|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 8:56:45   
pikovit
Buba eno pomoč prosim.Glede na to,da sem brez računalnika in si ne morem stiskat unih tablic.A je kakšna šansa,da bi mi ti tole napravla?JIH PRIDEM ISKAT,PA ŠE NA KAVO TE PELJEMuser posted image user posted image user posted image A preveč prosim?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 9:01:31   
baguSka
Sam mam eno prelomnico v življenju in sem se mal zaprla sama vase in študiram in študiram...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 9:02:23   
FLASK_A
Barbara user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 9:02:49   
baguSka
Baguska ku,ku kako kaj?Delavno?


ja.. v pojstli!user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 9:04:58   
NATAŠI
baguska ja se bi znal zgodit da v soboto zaspim user posted image  user posted image  user posted image  ... ne vem no do sobote je še nekaj dni in jaz že 14 dni ne spim.... prej zaradi mojega Timoteja ker je imel nočne vročine, zdaj pa zaradi živčkov

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 9:11:25   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Buba eno pomoč prosim.Glede na to,da sem brez računalnika in si ne morem stiskat unih tablic.A je kakšna šansa,da bi mi ti tole napravla?JIH PRIDEM ISKAT,PA ŠE NA KAVO TE PELJEMuser posted image user posted image user posted image A preveč prosim?


jutr grem z Bagusko na kufe..... in se lahk pridružiš, pa jih bom mela s sabo....user posted image


sam, ko bom mojo bagusko stiskala hočem popoln mir!!!!!user posted image


p.s. ostale ste vabljene zraven...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 9:12:34   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

tko, da zdej tip ne sme imeti denarja, ali mu ne sme biti všeč, ali karkoli...samo, da ga ne bo kupil...


nogo nej si zlom... user posted image user posted image user posted image




jst sm pa dons zjutri ze slisala mojo bubicooooo...... user posted image  kok mi je polepsala dan......





ti tud men...user posted image

sm napizdila sodelavko kaj mi v linijo skačeuser posted image , ko mam svojo lubico na vezi....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 9:13:12   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Baguska ku,ku kako kaj?Delavno?


ja.. v pojstli!user posted image


ljubosumna...user posted image  (ker me ni blo zraven)

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 9:17:11   
baguSka
sam, ko bom mojo bagusko stiskala hočem popoln mir!!!!!


drugac bo buba huda!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






jooj... mene pa kr mal skrbi kako bmo sfolglala ta teden ce bom skoz tkole zaspana... sem se tok navadla, da je spet mami prsla v moj lajf po 11ih letih... zdej je sla pa za 14 dni na dopust in mi bo tok falila... pa se delat bom hodila popoldne namesto nje... pa zjutri ko ji pesa prpeljem me ne caka na cesti... pa kr kufeta ne bo, ko pridem potem pesota iskat... cist spremenjen ritual bom zdej mela 14 dni...user posted image  sploh ne morem verjet kok sem se je navadla spet... upam samo to, da se res cez 14 dni vrne... da ne bo spet tko, da se bo vrnila sele cez 11 let... user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 9:18:44   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

tko, da zdej tip ne sme imeti denarja, ali mu ne sme biti všeč, ali karkoli...samo, da ga ne bo kupil...


nogo nej si zlom... user posted image user posted image user posted image




jst sm pa dons zjutri ze slisala mojo bubicooooo...... user posted image  kok mi je polepsala dan......





ti tud men...user posted image

sm napizdila sodelavko kaj mi v linijo skačeuser posted image , ko mam svojo lubico na vezi....



user posted image user posted image user posted image  jao... a njej si ga pa pogrsala!!?? user posted image user posted image user posted image  boga sodelavka...

mah qrc, vazn da si ga ti men polepsala... user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 9:20:55   
FLASK_A
kdaj pa je zbor? In kje? Mogoče vaju pridem zmotituser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 9:21:42   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Baguska ku,ku kako kaj?Delavno?


