|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:23:32   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ****
A temu se reče pa zaupanje v partnerja a ne? In vam se zdi to čist o.k. in idealno.


Popolnoma OK. kaj ce se ljubiju kaj zgodi in pristane na "razumevanju" tasta ali katerega drugega moskega sorodnika? Mislis, da se bo on do nje obnasal kot se njen moz?

Prvazaprav res:
Kako je pa z dedovanjem zene po mozu v praven islamu in nepravem islamu? ( delitev ternmina je smoa zate matejka user posted image  ).

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:23:42   
Anonimen
Nic, za danes se poslavljam, hvala za klepet in lahko noc.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:25:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ni bilo mišljeno kot žaljivo ampak kot zaskrbljujoče...


Ce bi ti rekli, da smo zaskrbljeni, ker mislis, da zivis kot kraljica, zagotovo ne bi bila uzaljena?


Niti malo, ker se v svojem življenju počutim super in sem srečna in to meni pomeni največ.


Aha.

Samo se mi res smilis, ko pravis, da zivis kot kraljica...ker ves....evropejke (ma, kaksna definicija user posted image ) rade tudi kdaj same poskrbimo zase...


Mi pa ne ??  Kje oziroma v čem,  pa vidiš ti neskrb zase?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:26:35   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_
Mišek sem vedela da te bom na tej temi najdla. Sem si vzela čas in dve uri sem brala kaj je napisano.


Ocitno me dobro poznas user posted image



_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:27:53   
Anonimen
Daleč je od tega da so žene v Islamu kraljice. Kolikor sem jaz videla v 30 letih so to stroji za rojevanje,in za pospravljanje po hiši ter služkinje svojim možem.


Da niso? Nemogoce.

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:30:48   
Anonimen
najbolj zanimivo pa je:

Ko pride nekdo in pove kar želite slišat je to gola  in edina resnica...user posted image


No jaz sem ji postavila kar nekaj vprašanj, ker KSA poznam pa me zanima,če mi bo odgovorila??

Inshallah. user posted image

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:31:15   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Daleč je od tega da so žene v Islamu kraljice. Kolikor sem jaz videla v 30 letih so to stroji za rojevanje,in za pospravljanje po hiši ter služkinje svojim možem.


Da niso? Nemogoce.


To zagotovo niso pravi muslimani ! Ti bo ze **** pojasnila, a matejka predelala zablodelost nasega neznanja skozi stoletja pri tvoji napacni rabi termina islam, musliman....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:32:43   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ****

najbolj zanimivo pa je:

Ko pride nekdo in pove kar želite slišat je to gola  in edina resnica...user posted image


No jaz sem ji postavila kar nekaj vprašanj, ker KSA poznam pa me zanima,če mi bo odgovorila??

Inshallah. user posted image


Ma mene zanima kako je z dedovanjem po mozu, ce s enjemu kaj zgodi. Koliko in kaj podeduje zena oz. kaksne so njene pravice.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:32:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

Eh  cela kniga je nastala za prebrat.

Mišekuser posted image sem vedela da te bom na tej temi najdla. Sem si vzela čas in dve uri sem brala kaj je napisano.

**** vsake oči imajo svojega malarja. Nisem muslimanka vendar sem  živela  v državi v kateri v sožitju živijo muslimani,katolici pa pravoslavni. In točno vem kako živijo muslimanske žene pa kako kristjanke. Daleč je od tega da so žene v Islamu kraljice. Kolikor sem jaz videla v 30 letih so to stroji za rojevanje,in za pospravljanje po hiši ter služkinje svojim možem.

Poročene so večinoma takoj po rojstvu vendar se tega še ne zavedajo. Ena od mojih najboljših prijateljic je bila muslimanska. To prijateljstvo je nastalo zraven najinih očetov. Ko sva končali osnovno šolo,sem jaz nadeljevala v srdnji šoli pozneje pa na fakulteti ona pa se je bila prisiljena poročiti. In če verjameš ali ne jaz sem jo videla v obdobju od 17 let samo trikrat in to samo v njeni hiši,zraven moža in tašče. 
Pri nas doma oziroma tam kjer sem živela še do pred petimi leti  dekleta po končani osnovni šoli niso smela nedeljavati z šolanjem ampak so ostala doma oziroma so se poročila . Šele v zadnjih letih se je to nekoliko spremenilo in evo to ti je dokaz o tvoji  trditvi  glede  enakovrednosti moških in ženskih v Islamu.   

