|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35. letu
31.3.2010 10:13:45   
viator
Na evo skleroze, pozabila napisat - Laubica..user posted image user posted image user posted image , da bosta kmalu zdravi.  

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 3076
   RE: Mamice po 35. letu
31.3.2010 12:18:00   
hanna1
aha,zdaj mi je jasno,zakaj sem pozabljivauser posted image user posted image
julci,jaz sem tisto izpolnila in še mojo mamo zravn napisala...itak ji ne bo jasno,ko bo dobila domov...ji morm razložit,naj mi shrani


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 3077
   RE: Mamice po 35. letu
31.3.2010 19:44:32   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: hanna1

aha,zdaj mi je jasno,zakaj sem pozabljivauser posted image user posted image
julci,jaz sem tisto izpolnila in še mojo mamo zravn napisala...itak ji ne bo jasno,ko bo dobila domov...ji morm razložit,naj mi shrani


Jaz sem dobla praška kr zraven,ga pa brat in moj nista dobila,zgleda da ne dajo vsakemu notr,sam če je pa reklama za brezplačen vzorček.user posted image




_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3078
   RE: Mamice po 35. letu
31.3.2010 19:52:07   
julci
Drugače pa sva midve dobile v petek izvide.ki so hvala bogu ovrgli sum na hirshprungovo bolezen.Ima pa zgledA na 3 cm slabše oživčeno,ker so šele v 3 rezu našli te ganglijeve celice.Imava pa junija kontrolo v LJ,do takrat pa še pijeva lactecon in nama kakanje kr uspeva,tudi po 2x na dan kr obilno.hvala bogu je vsaj strah zgubla pred njim,da vidi da ni več hudo kot je bilo prej.Tako da se kr trudimo z vsem skupaj,najbolj pa smo veseli da so dobri izvidi.Smo pa rekli da bomo probali mali brezglutenske diete,ker sem se pogovarjala s kolegico,ki ima sama toleranco na gluten in kravje mleko,na krvi pa ji ne pokaže.

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3079
   RE: Mamice po 35. letu
31.3.2010 19:54:37   
julci
Hana luškana postlca.
Mi bomo tud mogli začet študirat o postlci,sicer se še ne buni ker je v kinderpetu.Pa treba bo zbelit stanovanje.

Laubica upam da se čimprej pozdravite in naspite.Pri nas je spanje v enem kosu,razen če gre lulat,takrat se zbudi.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3080
   RE: Mamice po 35. letu
1.4.2010 18:53:32   
viator
IZVIRNO SPOROČILO: julci

Drugače pa sva midve dobile v petek izvide.ki so hvala bogu ovrgli sum na hirshprungovo bolezen.Ima pa zgledA na 3 cm slabše oživčeno,ker so šele v 3 rezu našli te ganglijeve celice.Imava pa junija kontrolo v LJ,do takrat pa še pijeva lactecon in nama kakanje kr uspeva,tudi po 2x na dan kr obilno.hvala bogu je vsaj strah zgubla pred njim,da vidi da ni več hudo kot je bilo prej.Tako da se kr trudimo z vsem skupaj,najbolj pa smo veseli da so dobri izvidi.Smo pa rekli da bomo probali mali brezglutenske diete,ker sem se pogovarjala s kolegico,ki ima sama toleranco na gluten in kravje mleko,na krvi pa ji ne pokaže.


Jeeeeeuser posted image user posted image . Super!!! Sem res vesela, da se je vse dobro izteklo.

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3081
   RE: Mamice po 35. letu
1.4.2010 20:47:46   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: viator

IZVIRNO SPOROČILO: julci

Drugače pa sva midve dobile v petek izvide.ki so hvala bogu ovrgli sum na hirshprungovo bolezen.Ima pa zgledA na 3 cm slabše oživčeno,ker so šele v 3 rezu našli te ganglijeve celice.Imava pa junija kontrolo v LJ,do takrat pa še pijeva lactecon in nama kakanje kr uspeva,tudi po 2x na dan kr obilno.hvala bogu je vsaj strah zgubla pred njim,da vidi da ni več hudo kot je bilo prej.Tako da se kr trudimo z vsem skupaj,najbolj pa smo veseli da so dobri izvidi.Smo pa rekli da bomo probali mali brezglutenske diete,ker sem se pogovarjala s kolegico,ki ima sama toleranco na gluten in kravje mleko,na krvi pa ji ne pokaže.


Jeeeeeuser posted image user posted image . Super!!! Sem res vesela, da se je vse dobro izteklo.



