|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 21:52:20   
mateyka
Gre se pa zato da kar nekaj prirejajo neke zakone ki sploh nimajo veze iz Islamom...kot naprimer vožnja avtomobila.


ja, ta je tud men tooook mem. krneki. stare navade in paranoje enih dedcev in dedkov imo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 21:52:51   
cien
Ja obadva otroka in jaz imamo slovenski potni list....ja in šeriat naj zame ne bi veljal....ampak realnost je žal drugačna....

Glede mame pa se vrne v slovenijo konec septembra....za stalno ne more ostat se ne more navadit....ceprav ne vem kako bo sla od tamalih dveh stran.... je ostala pri meni tud ko sm ranio rodila 6 mescov pa je jokala ko dez ko je sla


_____________________________

Rania 8.1.2006

Amal 14.2.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 21:55:37   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: cien

Tko na kratko če se komu da brat to klobaso......


Dalo, dalo, brez skrbi. In prav zanimivo je bilo. user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu cien)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 21:55:45   
Anonimen
je ostala pri meni tud ko sm ranio rodila 6 mescov pa je jokala ko dez ko je sla


To pa verjamem.

Lepo ime, Rania, me vedno spomni na prelepo zeno jordanskega (ce se ne motim?) kralja.

Kaj pa drugace, imas kaksne prijateljice tam, mogoce celo iz Slovenije? Ali se sploh druzis s kaksnimi prijateljicami ali je to nemogoce?

(odgovor članu cien)
  Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 21:56:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, mediji grejo po stopinjah amerike. ameriška tv je groza - FOX tv sploh. Murdoch ga ima za privat reklamo za konzervativce. je pa FOXtv uvedel zanimive prijeme - tista vihrajoča ozadja na raznih podlagah so oni prvi začeli uporabljat.
jaz imam sicer malo drugačno taktiko, vsega gledam po malo, da si ustvarim nek splošni vtis in nato določene zadeve preverim po drugih virih in potem vidim česa se splača mal več pobuljit user posted image

a je v egiptu in saudki arabiji kaj kanalov z telenovelami? kaj pa kak baby tv - da se lahko naučiš malo arabsko?



Ufff, seveda imamo telenovele samo jaz tega ne gledam tako, da ti sedaj ne znam povedat. Počaki 14 dni da spet nile sat pregledam pa ti dam podatke.
baby tv imam pa jaz prav s tem imenom ampak angleški in je super za otroke..

Bom ti pa poiskala primerne programe obljubim, samo da  bom spet tam...
Samo povej kater satelit loviš?
N hot birdu imaš NIle tv in imajo podnapise v angleščini pa lahko ti to mal pomaga...user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 21:57:07   
kvaražugon
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: cien

Ja pridem v slovenijo dvakrat na leto za kake 3-4 tedne. Sicer je pa odkar se je Amal rodil mama od takrat pri meni tuki...

Ko sem prvic rodila in sla po pol leta v slovenijo je bilo nemogoce da bi sov lubi z mano ker je mel obveznosti ja takrat je bila pa cela stala da sm lahko potovala sama z Ranio.....ja fak takrat sm se pa res vprasala pa kje sm jest pristala....se je mogu lubi res potrudt da jim je vbil v glavo da lahko grem sama z otrokom....da ne rabim zascite....da se bom vrnila oni pa ne in ne .... no to smo resli z odvetniki so mi dal zig v potni list da lahko potujem sama in z otroki neomejeno in kadarkoli....od takrat me vsi samo grdo gledajo recejo pa nic vec.....mi moja mami vedno govori skrivi svoj potni list nikoli ne ves....ampak sej pravim zaenkrat zaupam in ljubim , ampak ker razmisljam z svojo glavo je moj pozni list varno v sefu pri odvetniku....ceprov me je vcasih kar sram ker je moj lubi res zlat



Svašta? Oprosti ampak to ti pa ne verjamem? Saj si slovenka in imajo državljanstvo tudi po tebi. Moji otroci imajo vsi egipčansko in slovensko državljanstvo in imajo vsi slovenski potni list...
Če rodiš v tujini ga daš delat na ambassadi!

Plus tega, da lahko potuješ sama ...


Pa ne mislit da te napadam toda tudi sama sem bila v KSA in imam mal pojma kako je že če nisi bogat, kaj šele če si...
Zakaj pa ne bi smela saj nisi muslimanka, zate šeriat ne velja??

Pa kdo ti je to težil? S kom si imela probleme?

