|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
10.8.2008 22:46:11   
GB
Dobr vecer

Nicolina : joj kok ste fletni vsi trije . user posted image user posted image user posted image user posted image  MOram ti povedati,da ti ful dobr zgledas v kopalkah sem ti kr mal fovs. Men vse okol visi user posted image user posted image user posted image user posted image

Da se pohvalim in pokazem , kaksen brezrukavnik in skorne sem kupla Tianni

user posted image

user posted image



_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
10.8.2008 22:59:06   
mamuška
Uuuu, kwa bo čedna user posted image user posted image

Klopeinersee poznam oz. cela Avstrija mi ej drugi dom, ful lepa leta sem preživelatam in se še zmer zlo rada vsako leto vračam tja vsaj za en dopust. Če ne bi mogla živet tu, bi bla A moj drugi dom. Mnja no, sam ne na Koroškem, Korošci so preveč zagamani (so prebliz mejeuser posted image user posted image ), kje gor na Štajerskem ali Spodnji Avstriji pa takoj.

Čeveljčki: tisti link od Littleones iz Nemčije je men ful ugoden. Samo - a ste zihr, da vam otroci pozimi ne bodo že hodiliuser posted image user posted image   Ker kolkor jaz te čevlje vidim, to ni za hodit  po mokrem.user posted image Za doma so pa fajn al pa za v vrtec, tiste ki vas to čaka. men se cene zdi super, samo vem ne, kaj bomo čez 2 mes rabiliuser posted image , za zdaj pa že mam.

Eto, to je to, čaka me ena goraaaaaaaaaaaa peglanjauser posted image user posted image


_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
10.8.2008 23:02:04   
GB
a sem spet sama tuki a kvaaaaaaaaa?????????????????????

Kje pa je Zirafa ?? A se kej oglasa ?

Kanarka a ti se kr racunalnik steka ???

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
10.8.2008 23:03:40   
GB
mamuska jest mam tiste vrecke za shranjevanje mleka, sem jih enkrat kupla in nikoli uporabla user posted image user posted image user posted image . Ce hoces mi javi naslov na zs ti jih poslem

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
10.8.2008 23:05:25   
Tanayya29
Ojla!

nicolina lepe fotkeuser posted image user posted image ,ti si pa k manekenka....fajn postava.

katera od vas že gleda supermodel(ameriški,avstralski..)
mislim da GB ali pa kanarka...?
No,pr nas so končno spet dal nove dele..in sicer je avstralski super model,sezona 3.Ne,vem zakaj mi je to zdj padlo na miseluser posted image .

Gruška ooooo vi ste pa fajn,skoz na morju..mah,ja jaz bi tud šla z vami(vam kovčke nosimuser posted image user posted image ).
Gb,čudovita sobica,morm pohvalit,resuser posted image user posted image .

To je vse,kar se mi da napisat,nič kej konkretnga,grem gledat en film...

Nočko!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
10.8.2008 23:14:00   
GB
ja pr ns se je koncal ameriski top model , sedaj pa gledam avstralski top mode. Vmes je bil tudi British top model in je bil tko zanic da je joj

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
10.8.2008 23:23:28   
GB
no kot vidite imam veliko casa in sedaj sem nasla sliko od bolnice v kateri bo Tianna operirana user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 0:40:17   
mamuška
GB, v tolk fensi bolnici so zihr sami fejst stručkoti in boš vidla, da bo tvoja Tianna kot nova, res. Poznam fantka, ki je bil do 4. leta 6 x operiran na srcu, rojen s hudo napako, ampak zdaj je popolnoma zdrav 12letnik, ki športa in raztura na pohn. Pri 2 letih je bil povsem moder, čim je samo malo pomigal. Res ej bil revček, zdaj se mu nikjer nič ne vidi, edino prsni koš ima zaznamovan od operacij, to pa.  Vse bo OK!!!

