|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 17:16:58   
baguSka
no.. zaenkrat sem glih zacela.. ampak se ze vid rezultat!user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 20:47:17   
Bubamaraa
punce jst sm živčna, da se mi bliska....user posted image



sem šla pogledat oglas od stanovanja pa so ga umaknili...prele je še bil, sedaj ga pa ni več... in upam, da je moja razlaga takšna, da sta se odločila in, da jutri prejmem telefonski klic...in da je stanovanje naše.... vam sploh ne morem povedat kaj mi dela prebava....in želodec.... user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 21:32:56   
maya2
Buba: držim pesti....user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 21:51:07   
maya2
http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=25&c_id=36371

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 7:20:01   
Bubamaraa
morning......user posted image

evo jst čakam, pa čakam pa še kr čakam, da dobim klic...user posted image


grem kr plače delat...da vsaj mal odklopm....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 7:34:21   
NATAŠI
dobro jutrooooo user posted image

no še danes potem smo pa frej user posted image  user posted image  user posted image

bubica še mislimo na tebe, saj bo kar pogumno user posted image  user posted image

midva greva pa po prstančke danes user posted image  user posted image  komaj čakam da jih vidim ker bodo eni detajli full lepi user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 8:09:34   
maya2
Dobro jutro

mi je požrlo postuser posted image

Se mi ne da še enkra pisat .... le to:

Nataši: zdaj gre pa zaresuser posted image uživaj

Buba: še zmeri držim pestiuser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 8:24:57   
fragola
dobro jutro!

Nataši, zdaj se pa začne odštevanje, kmalu, kmalu boš gospa!!!!user posted image

Buba, sej ga boste dobili, boš vidla, držim  pesti!!!user posted image

drugače hvala bogu, da danes je zadenj delovni dan za ta teden, sem prav vesela, pa še vsa taka boga sem! Včerej sem dobila teto, k sem jo tako močno čakala kot še nikoli in v ponedeljek pokličem dr. Merlota, da mi da napotke za naprej!!! Jupi se pouhna pričakovanj in pouhna upanja!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 8:40:03   
baguSka
Bubica moja.... user posted image  laavjaaa!!! Spomn se mojih besed.... ce slucajno ne dobis stanovanja, se bo to zgodilo z namenom.... da ne bos prevec razocarana na koncu... ker bo potem se men poclo srce.... user posted image  drugac pa se vedno MOOOCNOOOO stiskam pesti, da se vse obrne na vaso stran!!!!!user posted image

Natasi... kok pa teeeeb zavidam vse tole ne!!user posted image  Zdele sem pa cista nevoscljiva slovenceljka... user posted image  Ne sej se hecam... sej teb full prvoscim, ampak bi seb tud!!!user posted image  Ceprav me je moj moz toook lepo pocrklaw vceri, da se je kr bliskal... user posted image  Pol po sexu pa noge v luft in sveco delat.... pa se bubico sem slisala medtem, ko sem bla na glavo postavlena.... user posted image user posted image

Fragola, tud zate drzim pesti, da se ti vse iztece tako kot se mora!!!user posted image  Zelo mocno ti zelim vse dobro...

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 8:47:14   
fragola
baguska hvala, hvala iz srca, upam, da vas ne morim, ker pač skozi pomalem omenjam mojo situacijo, samo meni mi pomeni veliko, ker nekako si olajšam dušo in se počutim boljše!!! Sem pozitivna ma na momente me pa napade depresija in vi mi pomagate, ko mi date spodbudne besede. Upam, res upam, da zdaj ko bom zanosila, da bo vse v redu, ker res si tako močno želim imet otročke!!!!!!!! Vse bi dala, da nama bi nama uspelo!!!!!!!!!!!!
Seveda želim tudi tebi, pikovitki, karin24, skratke vsem, ki si ga tako želimo!!!!!!!!!!!!!!!!!

< Sporočilo je popravil fragola -- 14.8.2008 8:48:17 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 8:52:27   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: maya2
Nataši: zdaj gre pa zaresuser posted image uživaj



ja res je, hvalaaa user posted image user posted image

fragola ja še 9 dni user posted image  ... in držim full full pesti da bo tvoj postopek uspešen user posted image user posted image user posted image user posted image

baguska  user posted image  user posted image  tole s svečo ... no želim ti saj  veš ... vse naj naj da bo to to user posted image .. to o zavidanju user posted image  ... ja zdaj sem pa jaz prišla na svoj račun user posted image  user posted image  user posted image  naj traja ta teden dooolgo user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 8:56:52   
Bubamaraa
ja sam punce a vete, da ste meni tud res vse prirasle k srcu..... prov rada vas mam.... in upam, da bom nekega dne vas vse spoznala.....user posted image

dejmo se res ko se boste vse poročile zment, da naredimo en piknik in se spoznamo....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 9:04:26   
sepetalka
Dobro jutro vsem,

najprej vsem, ki želite zanosit želim vso srečo in veliko uspeha! Jaz upam, da bom nekoč nekdaj tudi lahko imela otroka, samo za zdaj imam prepoved, ker lahko ogrozim otrokovo in svoje zdravje.Tako sva se z dragijem odločila, da greva takoj po poroki na socialno in zaprosiva za posvojitev!user posted image user posted image user posted image user posted image Bova zaprosila za fantkauser posted image user posted image
Buba držim pesti za stanovanje! In se strinjam s tabo to kar se tiče piknika! Jaz sem čist za!user posted image user posted image user posted image user posted image

