|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 6:16:00   
Skabi
Dobro jutro!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 6:53:52   
Naty*Taja
DObro jutro!
Kaj Skabi, a ti še vsi spijo? Jaz pa uživam še par minutk, da ju zbudim in odrinemo na šiht in v vrtec!
Huanita - kar se tiče plenice pri Zločkotu - jaz sem Marcela lani poleti takle navadla (njemu skor ni več všlo) Pa je bila v vrtcu cela zmeda, pa se je enkrat v hlače pokakal in so mu kr plenico našvasale nazaj! Kaj sem hotla, potem tudi doma ni več hotel in smo mu dali plenico nazaj. Potem je pa tri mesece pred tretjim rd v tušu sam rekel -mami lulal bom... no pa smo jo  odstranli in skor ni blo več nesreče, ne doma, ne v vrtcu. kaj pa vem, pri Maruši bom definitivno počakala, da sama začne, potem pa se bom ukvarjala s tem. Resnično ne morem je navadit na tak način, da bi jo kr naprej spraševala, če je pa pol dneva v vrtcu, četrt pa dol pri tašči... in je potem skor nimam pod nadzorom čez teden. Sicer že nakazuje, da ve zakaj se gre, sam čist ziher pa še ni.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 8:02:50   
snorlax
Jutro!

Ste pa zgodnje. user posted image Mi smo pa danes vsi spali do 8.00, tavečji pa itak da še spi in da se verjetno pred 11.00 ne bo zbudil.

Greste kaj kofetkat?user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 8:34:25   
Ropotuljica
Halo, babe.
malo vas pozdravim, pol pa šibam  tipkat ene priprave.

KsenjaK, maš ZS.

Darja33, ja, veliko novega ... no ... fajnega Pa pri tebi?

HuAnita, a hišo boste delali na ključ? Ker komaj čakam, da vidim končno podobo.

Skuštrana, kam si se zgubla? Vam je novi laptop crknil al ste še kar na obali? Jaz sem ti še zdej favš .... Doma je tako malo prostora, tam pa vse takoooo prostorno .....

Snorlax, vi pa letos res nimate sreče. No dej, držte se, pa čim prej se pozdravite.

Moj Tjaž - zakaj mu vsi pravite Tevž? Tud pod razno si nisem mislila, da bi lahko ti dve imeni zamenjevali Jančika, tud tvoj mož ju je zadnjič zamenjal

Janeja - v torek sem vidla Smrčko na sestanku v vrtcu, ampak je zamudila, tako da nisva mogli kaj dosti govoriti, potem sem pa jaz s Tjaževo novo vzgojiteljico šla v drugo igralnico, tako da se po sestanku nisva videli. Rekla pa je, da se imajo v redu.

Sem katero pozabla? Seveda sem ... in za to se vam opravičujem Se vidimo.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 8:50:09   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica
Tud pod razno si nisem mislila, da bi lahko ti dve imeni zamenjevali Jančika, tud tvoj mož ju je zadnjič zamenjal

Zanj sem lahko vesela, če ve, kako je ime njemu samemuuser posted image . Tako da on ni ravno referencauser posted image . Danes ga imam po dolgem cajtu orenk v želodcu, tak da ne bom raje dalje pisala.

IZVIRNO SPOROČILO: Skabi

Jančika, a sem na Ikeini strani prav razumela , da je prevoz blaga nad 1000 € zastonj? samo nikjer nisem našla, če to velja tudi v Slovenijo??


Ja, tako je, in velja tudi za Slovenjio.


(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 9:13:48   
jerebica
joj ti dopusti, mi gremo šele naslednji treden, celo poletje že tak težko čakam, zdej mi je pa že mal žal da gremo, ker se mi zdi da bi se v Celju boljš imel. malemu smo oblubli viteške igre ki jih bomo zdej zamudil on pa je trenutno čist not v viteze padu, , pa maksov najboljši prijatelj praznuje rd,.....pa še koncert Katalene sem si želela. it......  Na morju pa semi zdi da bo Maksu tud precej dolgčas, ker gremo sami in ne bo imel prijateljev, pa že celo poletje ni v vrtcu in je že čist naveličan....AH SEJ BOMO VIDL

mogoč so pa kratki izleti res bolj super?


