|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 1:39:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Božjim poslancem

Tlele pa jst čist ene druge asociacije dobim, tko, da... a greste use spat al kva? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 1:46:28   
Anonimen
.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 4:19:44   
Anonimen
mater sem že mislila da se tukaj kakšna nova limonada odvija, sem samo čakala da si grem po kokice, potem pa vidim da se o veri pogovarjateuser posted image  BABEEuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 8:55:00   
CHICA 83
Avtorici prvega poasta, zgleda, das te zadele vročo temo, v glavnem, ti praviš, da se ti ženska smili, kako le, če ti pa očitno ugaja, da te tip kuri. Mogoče je pa žena še vesela, da se naslaja po drugih, k pride izmučena iz službe, doma jo pa čaka en pohoten sluzavc, ona se ti nima kaj smilit, lahko se smiliš samo ti sama sebi, ker si nasedla takmu pohotnežu.......

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 10:48:32   
Virtualna
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Tori jaz pa neki ne razumem......se oproščam ampak res ne razumem.
Hodiš na brezje in si ful vesela angelčkov.....obenem pa načrtuješ naskok na poročenga dedca, zravn pa še hinaviš da se ti žena smili.

Res mi ni razumljivouser posted image



Podpisem se pod vsako crko, vejico, piko, vprasajem....

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 13:47:30   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Nič ne posluša ker že vse ve kaj in kako bo...Je vseveden.


Ce vse ve kako bo, potem je svobodna volja farsa.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 13:56:28   
Anonimen
Islam je moja odločitev ko sem bila že zdavnaj polnoletna


Noben me ne prepričuje, jaz vem da je...


Ves, da je?

Ali si se prepricala, da je?
Ali si se pustila prepricati?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 14:01:20   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Pa se fajn razlog bo imela, ko se bo locila. Pravzaprav si voda na njen mlin.


Mogoce se pa ne misli locevat. Mogoce jo pa pravzaprav ne zanima kaj tip dela dokler nje ni. Mogoce jo ne zanima nic vec v zvezi z njim, kot to, da ima druzbeni status, da dobi kar hoce in da je tako kot njej pase.  O tej zenski ne znamo nic. Domnevamo - po sebi in nama podobnim. Kaj pa ce je zenska drugacna? Kaj ce ga ima ( kot nerkateri moski zenske) za pokazovat, za  lepsi videz in se zaveda, da je "bebec", z druge strani pa dobro ve, da okoli kuri razne bejbice, se trdneje pa ve, da je to tako dokler ona ne zaropota. Skratka, mogoce ima prav tisto in tako kot hoce. In za razliko od moskega v taksni situaciji, ne more biti "osramocena" s tem, da i druga zenska nabije na nos, da ji je po***la moza, ker "je" zenska vedno tista, ki je "po***na".

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 14:02:09   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Islam je moja odločitev ko sem bila že zdavnaj polnoletna


Noben me ne prepričuje, jaz vem da je...


Ves, da je?

Ali si se prepricala, da je?
Ali si se pustila prepricati?


Se ti da? user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 14:02:49   
Anonimen
Se ti da?


Ne user posted image .

Odmaram po kosilu.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 14:05:28   
Anonimen
Mogoce se pa ne misli locevat. Mogoce jo pa pravzaprav ne zanima kaj tip dela dokler nje ni. Mogoce jo ne zanima nic vec v zvezi z njim, kot to, da ima druzbeni status, da dobi kar hoce in da je tako kot njej pase.


Tudi to je mogoce.

Ker vsaki zenski moski ne pomeni vsega na svetu.
Vecini ja, nekaterim pa ne.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 14:18:49   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Se ti da?


Ne user posted image .

Odmaram po kosilu.


Se mi je zdelo user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 14:24:58   
Anonimen
Po tistem, ko vceraj nisem mogla spat.

Skratka, zakljucek (kopiram s cveka user posted image

Da smo srecni, ko o tem nehamo govoriti in ko se o sreci/nesreci sploh ne moremo opredeliti.
Da bog nima veze. Da pa ima dober marketing.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 15:54:21   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Itak. Baba ni nora. Ustvarja si kariero in posledično finance, da ne bo odvisna od tacga bebca, kukr ga ma doma. Za neki ji ž+e prou pride, da ga sploh še gleda, če jo pa tip stane ene par eurov na mesc, ji pa tut ni panike to dat, saj zasluž očitno dost. Od dedca samozavest je najbrž mau bl u kur*cu, ker ni tolk sposobn, da bi samostojno živu, ampak more od svoje babe clo dnar jemat, da si je sposobn ljubice uzdrževat. Je*eš tacga tipa, k je tolk nikakav, ej! Baba že ve, zakva mu rajš dnar da, sam da je mir. Nej lepo on s tisto miloščino 15 let mlajšim ljubicam (katera starejša je pa še tolk glupa, da bi ga hotla, razn naivnih komaj polnoletnih bejb?) kupuje pliškote. Baba z možgani in dnarjem si bo pa slej k prej (če si ga že ni) najdla enga, k ma tut dnar in možgane. In pol se bo svojga boščka sladko in gladko znebila, on nej pa spakira k ljubici. Če ga bo valda še sploh gledala, ker pol pa tut za pliškote nau več meu. user posted image




