|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:05:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Glede ZAKAJ - ZATO pa tudi mi že vemo: Zato, ker je Bog tako rekel. user posted image


BINGO !! user posted image


Samo, moram priznat (ceprav nerada user posted image ), da se je bumerang v tej debati pokazala kot spreten in kultiviran sogovornik user posted image .

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:06:50   
Anonimen
To zame ni prislo v postev sva se z lubijem pogovorila ce si tud on tolk zeli tega je reku da ne, je sov do tasce ji na lep nacin povedal da bo Rania samo Rania in Amal samo amal.


Clovek odrtega duha, glave in srca je tvoj moz...vsaj tako zgleda, po tem kar pises in kako pises :).

(odgovor članu cien)
  Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:06:52   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Midva sva to rešila tako da v Sloveniji imajo ime in pa priimek ( zadnje moževo ime) v Egiptu pa tako kot je po njihovo.
Tako da imajo na egipčanskem rojstnem listu, drugače kot na Slovenskem... Samo prvo ime je isto povsod...
 
 
Se ti zdi to zakonito pocetje? 
 
 
Sicer ti bodo pa to tako ali tako napisale čez par strani bumerang in mišek, pa marogica....user posted image user posted image user posted image user posted image


Nic se bat, imam obcutek da ima zenska dovolj zdravega razuma - saj ima potni list v sefu pri odvetniku.

< Sporočilo je popravil Misek -- 24.8.2008 23:18:01 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:07:52   
Anonimen
Nic se bat, imam obcutek da ima zenska dovolj zdravega razuma - saj ima potni list v sefu pri odvetniku.


Te potolazim se jaz, da se ne bat. Se ponavljam, spet, ampak vse v stilu debate user posted image .

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:08:06   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Pri nas je doma vedno žena šefuser posted image  To vedo že moji otroci.user posted image


A tvoji tudi? user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:08:34   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Malce mi je pa moteče, da je tako vodljiva, kot da nima svobodne volje...No morda sva si samo različne...ali pa samo muslimanke rade tudi same kaj zrihtamo...




To si pa malo mimo pihnila. Ona ima svojo in svobodno volje, pa še kako! Tudi vodljiva ni tako, kot si ti misliš...vprašaj njeno taščouser posted image  TO, pa da se pusti voditi svojemu "lubiju", je pa prav tako njena svobodna volja, ker enostavno želi. Durgače bi tudi tukaj red naredila, kot pri ostalih stvareh.

Kompliment pa velja tudi "lubiju", ki je pokazal, da je svetovljan, user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:10:13   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Pri nas je doma vedno žena šefuser posted image  To vedo že moji otroci.user posted image


A tvoji tudi? user posted image


Ja, logo...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:10:45   
Anonimen
To si pa malo mimo pihnila. Ona ima svojo in svobodno volje, pa še kako! Tudi vodljiva ni tako, kot si ti misliš...vprašaj njeno taščo TO, pa da se pusti voditi svojemu "lubiju", je pa prav tako njena svobodna volja, ker enostavno želi. Durgače bi tudi tukaj red naredila, kot pri ostalih stvareh.

Kompliment pa velja tudi "lubiju", ki je pokazal, da je svetovljan


Dobila sem zelo podoben obcutek.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:10:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Nic se bat, imam obcutek da ima zenska dovolj zdravega razuma - saj ima potni list v sefu pri odvetniku.


Te potolazim se jaz, da se ne bat. Se ponavljam, spet, ampak vse v stilu debate user posted image .


A temu se reče pa zaupanje v partnerja a ne? In vam se zdi to čist o.k. in idealno.

No jaz mislim da je idealno takrat ko ti tega ni treba počet ampak partnerju zaupaš in verjameš vanj. To je pač moje mnenje.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:11:30   
Anonimen
No jaz mislim da je idealno takrat ko ti tega ni treba počet ampak partnerju zaupaš in verjameš vanj. To je pač moje mnenje.


Prav. Tvoje mnenje je.
Nic vec in nic manj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:12:37   
Anonimen
In vam se zdi to čist o.k. in idealno.