HuAnita pocartaj se

ooo Rudi že joka čao čao






(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 12:54:17   
Janeja
Saj da javim - Smrček ni več pogrešana. user posted image Se mi je oglasila in seveda je polno zasedena.

Zdaj pa šibam nazaj na šiht še za 4 urce, pol pa končno spet vikend.

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 13:16:10   
skuštrana
Hojla babe...

Da vas malo pozdravim, da ne boste mislile da sem pozabila na vas. Nisem, ne vsak dan milsim na vas,samo mi nekako ni do računalnika zadnji mesecuser posted image Sem na odvajanjuuser posted image

Sem zasledila da se nekaj menite o srečanju, jaz sem zadnji vikend v avgustu (od 28. do 31.) v Slo pa če ste za sem jaz tudi user posted image user posted image

Zmenite se, sevada zvečer in brez priveskov, jaz prinesem sveže fige, pa rafaelo lahko naredim...

Lep pozdavček iz sončne Rijeke user posted image pa lepo se imejte še naprej...






_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 13:34:54   
žanek
Srečanje, sem zraven, za večerni čvek in popoldanski z otročki user posted image .
Glede placa, smo pa lahko pri meni, razen sobote 30.8, ko bomo imeli RD zabavo za Žana (bi jo morali jutri imeti, pa smo zaradi napovedanega slabega vremena prestavili).

Uživajte!

< Sporočilo je popravil žanek -- 22.8.2008 13:35:07 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 13:47:53   
skuštrana
Darja33, sem zasledila da rabiš večjo jajco - jaz ti komOt posodim Maxi Cosi Cabrio, javi če hočeš.  Je pa maxi cosi največji jajc kar jih je, če Dominika ne bo pasala vanjo potem ti pa res ne preostane drugaga kot sedež od 0 do 18 kguser posted image  

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 22.8.2008 13:54:11 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 13:53:21   
skuštrana
Ropotuljica, malo off topik, ampak definitivno mivkauser posted image Sem šla zadnji dan na plažo prav v Novaljo, kjer je nekaj mivke in se ne more primerjat..Oba2 sta uživala 100 na uro, res nisem imela nič dela...Pa še Liza si je našla frenda , Prekmurcauser posted image . Je bila full smešna, ga ni nič razumela..Pa še dvojčka sta bila, enojajčna, ji je bilo še manj jasnouser posted image No, o tem da smo po 3 urah na plaži imeli mivke povsod še 3 dni pa ne bom izgubljala beseduser posted image
Aja, jaz in Ars sva nasledila vaše vnetje očiuser posted image Si kar podajamo tele bacile, ni kajuser posted image



Tako, pa sem naredila svoje poste za cel mesec nazaj, da dvignem povprečjeuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 16:24:32   
pikecpokec
Dan!
Spet po dolgem času se malo javljam. Prebolela sem eno kratko virozico z bruhanjem, tko da sem se tri dni skup sestavljala. Zdej pa spet veselo naprej!
Včeri smo se kopali v zdravilišču v laškem in je tamali užival na ful. Sva tudi midva že ugotavljala da morje ne bo več nujno potrebno. Itak je vroče, tamali se tko noče kopat in bi sam okol laufal, pa skoz ga je treba met na očeh da kam ne pobegne. Ah, ja, zakaj že morje user posted image . Najverjetneje bomo že drugo leto pičili na eno potovanje (verjetno na Korziko za ene dva tedna), potem pa za relaksacijo še malo na Pohorje, da si spočijemo. gal bo pa tko verjetno šel z mojo taščo in tastom ne morje.
Letos imjo termin od 6. septembra in bi na vsak način radi da gre Gal zraven. Pa jim ne morem dopovedat, da se bo Gal do takrat ravno en teden uvajal v vrtec. Potem pa naj en teden manjka, pa lahk začnemo vse jovo na novo user posted image . A-a! Bomo šli kr za čez vikend, sej do Novigrada ni daleč.
Aja, drug teden imamo prvi roditeljski sestanek v vrtcu, bomo pa v skupini ptički. So ga očitno dali že v večjo skupino, ne kr k najmanjšim. sej fajn.

