|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 11:25:28   
bankc
Ojla. Vas nekaj dni ne berem pa ste že na 3 delu. Bravo nevestice user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa sama v pisarni, ker je šla šefica na sestanek, pa sem rekla da hitro pišem.

Buba držim pesti za vaju, da bosta dobila svoj fletek. Ja jaz tudi živim pri tašči in komaj čakam, da se enkrat odselim. user posted image

Fragola proooosim še meni gelso, da bom vidla slikice. user posted image

Srccek cestitam za user posted image . Upam, da ti bo nosečnost čim lepše minila. Meni je bilo super, utrujenost pa itak mine. jaz sem bila v drugem trimesečju čist naspidirana, sem imela toliko energije kot še nikoli. user posted image

Tajica držim pesti, da bo poroka uspela, tako kot si želišuser posted image user posted image

Men se pa sploh ne zdi, da sem se poročila, moram včasih kar prstan pogledat, da se spomnimuser posted image . Drugače pa naš mišek že lavfa naokoli, tako da smo zelo aktivni zadnje čase, ko ga lovimo po dvorišču. Je ratal prav navihan, sam gleda, kaj bo lahko ušpičil. Pa začela sem teči. Zaenkrat 2-3krat na tede približno 4 km. Sem prav ponosna nase.


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 12:58:33   
maya2
fragola: meni tudi prosiiiiiim geslouser posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:02:03   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

fragola: meni tudi prosiiiiiim geslouser posted image


sem ti poslala!
user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:04:59   
baguSka
Full lepe slikce!user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:11:12   
maya2
fragola: res lepe slike, moram reči ene lepših k sem jih videla, tudi vidva sta tko fejst user posted image user posted image user posted image pa tista k vonjaš šopek je pa res čez vse čestitke fotografinji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:18:26   
baguSka
vse čestitke fotografinji


sicer nisem bla full pozorna... sem pa pri eni vseeno opazila, da je ni glih fajn nardila... ker so ble sence, katerih si dobri fotografi nebi smeli privoscit...

drugac pa sta bla meni tud full lepa oba!user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:18:31   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

fragola: res lepe slike, moram reči ene lepših k sem jih videla, tudi vidva sta tko fejst


user posted image hvala za kompliment!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:21:01   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


sicer nisem bla full pozorna... sem pa pri eni vseeno opazila, da je ni glih fajn nardila... ker so ble sence, katerih si dobri fotografi nebi smeli privoscit...

drugac pa sta bla meni tud full lepa oba!user posted image


katera baguska je v sencah? Če misliš uno k se gledam v ogledalo, tista je namerno tako narejena!
Hvala tudi tebi za komplimentuser posted image
zdaj pride na vrsto še Mehika, ko me prime pet minut, dam še tiste slikce gor!


< Sporočilo je popravil fragola -- 13.8.2008 13:23:55 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:25:30   
baguSka
tista je namerno tako narejena!


aha.. kako pa to, ce smem vprasat!? ker meni bi blo full lepse brez... tko prevec cudno in slampasto izpade... vsaj meni no... ampak kukr komu pase pac.. user posted image

kot sem rekla, ostalih pac nisem tok pozorno gledala - detajlov... ta mi je pa padla v oci ja.. user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:28:19   
bankc
fragola jaz pa nisem še prejela tvojega geslauser posted image  Pa bi tudi rada videla tvoje slikice.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:31:40   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

tista je namerno tako narejena!


aha.. kako pa to, ce smem vprasat!? ker meni bi blo full lepse brez... tko prevec cudno in slampasto izpade... vsaj meni no... ampak kukr komu pase pac.. user posted image

kot sem rekla, ostalih pac nisem tok pozorno gledala - detajlov... ta mi je pa padla v oci ja.. user posted image


ker sem jaz nekje tako vidla, samo je bla nevesta malo drugače obrnjena in je blo ful zanimivo! Meni mi pa je lepa slika, kot za koga, kaj čmo!



