|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:21:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cien



Sm pa vztrajala in dosegla da sta mojadva otroka Rania in Amal brez dodatnih imen, pr lubiju ni blo tezav se je strinjal ampak tasca ta pa ima strupen jezik....ampak jest sm ful na izi clovek cez eno uho notr skoz drugo vn.....itak pol stvari ne razumem kaj mi trobezlja....govori itak prehitr....itak se pa z lubijem v anglescini pogovarjava tko arabsko se slabo sporazumevam ceprov sm ze 3 leta tuki


Kako to misliš brez dodatnih imen? Spet ne razumem saj se fendar ti kot mama odločiš in poveš ali matičarki v Sloveniji ali pa na prestavništvu ambasade kako bo ime očetu ne on.
 
Midva sva to rešila tako da v Sloveniji imajo ime in pa priimek ( zadnje moževo ime) v Egiptu pa tako kot je po njihovo.
Tako da imajo na egipčanskem rojstnem listu, drugače kot na Slovenskem... Samo prvo ime je isto povsod...
 
 
In Rania je bila tudi moja izbira za deklico - rodil se je deček. Meni je tudi to ime všeč pa čeprav je v Egiptu vsaka ta druga Rania...
Tako da user posted image user posted image user posted image user posted image  za zelo lepo ime hčerkice...

Zakaj so komplicirali ker sm potovala sama ne vem....sm se pa tuki naucila eno lekcijo da je brezveze sprasevat ZAKAJ ker ti itak odgovorijo ZATO, tko da to prepustim lubiju on vse zrihta

Veš kaj, tole bo full kontradiktorno ker bo prišlo z mojih ust. Toda jaz sem muslimanka in imam določene pravice pa vseeno ne dovolim, da kar lubi vse zrihta. V zakonu sva enakovredna partnerja...
 
Kaj pa če se skregata Bog ne daj? Kdo bo pa pol vse zrihtal... samo toliko v razmislek, ker pač nisi muslimanka.
 
Sicer ti bodo pa to tako ali tako napisale čez par strani bumerang in mišek, pa marogica....user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu cien)
  Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:23:02   
bumerang
Joj, meni je tako žal da moram stran. Ker nisem kraljica in je pri nas doma šef moj mož, moram zdaj dol, ker je že šel spat. user posted image
Pa da mi ne boste kaj reklamirali preveč, da ne bo brisano, jutri bi rada prebrala vse zamujeno.

Lahko noč vsem skupaj!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:23:42   
Anonimen
Sicer ti bodo pa to tako ali tako napisale čez par strani bumerang in mišek, pa marogica....


Ne vem, ce ji je treba napisat, ker se pac zaveda tveganja. Da je zdaj tako in je lahko tudi enkrat drugace.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:24:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Preberi bumerang...user posted image



Ja, ****, preberi ampak vse.


Loool, ni pokrita. Pokrita pomeni samo ko glavo ven iz stanovanja pomoliš. V hotelu in bližnji okolici je veliko tujih moških ki jo vidijo...po šeriatu bi morala biti pokrita pa ni...

Vem, ker tudi moja mama nikoli ni bila...user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:31:15   
bumerang
Sicer ti bodo pa to tako ali tako napisale čez par strani bumerang in mišek, pa marogica....


Kaj, a zdaj sem jaz zastavonošec al kaj?
Menim pa enako kot Mič. Ničesar ji ni potrebno napisat, ker se sama zaveda kaj vse se lahko zgodi.

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Loool, ni pokrita. Pokrita pomeni samo ko glavo ven iz stanovanja pomoliš. V hotelu in bližnji okolici je veliko tujih moških ki jo vidijo...po šeriatu bi morala biti pokrita pa ni...


To je tvoje pojmovanje pokritosti.
Moje pisanje se je nanašalo na to, da se mora v mestu pokrivati, če se želi počutiti varna. Da si nepokrita ne upa. In to je točno to o čemer pišem jaz ves čas.
Eno je islam v knjigah, drugo pa na cesti.

Zdaj pa res grem. Lahko noč.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:31:33   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Joj, meni je tako žal da moram stran. Ker nisem kraljica in je pri nas doma šef moj mož, moram zdaj dol, ker je že šel spat. user posted image


Pri nas je doma vedno žena šefuser posted image  To vedo že moji otroci.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:41:43   
cien
Ja glede imen sm rekla da mata samo eno ime, ker tasca je seveda hotla da imajo njeni vnuki velicastna imena kot cela njihova rodbina da je poleg imena Amal ki ga bo uporabljal zapisano se nevem kok mohamedov in abdulahov svega in svasta. To zame ni prislo v postev sva se z lubijem pogovorila ce si tud on tolk zeli tega je reku da ne, je sov do tasce ji na lep nacin povedal da bo Rania samo Rania in Amal samo amal. Zato sm rekla da sm dosegla da imata samo eno ime.

