|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 12:57:53   
ella79
janey naša se tok boji sesalca, da ni šans, da bi sesala, ko sva sami user posted image more bit obvezno en pri njej takrat user posted image k drugače se dere k user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 12:57:59   
Neni13
Ella79 sem, sam ko sem ga že kupila je bil tak, evo zdaj sem si spet zmerla, v levem mi kaže 36 v desnem pa 34,1.user posted image user posted image
A ima še katera CITIZEN, ki zraven še kaže uro in temperaturo sobe?
user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 13:11:32   
Februarka08
Končno imam vse za kosilo pripravljenouser posted image Larisa pa še vedno ninauser posted image kar naj, da imam še kaj minutk zase...
Pri nas pa uživa ko sesalc prižgemuser posted image in ko sesam, obvezno sodeluje zravn in gre za njimuser posted image

Jencili, vem kako težko ga je odstavituser posted image ampak tud to bomo mogle narest enkratuser posted image sej če ga dojiš zjutraj, zvečer in ponoč se men zdi dostuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 14:20:14   
kati kati
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

jaz imam tega k je za čelo in ušesa user posted image imajo ga tudi v BC, sam je 5 eur dražji
http://www.mimovrste.com/artikel/3080015118/q=termometer/otroski-scan-termometer-lanaform-4v1

sej se ve, kje jaz nakupujem user posted image user posted image user posted image


jst imam takega-pa je super...lahko meriš v ušesu ali na čelu...in tudi prostor-ga je dobil za rojstvo


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 14:36:06   
ella79
februarka se vidi, da vi večkrat sesate in je bolj navajena user posted image user posted image user posted image

februarka si že kej pekla user posted image men se še vedno neki sladkega je user posted image user posted image user posted image sej pomoje se bom jutri najedla za en mesec naprej user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 14:45:35   
MetiLu
Dan!
JAz sem iz službe, Janeza je pa mami merkala in sta ful uživala, sta šla mal v nabavo in sta nabavila skutk in sadja za cel mesec user posted image  user posted image  Zdej pa Janez pančka, jaz pa malo po netu brskam...
A ve katera kje se da dobit zimsko vrečo za voziček, ki je mišljena samo za čez noge? Bi nam prav prišla.

Pa obeta se mi, da bom jutri prodala svoj avtek in bom nekaj časa brez user posted image  user posted image  po eni strani sem vesela, ker ne rabiva dveh karavanov, sam zdej enega majhnega "sekretka" pa spet ne bi mela user posted image  za moj sanjski avtek sem pa 5.000€ preratka ... Ah, bomo vidl, kaj se bom s sosedom zmenila (diler z avtki...)

Zdej grem pa mal kataloško šopingirat, upam, da me bo moj dones peljal na kosilo - kebab, ker se mi ne da kuhat...

Janez je pa dones prvič po dojenju zjutraj jedel mlečno kašico in potem zelenjavno kosilo z meskom ob 12.00, tko da mava zdej cel sistem hranjenja zamakjen... Zdej bo dobil še skutico, potem pa sadno kašico zvečer pa še enkrat mlečno in zizo... mater, kok moj mulček velik je user posted image

Pa današnja noč je bila katastrofalna, sem 5x vstala, sem bla zjutraj čist skurjena ... ne vem kaj mu je dogajal.

Pa mirena mi je začela packat user posted image  ne vem, al sem pa menstro dobila, sam k ni nič rdeče, sam rjav izcedek mam, pa vsa sem mozolasta user posted image  sploh ne vem kako bo zdej menstra zgledala, ko imam mireno user posted image user posted image

No, tok zaenkrat, se še pol kaj oglasim...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 14:46:37   
MetiLu
Aja, pa če bo v LJ kakšna kava padla, midva imava čas naslednjo sredo user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:00:38   
Neni13
Hm, ta termometer bi pa bilo za kupit!
Jaz sem danes zapravljala, kupila sem našemu eno bundico v H&M, sivo modro, mislim, da ste jo celo na kavici nekaj umenjale. Ampak je res full frajerska, takoj sem jo zagrabila, pa še samo eno 80 številko so imeli.
Pa nečaku sem kupila 3 spodnje dele trenirke in nečakinji eno knjigo..
Hm, sebi na nič, ah na sebe pa vedno pozabim,,,tako je to..

