njih, ker imamo prekratko špagouser posted image .

Sedaj pa grem zrihtat malecko, ki je spala do 9h,potem pa se potrudim pripopat kakšno slikco.


(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 9:22:06   
barika

Punce, eno vprašanje... kje v Celju (do nekje ŽAlca) se kakšen super prostor za piknik?? Z malo igrali in s kakšno streho nad glavo??
 

Šoprtni park Šešče - ima Skabi gotovo še kontakt. Super truper...


pa imajo tam kakšen kamin, da se lahko kaj speče??

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 9:27:15   
mbd0411
Bsrika,v Ločici ob Savinji je ful dober plac.Igrala,kamin,kliopi,igrišče s košem,savinja nekaj metrov dol po hribu...Gugalnice...Super je.
Športno društvo Savinja


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 9:27:57   
mbd0411
Aja,pa pri jami Pekel je tudi super.

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 9:28:59   
nemrak
user posted image user posted image ,
barika, mi smo 1x praznovali rd na šrd-ju na Lopati. Imajo kamin in tudi nekaj igral. Pa veliko nogometno igrišče, pa košarkaško. ..
Pojdi pogledat.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 9:48:30   
ksenjak
noe_ja, saj potem pa bo nekaj takega. Saj v bistvu me je okvirno zanimalo, ali je predračun med dražjimi ali cenejšimi.

barika_Ločica ob Savinji je res dober plac, drugače pa je meni osebno zelo lepo na Preserjih (med Parižljami in Malimi Braslovčami). Zelo velik prostor - otroci lahko tekajo po mili volji, v bližini jezero, igrala, vključuje pa najem lesene hiške s pokrito teraso, kjer imaš hladilnik, štedilnik in mislim, da kamin oz. roštilj.

Lp

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 13:59:02   
Jančika_
Ksenja, glede oken. Zdajle žal nimam pri sebi predračuna, da bi ti lahko povedala čisto točno, koliko oken je. Aha, Joe ravno odpira vrata, ga grem polubčkat in pogledat, če ima on predračun pri sebi, pa potem napišem.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 14:21:22   
Jančika_
Torej, takole je. Ponudnik je Dural iz SG. Delali so nama že tule v tem stanovanju in sva bila zelo zadovoljna.

5-komorni profil, dvojno tesnenje, koeficient toplotne prevodnosti=1W/m2K. Cena vključuje: meritev, demontažo in odvoz starih oken, montažo in zaključno obdelavo špalet.

Oken je veliko in so različnih dimenzij (večinoma so kar velika), zato bom napisala samo, koliko krilna so.
2x balkonska vrata
13x enokrilno okno (dve sta bolj majhni - wc)
3x dvokrilno okno
2x vhodna vrata
aluminijaste rolete na vseh oknih

=ca. 10.200€

Takole na prvi pogled bi rekla, da je tole ugodno glede na tvojo ponudbo, seveda pa ne vem, kaj vse tvoja ponudba vsebuje. Tole je namreč čisto končni znesek; ko ti pridejo merit sami in ko vračunaš še vse malenkosti (špalete, kakšne police itd - midva jih nimava, ker so že zdaj lepe kamnite), znesek kar zraste.


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 15:11:56   
mbd0411
Ja v Presarjih je tudi super.Preverjeno!

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 20:00:47   
tevža
Hojla, punce!

naj se vam pri e-čvekanju pridružim še jaz. Sicer sem vas že parkrat prebirala, a se nikoli nisem spravila k pisanju.

Ker vas še nisem uspela "naštudirati", naj za prvič nekaj napišem o nas: smo 3-članska family, s skoraj 2-letnim (22.9.2006) Matevžem. Živimo v centru Celja in sicer iz dneva v dan. user posted image

ko preberem zadnjih par tem, bom pa še kakšen piskerček pristavila.

lep večer

< Sporočilo je popravil tevža -- 19.8.2008 20:02:42 >

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 20:09:58   
Jančika_
Hojla, Tevžauser posted image . Lepo, da si se nam pridružila. Kje točno ste pa doma?

(odgovor članu tevža)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 22:04:17   
Janeja
HuAnita super slikce in seveda hiša. Samo pa res izgleda, kot bi lego kocke skup sestavljal. user posted image

Tevža
dobrodošla. user posted image


Punce, a je katera že bila na Rajskem otoku na Proseniškem? Mi smo za Jana tam rezervirali plac za RD s prijatelji preko Sofisteka. Baje imajo fajn organizirane zabave. Skrbi me le vreme. A je tist prostor pod streho, ki naj bi tudi bil tam dovolj velik za 17 otrok?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 22:09:51   
simi73
Da se še na hitro pofočkamuser posted image .
Tevža, dobrodošlauser posted image !
Huanita, super hiškauser posted image user posted image user posted image ! Tele luxhausove hiške so mi zelo všeč. Midva bova imela podobno njihovi tango 165 (se mi zdi), sam da bo zidana. Me pa nekaj zanima - a so vam temelje delali oni al ste morali sami poskrbet zanje? Pa če ste sami delali, koliko so vas stali? Pa še, če nisem preveč firbčna, na kakšen način  boste pozimi ogrevali bajto, glede na to, da ima zelo dobro izolirane stene oz. da gre za nizkoenergijsko hiško?