Čeprav tašča ko predstavlja svojega vnuka vedno doda se mohameda in abdulaha....pa naj koga briga za njo vazno da je zapisano tako kot je....zanimivo ko predstavlja Ranio je pa samo Rania....kdo bi jo razumel

Jah tasce res nimam neke blage gospe ampak je kaksna je, to je njen svet tako je bila vzgojena in ona pac misli da je tako prav....

Ja **** vem da vecino zrihta lubi ampak tko pac je....nekak se bom ze znajdla ce se kej zgodi da greva narazen ( bog ne daj)......

Ja to je kar veliko turisticno mesto, so zarad turistov bolj tolerantni kot kje drugje v notranjosti naprimer...se zavedajo da jim turisti dajejo kruh.....

Ja gostje so res iz vsega sveta vsak ki pride si ogledat saudovo si poleg Rijada ogleda tud plaze in pristane pol v katerem obmorskem mestu....ja slovenca mamo tud kdaj ceprov bolj poredko od treh let ko sem tu so bli 3 krat ( ne stejem svojih kolegovin nekaterih od zlahte, ki pridejo enkrat na leto na "zastonj dopust" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ) sm vedno vesela ko kdo pride iz slo.

Da bi prodala hotel in prisla v slo pa ti po pravici povem se nisva razmisljala....tko da ne vem al je prodaja izvedljiva al ne


_____________________________

Rania 8.1.2006

Amal 14.2.2008

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:42:16   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
aha, to bo. stara terminologija se nanaša na starine user posted image
a je možno, da to razširiš tudi na stare termine, ki so že v uporabi? tako je bilo namreč mišljeno.

 
Uporaba besede islam v krscanskem svetu ni novejsega datuma. Je prevzeta ze toliko let nazaj, da se niti ne tretira kot tujka v jeziku. Pred stoletji podomacena beseda. Definicijo najdes v SSKJ.
Nekar da se zastopi, da smo cakali uporabnico na RR, da nam razcisti pojme, ki jih je svet razcistil ze zdavnaj.
Navsezadnje smo imeli v Jugi in sedaj se imamo Bosance, ki islam bolje poznajo ( med njimi je se kar nekaj studiranih teologov na islamskih univerzah), ki bi nam razjasnili zmotne poglede oz. "napacne prevode" termina islam. Se ti ne zdi?


naj samo opomnim, da ni termin "islam" zahodnega izvora, ampak vzhodnega. potemtakem je original in "pravilna raba" to, kar govori **** in se bi jo morala ti šele "naučiti"?

 
Beseda islam se uporablja ze kar lepo stevilo stoletij. Sicer pa cakam, da **** reagira pri njenem "cerkvenem dostojanstveniku", da naj urgira okoli napacne rabe besede islam, saj jih ta enaci z teroristi, kefirji itn.  Ce je prava muslimanka, bo to naredila, ali ce njena trditev drzi.

kot sem že prej rekla (in se ponavljam), ne moreš prevajat Ved, če ne veš izvor originalnih besed in njihovo ozadje. in tukaj, sori, izvori besed niso na zahodu (aka pri nas).


Ma ja, stoletja uporabljan termin, definiran pojem pa se ne vemo kaj pomeni.  
Dej prosim kaksen relevanten vir, ki potrjuje nase nepoznavanje  pomena besede islam. Drugace receno - daj kaksen relevanten vir, ki govori o napacni rabi besede islam.


in še to - otroci se prilagajajo terminologiji v smislu, da jo sprejmejo. če ne bi, imel vsak otrok svoje ime za vodik. ko se jo naučijo in jo začnejo uporabljat, jo sprejmejo. ni mogoče res?


Otroci se besed ucijo (tudi terminologije) tako kot vseh ostalih besed. Naucijo se ih. Ce ne, ne bi govorili. Ti se jezika ucis ali ga sprejemas? Sicer otroci za marsikatero stvar ne bi sploh imeli besede, posebej ne za abstraktne.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:44:26   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

se mi pa zdi da tole moje "Mišek" dialogoziranje bereva samo midve in bom nehala, ker ne služi drugemu namenu kot za delanje klobas - če bi ti še, Mišek, mi lahko ZSjaš user posted image samo vem da ne boš user posted image


Velja. Sicer sem ti na prejsnji post ze odgovorila. In prosim te, ko bos imela relevanten vir za trditev, mi javi, pa nadaljujeva debato na ZS.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:45:40   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Tole mi je veliko bolj realno razmisljanje...


