|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 10:15:02   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

sej jest tud študiram da bi čelnega kuplauser posted image mah ne vem... v glavnem enga ki hitrej zmeri temperaturo.. pri tem morš čakat več kot minuto... in seveda je pol user posted image nestrpen ko mu moraš držat rokco skupiuser posted image
sem ji pa prejle spet merila in ima 37.2 kar se mi zdi da je okuser posted image



kje se pa kupi termometer za na čelo, to sem tud jaz razmišljala.user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 10:15:27   
Janey
februarka 37.5 pravijo da je pri dojenčkih šele vročina, tak da sta zaenkrat HB ok

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 10:23:06   
ella79
jaz imam tega k je za čelo in ušesa user posted image imajo ga tudi v BC, sam je 5 eur dražji
http://www.mimovrste.com/artikel/3080015118/q=termometer/otroski-scan-termometer-lanaform-4v1

sej se ve, kje jaz nakupujem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 10:26:12   
larisa
Janey, sej se nič ne pritožujem glede spanja user posted image , sam sebe moram v rit zbrcat, da ne bom tolk spala user posted image . Drugač pa z veseljem zamenjam, da se vi naspite in spočijete user posted image  

Ella, nakupuješ tam, kjer ni vrste. Kje pa češ drugače, ne user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdej greva pa ven....sva že zrihtana...pa pa

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 10:29:06   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Janey, sej se nič ne pritožujem glede spanja user posted image , sam sebe moram v rit zbrcat, da ne bom tolk spala user posted image . Drugač pa z veseljem zamenjam, da se vi naspite in spočijete user posted image  

Ella, nakupuješ tam, kjer ni vrste. Kje pa češ drugače, ne user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdej greva pa ven....sva že zrihtana...pa pa


sej nisem mislila, da se pritožuješ, jaz bi menjala samo da ti pomagam, da se navadiš manj spatuser posted image user posted image user posted image user posted image hehe a nisem dobra?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 10:34:50   
Janey
a ktera ve kje si lahko kakšno slo pesem dol potegnem?

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 10:44:35   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

a ktera ve kje si lahko kakšno slo pesem dol potegnem?


emule user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 10:47:35   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

IZVIRNO SPOROČILO: Janey

a ktera ve kje si lahko kakšno slo pesem dol potegnem?


emule user posted image



jaz bi mela kak torrent, ker je moj alergičen na te programe...če si kakega naštimam me zadaviuser posted image user posted image

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 10:50:34   
ella79
potem pa povej kaj bi mela, ti najdem 

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 10:55:08   
buči
Februarka, mi imamo še od Aljaža oz. že od takrat ušesni termometer, si še midva s tem meriva, vedno kaže prav, je pa res, da je treba redno prverjat baterije in menjat kapice. Upam, da boste ok.

Pri nas se stanje umirja, sper se vrača stari Tilenček. Jaz sem pridna, pečem, pospravljam, čakam, da se zbudi, da poje in greva še midva ven. Ati in Aljaž sta že vse predelala in obdelala vse bagre v okolici.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 10:55:49   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

potem pa povej kaj bi mela, ti najdem 


uu cel seznam imam user posted image user posted image sej bom mojga nasrala popoldan da mi najdeuser posted image hvala vseeno

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 10:59:17   
buči
A sem vam povedala, da jaz že zdaj delam uslugo moji bodoči snahi? Aljaža sem podkupila z rovokopačem, ki ga bo dobil čez 2,5 meseca, če bo vsakič, ko si sleče jakno ali kakšne pulover, rokave sam pravilno izvlekel in ne bo ostalo vse narobe in zmečkano.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 10:59:34   
itata
dan,
jaz sem spet zaspana. naš je spet "pojačal" na 5 nočnih bujenj. sam zdej se niti ne trudim več z dudo in čajem, ker ga sam zjezim in se pol še pol ure premetava gor pa dol po postli in res nič ne spim. pač dam joško ven in vsaj spiva nazaj čez 10 min... sej sem se že sprijaznila, da se pač zbuja. glede joške pa sam upam, da bo bolš. pa je mel že prebliske par tednov nazaj, da je spal po 6 ur skupi... zdej pa spet katastrofa. res pa je, da čakava ta drug zob spodaj... mah bo že. sam sem res skurjena kak dan. volje sem pa vseen dobre kaj pa čemuser posted image
moram se pa pohvalit, da sem včeraj avto šla prevzet!! ful dober je. sem čist navdušena, da sem ga nabavla. pa dela tud ok - zaenkratuser posted image  
jakob zdej mal počiva, pol greva pa v mesto na sprehod. sva zmenjena za kofe. vmes k je kinknu sem uspela solatko spucat, krompir prištimat, da ga dam pol sam kuhat, tko da sem že mal pogospodinjilauser posted image  za spremembo... sam sem sama (brez ta starih čez dan) in moram mal tole se organizirat bolš, ker mi nima kdo "rit odnašat"user posted image  

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 11:01:11   
itata
o bučiuser posted image  podkupovalkauser posted image  nasl teden se vidmo a ne? sam po mojem najbolj zihr, da se zmeniva ali pa zmenimo v pon k bo zih lepo vreme... tko da hit zin a maš kej v pon dop al ne!? sam zdej ne bomo takih zgodnjih mel, ker je še premrzlo, ampak bolj tkole okol 11h, če se strinjaš.