Noe, vaša hiša bi bila pa sigurno meni všeč, ker sem navdušena nad ravnimi in enokapnimi strehami. Pa super nizek komunalc sta plačalauser posted image .

Smrček, upam da si se rešila vseh poporodnih težav.

Mi smo pa tudi v fazi priprave temeljev, železo imamo že skoraj zvezano, pa drug teden nam jih pridejo skopat in zalit. Evrčki pa tud kar kopnijouser posted image ... pa to itak vzameš v zakup, ko se odločiš za zidavo, kljub temu da bomo kar veliko naredil s pomočjo prijateljev.

Darja, blagor ti, da tvoja D. spi tako lepo ponoči (sem faušuser posted image ). Naša Z. ima zadnje dneve kar neke prebliske, pa se zbuja že okrog polnoči oz. ene zjutraj in hoče jest, pa pol spet okrog 4h, tak da zadnje čase  bolj slabo spimo. Pa je drugače že tak lepo skor celo noč prespala, če pa se je zbudila, se je šele okrog pete zjutraj...

No, upam da bo tud nam uspelo it v kratkem na dopust... samo kako fajn varianto še moram poiskatuser posted image .
Uživajte vse, ki ste na dopustuuser posted image , pa tud tiste, ki ste delovne.
Grem v mižule, preden bo spet budnicauser posted image .

_____________________________

Življenje ti včasih podari čudežen trenutek. Uživaj v njem!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 22:39:27   
Skabi
Babe, sem me še spomnite? Končno poprvalje računalnik user posted image user posted image  

Saj sem vas vse prebrala. O zidanju nimam kaj reči, sem v zadnjih dveh letih že menda vse, staro opeko imam v kuhinji, laminat tud jaz šinfam, pa ga bom vseeno imela v hiši, moj tamali je ful priden, pravzaprav so vsi trije fajni, Huaniti zavidam hitrost gradnje in polne žepe user posted image .

Imam pa pravo sranje z našo šistilno. Zdaj sva se končno odločila za najboljšo, ves čas računala na kredit od eksklada, -pa sem se včeraj hotela pozanimati, kake papirje rabijo in izvem, da je s kreditom gotovo - so že vse razdelili - pa smo v dreku (tudi dobesedno user posted image ).

lepo bodite, zdaj bom spet vsak dan gor visela user posted image

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
19.8.2008 22:46:58   
HuAnita
Babe! Če bi vas tile pošteni in ves dan delavni Švabi slišali, da je videti kot sestalvjanje lego kock - jih je - sploh tiste na strehu - dodobra ožgalo v 2 dnehuser posted image  - bi vas našeškaliuser posted image
Ja, videti je einfah, ampak to je bilo tako visoko dvigalo, da ga v živo še nisem videla.
Naty-Taya --- tanke so notranje stene, zunanje bodo s fasado cca 28 cm. Ker gre za hišo, ki vloženo tolpotno energijo max. izkoristi, računamo, da bo to počela tudi pri nasuser posted image   Drugače je pa vsa iz lesa, znotraj, to pa je bojda, ker je naravni material, zelo dober izolator. Pa vedno pravim - videli bomo res čez nekaj let.

Simi - temelje smo delali 'sami' - oz. en možak z 2 delavcema. Ti ga lahko priporočam - na ZS, če želiš. Nam so naredili odlično. O ceni pa raje ne bi. Te zadeve so šle v zadnjih 3 letih celo 120 % GOR..... Smo pa našli res najcenejšo rešitev med raznimi podnudniki - ena firma iz Šentjurja nam je dala celo 5 tisoč eur višji predračunuser posted image

tako, grem počasi spat, ati gre ju3 delat, potem ko sva se danes oba pretegnila, da sva delno uredila drenažo - pismo, pa sem rekla, da ne bom rovarila, ampak sem bila meter pod zemljo, v šuhih polno vode, sem švenkala kot žaba potem, s čevlji, polnimi vode, sva polagala te cevi....user posted image  
Tako da sem dopoldne sama z deco - če bo katera kje, naj mi spusti sms.... Hvala.

Grem omahnituser posted image


(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
20.8.2008 6:56:33   
Naty*Taja
Hojla! Pozdravljena nova Tevža! Pa lep pozdravček nazajprišli Skabi...
In seveda vsem ostalim. Zdej pa morem tamala ZBUDIT za v vrtec in potem na šiht...
P.S. moj pa sam doma uživa cel teden...user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
20.8.2008 8:41:50   
tevža
oj!

jančika, stanujemo nasproti gimnazije center.

vidim, da vas kar nekaj gradi in obnavlja. super, bodo nasveti prav prišli. user posted image  tudi mi imamo plan "pobegniti" v hiško s par svojimi kvadrati trave. no, glede na to, da sem mestno dekle (sem namreč priseljenka iz LJ), si nikoli nisem posebej želela hiše. a odkar imava matevža, kar naprej sanjam o svoji travici. ja, časi se spreminjajo user posted image

noe, čigavo hiško ste pa vi vzeli? 

aja, mi2 sva doma, tako da če se bo katera mudila kaj v CE, naj se javi....kavica, sprehod....

lep dan

< Sporočilo je popravil tevža -- 20.8.2008 8:44:06 >

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
20.8.2008 11:47:52   
tevža
pozna katera kakšno zanesljivo varuško za 1x/teden po cca. 2-3 ure (popoldan)? hvala.

(odgovor članu tevža)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?