|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 19:37:41   
dodi
Neli-dobila sem..hvala...a žal sem imela prazen račun in ti nisem mogla odgovorit...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 20:15:47   
Duškica
Pozdravljene.

Mi smo doma. Vidim, da se ni veliko čvekalo.....Julči ima verjetno še zmeraj mrk......grem skopat malčka in pridem pogledat, če bo katera za čvek.

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 20:29:01   
neli99
duška duška  .. če klofaš (beri: tukaj klepetaš) pol počivaš, torej ti sam čvekej user posted image  ... dodi sej sam preverjam, če mam še pravo številko, sej drgač ni blema user posted image

punce jst še kar hujšam. sej cifre niso važne. sam zdej se že spogledujem s svojo postavo pred nosečnostjo. do tja je pa še -10 in 2 meseca.... bomo vidli če bo še tok volje, bom poročala user posted image


(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 20:43:48   
dodi
Neli ma kako si ti pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za - kile...dej še men mal volje...user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 20:44:04   
dašabina
Hojla, pa sem vas našla....
Majrim, pa če pridem na obalo al pa ti k nam med vinograde, ni vrag, da enga rukneva....
Triš je super punca, res, taka z velikim srcem ,sva skupaj pri januarčicah 2008, skupaj ležale in skupaj rodile v razmaku 2 ur...
Dodi vse naj, naj pa vedno te občudujem, kako folgaš 10 otrok pa moža tako lepo porihtat brez vsake grenkobe in tarnanja....
Vsem ostalim slavljenčkom, ki ste praznovali obmesečnice, zobke, prve korake vse naj, naj.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa tud mamicam, če je še katera praznovala, enako....
Nam dnevi letijo, tako kot drugim, zdaj je začel dajati pa-pa, uvajamo nove hranice in poskušamo čim bolj užiti zadnje počitniške dneve...
Ha, pa naj vam še zaupam, da je eden izmed družinskih članov/ic izrazil željo po še eni bebici, kar mene strašno veseli - kateri član/ica je to, pa razkrijem enkrat kasnejeuser posted image , boste presenečene....

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 20:47:50   
Duškica
Nelli, zato pa visim zadnje dneve tooliko na računalniku - zdaj imam izgovor.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:13:22   
Duškica
IZVIRNO SPOROČILO: dašabina

Ha, pa naj vam še zaupam, da je eden izmed družinskih članov/ic izrazil željo po še eni bebici, kar mene strašno veseli - kateri član/ica je to, pa razkrijem enkrat kasnejeuser posted image , boste presenečene....


Jaz bi tudi še 4. Sem vesela za tebe!!! moji bi tudi bili ZA, ampak to potegne toliko stvari za seboj (spet večji avto, večje stanovanje,...) 

< Sporočilo je popravil Duškica -- 26.8.2008 21:28:05 >


_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:18:22   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: Duškica

Evo, ponižno se javljam na raportuser posted image user posted image user posted image user posted image

Neža - ČESTITKE ZA PRVE KORAKE!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Dodi, tebi pa.....

user posted image

VSE NAJBOLJŠE!!!!!
TUDI OD MENE OBEMA ČESTITKE


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:19:21   
Duškica
Laubica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:23:48   
Laubica
ČERRRRRRRRRRR-se res odseljenkeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz bi pa 3tjegaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:26:17   
Duškica
Nekam čudno nam dišijo dojenčki - pa še ti niso pihali prve svečke....

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:35:56   
majrim
jaz bi pa drugega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...laubica....čerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:36:05   
dodi
Mast...a je tud tukaj en dojenčkodiš...user posted image user posted image user posted image user posted image
Le hitro delat...da bomo čimprej lahko čestitali za velike +...user posted image user posted image

Jaz pa sem še enkrat pregledala kovček,če ima moj sine vse,ker gre jutri v Savudrijo s šolo v naravi...me že stiska...user posted image user posted image
Prejle se je tako lepo crkljal in stiskal,pa prosil me je,naj mu naredim sedem križkov in dam sedem poljubčkov za lahko noč,ker ga zdaj en teden ne bo...ga že zdaj pogrešam...saj vem,da sem čudna,a meni manjka vsak od njih,če ga ni doma...user posted image


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:36:34   
dodi
Majrim-a si se nakopala??

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:39:58   
Duškica
Majrim je namakala rit...user posted image user posted image user posted image user posted image

Dodi - saj bo....kako gre zdaj v šolo v naravi??? Če pa so še počitnice....

Kaj tebi tudi diši še kakšen dojenček??

< Sporočilo je popravil Duškica -- 26.8.2008 21:40:21 >


_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:42:39   
dodi
Dojenčki vedno tako lepo dišijo,so tako mehki in voljni,tisti jok je tako lepa pesem,tisti kakec v plenički,tako kislo diši,tiste male rokice,nogice...so tako nežne in lepe,tiste iskrene oči,ki te gledajo,te tako prevzamejo...o ja,še mi dišijo.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:43:42   
Duškica
IZVIRNO SPOROČILO: dodi

Dojenčki vedno tako lepo dišijo,so tako mehki in voljni,tisti jok je tako lepa pesem,tisti kakec v plenički,tako kislo diši,tiste male rokice,nogice...so tako nežne in lepe,tiste iskrene oči,ki te gledajo,te tako prevzamejo...o ja,še mi dišijo.user posted image user posted image user posted image user posted image


DODI - TI SI ZAKON!!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:45:02   
majrim
IZVIRNO SPOROČILO: Duškica

Majrim je namakala rit...user posted image user posted image user posted image user posted image

Dodi - saj bo....kako gre zdaj v šolo v naravi??? Če pa so še počitnice....

Kaj tebi tudi diši še kakšen dojenček??

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,pa plavale smo tudi fullllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll...pa še fajn je,ker ni več tista scavnicauser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:45:51   
dodi
Pri nas vedno gredo zadnji teden v avgustu...gredo v sredo in se vrnejo v torek zvečer,potem so v sredo prosti in nato gredo redno v šolo.

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:46:01   
majrim
alo babe...se zmenimo še vse po enega.....
kje so ostale naše partizanke?????????????????'...ne bom naštevala,da mi katera kaj ne zameriuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:47:40   
dodi
Kje pa so vse ostale?
Komaj malo tema oživi...ajmo vse na plan...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:48:48   
dodi
Zdej sem pa spet ostala sama....ste jo vse potegnile spat...ah,babe...

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:52:38   
majrim
jaz sem še tleuser posted image , ampak me že daje spanec ....pa še eno fajn knjigo beremuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 21:55:26   
dodi
Saj jaz tud grem počasiuser posted image ,ob 2 itak moram vstat,ker je čas za AB....

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 22:02:23   
majrim
ajojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj...user posted image user posted image user posted image user posted image  dodi....dobra si...user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?