|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009
12.9.2008 13:42:52   
rožmarin
Dan user posted image !
Tudi jaz se pridružujem majčicam 2009 user posted image user posted image user posted image user posted image . PDP imam (po mojih izračunih) 11.5.09, prvi pregled pa 8.10.- komaj čakam.
Drugače pa tudi jaz nimam nikakršnih znakov.

Uživajte in lep dan!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Majčice 2009
12.9.2008 14:57:18   
tropical

    user posted image MAJSKE NOSEČKE ZA   user posted image


PDP           IME            (št. ,št. )         PREGLED        NS


01.05.
user posted image Carpe diem        (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?

user posted image   ella.                    (?.user posted image , ?user posted image )          ?                  ?
02.05.
user posted image Anonimna           (?.user posted image , ?user posted image )      24.09.              ?

user posted image  Anonimen           (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?
04.05.
user posted image Rosi*                  (?.user posted image , ?user posted image )         02
.09                ?         

user posted image mišk                    (?.user posted image , ?user posted image )          17.9.                 


05.05.             

user posted image Maj09(28.let)    (3.user posted image , user posted image )           ?                   ?
user posted image vanilla                 (1.user posted image , 0user posted image )     23.09.              ?


06.05.
user posted image heln                    (?.user posted image , ?user posted image )      19.09.              ?   

07.05.
user posted image  pikapolonica      (?. , ? )              11.09.              ? 


08.05
user posted image Anonimnauser posted image       (?.user posted image , 1user posted image )        2.10.                ?


09.05.
user posted image mani2                  (2.user posted image , 1user posted image )          18.9.            ?
user posted image  andrejka_237     (1.user posted image , ?user posted image )         25.9.                  ?


10.05.
user posted image Anonimna4         (2.user posted image , 1user posted image )         ?                   ?
user posted image Auser posted image                (2.user posted image , 1user posted image )          ?                  ?
user posted image BIA79                ( ?.user posted image , ?user posted image )         25.9.             ?


12.05.
user posted image tropical               (?.user posted image , ?user posted image )            30.9.                   ?
 
13.05.
user posted image  
ledenka               (1.user posted image , 0user posted image )      26.09.                  ?
user posted image  mica77                (?.user posted image , ?.user posted image )        ?                  ?


14.05.

user posted image Anonimen           (?.user posted image , ?user posted image )           ?                  ?
 
16.05. 
user posted image  Anonimna           (3.user posted image , 2user posted image )          ?                    ?
18.05
user posted image  Anonimna          (?.user posted image , ?user posted image  )            15.10
19.05.
user posted image Anonimen           (3.user posted image , 0user posted image )          ?                  ?


XX.05.
user posted image Anonimna           (?. , ? )           ?                  ?


user posted image  annya                 (?. , ? )           ?                  ?
14.05

user posted image  ptejka                (?. , ?  )               9.10             ?

SKUPAJ user posted image : 18

____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.        user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________


  • urejanje dokumentacije
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Majčice 2009
12.9.2008 15:16:57   
ella.
o tropical, na seznamček si me stisnila....kok lepoooooooo user posted image

No, majčice, a smo tut kej Zmajčice, zdaj, ko smo pod hormonskimi neurji? user posted image


_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Majčice 2009
12.9.2008 15:29:09   
tropical


  user posted image MAJSKE NOSEČKE ZA   user posted image


PDP           IME            (št. ,št. )         PREGLED        NS


01.05.
user posted image Carpe diem        (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?

user posted image   ella.                    (?.user posted image , ?user posted image )          ?                  ?
02.05.
user posted image Anonimna           (?.user posted image , ?user posted image )      24.09.              ?

user posted image  Anonimen           (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?
04.05.
user posted image Rosi*                  (?.user posted image , ?user posted image )         02
.09                ?         

user posted image mišk                    (?.user posted image , ?user posted image )          17.9.                 


05.05.             

user posted image Maj09(28.let)    (3.user posted image , user posted image )           ?                   ?
user posted image vanilla                 (1.user posted image , 0user posted image )     23.09.              ?


06.05.
user posted image heln                    (?.user posted image , ?user posted image )      19.09.              ?   

07.05.
user posted image  pikapolonica      (?. , ? )              11.09.              ? 