Pod to pa se jaz podpišem.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 16:16:33   
Anonimen
u, vikend telenovela user posted image

(odgovor članu mama54)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 17:20:31   
ronja
Tori, tebi se "smili" oz. zdi neumna njegova žena, meni pa se smiliš ti, ker nisi v kaki strašno boljši poziciji: glede na to, da veš, da je tip nesposoben kreten, pa te še vedno neustavljivo privlači in si želiš bit z njim, imaš zelo male šanse, da nekje v kratkem najdeš ljubezen svojega življenja, se ti ne zdi? Ni fora njegove žene, z njim si lahko ne glede na njegovo ženo, ker je to njegov oz. njun problem, da imata zakon-farso, vendar pa če se zaljubiš vanj, postane to, da je poročen, tvoj problem, ker si z njim ne moreš ustvarit neke lepe zveze... Mogoče jima tako paše, mogoče ne, nimam pojma, vendar ti noben angelček ne more tu pomagat, dokler ti ne poštimaš v svoji glavi, kaj si želiš od življenja - beri: kakšnega moškega...

karin, ti si pa še bolj naivna kot jaz! Od kod ti ta noro luda ideja, da ima vera in prižiganje svečk in moljenje k angelčkom karkoli s tem, kako dobri/pošteni smo do ljudi okoli nas? Nisem verna, pa vedno bolj ugotavljam, da se teh blesavih zapovedi držim bolj kot večina vernih...  Ampak za vsako točno vem, kdaj bi jo brez slabe vesti kršila. Ker pač živim po svoji vesti, ne rabim ne župnika, ne boga, da mi povesta, kako naj živim in ko bom umrla, bom vedela, da sem se trudila živet tako, da bi tudi drugim prinesla čim več dobrega in čim manj slabega. KOliko mi je to ratalo, bojo pa povedali živi na mojem pogrebuuser posted image .

Seveda se je veliko lažje spovedat župniku, ki ga intimno ne poznaš in tvojih grehov ne sme trosit okoli, kot pa se dejansko opravičit tistemu, ki si ga prizadel, videt njegovo jezo in žalost in se spopast s tveganjem, da ti mogoče ne bo oprostil. Vseeno pa mislim, da je to bolj prav. Rabiš pa več jajc za to. Nekateri tega ne zmorejo in jim je lažje živet tako, da se iskreno opravičijo bogu in ta jim oprosti. Ampak zame to ne bi delalo, ker bi me žrla vest, dokler ne bi poizkušala tu na zemlji popravit tega, kar sem zasrala. Smo različni, eni rabijo boga, drugi jajca, tretji shajajo brez česarkoli od tega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 17:52:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Nič ne posluša ker že vse ve kaj in kako bo...Je vseveden.


Ce vse ve kako bo, potem je svobodna volja farsa.


Čisto nobena farsa, evo takole:

Bog ve  in ti je dal svobodno voljo in čisto od tebe je odvisno naprimer ali boš ti šel na pivo ali dva in se ga ulil do daske ter potem naredil še kako neumnost...

Toda hkrati ko je to tvoja svobodna volja pa Bog tudi ve, kaj boš ti naredil...

Torej delaš kar te je volja in On točno ve kaj te je volja.

Simple us that...

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 17:53:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Islam je moja odločitev ko sem bila že zdavnaj polnoletna


Noben me ne prepričuje, jaz vem da je...


Ves, da je?

Ali si se prepricala, da je?
Ali si se pustila prepricati?


Bog mi je dal vedeti da je. In pa zdrava pamet mi pravi, da je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 17:55:59   
Anonimen
A Avtorica teme se ni pa nič javila pa obrazložila svojo "hinavščino"?? Hodi tam po Brezjih...po drugi strani pa, takole.user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 21:00:00   
Anonimen
Bog mi je dal vedeti da je. In pa zdrava pamet mi pravi, da je


Meni je pa dal vedeti, da ni. Enako mi pravi zdrava pamet.

Kaj je torej blizje resnici?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 21:12:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Bog mi je dal vedeti da je. In pa zdrava pamet mi pravi, da je


Meni je pa dal vedeti, da ni. Enako mi pravi zdrava pamet.

