|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dilema?
14.8.2008 10:13:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sem pa res za luno..jst sem pa mislila, da "oddaja" oče tud na civilnem obredu, da tko more bit


prevec filme gledas draga moja... user posted image user posted image user posted image user posted image

nardis ti tocno tko kot TEBI pase!!!

nikjer ni napisanih nobenih zakonov glede tega...

to je le zelja in stvar vsakega posameznika!!

mene ni noben oddal, ampak sem se oddala kr sama! vsedla sva se vsak na svoj stol in se je obred zacel... user posted image  vsega skup je blo govora cca 5 minut... prstani, poljubcek in vojla! sem ze bla gospa!user posted image


čist zaresuser posted image user posted image ...dost pocukranih romantičnih komedij zameuser posted image user posted image




(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: dilema?
14.8.2008 10:14:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

o to pa si v dilemi ... če te oba oddata, kaj pa vem. Ni čudno ... ali pa naredi tako da te na civilni odda eden in na cerkveni drugi user posted image .


NATAŠI, hvala za odgovor...samo en mejčekn problem...poročila se bova samo civilno.


pole je stvar rešena, ker odda se samo pri cerkveni!!!
midva sva se tudi poročila samo civilno in sva šla do matičarja kar v spremstvu moža in koračnica nam je lih tako igrala!!!


ma ja, tko je še najboljš v mojem primeru.

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: dilema?
14.8.2008 10:18:15   
baguSka
ker odda se samo pri cerkveni


tole pa ni cist res... lahko tud na civilni, ce si tko zelis... user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: dilema?
14.8.2008 10:22:49   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ker odda se samo pri cerkveni


tole pa ni cist res... lahko tud na civilni, ce si tko zelis... user posted image


Seveda  če si želiš !
Ve ndar se je zmeraj oddajalo samo pri cerkveni, zdaj pa je mogoče modno, ker je več civilnih kot cerkvenih porok! Bolj modno je !


< Sporočilo je popravil fragola -- 14.8.2008 10:24:46 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: dilema?
14.8.2008 10:24:23   
baguSka
ja itak USA!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: dilema?
14.8.2008 10:26:12   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ja itak USA!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


točno tako!!! Ko sva bla na poročnem v Mehiki, so v našem hotelu organizirali poroke itak samo civilne in itak neveste so oddajali očetje!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: dilema?
14.8.2008 10:29:15   
baguSka
mah sej po eni strani je logicno.... ce se ne porocis cerkveno.... samo civilno... pa ce mas zeljo, da bi te nekdo oddal, da to pac prakticiras na civilnem obredu.... nikjer ni blo to nikol prepovedano, ampak je vse stvar navade....

itak pa vecina stvari pride k nam s tiste strani cez luzo.... ceprav so najbolj butast narod kar jih obstaja.... seveda s predsednikom na celu.... user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: dilema?
14.8.2008 10:32:56   
fragola
sej to je to ker pri nas se ni oddajalo pri cevilnem obredu, ma odkar mamo tudi mi miljon kanalu in internet, pa samo ameriške filme gledamo, smo ratali tudi mi malo američani in jih v veliko stvareh posnamemo, na žalost!!! 

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: dilema?
14.8.2008 10:42:35   
baguSka
user posted image  no sej kukr za katero stvar... user posted image  za kaksno ze ni zalost... naprimer to, da si nekdo zeli, da ga nekdo odda za poroko... user posted image


je pa res vedno vec stvari poamerikariziranih...

no, vsak po svoje pac... user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: dilema?
14.8.2008 10:50:04   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

nujno ni.... je pa men lepo, če te nekdo odda...


jst te zihr nebi dala!!!!user posted image


ker me maš preveč rada in bi me za sebe mela...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: dilema?
14.8.2008 11:39:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

sej to je to ker pri nas se ni oddajalo pri cevilnem obredu, ma odkar mamo tudi mi miljon kanalu in internet, pa samo ameriške filme gledamo, smo ratali tudi mi malo američani in jih v veliko stvareh posnamemo, na žalost!!! 


ma jst ne vem kje sem to pobrala ampak def. ne iz ameriških filmovuser posted image ...jst sem sklepala bolj iz tega, da če te do oltarja pelje te tudi na civilnem.