08.05
user posted image Anonimnauser posted image       (?.user posted image , 1user posted image )        2.10.                ?


09.05.
user posted image mani2                  (2.user posted image , 1user posted image )          18.9.            ?
user posted image  andrejka_237     (1.user posted image , ?user posted image )         25.9.                  ?


10.05.
user posted image Anonimna4         (2.user posted image , 1user posted image )         ?                   ?
user posted image Auser posted image                (2.user posted image , 1user posted image )          ?                  ?
user posted image BIA79                ( ?.user posted image , ?user posted image )         25.9.             ?

11.09.
user posted image rožmarin            ( ?.user posted image , ?user posted image )        8.10.                   ?
12.05.

user posted image tropical               (?.user posted image , ?user posted image )            30.9.                   ?
 
13.05.
user posted image  
ledenka               (1.user posted image , 0user posted image )      26.09.                  ?
user posted image  mica77                (?.user posted image , ?.user posted image )        ?                  ?


14.05.

user posted image Anonimen           (?.user posted image , ?user posted image )           ?                  ?
user posted image  petejka              (?.user posted image , ?user posted image )            9.10.                 ?
16.05. 

user posted image  Anonimna           (3.user posted image , 2user posted image )          ?                    ?
18.05
user posted image  Anonimna          (?.user posted image , ?user posted image  )            15.10
19.05.
user posted image Anonimen           (3.user posted image , 0user posted image )          ?                  ?

  
user posted image   cebelica       (?.user posted image  , 0user posted image  )           ?               ?

XX.05.
user posted image Anonimna           (?. , ? )           ?                  ?


user posted image  annya                 (?. , ? )           ?                  ?

user posted image   Lalica 1                 (?. , ? )         ?        ?

SKUPAJ user posted image : 29
____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.        user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________


  • urejanje dokumentacije
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka




< Sporočilo je popravil tropical -- 12.9.2008 15:30:50 >

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Majčice 2009
12.9.2008 15:37:24   
Anonimen
Tukaj anonimna user posted image . Zmaju nisem nič podobna, ker sem zkoz dobre volje user posted image . Počutje je super in upam, da čim dalje tako ostane. Moje naljubše opravilo je božanje po trebuhu. Malo me edino špika po trebuhu, zgleda da se maternica razteguje. Komaj čakam, da pojdem oktobra na pregled, da vidim mojo malo bebico. Hrana mi ne diši preveč (hvala bogu). Se bom pa mogla, kar pazit ker sem se v obeh nosečnostih ogromno zredila in se zdaj ne bi rada preveč, ker vem da teh kg ne bom več zgubila. Ja kos še bila mlada frkljica so šle kile kar same dol zdaj pa so zgleda čustveno navezane na mene in nočejo vstran. user posted image

(odgovor članu ella.)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Majčice 2009
12.9.2008 16:04:53   
ella.
ANonimna pussy cat: a ni lepo, ko roka počiva na trebuščku, ki je že nežno zaobljen in pravo zavetje za malo/ega...? Kok se nam gode, nosečke naše user posted image

Imejte se lepo, lep vikend vam želim in se beremo. Jaz grem domov se razvajat in počivat.



_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Majčice 2009
12.9.2008 18:15:46   
mani2
Zanima me ali se boste vse odločile za nuhalno. Jaz v prvi nosečnosti nisem šla sedaj pa tudi premišljujem ali naj grem ali ne. Kaj pa ve mislite?

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Majčice 2009
12.9.2008 18:55:53   
mayflower
Pozdravljene. Tudi jst sem srečka nosečka - 10 dni sem v desetih nebesih. Rok imam nekje 9.5.2009, prvi pregled pa 1. oktobra. Sem drugič noseča. Najbolj hecno se mi zdi to, da sem imela že precej znakov nosečnosti, prej kot sem se odločila delati test. Prej sva namreč 6 mesecev neuspešno poskušala. Zaenkrat ve samo moj, mama in moja dobra kolegica. Je pa težko bit tihouser posted image user posted image user posted image Prvič sem bila tiho 3 mesece, čeprav me je bližnja žlahta prej pogruntala. Najbolj izrazit znak nosečnosti je moj napihnjen trebuh-nonstop mi neki dela slabo. Pa ne pomaga,č e jem. Sploh sem izgbubila tek. To ne bi bilo slabo - pri prvi nosečnosti sem se zelo zredila zadnji mesec. Čeprav sem kile zgubila, imam zaradi težav s ščitnico sedaj 4 kile viška in sploh ne mroem shujšat. Zato bom morala zelo pazit. Tamalemu skušamo dopovedati, da bo dobil bratca ali sestrico. Zaenkrat je navdušen.