mama11, ne ti sebi očitkov delat! Pri tem glupem vremenu je samo čudež, če nisi smrkav, otročki pa še bolj. Jaz imam D. ves čas v bodiju z naramnicami in mikico čez, ker je pač skot na tleh in ta klinčev laminat je mrzel ko pes. Pa tudi nogavičke ima vedno na nogicah, zdaj pa še čeveljce. Ko smo šli dons na sprehod, je tko nagravžno pihalo pri 16 stopinjahuser posted image , da sem mu navlekla kapo, brez heca. Mi2 z možem sva imela jesenski jakni gor. Čez 1 uro je blo 26 st in sonce je nažigalo za hin bit. Pa se obleč prav, če se znašuser posted image PA še nekaj bodi pozorna: pri nas vrata niso povsem do tal. Pod vsakimi vrati je pol do 1 cm lufta in če imaš okna odprta, je po tleh krasen prepih, ki ga mi sploh ne čutimo, otrke pa fino napiha, ko lezejo po tleh user posted image ! Jaz to občutim, ko delam vaje na blazini z D za NFTH in mi vleče v kljun ko zmešano. Zato sem za vrata začela zalagat porolane stare rjuhe ali brisače, da ne piha pod njimi in se kar fajn pozna. ČE je tvoja pika še dojena, je lahko tudi majčkeno anemična (premalo železa), kar ima lahko za posledico hitrejše zbolevanje. V glavnem, nikar ne tuhtaj, kakšna mama si, ker si najboljša mama za svoj zaklad.

Evo, čaka me še en mu-mašin pa spat!

GB, ZS ti pošljem!


_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 7:53:33   
barika
Dobro jutro!user posted image

malo sem slabe volje, pa ne bi o tem (kriv je pa moj)user posted image
pa danes je 4. dan, ko me boli roka (vmes je bil cel en dan ok, zdej pa nimam več tablet, pa spet kriza), k zdravniku pa sama s tamalim pa glih ne morem.
aja, štorija...šli smo v topolšico se kopat, pa ker so tam totalno neprijazni invalidom in ostalim na vozičkih, smo mogl vozek nosit po stopnicah (ki jih ni malo), in po tistem me je začela rama enmal bolet, pa naslednjii dan malo bolj, čez dan se je pa stopnjeval tak, da nisem mogla niti glave premaknat (da o (ne)spanju ne govorim, no danes je pa spet kriza, pa nimam nikogar,, da bi mi malega nosil in previjal...

po drugi strani (malo bom žleht do sebe) bi bilo pa fajn da me ornk zjaha, da bo moj videl, kok je to skrbet cel dan za otroka, jaz bi pa izležavala cel dan, pa komandiralauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 7:57:57   
sonchek
jutro...
IZVIRNO SPOROČILO: mamuška

Čeveljčki: tisti link od Littleones iz Nemčije je men ful ugoden. Samo - a ste zihr, da vam otroci pozimi ne bodo že hodiliuser posted image user posted image   Ker kolkor jaz te čevlje vidim, to ni za hodit  po mokrem.user posted image Za doma so pa fajn al pa za v vrtec, tiste ki vas to čaka. men se cene zdi super, samo vem ne, kaj bomo čez 2 mes rabiliuser posted image , za zdaj pa že mam.

To so copatki za notri oz. za v vrtec...nikakor za zunaj...za zunaj bo treba pa kej druzga najdt...

alarmmmmmmmmmm



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 8:06:56   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Aja, copatki, dost pocen pridejo tudi Snuggle Feet 7,99 funta, s poštnino v Slo pa 10 funtov, kar je še zmer ceneje kot Shoo Shozi ali Robeezke.


če zrihtate dost ugodno varianto, bi pa jaz tud ene snuglke (18-24), samo bom verjetno ostala na kakšnih šušujih ... kolk pa je sploh 10 funtov (se mi ne da preračunavat), pa lahko bi še kakšen količinski popust ujagale...
al pa rečemo GB, pa jih ona nakupi in pošlje v Slouser posted image user posted image user posted image  
(http://www.snugglefeet.com/sale.html

GB, a tole si pa zanalašč spregledala....user posted image user posted image user posted image
..sej nič hudega...je bila sam ideja....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 8:09:15   
sonchek
GB..fulll hud kompletek za Tianno...kok bo lepa....

Za operacijo pa nič skrbet, vse bo uredu...pa še me bomo s tabo držale pesti in ti bo mogoče vsaj malo lažje...je pa res lepa bolnica..joj kje je še Slovenija za VB....pa pr nas pediatrično delajo že 10let...pa sploh če bo kdaj končana...grozaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image
grrrrrrrrrrrrr

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 8:13:09   
barika
Za operacijo pa nič skrbet, vse bo uredu...pa še me bomo s tabo držale pesti in ti bo mogoče vsaj malo lažje...je pa res lepa bolnica..joj kje je še Slovenija za VB....pa pr nas pediatrično delajo že 10let...pa sploh če bo kdaj končana...grozaaaaaaaaa
grrrrrrrrrrrrr


100000...% se strinjam s sončico!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 9:37:39   
BrinaS
Jutro in dober danuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mama11
Šit no, to je že tretjič, da ji nosek pušča, se počutim kot ful zanič mama. 
Imate kakšne predloge (tistih z okusom sadja ne obrajta preveč)??