Sklepam, da zato, ker ni muslimanka in če se slučajno ne bi želela vrnit in bi potovanje izkoristila za pobeg, otroka ne bi bila pri očetu. Saj si sama napisala, da otroci v primeru ločitve pripadajo očetu muslimanu.


_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 21:57:36   
cien
Sej pravim **** ljubezen dela čudeže, kot pravim živim z islamom po načelu živi in pusti živeti..... kaj si pa v glavi mislim pa itak nobeden ne ve.....

Zakaj pa z lubijem živiva tukaj in ne v sloveniji je pa itak vsem jasno....ekonomski položaj....


_____________________________

Rania 8.1.2006

Amal 14.2.2008

(odgovor članu cien)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 21:59:23   
kvaražugon
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Gre se pa zato da kar nekaj prirejajo neke zakone ki sploh nimajo veze iz Islamom...kot naprimer vožnja avtomobila.


ja, ta je tud men tooook mem. krneki. stare navade in paranoje enih dedcev in dedkov imo user posted image


Kaj pa pravi ta zakon?


_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 21:59:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cien

Ja obadva otroka in jaz imamo slovenski potni list....ja in šeriat naj zame ne bi veljal....ampak realnost je žal drugačna....

Glede mame pa se vrne v slovenijo konec septembra....za stalno ne more ostat se ne more navadit....ceprav ne vem kako bo sla od tamalih dveh stran.... je ostala pri meni tud ko sm ranio rodila 6 mescov pa je jokala ko dez ko je sla



Čaki, čaki malo? Kako je realnost drugačna? Saj si napisala da nisi pokrita, torej te niso prisilili v nekaj kar je po šeriatu must??
Če bi bilo kot si rekla bi ti morala biti pokrita....

In pa moja mami je katolik, zanjo šeriat v KSA ne velja, noben ji ne teži ...Tudi ona je skoz z nami sedaj v Egiptu bo ostala za skoz pravi...

Le kaj je s tem mamam...user posted image user posted image

(odgovor članu cien)
  Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:01:00   
Anonimen
Zakaj pa z lubijem živiva tukaj in ne v sloveniji je pa itak vsem jasno....ekonomski položaj....


Zgolj hipoteticno vprasanje user posted image .

Da se recimo odlocita, prodata hotel in s kupnino kupita drugega v Sloveniji ali blizini, bi bilo to mogoce? Ali je ta opcija samo znanstvena fantastika?

(odgovor članu cien)
  Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:04:34   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: cien

....ampak realnost je žal drugačna....



user posted image

Hvala za tole!


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu cien)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:05:48   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: ****


Čaki, čaki malo? Kako je realnost drugačna? Saj si napisala da nisi pokrita, torej te niso prisilili v nekaj kar je po šeriatu must??
Če bi bilo kot si rekla bi ti morala biti pokrita....



Ja KJE ni pokrita. Ni pokrita doma v hotelu.
Če pa gre ven...

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:06:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Gre se pa zato da kar nekaj prirejajo neke zakone ki sploh nimajo veze iz Islamom...kot naprimer vožnja avtomobila.


ja, ta je tud men tooook mem. krneki. stare navade in paranoje enih dedcev in dedkov imo user posted image


Kaj pa pravi ta zakon?



Ženske ne smejo voziti avtomobila...

Ker v KSA so po tradiciji vse zakrite. Nosijo nikab - zakrivajo tudi obraz.
In potem bi imeli policisti probleme z ugotavljanjem identitete  kaouser posted image user posted image

No če jim pa dovolijo vozit samo z ruto, tako kot se oblačimo večina muslimank in kar je tudi edino predpisano..se pa očetje bojijo, da bodo pa kar vse snele nikab...

Zato jim enostavno ne dovolijo vozit avtomobila...in to se men zdi čist mimo, vse skupaj in razlaga zakaj in da se tega držijo..

Jaz se nisem, pa mi nihče ni niti pisnil.user posted image user posted image

(odgovor članu kvaražugon)
  Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:06:57   
Anonimen
Cien, koliko let pa ze zivis v Al Yubayl-u (a sem prav prepisala user posted image )?


(odgovor članu cien)
  Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:07:02   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon

Kaj pa pravi ta zakon?



Da ženske ne smejo voziti avtomobilov.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu kvaražugon)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:07:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: ****


Čaki, čaki malo? Kako je realnost drugačna? Saj si napisala da nisi pokrita, torej te niso prisilili v nekaj kar je po šeriatu must??
Če bi bilo kot si rekla bi ti morala biti pokrita....



Ja KJE ni pokrita. Ni pokrita doma v hotelu.
Če pa gre ven...