_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Majčice 2009
12.9.2008 19:53:26   
girly
 seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vsem

In tudi jaz sem majčica, PDP 6.5.2009, pregled imam 19.9. Midva sva novico obdržala zase in jo namerava še kar nekaj časa, verjetno kar nekje do 12.tedna, čeprav je res težko ja user posted image   Aja, pa 1. smo user posted image

< Sporočilo je popravil girly -- 12.9.2008 20:02:40 >


_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Majčice 2009
12.9.2008 20:24:17   
tropical
mayflower

    in

  girly

user posted image

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Majčice 2009
12.9.2008 20:36:49   
ledenka
a ste ve tudi tako utrujene? meni se na trenutke kar vrti od utrujenosti... če ne bo kmalu bolje, bom vzela kak teden dopusta, da si odpočijem user posted image  

prvi pregled imam sicer že v ponedeljek, in upam, da se bo pri ene 6h tednih videl srček... sem kar malo živčna user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Majčice 2009
12.9.2008 21:38:35   
Anonimen
ojla bejbike...

Vidim, da ste pridne in ste že začele čvekati user posted image user posted image user posted image . Res je super to, da si z nekom takole na liniji in imaš skoraj enake probleme in edno se najde spodbudna beseda. Me se s puncami s katerimi smo se spoznale med mojo prvo nosečnostjo še zdaj videvamo in res je luštno gledat vse te naše lumpe kako rastejo in osvajajo nove stvrai. Res se veselim pogovorov z vami....

Kar se tiče mojih znakov - sem grooozno utrujena, zvečer bi najraje že ob 8 zaspala. Trebušček imam pa tudi že lepo napihnjen. Ampak je bilo v 1. nosečnosti podobno... najprej trebušček, potem pa je napihnjenost za nekaj tednov šla, potem pa se je začelo pri 14. tednih res konkretno poznati. Slabo mi pa niti ni...

Povedala nisva še nikomur, razen najinemu sineku user posted image . In vsako jutro, ko se zbudimo in se skupaj cartamo, pobožamo še dojenčka, mali ga še pa poljubčka. user posted image Tako, da če ga vprašam  kje ima mami dojenčka pokaže na trebušček... user posted image

Nuhalna - jaz grem in niti ne pomislim, da ne bi šla.

Pregled imam pa 18.9.--- že komaj čakam.

Punce lepo preživite vikend, če bo deževalo, pa doma na veliko poležavajte...user posted image

Nočko,
user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Majčice 2009
13.9.2008 7:37:58   
rozcaa
Čau punce!No..se pridružujem ekipi majčic.user posted image Včeraj sem nardila test, ker mi je blo mal sumljivo, da nisem dobila m, in sem kr obstala, vsa v šoku. Sej ne da nisem vesela, ampak..Vse skupaj se je zgodilo kakšno leto prej, kot pa sva se s fantom pogovarjala. In zdaj tudi mene malo grabi panika, danes ničkaj nisem spala, tuhtam, kako bom povedala svojim staršem, ki moje nosečnosti verjetno niti v sanjah ne pričakujejo. user posted image Ampak bo že. Glede na to, da sem v idealnih letih (kao) - 26, se bodo že mogli sprijaznit.
Sem vesela, da obstaja tale čvekalnica, kjer lahko ena z drugo delimo naše pomisleke, strahove in seveda tudi veselje.user posted image

Aja. Datum naj bi mela tam okol 17. In to je moja prva user posted image . user posted image

Lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Majčice 2009
13.9.2008 8:08:20   
Anonimen
Lep jutranji pozdrav od auser posted image . Po prvem pregledu se bom razkrila, prej pa ne ker nočem, da družina zve na tak način, da sem noseča. Čeprav bo to tretji otrok se mi zdi, da me je kar malce strah. Potem pa sama sebe tolažimuser posted image . Počutje je super. Bomo videli kako bo dalje. Komaj čakam, da bo oktober, da pridem do g in da vidim mojo malo pikico. Počasi bom šla v trgovine, da si nakupim nekaj nosečniških stvari. Nekaj še imam nekaj pa bo potrebno novega. Pretiravala ravno ne bom. V mislih pa že opremljam sobico user posted image . Včeraj sem že razlagala user posted image kdaj bova kupila voziček in približno kakšnega bi imela pa me je kar čudno gledal user posted image . Mi je lepo povedal, da naj ne prehitevam in da še imam doooosti časa za takšne stvari. Saj vem, ko pa sem že tako nestrpna. Mislim, da bo to ful presenečenje za domače, ker ni nihče pričakoval da bom imela še tretjega, saj sta prva dva že precej velika.
Mogoče bo celo kakšen čuden komentar, ampak se na to ne oziram. Znam bit zelo trmasta in se ponavadi ne oziram na mnenja drugih. Sedaj pa grem malce a čistilno akcijo.

anonimna user posted image

(odgovor članu rozcaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Majčice 2009
13.9.2008 8:51:04   
andrejka_237
Dobro jutro vsem.
Tudi jaz se odpravljam pospravljat stanovanje, še prej pa sem malo pogledala na forum. user posted image  Zelo sem vesela, da nimam nobenih slabosti, noseča sem 6t1d. Povedala sva samo mojim staršem, ki so bili zelo navdušeni. Njegovim pa bova, ko bova zbrala pogum. Ker je njegova mama bolj "čudna". Nisva poročena, za njo pa se je treba najprej poročit, potem pa imet otroke. Skupaj sva 8 let, pa me še vedno ni sprejela. Ker pač nisem takšna, da bi bila suženj svojemu moškemu, tako kot je ona. Kar on reče, ona naredi, pa če je to ob 3. zjutraj. Ampak najpomembneje je, da sva midva zadovoljna. user posted image  
Danes zvečer bo še zelo zanimivo, ker sva povabljena na abrahama. Jaz pa seveda ne bom vzela aperitivčka, ne bom nazdravila s kozarčkom vina, ampak s sokom. Sva se že pogovarjala, da se jim bo mogoče zdelo malo sumljivo. Ampak nič ne bova priznala. Do pregleda, ki ga imam komaj 25. 9. (kje je še to ...). Potem pa bova sporočila veselo novico.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Majčice 2009
13.9.2008 9:03:32   
rozcaa
Andrejka midva greva pa danes na poroko. In bom mela isti "problem" kot ti.user posted image Upam, da ne bo prevec sumljivo..
Kar se pa "tasce" tice, se pa ne sekiraj..Ce ne prej, jo bo rojstvo otrocicka ziher zmehcalo.user posted image
Uzivaj!


(odgovor članu andrejka_237)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Majčice 2009
13.9.2008 9:12:37   
andrejka_237
Rozcaa, hvala. Saj se ne obremenjujem kaj preveč zaradi nje. Taka pač je. Sem je že navajena. Ampak ne bi ji rada tako hitro povedala, ker me bo njen pogled, ko bo zvedela, malo razočaral. Dam roko v ogenj, da bo tak. Jaz tudi mislim, da bo ob rojstvu malo "mehkejša". user posted image
Danes naju torej čaka kar zanimiv dan. Jaz se bom najvrjetneje ves čas zgovarjala nad dejstvom, da jaz vozim, pa da so kazni drage ... Pa da mi enostavno ne paše. user posted image  Ker mi tudi res ne.
Lepo se imej danes.

(odgovor članu rozcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Majčice 2009
13.9.2008 12:19:03   
ledenka
saj lahko vzameš aperitiv, nazdraviš in se delaš, da piješ  user posted image  to počnem jaz, potem pa nekje "po nesreči" založim kozarec ali menjam z mojim user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu andrejka_237)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Majčice 2009
13.9.2008 14:32:23   
girly
Da še jaz malo povem,kako je pri nas. Ja, mene tud kar slabi, vrti se mi, bolijo me prsi, trebuh imam napihnjen, fuuulll sem utrujena, občasno imam glavobole, krče, špikanje v jajčniku in očitno sploh ni znaka, ki ga jaz ne bi imela user posted image  . No vsaj bruham ne user posted image , samo 1x sem, tako da vsaj s tem ni težav. Sicer pa se sedaj res že velim in komaj čakam pregled, da vidim svojo user posted image