A dej nehi no, kaksna slaba mama. Ne delaj si brez zveze ocitkov!
Za vecerjo pa ima nasa zelo rada gres na mleku ali po istem postopku kuhano polento na mleku. Tudi pri nas ne gredo vec v promet kasice, ki se mesajo z vodo ali druge sadne. Se najraje ima 4 zita.

GB - odlicna sobica za Tianno!

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
No mi smo preživeli super dan, smo se imeli res lepo, smo šli v Tamar, Timon je bil prvič v ruzaku in je strašno uživaluser posted image user posted image


user posted image  mi pa smo uzivali v Dolini Vrat - smo pripesacili do vznozja S triglavske stene.user posted image user posted image  Tudi pri nas Tina uziva v opazovanju okolice z druge visine. Izlete pa zaradi hoje bolj prilagajamo triletniku in zaenkrat mu gre odlicnouser posted image user posted image .  Tamar pa imamo tudi v nacrtu.

Vase pocitnice na morju pa pravis, da so bile aktivne pocitniceuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Evo, mi smo bli spet pridni in smo šele pred pol ure prišli domov.


S takim tempom vam pa sigurno uspe do Visauser posted image

Nicolina - super slikce z morja. Pa ne samo ti, vsi super zgledate!

IZVIRNO SPOROČILO: mamuška

GB, v tolk fensi bolnici so zihr sami fejst stručkoti in boš vidla, da bo tvoja Tianna kot nova, res.


Res je!user posted image

Barika - da cimprej pozdravis rokouser posted image

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 9:41:29   
mklks
helo, se samo na hitro javljam, da vas podravim, smo včeri pršli pozno domob pa ni bilo časa, zdej pa letim, ker me moja čmrla kliče, ja lačna....:):)

ajdi se potem javim, ko bo šla spatuser posted image


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 10:58:51   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Aja, copatki, dost pocen pridejo tudi Snuggle Feet 7,99 funta, s poštnino v Slo pa 10 funtov, kar je še zmer ceneje kot Shoo Shozi ali Robeezke.


če zrihtate dost ugodno varianto, bi pa jaz tud ene snuglke (18-24), samo bom verjetno ostala na kakšnih šušujih ... kolk pa je sploh 10 funtov (se mi ne da preračunavat), pa lahko bi še kakšen količinski popust ujagale...
al pa rečemo GB, pa jih ona nakupi in pošlje v Slouser posted image user posted image user posted image  
(http://www.snugglefeet.com/sale.html

GB, a tole si pa zanalašč spregledala....user posted image user posted image user posted image
..sej nič hudega...je bila sam ideja....user posted image user posted image user posted image





soooorrrrrrryyyyyyy nisem zalasc res ne, ampak ko se pogovarjato kaksnih takih nakupih sem malo povrsna glede branja, ker jest nemorem nikoli sodelovati user posted image user posted image . No ce se pa kej zoorganizirate pa povejte a ne .

No sedaj pa dobro jutro vsem skupaj. Hvala za kavico

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 11:01:22   
tabi
dan
Barika za kavouser posted image
GB ful bo lepa Tiannauser posted image za operacijo se pa pridružujem ostalimuser posted image vse bo še dobro,kr pogumnouser posted image

Barika upam da bo kmalo bolje roka,k zdravniku pa kr pejt pa četudi z Martinom boš še prej navrst-preverjenouser posted image .jst tut nimam varstva tko da otroc veliko z mano hodijouser posted image
Čakam da se češpla zbudi da jo rukneva vn pa v trgovino

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 11:30:46   
tabi
kaj je blo dons ponoč pri nas.Okol 1ih ponoč slišim iz otroške sobe smeh vstanem da grem pogledat kaj mata za enga hudiča.pridem v sobico pa vidim Niko kako se v spanju režiuser posted image kot pečen maček.sem jo kr gledala tko je bla dobrauser posted image zgleda da si je v sanjah ful dogajaluser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 15:23:28   
alex28
Haj haj

Ajtak spet zobek-6-ti. Mu poganjajo kot bi mu jih s Substralom zalivala user posted image user posted image

Barika ja imamo KC III je full super. Včeraj sem ga jaz dve uri nosila mal okol Areha, ko sva čakala na atija,.. pa me nič rame ne bolijo danes.user posted image user posted image  Mali se je pa najprej smejal in užival, nato pa ga je zmanjkalo, je spal eno uro in pol nato pa se je zbudil kot prerojen in se spet smejal. Je pravi smeško.