Vem da je to eden od primerov in ne trdim da je povsod enako ampak večinoma je.   

Spoštujem vse vere vendar glede na izkušnje mojih prijateljic in razgovorov z drugimi muslimankami s katerimi sem imela kontakte v službi in v življenju  se nikoli ne bi poročila z muslimanom. Sprejmem različnost ampak nočem nobenemu vsiljevati svojega prepričanja.   




To kar si ti naštela je daleč od Islama.

Pa ne zdaj mislit da ti ne verjamem... samo trdim da to ni Islam.

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:36:59   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ****


To kar si ti naštela je daleč od Islama.

Pa ne zdaj mislit da ti ne verjamem... samo trdim da to ni Islam.


Reči ti to enemu Bosanskemu muslimanu, da je to daleč od Islama... Me zanima njegov odgovor.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:47:28   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: ****


To kar si ti naštela je daleč od Islama.

Pa ne zdaj mislit da ti ne verjamem... samo trdim da to ni Islam.


Reči ti to enemu Bosanskemu muslimanu, da je to daleč od Islama... Me zanima njegov odgovor.


Raje samomorilskemu mucniku - bo odgovor bolj jasen, efekten in glasen user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:54:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: ****


To kar si ti naštela je daleč od Islama.

Pa ne zdaj mislit da ti ne verjamem... samo trdim da to ni Islam.


Reči ti to enemu Bosanskemu muslimanu, da je to daleč od Islama... Me zanima njegov odgovor.


Najdi mi enega pa bom!!! Sem tudi možu od cien oziroma tastu postavila vprašanje: samo upam da bo ona prenesla naprej in me zanima njun odgovor, zakaj sta hčerki diskriminirani...( par strani nazaj imaš tudi na kaj v Islamu se naslanja moja trditev, da to ni prav)

Komaj čakam odgovor!!!

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:54:53   
sneška_
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

Eh  cela kniga je nastala za prebrat.

Mišekuser posted image sem vedela da te bom na tej temi najdla. Sem si vzela čas in dve uri sem brala kaj je napisano.

**** vsake oči imajo svojega malarja. Nisem muslimanka vendar sem  živela  v državi v kateri v sožitju živijo muslimani,katolici pa pravoslavni. In točno vem kako živijo muslimanske žene pa kako kristjanke. Daleč je od tega da so žene v Islamu kraljice. Kolikor sem jaz videla v 30 letih so to stroji za rojevanje,in za pospravljanje po hiši ter služkinje svojim možem.

Poročene so večinoma takoj po rojstvu vendar se tega še ne zavedajo. Ena od mojih najboljših prijateljic je bila muslimanska. To prijateljstvo je nastalo zraven najinih očetov. Ko sva končali osnovno šolo,sem jaz nadeljevala v srdnji šoli pozneje pa na fakulteti ona pa se je bila prisiljena poročiti. In če verjameš ali ne jaz sem jo videla v obdobju od 17 let samo trikrat in to samo v njeni hiši,zraven moža in tašče. 
Pri nas doma oziroma tam kjer sem živela še do pred petimi leti  dekleta po končani osnovni šoli niso smela nedeljavati z šolanjem ampak so ostala doma oziroma so se poročila . Šele v zadnjih letih se je to nekoliko spremenilo in evo to ti je dokaz o tvoji  trditvi  glede  enakovrednosti moških in ženskih v Islamu.   

Vem da je to eden od primerov in ne trdim da je povsod enako ampak večinoma je.   

Spoštujem vse vere vendar glede na izkušnje mojih prijateljic in razgovorov z drugimi muslimankami s katerimi sem imela kontakte v službi in v življenju  se nikoli ne bi poročila z muslimanom. Sprejmem različnost ampak nočem nobenemu vsiljevati svojega prepričanja.   