Zdej pa grem malo na delo veselo!

pa-pa


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 17:20:29   
noe
Tevža, čav.
Mi smo vzeli tipsko hiško Piko od Xselle, to je Ytong. Ker dela moj sam in mu pomaga oče in  jaz, se nam je to ful splačalo, ker bo dokaj hitro narejena in radi bi se nekje do maja 2009 selili.

Snorlax, vi imate pa letos očitno leto poškodb in viros. Upam, da je ta zadnja in da se Timi počuti dobrouser posted image

Jaz sem imela pa cel teden pol sestro na počitnicah in je bilo super mi je ful pomagala in pazila na tamejčkeno.Kaj je bilo fajn ko ni vse mene počakaluser posted image , sem pa cel teden pomagala zidat in nam je šlo super.Zvečer nas je pa pršlo vseh pet umazanih in sestradanih domov, smo se komi razvrstil za v kopalnico in potem za večerjo. Je bila cela štaala, ker je bi ta prvi že pošteno lačen.
Danes imamo pa fraj , ker je moj popoldan dežurn.Mi prov paše, sem si vsaj zlikala.

Glede enodnevnega kopanja, je pa men super  in mi smo letos kar to prakticiral. Ptuj mi je zakon in ne vem če ne bomo šli drugo leto tja namesto na morje.

Sedaj greva pa z Vidom  na kolo, da izkoristiva še zadnje urice naše varuške. Drugače tako ne moreva, ker nimam Žive kje pustit.Pa saj bo hitro zrastla in bo lahka šla zravenuser posted image

Lp vsem

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 19:59:17   
mavo
Halo, evo nas dopustnikov. Pravkar vsi sedimo v kafiču, eden cuza dudo, ostala dva pa pivo user posted image . Tako bo še nekako do srede septembra, pol bo pa že čas za kakšen večer ob piru in čveku v Celju. Saj drugače se  mi še nikamor ne mudi, samo mal pa že pogrešam debate in najnovejše trače. Žal nimam toliko časa (beri baterije), da bi za nazaj prebirala, zato bo kar veliko za nadoknadit.
Midva se vsak dan greva mal s čolnom peljat, tačas pa naša mati mal popazi na našega čukca. Je kar fajn, mal tauhava in mal riti son čiva, pol pa morva že nazaj, ker meni začne joška puščat... Drugo leto bo boljše, ko bomo lahko šli že vsi trije (al pa bo mogoče že četrti zraven?user posted image

V glavnem, uživajte, pa počakajte s srečanjem še kakšen teden....lp

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 21:45:27   
Ropotuljica
Skuštrana, maš ZS

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 21:46:42   
HuAnita
Ponosno sporočam, da me zob ne boli, le neprijetno je še malo, ko kajjem in zrajevn pijem kri (svojo, seveda...)user posted image

Jerebica - uživajte na morju - gotovo bo Maks spoznal koga dol, da sebo zamotil.

skuštrana - veš, takole odvajanje od RRja nikamor ne pelje. Tako kot pri meni abstitinaranje od sladil - kak mesec zdržim, ptoem pa navalim s postotereno močjo, pa smo spet tamuser posted image   Tako da postani spet odvisna in kaj počvekaj....

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 22:19:16   
Naty*Taja

IZVIRNO SPOROČILO:  Ropotuljica


Sem katero pozabla? Seveda sem ... in za to se vam opravičujem  Se vidimo.


Ja, seveda - mene, ki sem tvojga sina prekrstila! user posted image


PUnce na pomoč! A ste se ve pogovarjale o piknik placu proti LJ? Kje je kaj konkretno fajnga z igrali, WC.ji...????


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 22:23:12   
Meggi
Snorči- ma to je pa noro kok vas lovi! Tolaži se, da bo zdej mir.

Skabi- računam da bi zjutri zgodi sfrcnila od bajte. Čeprav cel teden bentim, ko moram zjutri ob 5.30 vstajat. Čez vikend bom pa spala. Je pa skušnjava, da izkoristim prosta jutra, ko še pajacke spijo in imajo izklopljene zvok. Tisto pakiranje potem z otroki, se zna zavlečt za dobr uro- vsaj pr nas, da prideš od bajte.  Torej Skabi računi med 8 in 9h. Pridem bliz tebe, imam še neki za deponijo!user posted image   Opoldan že gremo na eno piknik -3. praznovanja/1, tavelika prinčesa na praznovanje R.D. Nora sobota,... A ja cvetličarna pametna za zavijanje je na F.?