Mislim da je logično da naju ne moreš niti primerjati, al ne?

Ona je bogata mi nismo...Ona je ateist kot pravi mi smo muslimani alhamdolillah...

Ali se tebi zdi da to itak ni pomembno in zmečeš kar vse v en koš??


Zivljenje je pa zivljenje, ne glede na to kaj si in ne glede na to koliko premores. In res mislis, da ona ne gleda s svojimi ocmi?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:48:08   
Marogica
Meni pa se zdi, da je cien "kraljica"....ker enostavno doseže marsikaj pri svojem "lubiju", kar ni tako enostavno in normalno za islamske države.

Kapo dol, cienuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:48:29   
cien
Zdej morm pa jest iti tko da se vam se kaj javim.... dokler mi Amal pri petih mesecih ni zacel zavracat mleka sploh nisem vedla da obstaja ta stran.... sm svetom kaj ces...DOBESEDNO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Rania 8.1.2006

Amal 14.2.2008

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:50:50   
cien
Hotla sm napisat da sm za svetom - se opravicujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Rania 8.1.2006

Amal 14.2.2008

(odgovor članu cien)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:52:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Glede na to, da ti taščine besede gredo skozi eno uho noter, skozi drugo uho ven... napiši, daj, kako prigodo. Da se malo razvedrimo.
Glede svakinj pa me zanima kakšno življenje živita oz. kakšno bo njuno bodoče življenje glede na to, da bosta družinsko premoženje podedovala brata.
Kaj pa ženske z mesta, z vasi, ki nimajo vašega premoženja?


Od kje ti ta ideja???

No verjetno ti bo tudi cien, razložila kako je z dedovanjem  po šeriatu, da se ne bom jaz trudila.



Bi te pa cien poprosila če lahko ti tasta vprašaš, ko praviš da je veren: Zakaj dela razliko med otroci? Zakaj je sina šolal v Franciji hčerki pa ne?

Ker Islam uči: Pa prosim daj to prebrat svojemu možu pa bi rada pojasnilo od njega ali očeta, če pravita da sta vernika zakaj se potem tega ne držita??

Bom v angleščini,ker nimam arabske tipkovnice:
    "I shall not lose sight of the labor of any of you who labors in My way, be it man or woman; each of you is equal to the other (3:195)"

Spiritual equality, responsibility and accountability for both men and women is a well-developed theme in the Quran. Spiritual equality between men and women in the sight of God is not limited to purely spiritual, religious issues, but is the basis for equality in all temporal aspects of human endeavor.
 
Se pravi moški ali ženska enakopravna in nadalje:
 
Surah Al-Nahl (Chapter 16), Verses 58 and 59 (16:58-59)
“When news is brought to one of them of (the birth of) a female (child), his face darkness, and he is filled with inward grief!
With shame does he hide himself from his people, because of the bad news he has had! Shall he retain it on (sufferance) the choice they decide on?”

In Islam the girl child is entitled to support, and upbringing and good treatment.

According to an authentic hadith related in Ahmed, Prophet Muhammad (Pbuh) said, “Anyone who brings up two daughters properly they will be very close to me on the day of Judgment.”
 
According to another hadith whoever brings up two daughters properly and treats them kindly and justly shall enter paradise.

There should be no partiality in bringing up of sons and daughters.
Prophet Muhammad (Pbuh) always spoke about justice and kindness towards a child whether it be a daughter or a son. Once a person in the presence of Prophet Muhammad (Pbuh) kissed his son and put him on his lap and did not do the same for his daughter who was with him. The Prophet (Pbuh) objected and told the man that he was being unjust and that he should have also kissed his daughter and placed her on the other lap. The Prophet (Pbuh) not only preached about equal justice to sons and daughters but also practised it himself.
 
No tako na kratko me zanima kaj ima tast za povedat na to temo ali pa tvoj mož??

 

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:52:15   
Anonimen
Ja to je kar veliko turisticno mesto, so zarad turistov bolj tolerantni kot kje drugje v notranjosti naprimer...se zavedajo da jim turisti dajejo kruh.....


Sem sla malo pogooglat ta cas, pa mi kaze, da so trenutno vsi hoteli zasedeni. Ali pa zapirajo internet ob tej uri user posted image .