JAZ TUDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 3082
   RE: Mamice po 35. letu
1.4.2010 20:54:30   
Laubica
Hana -mi smo tako tudi skoraj novo posteljo prodali za 50€user posted image jaz vedno vse tako za mali dnar prodam pa drago kupim sem kura zmešanauser posted image

Viator pozdravita se -moj sine je še kar bogi uhica in vročina ga še kar matra -tak da ne vem ali hikoncil ni dobro prijel ali kak?Je v torek moral spet it nazaj ker je bila sila-grozno je zakuhal in uhica ga boli-ta večjegauser posted image
Eh mi še mamo plenico in dudo in smo v fazi groznega divjanja in neuboganja in razgrajanja -joooooooj je naporen naš ta majhen mulc-da bi ga kar včasih malo po riti -samo kaj ko ga skregam pa se mi v obraz smejiuser posted image Ma sploh me ne jemlje resno -nikogar ne samo mene,on bi samo divjal in metel vse kar mu pride v rokeuser posted image user posted image user posted image
nič grem pod tuš in ajat ker zjutraj pa se že ob pol 7 zbujauser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3083
   RE: Mamice po 35. letu
1.4.2010 23:15:23   
hanna1
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

IZVIRNO SPOROČILO: viator

IZVIRNO SPOROČILO: julci

Drugače pa sva midve dobile v petek izvide.ki so hvala bogu ovrgli sum na hirshprungovo bolezen.Ima pa zgledA na 3 cm slabše oživčeno,ker so šele v 3 rezu našli te ganglijeve celice.Imava pa junija kontrolo v LJ,do takrat pa še pijeva lactecon in nama kakanje kr uspeva,tudi po 2x na dan kr obilno.hvala bogu je vsaj strah zgubla pred njim,da vidi da ni več hudo kot je bilo prej.Tako da se kr trudimo z vsem skupaj,najbolj pa smo veseli da so dobri izvidi.Smo pa rekli da bomo probali mali brezglutenske diete,ker sem se pogovarjala s kolegico,ki ima sama toleranco na gluten in kravje mleko,na krvi pa ji ne pokaže.


Jeeeeeuser posted image user posted image . Super!!! Sem res vesela, da se je vse dobro izteklo.



JAZ TUDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

pa še mi,pa še mi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,pa zdaj sta že veliko naredili,da vsak dan kaka,predvsem pa da je tega ni več strah....en velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Zalo in kar tako še naprej
Laubica,dokler je nimam doma postavljene,se še ne bom preveč hvalila,je pa res,da sem jaz že kar marsikaj z Bolhe kupila...je dobro malo pregledat,saj lahko dobiš za skromnejši denar zelo ohranjene stvari

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3084
   RE: Mamice po 35. letu
3.4.2010 8:52:09   
KT

IZVIRNO SPOROČILO: hanna1

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

IZVIRNO SPOROČILO: viator

IZVIRNO SPOROČILO: julci

Drugače pa sva midve dobile v petek izvide.ki so hvala bogu ovrgli sum na hirshprungovo bolezen.Ima pa zgledA na 3 cm slabše oživčeno,ker so šele v 3 rezu našli te ganglijeve celice.Imava pa junija kontrolo v LJ,do takrat pa še pijeva lactecon in nama kakanje kr uspeva,tudi po 2x na dan kr obilno.hvala bogu je vsaj strah zgubla pred njim,da vidi da ni več hudo kot je bilo prej.Tako da se kr trudimo z vsem skupaj,najbolj pa smo veseli da so dobri izvidi.Smo pa rekli da bomo probali mali brezglutenske diete,ker sem se pogovarjala s kolegico,ki ima sama toleranco na gluten in kravje mleko,na krvi pa ji ne pokaže.


Jeeeeeuser posted image user posted image . Super!!! Sem res vesela, da se je vse dobro izteklo.



JAZ TUDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

pa še mi,pa še mi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,pa zdaj sta že veliko naredili,da vsak dan kaka,predvsem pa da je tega ni več strah....en velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Zalo in kar tako še naprej
Laubica,dokler je nimam doma postavljene,se še ne bom preveč hvalila,je pa res,da sem jaz že kar marsikaj z Bolhe kupila...je dobro malo pregledat,saj lahko dobiš za skromnejši denar zelo ohranjene stvari


Zala user posted image user posted image user posted image , julci tebi pa še poseben velik user posted image

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3085
   RE: Mamice po 35. letu
6.4.2010 21:02:24   
Laubica
Hana -jaz tudi vedno prvo na bolhi pogledam če je kaj tam kar iščem-ja dobiš res fajn stvariuser posted image
In kako ste konzervice????
Mi smo ok-komaj čakam 20.5. ko grem na 1. dopust v novi službi 3 dni -nekaj pa je -gremo na morjeuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3086
   RE: Mamice po 35. letu
13.4.2010 22:11:42   
Laubica
Halooooooooooooo user posted image user posted image ki ste konzervice????????????????