To kar si ti naštela je daleč od Islama.

Pa ne zdaj mislit da ti ne verjamem... samo trdim da to ni Islam.




Problem je v tem da svoja prepričanja poskušaš vsiliti drugim česar jaz ne počnem. Ampak sem samo napisla to kar je res. Drugač pa v šoli sem se nekaj učila o Islamu  in mislim da od 14 stoletja in naprej dosti tega ima napisano o Islamu pa so pisali ljudje ki so kvalificirani za to.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:56:53   
sneška_
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: ****


To kar si ti naštela je daleč od Islama.

Pa ne zdaj mislit da ti ne verjamem... samo trdim da to ni Islam.


Reči ti to enemu Bosanskemu muslimanu, da je to daleč od Islama... Me zanima njegov odgovor.


Najdi mi enega pa bom!!! Sem tudi možu od cien oziroma tastu : samo upam da bo ona prenesla naprej in me zanima njun odgovor, zakaj sta hčerki diskriminirani...( par strani nazaj imaš tudi na kaj v Islamu se naslanja moja trditev, da to ni prav)

Komaj čakam odgovor!!!





Pridi mojemu sosedu Bosanskemu muslimanu povej to . Itak pa boš tako mene spoznala user posted image  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 0:00:35   
sneška_
zakaj sta hčerki diskriminirani...( par strani nazaj imaš tudi na kaj v Islamu se naslanja moja trditev, da to ni prav)



Čaki malo.Vi muslimani imate različne verzije Koranov ali se meni samo tako zdi? Saj sem prebrala odlomek iz Korana par strani nazaj, ki si ga ti kopirala. Tamo kje sem jaz živela nekako se ne držijo tega ali je pa neka druga verzija Korana.  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 0:02:43   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

zakaj sta hčerki diskriminirani...( par strani nazaj imaš tudi na kaj v Islamu se naslanja moja trditev, da to ni prav)



Čaki malo.Vi muslimani imate različne verzije Koranov ali se meni samo tako zdi? Saj sem prebrala odlomek iz Korana par strani nazaj, ki si ga ti kopirala. Tamo kje sem jaz živela nekako se ne držijo tega ali je pa neka druga verzija Korana.  


Koran je baje isti, samo pojmovanja kaj je islam niso. **** namrec meni, da kdor se napisanega ne drzi ni musliman. Ne vem pa v cem je skrivnost, da oni sami trdijo, da so muslimani. Verjetno imajo nekaj proti muslimanom, pa im tako undercaver namerno skodo delajo in unicujejo ugled....

P.S. pise baje je koran isti iz preprostega vzroka, ker je nastala "smer", ki trdi, da se izrazi ne skladajo najbolj, ker dolocene besede iz korana se ne da prevesti v drug jezik, pa se napacno prevajajo. Ker eno besedo iz korana ne mores prevesti z eno besedo drugega jezika, temvec ih moras uporabiti vec - besed namrec....

< Sporočilo je popravil Misek -- 25.8.2008 0:04:35 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 0:04:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_




Problem je v tem da svoja prepričanja poskušaš vsiliti drugim česar jaz ne počnem. Ampak sem samo napisla to kar je res. Drugač pa v šoli sem se nekaj učila o Islamu  in mislim da od 14 stoletja in naprej dosti tega ima napisano o Islamu pa so pisali ljudje ki so kvalificirani za to.



Sedaj pa citiraj en sam stavek kje sem jaz nekomu hotela vsiliti moja prepričanja?!

Če jaz govorim kako je v islamu in to tudi potrdim z citati iz Korana ali hadisov to ni vsiljevanje ampak dokazovanje. In pa predvsem sem z ljudmi delila svojo zgodbo,ker se mi zdi da edino tako lahko nekaj dokažeš...lahko je reci tako je napisano in pika, toda beseda ni meso.


Kar je pa z rdečo obrobljeno pa ne razumem.
Kaj točno si hotela povedat??

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 0:07:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_



Pridi mojemu sosedu Bosanskemu muslimanu povej to . Itak pa boš tako mene spoznala user posted image  


Ja a je ta sosed še živ? Mu je uspelo preživeti glede na to da imam muslimansko ime ?