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 11:03:43   
itata
no in ker sem bila že tko pridna vmes k mali spi, sem si zdejle privoščila "čvek", kavo in kremšnitouser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 11:15:43   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

jaz imam tega k je za čelo in ušesa user posted image imajo ga tudi v BC, sam je 5 eur dražji
http://www.mimovrste.com/artikel/3080015118/q=termometer/otroski-scan-termometer-lanaform-4v1

sej se ve, kje jaz nakupujem user posted image user posted image user posted image



tega sem tud jaz včer gledala - na sončku in v BC pa je na sončku 5€ cenej... sam morš pa potem poštnino plačat, tako da je tam tamuser posted image a pa si zadovoljna???user posted image ker ni poceni...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 11:16:59   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: itata

no in ker sem bila že tko pridna vmes k mali spi, sem si zdejle privoščila "čvek", kavo in kremšnitouser posted image


user posted image user posted image zate user posted image

Jest sem dala pa prejle za malico Larisi kruhka... ga je tko jedla kot tavelkauser posted image upam da bo vse okuser posted image
Aja, pa danes sem 1. izkusila njene zobke na joškiuser posted image ampak danes ji odpustimuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 11:31:36   
larisa
Midva sva pa že kr nazaj. Tko piha, da ni zunaj za bit user posted image . Mi je kr voziček premikal user posted image

Ella, kolk je pa zanesljiva ta varianta za na čelu merit user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 11:50:48   
ella79
jaz sem zadovoljna s tem termometrom user posted image sicer ga HB nismo velikokrat rabili user posted image na čelu pokaže isto kot v ušesu, tako da je očitno čist zanesljivo. Super je k imaš v sekundi zmerjeno temperatudo, pa še med spanjem jo z lahkoto.

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 11:55:25   
ella79
neni očisti konico termometra, tam k je občutljiva na temperaturo, pa ti bo zagotovo pravilno kazal user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 12:05:41   
jencili
dan,

dan e pozabim.
Februarka, mi mamo tud ušesnega, pa sem z njim čisto zadovoljna.
K si pa zadnjič spraševala, un k ga lahko uporabljaš za v ritko - mislim, da sm jih glih zanč vidla v Mullerju v Kr.

Punce, jst sm pa zmer bl zmedena. Tale GH je men kr neki.
Zdej tuhtam, kako naj vse skup razporedim čez dan, da bo ok.
Prvo vprašanje? A je prehitro, če v roku recimo 3 tednov ukinem vsaj dojenja čez dan? Taj namreč poje v vsaki rundi, k mu jo dam nekje med 120 - 140ml. Čez to se pravi naj ne bi mel več dojenja, ne?
In naslednji teden mu začnem dajat še skutke, kar pomeni, da s tem ukinem še edino dnevno dojenje, k ga mava trenutno. A je to vse prehitro?
Tko rad je, da je joj. Jst bi pa tko rada še kr skoz dojila...user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 12:28:26   
Janey
jencili naredi po občutku. mi2 sma hitro ukinla, ne vem če je blo 3 tedne in jaka normalno je. zdaj so že tolk velki da nima kaj bit

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 12:30:01   
ella79
jencili sej če tako pogledaš ima že par obrokov, le da dobi še čez zizo user posted image probaj magari brez zize čez user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 12:34:15   
larisa
Jencili, če ima dovolj GH in ne kaže znakov, da bi se še dojil, potem ne rabi več dojenja po GH. Pa tud nič ni prehitro to. Eni rabijo 3 tedne eni pa 3 mesece, da imajo dnevne obroke brez dojenja.user posted image Sej se še zvečer pa zjutraj dojita, pa ponoči, tko da mleka verjetno dobi dovolj, ne?  user posted image  Naj bi ga cca. 500ml, ampak men je patronažka rekla, glede na to, da zize nimajo meric, naj se ne obremenjujem z ml, ampak je važno da ga dojim zjutraj in zvečer. Pa itak še kako kašico ki vsebuje mleko dobi vedno proti večeru. Druga stvar je pa to, da bi rada več dojila user posted image  Zato se jaz izogibam popoldanski malici GH in kar vztrajam pri dojenju, po dojenju mu pa zdej ponudim še kak jogurt ali skutico in če je, pol je, če ne, ne...ampak bom mogla počas tud to zamenjat user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 12:50:18   
Janey
glede dojenja se vsaka mama pač sama odloči kaj in kako. enim paše dojit dolgo, enim pač ne. važno je, da otrok dobi vse, tudi če prenehaš dojiti, pač dač mlečne obroke zjutraj in zvečer in še kaka malica čez dan, da je skutka.

moj mali pa je zdaj vzel izpod mize škatlo s keksi, jo odprl, enga v usta dal ostalo pa razsipal.pa sem prišla s sesalem in se ga je vztrašo in se je 5 min cartal pri meni. prvič v življenjuuser posted image

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Avto za 5 člansko družino
lola85 RR

Kateri avto je primeren za druzino s 3 otroci?

VW Touran (44%)

Citroen C4 Grand Picasso (14%)

Renault Grand Scenik (4%)

Peugeot 5008 (4%)

Honda FR-V (8%)

Ford S-Max (26%)


Število vseh glasov: 50

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!