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3087
   RE: Mamice po 35. letu
15.4.2010 18:40:22   
hanna1
pozdravček od nasuser posted image

...no mi smo posteljo uspešno pripelali,sestavili(brez načrta),kakšen vijak je manjkal,pa ene tri police ne vem kam sodijo,drgač ma pa Hana sedaj na postli in pod njo svojo sobico v malem-sem ji improvizirano naredila mizico pa lučko gor,stolček je mela že prej,tepih je položen in škatle z igračami,....nč ji ne manjkauser posted image user posted image user posted image
....jes sem pa malo v bolniški,ker sem nabasala gnojno angino in sem bila ene tri dni čist fuč,zdaj pa so antibiotiki že malo uredili stvar
...kaj še dogaja....začeli smo z devetdnevnicam pred birmo,kupili smo  pod urgentno črne kavbojke,srajca je že bila kupljena,in eno super jakno v S´Oliverju,sam cena me je pa sezula in sem še zdaj bosauser posted image user posted image ...zakaj....eno soboto je šla moja familija v Maribor kupovat,pa so ga pri dediju in omi prepričali,da mu bo glih prav gvant od vnuka Sašota izpred 15 let....mislim.....in pol ni moj nč kupu...pametno....in ko smo ga dali v čistilnico,so ugotovili,da so gvant molji požrli...hvala bogu,ker meni sploh ni bil všeč...gvant za 15-letnikauser posted image user posted image user posted image ...ampak jaz sem še zmerom bosauser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3088
   RE: Mamice po 35. letu
15.4.2010 22:53:27   
KT
Boga Hanna user posted image user posted image user posted image , ampak moram priznat, da si me po težkem tednu nasmejala.

Ti, poličke pa kar na steno, veš kak smo ženske: Hana bo ziher kaj našla, da zloži na nove poličke.

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3089
   RE: Mamice po 35. letu
18.4.2010 23:19:52   
hanna1
user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3090
   RE: Mamice po 35. letu
19.4.2010 22:50:44   
Laubica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hana a si že obuta?
Pa poličke lahko pa za kres porabiš -saj bo kmaluuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3091
   RE: Mamice po 35. letu
26.4.2010 21:15:08   
Laubica
ojej smo na 3 straniuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3092
   RE: Mamice po 35. letu
28.4.2010 22:48:41   
Laubica
user posted image očitno štajkate

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3093
   RE: Mamice po 35. letu
28.4.2010 23:05:42   
hanna1
ojla,sem ravno prišla iz službe,dopoldne sem imela zastonj fitnes v garklnu in zdaj sem že v pojstli...skor,sam malo sem še vseeno mogla pošpegat tu gor...ja,sej...prazniki....user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3094
   RE: Mamice po 35. letu
29.4.2010 20:43:57   
Laubica
OOOOOHana je še med živimi z manouser posted image user posted image user posted image user posted image kaj -si pridna in na fitnes hodiš?lepo meni ni do tegauser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3095
   RE: Mamice po 35. letu
29.4.2010 23:25:00   
hanna1
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

OOOOOHana je še med živimi z manouser posted image user posted image user posted image user posted image kaj -si pridna in na fitnes hodiš?lepo meni ni do tegauser posted image
user posted image user posted image jaz imam zastonj fitnes v vrtu-garklnu...pardon,to je čist po naše...julci je najbrž zdaj tud čist naspidirana v njenem vrtu,pa še nekaj se ji bližaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3096
   RE: Mamice po 35. letu
30.4.2010 14:32:18   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: hanna1

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

OOOOOHana je še med živimi z manouser posted image user posted image user posted image user posted image kaj -si pridna in na fitnes hodiš?lepo meni ni do tegauser posted image
user posted image user posted image jaz imam zastonj fitnes v vrtu-garklnu...pardon,to je čist po naše...julci je najbrž zdaj tud čist naspidirana v njenem vrtu,pa še nekaj se ji bližaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image



Hana ni panike za fitnes,nekaj je že poštimano,nekaj pa me še čaka-prekopavali so pa drugi.
Ja Laubicazdaj bom pa lahko tvoj ničk uporabla ŽE35 od jutr naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image o ti kriza iz Parizauser posted image A mi ga posodišuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3097
   RE: Mamice po 35. letu
1.5.2010 22:38:12   
hanna1
1 maj-praznik dela in praznik tud za julci-vse lepo ti želimo in naj ti nikoli ne zmanjka dobre volje in poguma med vsemi dnevnimi obveznostmi-no pa si si do kraja prislužila 35-tko...naj ti dobro služiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3098
   RE: Mamice po 35. letu
2.5.2010 9:35:04   
julci
Hana hvala za čestitkouser posted image user posted image morem še nick sprement-ŽE35user posted image user posted image pa hvala za sprejemuser posted image

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 3099
   RE: Mamice po 35. letu
2.5.2010 14:24:39   
Laubica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image JULČI SEVEDA TI GA PODARIM VSEEEEEEEEEEE NAJLBOLJŠE IN NAJLEPŠEEEEEEEEEEEEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?