Napisala je da ni pokrita sploh, če sem prav razumela...Grem še enkrat brat.user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:07:14   
cien
Ja z lubijem sva se zmenila da bo dal za puncko ime on za fantka pa jaz....najprej se na Ranio nisem in nisem mogla navadit.....zdej mi je pa ze prislo v uho in mi je kul....Amal sm pa jaz izbrala mi je bil vsec odkar sem ga v parizu prvic slisala (to je tretje ime od njegovega brata) in sm ze takrat rekla moj sin bo Amal...

Sm pa vztrajala in dosegla da sta mojadva otroka Rania in Amal brez dodatnih imen, pr lubiju ni blo tezav se je strinjal ampak tasca ta pa ima strupen jezik....ampak jest sm ful na izi clovek cez eno uho notr skoz drugo vn.....itak pol stvari ne razumem kaj mi trobezlja....govori itak prehitr....itak se pa z lubijem v anglescini pogovarjava tko arabsko se slabo sporazumevam ceprov sm ze 3 leta tuki

Zakaj so komplicirali ker sm potovala sama ne vem....sm se pa tuki naucila eno lekcijo da je brezveze sprasevat ZAKAJ ker ti itak odgovorijo ZATO, tko da to prepustim lubiju on vse zrihta


_____________________________

Rania 8.1.2006

Amal 14.2.2008

(odgovor članu cien)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:10:09   
bumerang
Ime Rania je tudi meni zelo všeč. Pa mi ponavadi muslimanska imena niso.

Glede ZAKAJ - ZATO pa tudi mi že vemo: Zato, ker je Bog tako rekel. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu cien)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:12:14   
cien
Nisem pokrita v hotelu bliznji okolici plazi.....v centru mesta pa sem ampak ne zarad tega k bi mi moz tezil da morm bit ( je pa res da je bl sproscen ce sem)  ampak zarad tega da nimam problemov k se vedno najdejo ljudje k tezijo in se zgrazajo...pa zaradi varnosti...lastne varnosti da si kdo ne vzame pravice v svoje roke in mi kaj ne naredi kaksen norec ki misli da zalim boga ce ne bi bila pokrita....

si pa pokrivam samo lase ne pa tudi obraza.....


_____________________________

Rania 8.1.2006

Amal 14.2.2008

(odgovor članu cien)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:12:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cien   Drugac tuki živet kar dobr no v to da nisem zakrita se noben ne spotika (razen tasce) je pa to bolj zato ker je to turisticen kraj in turistke niso zakrite....


Preberi bumerang...user posted image


(odgovor članu cien)
  Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:14:31   
bumerang
Glede na to, da ti taščine besede gredo skozi eno uho noter, skozi drugo uho ven... napiši, daj, kako prigodo. Da se malo razvedrimo.
Glede svakinj pa me zanima kakšno življenje živita oz. kakšno bo njuno bodoče življenje glede na to, da bosta družinsko premoženje podedovala brata.
Kaj pa ženske z mesta, z vasi, ki nimajo vašega premoženja?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:15:40   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Preberi bumerang...user posted image



Ja, ****, preberi ampak vse.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:16:16   
Anonimen
Nisem pokrita v hotelu bliznji okolici plazi.....v centru mesta pa sem ampak ne zarad tega k bi mi moz tezil da morm bit ( je pa res da je bl sproscen ce sem) ampak zarad tega da nimam problemov k se vedno najdejo ljudje k tezijo in se zgrazajo


Aha, hvala.

Ce smem vprasat btw (pa da ne boste vzeli kot reklamo za hotel od cien user posted image ), kaksno turisticno mesto pa je to? Veliko? Znano? Kdo so vecinoma gostje? A imate v hotelu tudi slovenske turiste?

(odgovor članu cien)
  Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:17:38   
cien
Glede prijateljic pa imam ja prijateljice v centru mesta ena je francozinja in ze od nekdaj zivi tukaj, ker je njen oce veleposlanik v glavnem mestu, ona pa se je sedaj preselila v Al jubayl na svoje, se ene par prijateljic domacink ki so bolj svobodne in skupaj hodimo na kavice in v soping, drugac pa svakinje pol se pa ze neha...

_____________________________

Rania 8.1.2006

Amal 14.2.2008

(odgovor članu cien)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 22:19:15   
Anonimen
se ene par prijateljic domacink ki so bolj svobodne in skupaj hodimo na kavice in v soping


Kaj pa prakticno to pomeni, da so bolj svobodne?

Joj, prevec sprasujem, samo tko fajn pises pa te je lusno brat :).

(odgovor članu cien)
  Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?