Nataši veliko, srečno in lepo poroko v soboto ti želim, bom mislila nate!user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 9:30:58   
NATAŠI
šepetalka hvala user posted image  vama pa želim veliko uspeha pri posvojitvi user posted image

bubica jaz imam tud vas vse rada ... tko smo se povezale user posted image  user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 10:10:43   
baguSka
Tako sva se z dragijem odločila, da greva takoj po poroki na socialno in zaprosiva za posvojitev!


user posted image user posted image  joj.... tok si me raznezla zdele, da se komi zadrzujem da pafnem v jok.... cist si mi kocine dvignla po celmu telesu... no, kjer jih sploh se mam... res, kr knedl se mi je naredu.... men je to toooooooooook lepa gesta!!!!! svaka cast res... in mocno drzim pesti da vama uspe cimprej, ker je baje kr precej dolga cakalna doba... tud 10 let... user posted image  no, vseeno drzim pesti za vaju... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


buba, tud jst upam, da te bom kdaj spoznala.... aja, ups, cimprej vidla!!!user posted image user posted image

fragola in natasi, hvala...

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 10:11:54   
fragola
jaz sem v vas dubila neko odrešenje, kajti saj si dosti povemo in veliko odgovorov se dobi tleuser posted image
sepetalka tudi tebi veliko sreče pri posvojitvi!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 10:12:50   
baguSka
aja glede piknika pa: z moje strani se vedno velja!! ampak jaz bi to nardila npr spomladi, ko se bo spet lepo vreme zacelo... ker moj september letos je cist katastrofalen!!!user posted image user posted image user posted image  pol pa ze vprasanje kako bo z vremenom.... spomladi bomo pa res ze vse gospe, vse bojo ze s porocnega itd itd... tko da bo vsa ta ceremonija ze za vsemi nami... :))

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 10:14:10   
fragola
za posvojitev je pa res zelo dolga doba!
Skozi te socialna preverje, če si psloh sposoben met otroka, če si finančno stabilen, če bo otrok mel svoj prostor, in še in še......
Vendar če dosežeš cilj se vse to splača jaz sem se tudi odločla če ne bova pršla do otroka ponaravni poti oz. ali z umetno oploditvijo, bova sigurno posvojila!!!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 10:15:33   
baguSka
sej jst bi tud... samo ne pri nas... nimam zivcev za to... ce bi bla moznost bi pa ziher sla nekam v tujino...

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 10:16:53   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sej jst bi tud... samo ne pri nas... nimam zivcev za to... ce bi bla moznost bi pa ziher sla nekam v tujino...


ne razumem zakaj je tako dolg proces, pa tolko otročičkov, ki čakajo na posvojitev. Če bi se dalo bi šla tudi jaz v tujino!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 10:17:23   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

aja glede piknika pa: z moje strani se vedno velja!! ampak jaz bi to nardila npr spomladi, ko se bo spet lepo vreme zacelo... ker moj september letos je cist katastrofalen!!!user posted image user posted image user posted image  pol pa ze vprasanje kako bo z vremenom.... spomladi bomo pa res ze vse gospe, vse bojo ze s porocnega itd itd... tko da bo vsa ta ceremonija ze za vsemi nami... :))


meni mi je vseeno, kadar se bomo zmenle meni bo prav!user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 10:22:07   
baguSka
mah cudn je postopek pri nas full... glih full natancno se se nisem nikol zanimala... razen tega kar zvem od drugih... baje se prva 3 leta oz celo 6 let otrokovega leta sploh ne sme uradno posvojit... je lahko otrok samo pri tebi v rejnistvu... zato ker ima mamica pravico si v teh letih premislit in otroka vzet nazaj... ne me vprasat zakaj je to tako, ampak meni ni pravicno to...

zato pa pravim svaka cast tistim, ki se odlocijo za ta korak... ker si sploh ne predstavljam, da bi dobla otroka, za njega skrbela 6 let, potem pa pride neka zenska, ki se mu je pred 6.leti odrekla in ga hoce nazaj....

jst bi se zihr fentala pomoje... nebi zdrzala tega pritiska, zato se pomoje nebi nikol odlocla za ta korak...

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 10:28:07   
fragola
ja če je tako je pa hard!!! Tega nisem vedela, sej so nori otrok pri tebi živi 6let in pole da bi ti ga vzeli nazaj!!!!!!!!user posted image Sej niso normalni, bogi otrok!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 10:39:00   
baguSka
ja baje naj bi se drzali nacela, da ima otrok se vedno pravico zivet s svojimi bioloskimi starsi.... tako sem slisala.... ampak kaj pa otrok pri tistih letih ve s kom si zeli zivet!? ne vem no.... jaz se se nisem tok zlo poglabljala v te zadeve, ampak tako sem slisala ze veckrat do zdej.... da so te zadeve kar precej tezke....

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 10:42:22   
fragola
res so zelo težke, pomojem se ti malo sfuzla, da ti ga potem vzemejo, upam, da bojo spremenili ta zakon, ker to je mučenje ljudi!!!!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?