Ja, cisto ok in sprejemljivo je, ni pa idealno, ker je ideal samo izhodisce za moja ravnanja in ne moj koncni cilj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:12:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Malce mi je pa moteče, da je tako vodljiva, kot da nima svobodne volje...No morda sva si samo različne...ali pa samo muslimanke rade tudi same kaj zrihtamo...




To si pa malo mimo pihnila. Ona ima svojo in svobodno volje, pa še kako! Tudi vodljiva ni tako, kot si ti misliš...vprašaj njeno taščouser posted image  TO, pa da se pusti voditi svojemu "lubiju", je pa prav tako njena svobodna volja, ker enostavno želi. Durgače bi tudi tukaj red naredila, kot pri ostalih stvareh.

Kompliment pa velja tudi "lubiju", ki je pokazal, da je svetovljan, user posted image


Ni bilo mišljeno kot žaljivo ampak kot zaskrbljujoče... da ne bo pomote.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:14:34   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ****


A temu se reče pa zaupanje v partnerja a ne? In vam se zdi to čist o.k. in idealno.

No jaz mislim da je idealno takrat ko ti tega ni treba počet ampak partnerju zaupaš in verjameš vanj. To je pač moje mnenje.






Partnerju vedno zaipamo, dokler smo z njim, vsaj načeloma. AMpak, poskrbeti s predporočno pogodbo, potnimi listi v safu in podobno je pa samo znak dobronamerne predvidljivosti ali po domače...da poskrbiš za svojo rit. Ni slabo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:15:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

No jaz mislim da je idealno takrat ko ti tega ni treba počet ampak partnerju zaupaš in verjameš vanj. To je pač moje mnenje.


Prav. Tvoje mnenje je.
Nic vec in nic manj.


In seveda se spet motim a ne? Oziroma je moje mnenje zmotno?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:15:19   
Anonimen
Ni bilo mišljeno kot žaljivo ampak kot zaskrbljujoče...


Ce bi ti rekli, da smo zaskrbljeni, ker mislis, da zivis kot kraljica, zagotovo ne bi bila uzaljena?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:15:57   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ni bilo mišljeno kot žaljivo ampak kot zaskrbljujoče... da ne bo pomote.


Sem razumela, vendar po moje ni potrebna skrb v njenem primeru.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:16:25   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Seveda gleda s svojimi očmi. Pa vendar vidi drugače kot jaz, ker pač ne verjame v Boga.


Ali mogoce zato, ker ne cuti potrebe islam predstaviti kot kraljevstvo na zemlji - za zenske.

Me prav zanima kaj njen mož pravi na to, ko ona reče Boga ni??


Zakaj? Oni itak niso pravi muslimani. Matejka me ze nekaj cas aprepricuje v definicijo islama po kateri oni ne spadajo med islam in muslimane.

Malce mi je pa moteče, da je tako vodljiva, kot da nima svobodne volje...No morda sva si samo različne...ali pa samo muslimanke rade tudi same kaj zrihtamo...


Ne zveni mi, da se je porocila mimo svobodne volje. Ne zdi se mi da je dejanje z zavarovanjem potnega lista delo osebe brez svobodne volje....


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:16:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

No jaz mislim da je idealno takrat ko ti tega ni treba počet ampak partnerju zaupaš in verjameš vanj. To je pač moje mnenje.


Prav. Tvoje mnenje je.
Nic vec in nic manj.


In seveda se spet motim a ne? Oziroma je moje mnenje zmotno?


Pojma nimam.
Tvoje mnenje je, ti sama zase ves, kako kotira v tvojem sistemu razmisljanja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:17:18   
sneška_
Eh  cela kniga je nastala za prebrat.

Mišekuser posted image sem vedela da te bom na tej temi najdla. Sem si vzela čas in dve uri sem brala kaj je napisano.

**** vsake oči imajo svojega malarja. Nisem muslimanka vendar sem  živela  v državi v kateri v sožitju živijo muslimani,katolici pa pravoslavni. In točno vem kako živijo muslimanske žene pa kako kristjanke. Daleč je od tega da so žene v Islamu kraljice. Kolikor sem jaz videla v 30 letih so to stroji za rojevanje,in za pospravljanje po hiši ter služkinje svojim možem.