Andrejka, zarad tašč se pa res ne splača sekirat, bo preživela tako ali drugače. Važno, da sta vidva vesela vajinega user posted image

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Majčice 2009
13.9.2008 17:03:38   
klavdiy4
Pozdravljene user posted image /e
 
Iskrene čestitke vsem majčicam 09!!!!!!!!!!Želim vam srečne trenutke nosečnosti, zdrave user posted image  in , da boste nosečnost prestale brez težav......

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...papa

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Majčice 2009
13.9.2008 17:48:09   
mani2
Jaz komaj čakam na prvi pregled da vidim mojo user posted image . Upam da bo vse vredu. Še vedno pa se ne morem odločiti ali naj grem na nuhalno ali ne. Moj user posted image  samo pravi odloči se kako ti misliš da bo prav. Zraven pa še doda da otroka obdržimo ne glede na rezultat. Tako da ne vem kaj naj naredim. Kaj mi svetujete. Kot sem že povedala v prvi nosečnosti nisem bila na nuhalni.

< Sporočilo je popravil mani2 -- 13.9.2008 17:49:01 >

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Majčice 2009
13.9.2008 19:37:21   
katha
ene ste pa res pogumne. midva sva se odločila, da bov še malo počakala z novico  - sicer pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja, tuda jaz sem majčica!!!!

prvi pregled imam šele 15.9. , upam na vse OK

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Majčice 2009
13.9.2008 19:44:05   
katha
tvoje sporočilo se mi je zdelo ful podobno meni. sama sem v 6t, prvič user posted image in tudi midva želiva obdržat zase do 12t.
malo me skrbi, ker  čakava na prvi pregled

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Majčice 2009
13.9.2008 20:19:10   
Anonimen
Helou. Nosečka 2.5 se spet mal oglašam.

Zdi se mi, da nikakor ne bom dočakala 24.09, ko imam prvi pregled. Potem pa razmišljam o tem, ali je vse ok, če sta mogoče  celo dva ker sem tako napinjenauser posted image , pa če je mogoče fantek, ker mi je bilo v prvi nosečnosti zelo slabo, zdaj pa ničuser posted image . Ampak vem, da ne bom vprašala za spol, ker je bilo prelepo slišati ob porodu "punčko imate". Nikoli ne bom pozabila na ta stavek.

Joj malo sem senilna.user posted image  Ja,  moja nosečnost se kaže tudi v jokavosti. Ti šment, moj mož se mi pa mora za vsako stvar opravičevati, ker vedno misli, da je kaj narobe naredil, revež. 

(odgovor članu katha)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Majčice 2009
14.9.2008 9:17:23   
rozcaa
Hehe..Nosecka 2.5 si misla sentimentalna, ne?user posted image
Ja...morem povedat, da je vcerajsnja poroka super izpadla. Nihce me ni spraseval, zakaj ne pijem, sem pa na zacetku pri prvem kozarcu dejansko POZABILA, da sem noseca, in sem nardila 2 pozirka. Pol me je pa vest zrla cel vecer..user posted image sej ne.
Sva pa vceraj povedala fantovim starsem in je bil to zanju tak sok, da sem bla se pol ure cist zafrustrirana in sem samo to razmisljala, kako bom povedala svojim. Noro..Ko bi bla stara 18, ne pa 26. Se mi zdi, da starsi nikol niso cisto pripravljeni na to, da bodo stari starsi, razen, ce seveda tega ne nactujes in o tem dlje casa govoris.

Punce..eno prosnjo mam. Sem iz stajerskega konca, ze 7 let pa zivim v Lj. Po hitrem postopku si bom morala najti ginekologa v Lj, ker ne bi blo izvedljivo, da bi se za vsak pregled vozila domov domov. user posted image A mi lahko katera pomaga? PLIIIIIIIIZ!

Drugace pa zaenkrat razen obcasnega spikanja v jajcnikih nic posebnega ne cutim. Me prav zanima, kaksna je tista jutranja slabost.user posted image

Lepo nedeljo vam zelim, pa cimboljse pocutje !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?