ja.. v pojstli!user posted image


ljubosumna...user posted image  (ker me ni blo zraven)


a bi mi noge v luft drzala?? user posted image user posted image user posted image  jst sm tko misnla da delavna... dons sm npr vso noc mela povstr pod ritjo... user posted image  sej mogoce sem tud zato tok zaspana...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 9:24:20   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

kdaj pa je zbor? In kje? Mogoče vaju pridem zmotituser posted image user posted image user posted image


se mormo še zment....user posted image user posted image user posted image

komanda padla: GLEJ DA PRIDEŠ!!!! (pa ne pozab poročnega album s sabo vzet!!!!!!)user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 9:52:51   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

kdaj pa je zbor? In kje? Mogoče vaju pridem zmotituser posted image user posted image user posted image


se mormo še zment....user posted image user posted image user posted image

komanda padla: GLEJ DA PRIDEŠ!!!! (pa ne pozab poročnega album s sabo vzet!!!!!!)user posted image


user posted image user posted image user posted image

nimam ga šeuser posted image Smo bli na morju, pa se nismo z Milošem mogli nič dobit... Upam, da ga danes prineseuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 10:18:54   
NATAŠI
jaz pa čakam ta nore slike iz dekliščine ... menda jih jutri dobim tako da vam jih mal pokažem user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 10:21:19   
fragola
dober dan!!!!!!!
NATAŠI ta teden bo samo tvoj!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
bt08 user posted image user posted image user posted image boš vidla, da bo vse ok!!!!
buba
držim pesti, da dobiste stanovanje!!!!!!!!!!!user posted image user posted image
pikovit
, še malo, malo pa si ti na vrsti!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 10:45:11   
FLASK_A
Zdajle dobim albuuuuuummmm! Pravi Miloš, da ga kmalu prinese, kar k nama domovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 11:04:04   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Zdajle dobim albuuuuuummmm! Pravi Miloš, da ga kmalu prinese, kar k nama domovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

super FLASK_A!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 11:06:48   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Zdajle dobim albuuuuuummmm! Pravi Miloš, da ga kmalu prinese, kar k nama domovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


sej sm vedla, da ga boš do jutr mela...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 11:13:04   
FLASK_A
Buba, šesti čut aneuser posted image user posted image user posted image user posted image

Kako pa to, da se boste selili? Čak kako že- zdej ste živeli pri tvojih pa bi mogli urediti za bajto prostor za vajino družinico... Al kaj sva se že pogovarjale? Da boste nekaj zidali... A zdej bosta pa kar drugam šla al kako?

Fragolca, kako si kej? Že kaj novega user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 11:32:58   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Buba, šesti čut aneuser posted image user posted image user posted image user posted image

Kako pa to, da se boste selili? Čak kako že- zdej ste živeli pri tvojih pa bi mogli urediti za bajto prostor za vajino družinico... Al kaj sva se že pogovarjale? Da boste nekaj zidali... A zdej bosta pa kar drugam šla al kako?





ja moj šesti čut...user posted image

ja gremo za sebe, ker zidali ne bomo še kakih 5 let..če sploh kdaj bomo...trenutno se v tej smeri iščem in nočem prehitevati dogodkov in počakati, da razpucam določene stvari pri sebi...user posted image


hočem pa v ta najem!!!!!!!!user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 11:35:55   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Fragolca, kako si kej? Že kaj novega user posted image


ma sem še kar!!! novega ni nič, danes se pa slišem z Merlotom kako in kaj naprej, menstruacijo sem dobila prejšnjo sredo, tako, da ta mesec bo veselouser posted image user posted image user posted image !!! Upam, upam, da bo tokrat vseeeeee vvvv reduuuuuuuuu!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 11:37:59   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Fragolca, kako si kej? Že kaj novega user posted image


ma sem še kar!!! novega ni nič, danes se pa slišem z Merlotom kako in kaj naprej, menstruacijo sem dobila prejšnjo sredo, tako, da ta mesec bo veselouser posted image user posted image user posted image !!! Upam, upam, da bo tokrat vseeeeee vvvv reduuuuuuuuu!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



itak, da bo..boš vidla....samo optimistično naprej...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 11:47:03   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Fragolca, kako si kej? Že kaj novega user posted image


ma sem še kar!!! novega ni nič, danes se pa slišem z Merlotom kako in kaj naprej, menstruacijo sem dobila prejšnjo sredo, tako, da ta mesec bo veselouser posted image user posted image user posted image !!! Upam, upam, da bo tokrat vseeeeee vvvv reduuuuuuuuu!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



itak, da bo..boš vidla....samo optimistično naprej...user posted image user posted image user posted image


pozitivno prinese pozitivno tako, da sigurno moram pozitivno mislit!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Poroka 2008 3.del
18.8.2008 11:58:37   
baguSka
se boljs je pa sploh nc ne mislt... user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?