(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: dilema?
14.8.2008 11:55:53   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

nujno ni.... je pa men lepo, če te nekdo odda...


jst te zihr nebi dala!!!!user posted image


ker me maš preveč rada in bi me za sebe mela...user posted image


iiiiitak!!!user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: dilema?
14.8.2008 11:56:56   
sazi
ker je več civilnih kot cerkvenih porok

Iatk da je civilnih več, če se mora vsak poročiti civilno, da poroka sploh velja.

Sicer pa, kolikor vidim in slišim naokrog, se vse več ljudi poroča cerkveno in je cerkvenih porok ogromno. Se mi zdi, da je že redkokatera samo civilna.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: dilema?
14.8.2008 11:57:13   
majcci
Na civilnem obredu vse bolj hitro in krajše poteka kot na cerkvenem.
Tako da se svati komaj utegnejo vsesti pa je že vsega konec (občutek imaš takšen, čeprav ni tako hitro user posted image ).
Lahko pa te seveda očeta pospremita, zakaj pa ne.
Ali pa tako kot sem že napisala, ko pride ženin po tebe (če bo prišel), potem z obema očetoma stopiš iz hiše, stanovanja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: dilema?
14.8.2008 11:57:41   
baguSka
...jst sem sklepala bolj iz tega, da če te do oltarja pelje te tudi na civilnem.


kukr komu pase... user posted image  

jaz ti predlagam da se odlocis cist za nekoga tretjega! konc koncev te lahko tud tvoja mami odda... kje pa pise da ne sme!?

pa se ena izmed redkih bos... ce ne celo prva!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: dilema?
14.8.2008 11:59:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

...jst sem sklepala bolj iz tega, da če te do oltarja pelje te tudi na civilnem.


kukr komu pase... user posted image  

jaz ti predlagam da se odlocis cist za nekoga tretjega! konc koncev te lahko tud tvoja mami odda... kje pa pise da ne sme!?

pa se ena izmed redkih bos... ce ne celo prva!user posted image


moj brat...user posted image ...ampak potem bo on zvezda na poroki..njegovi pearcingi me bodo čist zasenčiliuser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: dilema?
14.8.2008 12:00:45   
baguSka
Se mi zdi, da je že redkokatera samo civilna.


ja... ampak je pa zlo zalsotno dejstvo to, da se velika vecina, ki se poroci cerkveno, odloci za ta obred zgolj samo zarad obreda, ki ga ima cerkev.... ne pa zaradi same vere v boga...

preverjeno!user posted image

civilna je zgolj formalnost... ki je sicer tud lahko lepa, ampak je veeeelikoooo krajsa.... in ce naj bi to ze bil najlepsi dan v njihovem zivljenju (kot jih vecina pravi), naj trajaaaa... ne?

men je res neumnost, da potem samo zaradi tega zavijes v cerkev....

ampak spet vsak po svoje!user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: dilema?
14.8.2008 12:02:20   
baguSka
moj brat... ...ampak potem bo on zvezda na poroki..njegovi pearcingi me bodo čist zasenčili


user posted image user posted image user posted image  bravo za tvojga brata... pa si jih nadeni se ti, da ne bo take razlike!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: dilema?
14.8.2008 12:06:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Se mi zdi, da je že redkokatera samo civilna.


ja... ampak je pa zlo zalsotno dejstvo to, da se velika vecina, ki se poroci cerkveno, odloci za ta obred zgolj samo zarad obreda, ki ga ima cerkev.... ne pa zaradi same vere v boga...

preverjeno!user posted image

civilna je zgolj formalnost... ki je sicer tud lahko lepa, ampak je veeeelikoooo krajsa.... in ce naj bi to ze bil najlepsi dan v njihovem zivljenju (kot jih vecina pravi), naj trajaaaa... ne?

men je res neumnost, da potem samo zaradi tega zavijes v cerkev....

ampak spet vsak po svoje!user posted image



tle se pa strinjam s teboj, 100°%.