Punce jutr imam delitev uvoženih Ikeja katalogov. Uvozila sem jih 6- pa vsak čaka na svojo lastnico. Pač žensko gradivo za ob kavi! Huanita dobiš !  A že imaš poštni nabiralnik- ti ga not frcnem ? Dej se pocajti. Morda v nedeljo dop na kakem igrišču mal zletama otroke? Al pa pri nas, sam imamo še "skidat". user posted image

Ženski večerni žur brez spremstva - podpišem. Sicer roke v ogenj ne dam, mi zmeri kej uleti. A bi pasal, res! Kaj šče na nevtralnem mestu. Taverno pr Mc, kr hvalijo!? Pa naj pade en čvek no!




(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 22:32:59   
Naty*Taja
Ja, Meggi jaz sem za Taverno - pa še kake šiš čevape lahk naročimo sprot... Kaj pa datum in ura?  A je že blo kej rečeno... Janči je neki omenla...????
Zaka hudiča mene tolkrat ven vrže???? Pa morem nazaj in kopirat in .... se mi kmal ne bo dal več...RR? kaj je to???


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 22:43:40   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Snorči- ma to je pa noro kok vas lovi! Tolaži se, da bo zdej mir.

Skabi- računam da bi zjutri zgodi sfrcnila od bajte. Čeprav cel teden bentim, ko moram zjutri ob 5.30 vstajat. Čez vikend bom pa spala. Je pa skušnjava, da izkoristim prosta jutra, ko še pajacke spijo in imajo izklopljene zvok. Tisto pakiranje potem z otroki, se zna zavlečt za dobr uro- vsaj pr nas, da prideš od bajte.  Torej Skabi računi med 8 in 9h. Pridem bliz tebe, imam še neki za deponijo!user posted image   Opoldan že gremo na eno piknik -3. praznovanja/1, tavelika prinčesa na praznovanje R.D. Nora sobota,... A ja cvetličarna pametna za zavijanje je na F.?


Računam Meggi user posted image  Bom v stanju pripravljenosti med 8 in 9. Pozvon, ko boš prišla. A ti boš prav na F pripeljala smeti? Gor proti Lipi?  Cvetličarno mamo, kako zavijajo, ap ne vem. user posted image  še nikoli mi niso nič zavili.

JAz sem tud za Taverno (v bistvu ne vem, katero mislite, sam sliši se fajn).  a počakamo na Skuštrano in Majo?

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 22:54:11   
HuAnita
Skuštrano in Majo?

IZVIRNO SPOROČILO: Skabi

[

Majo who? user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
22.8.2008 23:12:29   
Meggi
U Huanitka, še ne spi. Skabi ima vse pod kontrolo- tudi v nočnih urah. Le počak, da te v pićami ne uhvatim. Bi se pa morda res pri GD doble, ker se mi ne sanja kje ste.. pa če imaš kake poter v dolino.

A ja še to, mislim da je zdej Skabi na vrsti, da razkrije svoje umetniške dosežke v svoji bajtici. Slikco napopat, pa ja ni težko!!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
23.8.2008 0:15:23   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Skuštrano in Majo?

IZVIRNO SPOROČILO: Skabi



Majo who? user posted image


po moje je to MAVO.user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
23.8.2008 0:15:44   
barika
aja, pa lahko nočuser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
23.8.2008 1:20:16   
Meggi
Lahko noč ali dobro jutro. No jaz sem dans po dolgem cajtu mal zabluzila po bajti (da se zjutri ne spodbijem). Wou kok je fajn, pa kr neki cot je zdej na izbiro v omari (speglane so sam ja).

Skabi če zatajim, ali pridem z okami ko sova, ne ustraši se!

Lep vikend želim!

P.S. a ja a določmo petek al soboto za žur? Jst bi skor petek. Sobote so ponavad kaj delovne, pol se pa zvečer skor sesipaš v postlo. Punce drug ponedeljek je ŽE šola. Ne morn verjet!!!!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?