Kaj je torej blizje resnici?


Oboje, bi rekla, v kolikor človek sledi svojemu srcu in/ali razumu in to čuti, živi ter se istočasno zaveda, da drugim ljudem razum/srce pravi drugače in je sposoben to sprejemati.

In oboje je daleč od resnice, če ti srce/razum nekaj pravi in temu slediš, istočasno pa verjameš, da je samo tvoje čutenje/razum tisti pravi in bodo drugi srečni le, če bodo čutili isto kot sam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 21:37:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Bog mi je dal vedeti da je. In pa zdrava pamet mi pravi, da je


Meni je pa dal vedeti, da ni. Enako mi pravi zdrava pamet.

Kaj je torej blizje resnici?


Če ti je dal vedeti da ni.  user posted image user posted image user posted image  Kako ti je pa lahko dal vedeti da ga ni , če ga ni?user posted image user posted image

Jah, MičII posluši tole:

Zadnjič sem hodila ob Nilu in pazi full daleč do naslednjega mostu, jaz pa si želim čez. In potem se palme podrejo in se sam od sebe naredi splav in zapiha glih tapravi veter in me prenese na drugo stran glih tja kot meni paše...

Verjameš???

Verjetno ne...

Ampak to da je cel svet nastal sam od sebe pa verjameš? Da je človekovo telo, ki je taka popolnost,ma kako to vse deluje... popolno... to je  nastalo iz enega atoma - to  verjameš? Da sonce vsak dan vzide in zaide da cel sistem deluje po enem toku samo od sebe to pa verjameš?

Ma kako lahko verjameš v vse to , da je cel sistem in zemlja in človek in vseee okoli nas živo in ne živo nastalo samo od sebe en ušiv splav pa ne more ratat sam od sebe???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 21:44:05   
Blejka26
user posted image user posted image ojoj kako ste jo napadle..pravijo da kar je prepovedano je najslajše in ona se še zadržuje.Sej ni ona kriva če jo tip peca in mislim da ni ženske na svetu ki ji ne bi pasalo,da bi ji nek lepotec govoril lepe stvari.Čeprav samo za to da bi dobil svoje,ampak tko pač je saj smo ja čustveni ljudje

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 21:45:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ma kako lahko verjameš v vse to , da je cel sistem in zemlja in človek in vseee okoli nas živo in ne živo nastalo samo od sebe en ušiv splav pa ne more ratat sam od sebe???


Ok, če mora biti Bog, da nastane svet, potem mora tudi Bog nekako nastati, a ne? Kako je pa on/ona nastal/a? Iz zraka? In kako je nastal zrak? Resno sprašujem.

Sicer pa ima moj dragi eno teorijo o nastanku vesolja, ki pojasni nastanek brez Boga, pa veliko energije je vmes user posted image . Samo je taka spuki, ker po tej teoriji dejansko nimamo svobodne volje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Kako se meni smili ena ženska...
16.8.2008 22:05:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ma kako lahko verjameš v vse to , da je cel sistem in zemlja in človek in vseee okoli nas živo in ne živo nastalo samo od sebe en ušiv splav pa ne more ratat sam od sebe???


Ok, če mora biti Bog, da nastane svet, potem mora tudi Bog nekako nastati, a ne? Kako je pa on/ona nastal/a? Iz zraka? In kako je nastal zrak? Resno sprašujem.

Sicer pa ima moj dragi eno teorijo o nastanku vesolja, ki pojasni nastanek brez Boga, pa veliko energije je vmes user posted image . Samo je taka spuki, ker po tej teoriji dejansko nimamo svobodne volje.


A čmo raje novo temo odpret?? Ker tukaj full smetimo user posted image user posted image user posted image

Drugače pa: Bog ni stvar ali nekaj česar se lahko dotakneš in ni nastal ampak je od nekdaj bil in je in bo.

A da je vesolje neskončno si pa lahko predstavljaš?? Obstoj Boga pa ne?

Glede teorij... marsi kaj kar odkrivajo znanstveniki v zadnjih 100 letih muslimani vedo že skoraj 1500 let. Od tega kako se razvija zarodek, pa do izvora železa in zgradbe atmosfere...
Mah tega je preveč...

Drugače pa da ne bo kdo mislil da jaz koga prepričujem. Ne! Vsak od vas ima svobodno voljo in mene nič ne moti v kaj verjamete.

Ampak če jaz razložim zakaj jaz verjamem in dam neke argumente bi bilo dobro da tudi od nasprotne strani zvem kak argument in ne samo apriori zanikanje brez razlage.




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?