Meti midva greva tudi danes na Kebab..user posted image user posted image
Kaj čes, pol dneva sem po trgovinah šibala, pa je zmanjkalo časa za kuho..
Kati kati danes sem pa dobila slinček, tak taokorogu.A veš, da so jih prestavl med cote in niso več pri flaškah? Jim je končno kapnal, da ne rabijo bit za pultom, kjer zravn ne morš priti....

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:08:56   
larisa
Meti, sem ravno isklala vreče za spat, pa sem tole zraven najdla: https://www.aec.at/ecommerce/showartikel.asp?productpage=25&sparte=1546&aid=91097

a tako varianto iščešuser posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:10:36   
mary_lou
Buci jest ti dam bon za knjigico....

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:13:27   
ella79
meti pomoje boš težko dobila sam za nogice pokrit za voziček, k ponavadi imajo že zravn in se posebej ne da kupiti user posted image no, jaz še nikjer nisem vidla user posted image zakaj pa ne bi celo vrečo kupila user posted image


neni jaz morm tudi še po bundico, bom šla zdele v eno trgovino za user posted image k še sploh nisem bila, baje imajo ful lepe stvari user posted image

sem pa tok vesela, se je Zoja naspančkala, dobila kosilo krompirček+cvetačo, in pojedla pomoje cca 120 ml user posted image je bla tok zadovoljna, jaz pa na koncu še bolj, da sem jo čist polubčkala, skakala in plesala, mala se je pa sam režala user posted image aja, pa še dopoldan sva v dveh rundah dol spavlli 60 g jogurta user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:13:33   
MetiLu
Ne Larisa, iščem za na voziček, neki tazga: http://www.neckermann.si/artikel/2780601/Termo-nozna-vreca, tale se mi zdi še kar ugodna, pomojem bi na moj vozek šlo user posted image  sam mi ni jasno kako pride, ker bi res rada da je samo čez noge, ne da mu samo glava ven gleda...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:14:13   
mesecnica
Februarka08 - jaz uporabljam digitalnega za pod pazduho in sem zadovoljna. Kar hitro zmeri temperaturo in tudi natančno.

Neni13 - v Laškem stane najprej testiranje 65 EUR in nato vsaka terapija 50 EUR. Drago kot user posted image .

Itata - user posted image  za vaju z Jakobom. Mi smo tudi na istem - po cca. 6x na noč. Pa res je najhireje, da dam joško ven, ona pomalica in zaspi nazaj user posted image .

Jencili - vidva Tajem sta pa res hitra. Res naredi po občutku pa bo najbolje za oba. Medve bova še dolgo na joških zgleda, ker po vsakem obroku GH ona še ziza pri meni. Pa ne malo, ampak kar dost. Ampak več GH pa noče. user posted image

Mi lahko še katera pove, kakšen rižek uporabljate pri kuhanju npr. zelenjave (beli, rjavi ali kar kosmiče)?
 




_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:15:44   
mesecnica
Meti - ampak tole je cela vreča, če jaz prav vidim user posted image .

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:18:22   
mesecnica
Ker drugače ne bi imela 5 odprtin za pasove user posted image .

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:18:34   
mary_lou
Drugače pri nas nič novega, razen da sm si danes vzela frej dan nisem šla na faks, tai-ja sm pa vseen k babici pelala sm res rabla mal počitka drugače bi pregorela. Tko da uživam v miru in tišini svojega stanovanja. Diploma laufa 100 na uro, sm se pa odločla da ko diplomiram da se vpišem še na magisterski študij....sm si že ves plan naredila pa z user posted image sva se pogovorila če nama bo šlo, ker se bo on tud vpisu na magisterij sam on bo na računalništvu, pa se bova pač ob večerih ko bo šov soncek pančkat namest da bulva tv učila....bo ze sej sam 2 leti traja se bo pa pr plačah tok poznal da se splača.....

