|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 14:23:46   
fragola
nevem kam me pelje, je reku, da nekam greva, da bova vidla sprotiuser posted image !

maya2 joj to pa ni lepouser posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 14:47:58   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

maya, zakaj pa ne popokas karin in gresta same!!??user posted image


user posted image user posted image user posted image saj res, nisem niti pomislilauser posted image , sem pa tuhtala da bi na naslednji vikend prestavil, ampak bi najbrž lahko le za soboto in nedeljo, ma ne vem moram še mal potuhtat možnosti...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 14:59:21   
baguSka
ja dej ti kr, ce imas to moznost!!?? zakaj pa ne?

kje pa je to? oz kam bi sli?

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 15:48:09   
sepetalka
Bubaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
HVALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Aja sem dobila pošto to temu namenjen!!
Zdej pa res
PAPA



_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Poroka 2008 3.del
14.8.2008 16:42:29   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ja dej ti kr, ce imas to moznost!!?? zakaj pa ne?

kje pa je to? oz kam bi sli?


na Krk ..... sam zdej pa gledam vremensko napoveduser posted image pa je kao petek, sobota in nedelja dež pa 25 stopinjuser posted image zdaj pa ne vem, smo bli pa zmenjen še z enim parom in njuno malo, pa se mormo še slišat....

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Poroka 2008 3.del
16.8.2008 9:58:30   
Anonimen
Evo, jaz grem sedaj na piknik. Očitno bo tematski-mokeruser posted image

Upamo pa še vedno na sonček. Upanje umre zadnje pravjouser posted image

Imejte čudovit danuser posted image

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Poroka 2008 3.del
16.8.2008 15:48:33   
FLASK_A
ojlaaaaaaaa

sem že domaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

imela sva se fino, itakuser posted image Za naju je bil ta dopust prav poseben, se mi zdi, da začenjava eno novo obdobje... Sej ne vem, kako nej rečem... Najina zveza je trenutno čisto drugačna, kot jo poznava... Tako harmonično še nikoli nisva delovala. Upam, da bo trajalooooouser posted image user posted image user posted image

Zdej pa povejte kaj sem zamudila- pjur fakts plisuser posted image Men tut geslo za album prosim. In Buba, kam se mi seliš? Pa kje je piknik? Pa naše srečanje z albumi? Ufufufufuffu!Res sem zamudila dosti vidim. No, sej bom nadoknadla. Zdej sem še doma, ker varuške ni, pa vam bom vsak dan težilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdravček!




_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Poroka 2008 3.del
16.8.2008 21:40:00   
pikovit
Punce moje na hitro vas pozdravim in nisem pozabila na vas.Vas prav pogream.Moj ra. Je kaput,tako,da se vam javljam iz gsm-ja.Vsem novopeenim Ga. Pa iskrene estitke.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Poroka 2008 3.del
16.8.2008 21:55:33   
koala
Me je zamikala ta vaša tema, da si malo obudim spomine na priprave na mojo poroko, pa sem našla nekja vprašanj na katera bi vam rada odgovorila.

Posvojitev: Biološki starši (največkrat mama) si lahko premisli v 365-ih dneh. Otrok pa lahko gre v posvoejitev tudi, če ni znanih podatkov kje se mati nahaja, mora pa preteči ravno tako 365 dni.

Darovanje spolnih celic: V sloveniji je možno edino anonimno darovanje, kar pomeni, da ne moreš sam izbrati darovalca oz. darovalke, prav tako darovalec oz. darovalka ne more izbrati prejemnega para. Se pa celice enega darovalca/darovalke lahko uporabijo za maksimalno dva para. Pa nadomestno materinstvo (torej da druga ženska donosi otroka) v Sloveniji ni možna.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Poroka 2008 3.del
17.8.2008 14:05:29   
maya2
Buba: kaj je zdaj si že kaj izvedela??? jaz še zmer držim pestiuser posted image
Mi nismo šli na morje, v petek sva popoldan vseeno razmišljala da bi šli, ampak je bilo napovedano slabo vreme....
Včeraj sem tako dobila prosto popoldneuser posted image , sem popokala mami pa smo šle v Celje v šopinguser posted image user posted image user posted image , sem fuuul stvari dobila, pa še mami mi je ratal prepričat da si je nekaj zadev kupilauser posted image user posted image
Karin je šla spat ko vstane gremo pa po muckauser posted image user posted image user posted image

Karin: kako je šlo na pikniku???