Poročene so večinoma takoj po rojstvu vendar se tega še ne zavedajo. Ena od mojih najboljših prijateljic je bila muslimanska. To prijateljstvo je nastalo zraven najinih očetov. Ko sva končali osnovno šolo,sem jaz nadeljevala v srdnji šoli pozneje pa na fakulteti ona pa se je bila prisiljena poročiti. In če verjameš ali ne jaz sem jo videla v obdobju od 17 let samo trikrat in to samo v njeni hiši,zraven moža in tašče. 
Pri nas doma oziroma tam kjer sem živela še do pred petimi leti  dekleta po končani osnovni šoli niso smela nedeljavati z šolanjem ampak so ostala doma oziroma so se poročila . Šele v zadnjih letih se je to nekoliko spremenilo in evo to ti je dokaz o tvoji  trditvi  glede  enakovrednosti moških in ženskih v Islamu.   

Vem da je to eden od primerov in ne trdim da je povsod enako ampak večinoma je.   

Spoštujem vse vere vendar glede na izkušnje mojih prijateljic in razgovorov z drugimi muslimankami s katerimi sem imela kontakte v službi in v življenju  se nikoli ne bi poročila z muslimanom. Sprejmem različnost ampak nočem nobenemu vsiljevati svojega prepričanja.   



< Sporočilo je popravil sneška_ -- 24.8.2008 23:31:08 >


_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:17:34   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Glede ZAKAJ - ZATO pa tudi mi že vemo: Zato, ker je Bog tako rekel. user posted image


BINGO !! user posted image


Samo, moram priznat (ceprav nerada user posted image ), da se je bumerang v tej debati pokazala kot spreten in kultiviran sogovornik user posted image .


Evo, tudi sama pokorno priznavam priznano user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:18:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ni bilo mišljeno kot žaljivo ampak kot zaskrbljujoče...


Ce bi ti rekli, da smo zaskrbljeni, ker mislis, da zivis kot kraljica, zagotovo ne bi bila uzaljena?


Niti malo, ker se v svojem življenju počutim super in sem srečna in to meni pomeni največ.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:19:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Glede ZAKAJ - ZATO pa tudi mi že vemo: Zato, ker je Bog tako rekel. user posted image


BINGO !! user posted image


Samo, moram priznat (ceprav nerada user posted image ), da se je bumerang v tej debati pokazala kot spreten in kultiviran sogovornik user posted image .


Evo, tudi sama pokorno priznavam priznano user posted image


Matr, cisto brez volje smo in vodljive.
Tako da Marogica, racunam vsaj nate, da ostanes trden moz jeklen.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:19:10   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

To si pa malo mimo pihnila. Ona ima svojo in svobodno volje, pa še kako! Tudi vodljiva ni tako, kot si ti misliš...vprašaj njeno taščo TO, pa da se pusti voditi svojemu "lubiju", je pa prav tako njena svobodna volja, ker enostavno želi. Durgače bi tudi tukaj red naredila, kot pri ostalih stvareh.

Kompliment pa velja tudi "lubiju", ki je pokazal, da je svetovljan


Dobila sem zelo podoben obcutek.



To je ze tradicija - se podpisem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:20:22   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Samo, moram priznat (ceprav nerada user posted image ), da se je bumerang v tej debati pokazala kot spreten in kultiviran sogovornik user posted image .
Evo, tudi sama pokorno priznavam priznano user posted image


Matr, cisto brez volje smo in vodljive.
Tako da Marogica, racunam vsaj nate, da ostanes trden moz jeklen.
 



user posted image user posted image ....kot kamen kostuser posted image ...sicer ni most, je pa možu slično....user posted image

< Sporočilo je popravil Marogica -- 24.8.2008 23:21:04 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Da ne bomo smetile...
24.8.2008 23:22:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ni bilo mišljeno kot žaljivo ampak kot zaskrbljujoče...


Ce bi ti rekli, da smo zaskrbljeni, ker mislis, da zivis kot kraljica, zagotovo ne bi bila uzaljena?


Niti malo, ker se v svojem življenju počutim super in sem srečna in to meni pomeni največ.


Aha.

Samo se mi res smilis, ko pravis, da zivis kot kraljica...ker ves....evropejke (ma, kaksna definicija user posted image ) rade tudi kdaj same poskrbimo zase...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?