No kot sem omenila moj je šel včeraj  kolesarit na Areh  in še nagrade so jim skor vse pobral,... vreme je tud zdržalo le popoldan je začelo pihat in se je kar ohladilo. Še dobro da vzamem celo omaro cot s seboj,...

Danes je pa tak dan za izležavanje,.. pa pr naših malih miškah ne gre,..

Držte se punce,.. pa se slišmo.

Za vse bolančke pa  držim pesti da se vse vredu izteče,... mamicam prav tako,...user posted image user posted image user posted image

lp

user posted image


pa da se mal posladkate po kosilu.




(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 15:40:03   
barika
No kot sem omenila moj je šel včeraj kolesarit na Areh in še nagrade so jim skor vse pobral,... vreme je tud zdržalo le popoldan je začelo pihat in se je kar ohladilo. Še dobro da vzamem celo omaro cot s seboj,...

moj je bil ful "jezen" je rekel da so vse nagrade ..garmin, računalnik...podelil kot tiste posebne nagrade, brez žrebanja...je bil kr mal razočaran.user posted image user posted image

(odgovor članu alex28)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 15:43:30   
rozika12
Pozravljene.
Ooooo smo že na Part IV. Bravouser posted image
 
Mi smo nazaj s Krka. Letos takole po malem odhajamo in prihajamo. Sploh ni tako slabo.
 
Srednja punca je med lizanjem, no ja bolj grizenjem sladoleda izgubila zobek.
 
Računi so se nabrali in čakajo na NLB klik, pa sem šla rajši na RR. Le zakaj????
 
Je bilo kaj pretresljivega? Bom počasi preverjalauser posted image
 
Jutri pa še jaz eno svečko na moji torti dodam. Počasi jih ne bom več štela, bom šla kar vzvratno, he he he.
 
Čau

(odgovor članu alex28)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 16:46:20   
mklks
živjo!
zdej mam na hitro malo časa, da se vam javim, ker moja češpla še malo panča:)
smo ble pa v šopingu danes in smo kupili nov avtosedež od maxi cosi- prioriXP, in to v lila barvi, je ful dober....
smo ga že nujno rabili, ker je ema ratala taprav hudiček v svoji lupinci...noge ji že deset cm gledajo čez in potem se tko upira v sedež da se postav sedež pokonc potem se pa za sedež od avta vleče pokoncuser posted image user posted image

sploh ni bla več varna:):)

nič, zdej morm it pa avto pucat, da bom sedež v čisto namestilauser posted image user posted image user posted image

GB...želim velik sreče pri operaciji, itak da bo vse OKuser posted image user posted image user posted image

nič, se še potem kej beremo:)


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 20:14:03   
Oranža
Ku kuc, kje pa ste vse?????user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 20:14:18   
nicolina
Čer,
GB, kolk bo Tianna lušna, pa veš da držimo pestke za operacijo. user posted image user posted image user posted image
Pa hvala za pohvale user posted image , imam pa sigurno še kak kilogramček preveč.

Barika, kako roka?

Rozi, WB

Mklks user posted image user posted image  za sedež, mi imamo Tobija in smo ful zadovoljni.

Šibam gledat nadaljevanko, pridem še pol nazaj...

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
11.8.2008 21:05:44   
Laubica
Jaz se pa psihično pripravljam ker bom nocoj začela z odvajanjem zize ponoči me je kar groza-ker jih je par reklo da 3 noči jok pol pa spanje sem ta večjega dala k tašči za 3 noči-da ta majhen ne bo nobenga zbudil včeraj sem prvič ko se je zbudil 24.30 vztrajala in je 3/4 ure tulil-pol je zaspal do pol 4 in takrat sem mu dala zizo ker se mi ni dalo več tega poslušat-joj nocoj moram bolj vztrajat res me je groza-javim kako bo-nočko

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?