Naju vsi sprašujeo zakaj se ne bova poročila v cerkvi??
Pa ena moja teta je rekla, da to pa že ni nobena poroka, ker ni cerkvenauser posted image ...ja pajade...

Ne hodimo v cerkev nikoli in ne vem zakaj bi se torej morala poročit cerkveno..

Jst nobenega ne sprašujem in se ne čudim zakaj se pa kdo cerkveno...naj dela vsak kar hoče, samo, da dajo meni miruser posted image

< Sporočilo je popravil poopsika -- 14.8.2008 12:07:17 >

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: dilema?
14.8.2008 12:08:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

moj brat... ...ampak potem bo on zvezda na poroki..njegovi pearcingi me bodo čist zasenčili


user posted image user posted image user posted image  bravo za tvojga brata... pa si jih nadeni se ti, da ne bo take razlike!user posted image


imam na izbiro v nos, ustnico, obrv...kaj pa nej izberemuser posted image ?...al čem da kar vse troje tako kot ima on pa sva" in style"user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: dilema?
14.8.2008 12:11:40   
baguSka
ja men je pa npr cudno, ce se nekdo od mojih znancev poroci cerkveno.... in vem da ne hodijo v cerkev niti niso nevemkaksni verniki.... pa jih potem vprasam zakaj cerkvena poroka!? in je odgovor vedno enak: ker ima cerkev lep obred user posted image

no, zame taka poroka ni smiselna...

cist drugace pa mi je, ce verujes v boga in verjames cerkvi in njenim naukom....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: dilema?
14.8.2008 12:13:21   
baguSka
imam na izbiro v nos, ustnico, obrv...kaj pa nej izberem ?...al čem da kar vse troje tako kot ima on pa sva" in style"


ti dej pa se v jezik!!! user posted image user posted image user posted image  in ko bo poljub, ga ornk zaliz.. moza mislim.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: dilema?
14.8.2008 12:18:14   
sazi
ja men je pa npr cudno, ce se nekdo od mojih znancev poroci cerkveno.... in vem da ne hodijo v cerkev niti niso nevemkaksni verniki.... pa jih potem vprasam zakaj cerkvena poroka!? in je odgovor vedno enak: ker ima cerkev lep obred

no, zame taka poroka ni smiselna...

cist drugace pa mi je, ce verujes v boga in verjames cerkvi in njenim naukom....


Se povsem strinjam.
Sem bila na 1 cerkveni poroki, ki je bila zelo pristna in je bilo čutiti, da glavnima akterjema to veliko pomeni zaradi vere same. Bila pa sem tudi na takih, "ker je to tako lepo"user posted image .

No, sama nisem verna in sem se poročila samo civilno in mi je bilo lepo.

SIcer pa kakor komu paše.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: dilema?
14.8.2008 12:19:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ja men je pa npr cudno, ce se nekdo od mojih znancev poroci cerkveno.... in vem da ne hodijo v cerkev niti niso nevemkaksni verniki.... pa jih potem vprasam zakaj cerkvena poroka!? in je odgovor vedno enak: ker ima cerkev lep obred user posted image

no, zame taka poroka ni smiselna...

cist drugace pa mi je, ce verujes v boga in verjames cerkvi in njenim naukom....



ja vem...
Saj vsak ve zase in kakorkoli se poročiš, samo civilno ali pa še cerkveno je meni prav vseeno oz. samo cerkveno se itak ne dauser posted image .
Pripombe v stilu, kot sem jo dobila jst od tete so mi pa kr neki...po njenem bi se mogla poročit cerkveno, pol pa ne bi nikol hodila v cerkev, tudi ona ne hodi( kakšna dvoličnost aneuser posted image )  ...
BZ, sva malo zašliuser posted image ...serjem po lastni temiuser posted image




(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: dilema?
14.8.2008 12:20:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

imam na izbiro v nos, ustnico, obrv...kaj pa nej izberem ?...al čem da kar vse troje tako kot ima on pa sva" in style"


ti dej pa se v jezik!!! user posted image user posted image user posted image  in ko bo poljub, ga ornk zaliz.. moza mislim.. user posted image


user posted image user posted image ...pa prej mu nič ne povem...kaj  ga bo sezulouser posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?