|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 10:43:45   
baguSka
ker to je mučenje ljudi!!!!!!


se strinjam... zato pa nebi sla nikol v to... vsaj pri nes ne...

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 10:47:03   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ker to je mučenje ljudi!!!!!!


se strinjam... zato pa nebi sla nikol v to... vsaj pri nes ne...


Ma posvojitev v tujini je možna?



_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 10:50:26   
baguSka
Ma posvojitev v tujini je možna?


ja baje da je.. ampak ne poznam postopka.. je pa tud na zacetku oz v samem startu baje kr neki komplikacij, ampak je potem boljse..

bi se mogla enkrat (in se bom) bl natancno pozanimat...

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 10:51:53   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

[
buba, tud jst upam, da te bom kdaj spoznala.... aja, ups, cimprej vidla!!!user posted image user posted image




jst tud, ker se mi že mešaaaaaaaaaaa......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 10:56:49   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ma posvojitev v tujini je možna?


ja baje da je.. ampak ne poznam postopka.. je pa tud na zacetku oz v samem startu baje kr neki komplikacij, ampak je potem boljse..

bi se mogla enkrat (in se bom) bl natancno pozanimat...


kolikor jaz vem, ima slovenija le z makedonijo tak sporazum, sicer baje se ful pritiska, da bi se sporazumi podpisali še z drugimi državami, npr. romunijo ali bolgarijo (kjer je veliko sirot ali zapuščenih otrok), ampak zaenkrat baje še ni možno user posted image user posted image , sicer nisem čist sigurna, ampak sem nekaj na to temo po tv gledala
Čakalna doba pa je baje res 10 letuser posted image user posted image user posted image kar se men zdi grozno!!
Poznam en par k sta posvojila deklico (sicer ni tok časa trajal), sta pa dobila čisto majhno takoj po rojstvu.
Samo to da otroka ne moreš takoj dokončno posvojit pa še nisem nič slišala..... to res ni fer....user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 11:00:28   
baguSka
buba si ze dobila klic?????????? mene ze roke bolijo... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 11:01:32   
baguSka
me pa full rirbec matra kako je s tem, ce si sam najdes donatorja oz nadomestno mamico!? kako je z zakoni glede tega?? user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 11:02:25   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

buba si ze dobila klic?????????? mene ze roke bolijo... user posted image user posted image user posted image


ne user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 11:07:31   
fragola
joj sepravi, če greva zdaj v postopek bom stara 37let ko bom dobila otroka, groznoooooooooo!!!!!!!!!!!!!!11 Moj pa 43!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Marija, marija sej niso normalni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image
Fullll upam, da nama rata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 11:08:03   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

me pa full rirbec matra kako je s tem, ce si sam najdes donatorja oz nadomestno mamico!? kako je z zakoni glede tega?? user posted image


to pa vem, da v sloveniji ni možno, ker sem brala članek o tem!!!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 11:10:01   
fragola
Sem brala, da je ena gospa (v Ameriki) bla nadomestna mama hčerkinemu otroku, se pravi da ga je donosila!!!! So ble pa semenčice (od moža te hčere), jajčeca (pa od hčere) ona ga je samo donosila, ker hčerka ni upala donosit!!! 

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 11:10:22   
sepetalka
joj punce kolk me strašite!!! Midva se bova pozanimala kako in kaj, vem a da je doba tolk dolga za čakat. Saj mogoče mi bodo pa med čakanjem že dovolili otroka in se bom potem odpovedala posvojitvi!
Ne vem, sedaj niti niočem razmišljat o tem!
Drugače pa je moj dan danes napet tolk da je že kar na šest.Sem vstala ob pol osmih in začnem malo posprqvljat ker greva danes v Lj. Imam naročeno frizerko da mi pride petnajst do devetih.Mi pošlje sms da pride ob devetih sigurno.Jaz pa bi se rada pobarvala in postrigla konice ob pol enajstih pa sem že naročena k kozmetičarki. Pride ona ob pol desetih in začneva nakar vmes dobim klic, prideta starša od moje svakinje k nama na obisk. Itak hitro pokličem kozmetičarko, če lahko pridem kaj kasneje. Sem pa naročena za nego obraza, pedikuro in manikuro. Mireče kozmetičarka, da pa vse ne bo šlo.Sem tako naročena za ob dvanajstih na nego obraza in menikuro!
Joj se mislila da se mi kar skegla zjutraj.
Tako da drage moje letim sedaj k kozmetičarki, potem pa v Ljublčjano!
Imasm danes teden prvo probo oblekeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Držite pesti v soboto teden pa dekliščino!user posted image user posted image user posted image user posted image
Se tipkamo čez deset dni..slikce sledihjo!
Nataši lepo soboto želim, vsem ostalim pa lepoih 10 dni!

Papauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 11:15:37   
fragola
sepetalka, uživaj pri polepšavanju!!!!!!!!!!!
Se tipkamo čez 10dni!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 11:28:08   
Bubamaraa
sepetalka dons morš dobit mojo pošto....user posted image

pa uživaj na razvajanju...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 11:38:19   
baguSka
Se tipkamo čez deset dni..


no, upam da zdrzis ta tempo... user posted image user posted image

pa pa

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 11:39:52   
baguSka
buba... ce ne dons, pa jutr... ce so tko rekl... mogoce sta pa vceri umaknila... dons premisljujeta, jutr bosta pa javla....!?user posted image

a pa sta jima ponudla kaksen € vec kot je blo prvotno nastavljeno?? ker to je edina poteza pomoje, da jih dobis na svojo stran...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 12:16:20   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

buba... ce ne dons, pa jutr... ce so tko rekl... mogoce sta pa vceri umaknila... dons premisljujeta, jutr bosta pa javla....!?user posted image

a pa sta jima ponudla kaksen € vec kot je blo prvotno nastavljeno?? ker to je edina poteza pomoje, da jih dobis na svojo stran...


upam, da maš prov....user posted image


primaknila bi če bi nakazala, da vpliva na odločitev.....drgač pa ne...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 12:17:55   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

me pa full rirbec matra kako je s tem, ce si sam najdes donatorja oz nadomestno mamico!? kako je z zakoni glede tega?? user posted image


to so tko občutljive zadeve da moraš res naštudirat vse zakoneuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 13:35:50   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

sepetalka dons morš dobit mojo pošto....user posted image



ali jaz tudi dobim user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 13:36:02   
NATAŠI
šepetalka hvala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 14:16:35   
fragola
Jutri pa me moj možek pelje mal pohajatuser posted image user posted image user posted image
Ker od poročnega potovanja nisva bla nikjer, tako, da bo jutri prav mal pašalo, čeprav samo za en dan!!!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 14:16:48   
baguSka
primaknila bi če bi nakazala, da vpliva na odločitev.....drgač pa ne...


verjemi... vse je v dnarju... vsaj vecino... in pri najemnini se to ornk pozna! sploh ce npr ce ste bli oboji kandidati enakovredni... potem odvaga vecja najemnina oz prihodek, ki ga bojo dobili ne!? logicno... denar dostikrat odtehta oz najveckrat... res pa je, da ne vedno... ampak ko cloveka prvic vidis, tezko presodis... no, jaz bi definitivno, ce bi bla fuuuuuull zainteresirana (tko kot ti) ponudila vec... u bistvu bi jih kr na licu mesta ze vprasala kaksne so moje moznosti za 'zmago' in ce kej pripomore, da primaknem malenkost vec za najemnino... sej smo ljudje madonca... unadva sta pa tud tok pametna da bosta zagrabla... ;-)

ampak zdej je zal ze prepozno... ker ce sta se ze odlocla in vam bosta javila novico, je verjetno ne bosta vec preklicala...

se vedno pa drzim pesti, da sta se odlocla za vaso druzinico... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 14:19:34   
baguSka
super fragola.. kam pa te pelje??user posted image  meni je tud  fuuull pasalo da sva sla zdej za en teden mal na dolensko na vikend... da sva mal lokacijo spremenila... user posted image  zdej bom pa itak mogla bit do septembra v LJ, ker gre moja mami na dopust in bom vsak dan hodila popoldne delat namesto nje... user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 14:21:23   
maya2
Me je moj klicu, mora it jutri v službo in ne gremo na morje za vikenduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa tooook sem se veselilauser posted image zdej sem pa žalostnauser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 14:22:16   
baguSka
maya, zakaj pa ne popokas karin in gresta same!!??user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Praznik češenj - Goriška brda
Miška2006

Se boste udeležili Praznika češenj 5.,6. ali 7.6.2009 v Goriških brdih (http://www.agency-jota.com/index.php/praznikcesenj/splosnopraznik)?

DA (10%)

NE (90%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!