_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:32:35   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: bankc

fragola jaz pa nisem še prejela tvojega geslauser posted image  Pa bi tudi rada videla tvoje slikice.


sem ti poslalauser posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:34:18   
baguSka
Meni mi pa je lepa slika, kot za koga, kaj čmo!


ja sej.. kako bi pa blo, ce bi mel vsi iste okuse!?user posted image

meni je drugac tud fuull lepa in zanimiva slika, edino za moj okus bi tiste sence odstranila..user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:35:09   
ana**
a ste ze na 3. delu?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  klepetulje ste,najvecjeuser posted image

fragola a lahko se meni?user posted image

Danes se grem se dokoncno zmenit za meni v gostilno in v cvetlicarno morm it!
Zvecer pa,ce se spomnm dam slikco moje obleke v albumuser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:37:33   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Meni mi pa je lepa slika, kot za koga, kaj čmo!


ja sej.. kako bi pa blo, ce bi mel vsi iste okuse!?user posted image

meni je drugac tud fuull lepa in zanimiva slika, edino za moj okus bi tiste sence odstranila..user posted image


user posted image user posted image sto ljudi sto čudi, kdaj bo pa tvoj možek naredil vajine slikice?


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:38:36   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: ana**
fragola a lahko se meni?user posted image
Zvecer pa,ce se spomnm dam slikco moje obleke v albumuser posted image

sem ti poslala zs!
In spomnise, ne pozabit, pokaži nam obleko, ok!!!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:42:32   
maya2
buba: veš kaj se mi je zdajle nardil.... gledam uno tvoje sporočilo, pa berem ..... tvoj možek..... pa grem še enkrat brat nazaj: KDO??? user posted image user posted image user posted image pol mi je šele vštekal aja sej res.... zdaj imam možauser posted image user posted image user posted image user posted image o šit, zdejle bo šele kriza k grem nazaj v službo s podpisovanjemuser posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:48:31   
Serendipity
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Opa nevestice! Že tretji del! Vsaka vam čast čvekice! Jaz sem se pa nekje po poroki kar izgubila med vami .. le kdo bi vam sledil user posted image user posted image user posted image user posted image

Grem vas malo za nazaj pogledat, da vidim katera je naslednja na vrsti!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:50:00   
Serendipity


 
user posted image  

16.8.2008 
Tejcha 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  

 



UŽIVAJ NA TA POSEBEN DAN! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 13:53:12   
fragola
serendipity, kje se pa ti potemaš?

bt08
maš zs!!


< Sporočilo je popravil fragola -- 13.8.2008 13:54:49 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 14:34:30   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

serendipity, kje se pa ti potemaš?




user posted image user posted image user posted image user posted image Ja saj veš, smo se oženili, zdaj pa ni več časa . je treba moužeka vpeljat v gospodinjske dolžnosti user posted image

Ma, nekak sem ven padla iz vaših debat, vam je malo težje slediti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 15:27:39   
baguSka
sto ljudi sto čudi, kdaj bo pa tvoj možek naredil vajine slikice?


kovaceva kobila je vedno bosa... user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 15:29:44   
baguSka
Ja saj veš, smo se oženili, zdaj pa ni več časa . je treba moužeka vpeljat v gospodinjske dolžnosti


in kaj so zdej drugacne kot prej!?user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 15:34:02   
baguSka
aja fragola, moram se ti zahvalit za tisti nasvet o jajcnem beljaku!!!user posted image user posted image user posted image

hvala, hvala, hvala, hvala, hvala, hvala........... full mam ze lepso kozo!!user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 15:54:47   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

aja fragola, moram se ti zahvalit za tisti nasvet o jajcnem beljaku!!!user posted image user posted image user posted image

hvala, hvala, hvala, hvala, hvala, hvala........... full mam ze lepso kozo!!user posted image


sem vesela, da ti pomaga!!! user posted image user posted image user posted image
si mažeš vsak dan?


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?