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:19:41   
ella79
meti tole je cela vreča user posted image

mesecnica jaz običajno kar beli riž, ker tistega k mam zase neki manj predelan.... se kuha 40 min user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:19:54   
mary_lou
Glede riža jest uporabljam kokr kdaj al belega al pa rjavega....

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:24:11   
MetiLu
Jaz tud uporabljam navaden beli riž.

Za vrečo sem pa ugotovila ja, da je cela, sam sej pomoje ni panike, jo pa sam do pasu zapneš, sej jo imaš itak skoz na vozičku, pa če ima gor bundico oblečeno, mu pač vrečo sam do pasu zapnem, pa je, a ne? Ker od Quinny-ja so tko drage user posted image  

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:26:23   
mesecnica
IZVIRNO SPOROČILO: mary_lou

Drugače pri nas nič novega, razen da sm si danes vzela frej dan nisem šla na faks, tai-ja sm pa vseen k babici pelala sm res rabla mal počitka drugače bi pregorela. Tko da uživam v miru in tišini svojega stanovanja. Diploma laufa 100 na uro, sm se pa odločla da ko diplomiram da se vpišem še na magisterski študij....sm si že ves plan naredila pa z user posted image sva se pogovorila če nama bo šlo, ker se bo on tud vpisu na magisterij sam on bo na računalništvu, pa se bova pač ob večerih ko bo šov soncek pančkat namest da bulva tv učila....bo ze sej sam 2 leti traja se bo pa pr plačah tok poznal da se splača.....



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:32:46   
buči
itata, drži!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:34:29   
Februarka08
Jao, jest sem tolk najedla, da sem kot user posted image  user posted image mmm, špinača in pire krompir... zakon kosilouser posted image tud Larisa se ni glih pritoževalauser posted image sam da ne govorim da je blo vse zelenouser posted image

Ella, nič kaj pri nas sesalec ne laufauser posted image sej zato je pa pomoje še tolk bolj zanimivuser posted image user posted image Aja, pa nič ne pečem... danes sem sam mojmu spekla pohan sir in se mu je tako zasmejal da si lahko še kaj obetam zvečeruser posted image user posted image user posted image ljubezen gre skozi želodecuser posted image user posted image lahko pa kaj nardim, če prideš naokoluser posted image

Mesečnica, jaz kuham navaden bel riž... nič ne kompliciramuser posted image sej ga je tolkmalkrat jedla da pomoje sploh ni omembe vrednouser posted image

Mary svaka častuser posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:41:28   
larisa
Meti, sej pri tisti vreči prov piše da je za noge user posted image , pa da je za voziček user posted image  (tisti k sem ti jo jaz prpopala)

Mary user posted image user posted image user posted image  Pridna si.


_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 15:57:56   
itata
meti: jaz mam cajt v sredo pa še copatke ti lahk prinesem pa si boš sama zbrala katere so ti všeč. jaz imam 3 pare, pa jih bom ene dala za darilo, ene tebi prodam, ene so pa še frej.
če rabi katera copatke velikosti 12-18 mesecev naj sporoči. so mi narobe poslali in imam zdej ene prevečuser posted image  stale so pa s poštnino vred 9,5 eur. so pa bež s krokodilčki al pa želvicami, al pa zelene s pando.

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 16:12:48   
Februarka08
user posted image samo da grem skozi vrata, že tuliuser posted image user posted image user posted image pa to ni res... kje je tista Larisa izpred 2 dniuser posted image hočem jo nazaaaaaaaaajuser posted image nič ne morm narest, pa še ven ne morva k tako pihauser posted image zmešal se mi bo dons not... spat pa ne... ne to pa ne... pa komi gledauser posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?