(odgovor članu cien)
  Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:53:17   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: cien

Ja obadva otroka in jaz imamo slovenski potni list....ja in šeriat naj zame ne bi veljal....ampak realnost je žal drugačna....


To! O tem govorimo. Hvala! user posted image

BTW: si kdaj slisala, da se islam uporablja izkljucno za ta pravoverne muslimane, ali se uporablja za vse? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lahko moza ali koga povprasas kdo spada v islam. Neko definicijo pojma oz. termina. ? user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu cien)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:53:34   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ja to je kar veliko turisticno mesto, so zarad turistov bolj tolerantni kot kje drugje v notranjosti naprimer...se zavedajo da jim turisti dajejo kruh.....


Sem sla malo pogooglat ta cas, pa mi kaze, da so trenutno vsi hoteli zasedeni. Ali pa zapirajo internet ob tej uri user posted image .



Radovednicauser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:53:53   
Anonimen
Meni pa se zdi, da je cien "kraljica"....ker enostavno doseže marsikaj pri svojem "lubiju", kar ni tako enostavno in normalno za islamske države.

Kapo dol, cien


Ja, res je :).

In naj bo se naprej tako.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:54:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ja to je kar veliko turisticno mesto, so zarad turistov bolj tolerantni kot kje drugje v notranjosti naprimer...se zavedajo da jim turisti dajejo kruh.....


Sem sla malo pogooglat ta cas, pa mi kaze, da so trenutno vsi hoteli zasedeni. Ali pa zapirajo internet ob tej uri user posted image .



Radovednicauser posted image


Samo to user posted image ?
Nic bolj pomenljivega?

Sem se tudi tebi nekaj zamerila, a ne user posted image ?

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:56:35   
Anonimen
Mislim da je logično da naju ne moreš niti primerjati, al ne?


Ne, vaju sploh ne primerjam, ker je vsak clovek svet zase in kot tak neprimerljiv.

Lahko pa primerjam vajin pogled na svet.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:00:44   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ****
No če jim pa dovolijo vozit samo z ruto, tako kot se oblačimo večina muslimank in kar je tudi edino predpisano..se pa očetje bojijo, da bodo pa kar vse snele nikab...


Zakaj kot se oblacite vecina muslimank? Saj oni itak niso muslimani. One niso zenske islama - po izkljucno tvoji definiciji, saj se ne drzijo Korana, ne drzijo se predpisanega.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:01:01   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: cien

Ja z lubijem sva se zmenila da bo dal za puncko ime on za fantka pa jaz....najprej se na Ranio nisem in nisem mogla navadit.....zdej mi je pa ze prislo v uho in mi je kul....Amal sm pa jaz izbrala mi je bil vsec odkar sem ga v parizu prvic slisala (to je tretje ime od njegovega brata) in sm ze takrat rekla moj sin bo Amal...


V nekaterih slovanskih jezikih amal pomeni - tezak; amalsko delo - tezasko delo. Cisto kot zanimivost.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu cien)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:02:00   
Anonimen
dokler mi Amal pri petih mesecih ni zacel zavracat mleka sploh nisem vedla da obstaja ta stran.


Pa ste zdaj resili, je vse v redu?

(odgovor članu cien)
  Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:02:23   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Glede ZAKAJ - ZATO pa tudi mi že vemo: Zato, ker je Bog tako rekel. user posted image


BINGO !! user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:02:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Tole mi je veliko bolj realno razmisljanje...


Mislim da je logično da naju ne moreš niti primerjati, al ne?

Ona je bogata mi nismo...Ona je ateist kot pravi mi smo muslimani alhamdolillah...

Ali se tebi zdi da to itak ni pomembno in zmečeš kar vse v en koš??


Zivljenje je pa zivljenje, ne glede na to kaj si in ne glede na to koliko premores. In res mislis, da ona ne gleda s svojimi ocmi?


Seveda gleda s svojimi očmi. Pa vendar vidi drugače kot jaz, ker pač ne verjame v Boga.

Me prav zanima kaj njen mož pravi na to, ko ona reče Boga ni??

Malce mi je pa moteče, da je tako vodljiva, kot da nima svobodne volje...No morda sva si samo različne...ali pa samo muslimanke rade tudi same kaj zrihtamo...

Cien:

Kaj pravi mož na to ko ti rečeš da ni Boga?

In kako je z vzgojo otrok? Jih vzgajaš v ateiste ali v muslimane?

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?