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Poroka 2008 3.del
17.8.2008 16:14:03   
pikovit
Evo mene rentam rač. in da se hitro izkašljam.V soboto imamo dekliščino.Upam,da bo ratalo,pa karkoli že bo.Še malo,pa bom tudi jaz kmalu GA. Če bo lepo vreme,grem jutri na morje,do pestka,oz.sobote.Da še ujamem nekaj žarkov.

Kako ste pa kaj ostale?

Nataši si že kaj živčna?
Buba a še vedno velja izposoja tvoje blazinice?A se kar z Nataši zmenim?

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Poroka 2008 3.del
17.8.2008 19:35:03   
Anonimen
Karin: kako je šlo na pikniku???


Super čudovito.....za nekatere mal preveč pijanouser posted image

Ja ukral so meuser posted image , šopek sm mogla metat(provizoriš), podvezico je mogu on(no je bil bl vencuser posted image ), plesat sva mogla.....super je blo res. Sonček je bil popoldne, folk ful dobre volje, darila čudovita(ob enem sm ene pol ure tulilauser posted image ), prjatlca je po mikrofonu govorila take da smo umirali od smeha, pršla je sošolka iz srednje ki jo nism vidla že 6 let......v glavnem čudovitouser posted image . Bi najraj kar ponovilauser posted image .

Evo par utrinkov(ostale slike naložim v album ko jih uredim):

Najine majice:
user posted image

Moj možuser posted image :
user posted image

Pleševa:
user posted image

Punca ki je ujela provizoriš šopek(moja soimenjakinja) in fant ki je ujel provizoriš podvezico(od najboljše prijateljice fantuser posted image ) plešeta:
user posted image



(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Poroka 2008 3.del
17.8.2008 22:08:51   
maya2
uauuuu karin ....to pa zveni že ko prava ohcetuser posted image user posted image user posted image

Midva sva imela oranžne take majice.... najbolj hecno pa se nama je zdelo, ko sva v Bolgariji v hotelu pri sosednji mizi opazila tipa z isto majico le rdečouser posted image user posted image user posted image , sam je bil rus, pa ni znal lih angleško, tko da nisva spraševala od kod mu majicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 7:41:34   
NATAŠI
dobro jutroooo user posted image

čestitke tejchi user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  in le pokaži nam kakšno slikico user posted image

bubica hvala za pošto  user posted image  user posted image

flaška user posted image  user posted image  user posted image  za tako krasen dopust in sploh za vajin odnos- naj tako ostane user posted image  user posted image
no kako smo .... jaz sem .... user posted image  živčnaaaa user posted image , nič ne spim user posted image

pikovit upam da je dekliščina uspela in pokaži kakšno slikico, no saj jaz jih iz moje tudi še čakam in upam da jih danes dobim user posted image  ...živčki pa delajo na full, blazinico od bubice imam pa jaz user posted image

karin user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za super piknik

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 7:48:11   
Bubamaraa
evo morning in zdej grem jst na raport, da se izkašljam...user posted image

najprej;

Maya a mucko ste dobili??? kako slikico prilimi od vaše nove posvojenke....user posted image

pikovit ti se obrni na Nataši in se z njo dej dobit po soboti, da ti da blazinico...user posted image

Karin ful hudooooo...... ja ti še kako slikico prilimej.....in res fajn, da sta se imela tako fajn.....user posted image user posted image user posted image user posted image



zdej pa moj flet; začela sem verjeti v usodo.... ker v petek dobiva en obisk, s katerimi se nismo videli celo leto... in jaz njej govorim, pa jamram kolk sm na konc z živcami itd....pol mi pa kr naenkrat predela, da je lastnica stanovanja iz Semiča... pa jaz tej prijateljici, ki je na obisku; "ej sej možn, da poznaš to punco, ker prihaja iz Semiča isto kot ti". in ji povem ime pa priimek in ugotoviva, da so prijateljice iz otroštva... in itak jo je poklicala in ji rekla, da ma da nam da flet.... in odgovor: danes ali jutri pride še nekdo gledat, ki se zanima za nakup... če bo dal toliko denarja kot ga hočeta, ga bosta prodala, drugač ga dobimo pa mi user posted image user posted image user posted image