No jaz sem prec za naj se logira tukaj pa da se midva malo pomeniva...user posted image

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 0:10:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

zakaj sta hčerki diskriminirani...( par strani nazaj imaš tudi na kaj v Islamu se naslanja moja trditev, da to ni prav)



Čaki malo.Vi muslimani imate različne verzije Koranov ali se meni samo tako zdi? Saj sem prebrala odlomek iz Korana par strani nazaj, ki si ga ti kopirala. Tamo kje sem jaz živela nekako se ne držijo tega ali je pa neka druga verzija Korana.  


uff še ena...

Koran je samo eden in edini... glede na to da ti trdiš da je neka druga verzija Korana bi te prosila da to tudi dokažeš in ne samo lapaš...

In ker vidim da ti slovenščina dela probleme bom ponovila:

To kar tvoj sosed počne ni Islam kar si tudi sama potrdila s svojimi besedami,ko si rekla da se on tega ne drži.
Zakaj ga potem daješ kot primer Islama, če se človek Islama ne drži???

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 0:16:55   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ****
.... lahko je reci tako je napisano in pika, toda beseda ni meso.


Lahko je reci, tako je napisano - v Koranu, vendar beseda ni meso.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 0:18:58   
sneška_
**** ni samo stavek kjer vsiljuješ ampak  so celih 38 strani. Zastonj je Koran ko to pač v vsakod
nevnem življenju ne moreš videti in da jaz sem samo svojo zgodbo napisala ki je enakovreden dokaz  tako kot tvoja.

To kar sem napisala z rdečo barvo pomeni da smo mi v Evropi in širše seznanjeni z Islamom od 7 stoletja naprej v čas. Skratka tudi mi nismo po župi priplavali.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 0:23:28   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Koran je samo eden in edini... glede na to da ti trdiš da je neka druga verzija Korana bi te prosila da to tudi dokažeš in ne samo lapaš...


Ni trdila, vprasala je. Vprasati pa ni lapati.

To kar tvoj sosed počne ni Islam kar si tudi sama potrdila s svojimi besedami,ko si rekla da se on tega ne drži.
Zakaj ga potem daješ kot primer Islama, če se človek Islama ne drži???


Iz neznanega vzroka clovek trdi, da je on eden od pravih muslimanov v Sloveniji. Zakaj pa se ne ve. Verjetno ga nisi poducila. Lahko ga pa res poducis, da bo vedel, da je celo zivljenje zivel v zmoti.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 0:24:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

**** ni samo stavek kjer vsiljuješ ampak  so celih 38 strani. Zastonj je Koran ko to pač v vsakod
nevnem življenju ne moreš videti in da jaz sem samo svojo zgodbo napisala ki je enakovreden dokaz  tako kot tvoja.

U miss the point...al pa ne veš kaj beseda vsiljuješ pomeni user posted image

To kar sem napisala z rdečo barvo pomeni da smo mi v Evropi in širše seznanjeni z Islamom od 7 stoletja naprej v čas. Skratka tudi mi nismo po župi priplavali.

Ja in kaj hočeš povedat da se moram o Islamu učiti več stoletij al kaj?? Kaj hočeš povedat??

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 0:26:41   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ja a je ta sosed še živ? Mu je uspelo preživeti glede na to da imam muslimansko ime ?



no, tega stavka pa ne štekam. user posted image  a misliš, da ni nikogar z muslimanskim imenom več dol?


predlagam, da se logiraš na bosansko ringerajo in si pridobiš informacije iz prve roke. sneški itak ne verjameš. verjetno ima tudi ona oprane možgane. user posted image


sem z veseljem spremljala tole temo, ampak počasi postaja vse bolj nestrpna in s tem se kaže pravi obraz sprejemanja različnih kultur in religij.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 0:33:07   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

predlagam, da se logiraš na bosansko ringerajo in si pridobiš informacije iz prve roke. sneški itak ne verjameš. verjetno ima tudi ona oprane možgane. user posted image


Zanimiva stran : http://www.islamskibonton.com/


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?