tko, da zdej tip ne sme imeti denarja, ali mu ne sme biti všeč, ali karkoli...samo, da ga ne bo kupil...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 7:55:38   
NATAŠI
bubica stiskamo pesti user posted image user posted image user posted image  ampak všeč mu bo ziher, upajmo da ne bo imel denarja user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 7:56:45   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

bubica stiskamo pesti user posted image user posted image user posted image  ampak všeč mu bo ziher, upajmo da ne bo imel denarja user posted image


možn pa, da je brez okusa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 7:58:08   
NATAŠI
ja upajmo da je user posted image  user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 8:00:50   
Bubamaraa
mene pa ful križ boli..user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 8:03:51   
bt08
Ojla!

Samo na hitro da se javim,da smo še živi.Sam mam eno prelomnico v življenju in sem se mal zaprla sama vase in študiram in študiram...Drugače uživamo,čakam mizarja dans da mi kuhnjo monitira,Ožbej še spi.
No berem vas skoz,sam pišem ne.

Vam čez kak dan povem kaj je in kaj ni!

Zdaj pa šibam!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 8:18:52   
NATAŠI
barbara upam da ti gredo te negativne misli  user posted image user posted image user posted image

bubica a si nosečka da te križ boli user posted image  

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 8:42:26   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: bt08

Ojla!

Samo na hitro da se javim,da smo še živi.Sam mam eno prelomnico v življenju in sem se mal zaprla sama vase in študiram in študiram...Drugače uživamo,čakam mizarja dans da mi kuhnjo monitira,Ožbej še spi.
No berem vas skoz,sam pišem ne.

Vam čez kak dan povem kaj je in kaj ni!

Zdaj pa šibam!



Barbara sej booooo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 8:52:20   
pikovit
Nataši jaz imam dekliščino šele to sobotouser posted image
Buba Ok hvala ti,potem se bom z Nataši menila za blazinco.Pa močno,močno držim pesti,da dobita stanovanjeuser posted image
Baguska ku,ku kako kaj?Delavno?
Barbara ja pridejo taka obdobja,ko si sam odveč.Pa sej bo.Pa še luna nam je spet mal nagajalauser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 8:53:53   
baguSka
tko, da zdej tip ne sme imeti denarja, ali mu ne sme biti všeč, ali karkoli...samo, da ga ne bo kupil...


nogo nej si zlom... user posted image user posted image user posted image




jst sm pa dons zjutri ze slisala mojo bubicooooo...... user posted image  kok mi je polepsala dan......


natasi, vzem kaksno uspavalno, ce te ze zdej tok spanc matra... da ne bos pol na poroki svoji zaspala... user posted image

flaska, lepo da sta se mela tok sanjsko lepo... drzim pesti, da cimdlje traja.. pr nama je tud drzala ta atmosfera cca en mesec v zraku, zdej je pa spet vse po starem.. user posted image

pikovit, a ti si pa glihkar z morja prsla, zdej pa spet sibas??? ja matr... ti si pa tko, kot smo bli vcasih v soli.. k smo mela dva mesca pocitnic... user posted image  hudo..

karin, kok pa vas je kej blo na pikniku? a to sta mela samo za frende al kako? ker midva ga mava tud v planu... ampak mam filing tak, k da nam vreme ne bo vec naklonjen... kok sta pa kej dnarja dala in za kok ljudi? no, pa kaj sta sploh stregla? pa pijaco? joj sej vem da sm firbec, ampak tud mene se to caka.. pa se moram mal prpravt..

midva sva tud vcer bla na enmu krstu, potem pa smo mel se piknik... in sva prsla ob 23ih sele domov... pol sva se mogla se mal poigrat... in voila, rezultat dons je: user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 8:55:40   
baguSka
Aja:

Fragola, kam te je pelju tvoj mozicek??

Maya, sta ble z malo potem same na morju??

In KOALA, hvala za tvoje informacije!!!!user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?