|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 22:19:31   
Duškica
IZVIRNO SPOROČILO: majrim

alo babe...se zmenimo še vse po enega.....
kje so ostale naše partizanke?????????????????'...ne bom naštevala,da mi katera kaj ne zameriuser posted image


KHM, KHM,..... saj bi, saj bi.....

Jaz sem bila vmes priklopljena.

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 22:20:08   
Duškica
IZVIRNO SPOROČILO: majrim

jaz sem še tleuser posted image , ampak me že daje spanec ....pa še eno fajn knjigo beremuser posted image


Kaj bereš???

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 22:23:25   
dodi
Lahko noč...jaz grem pod kovter...user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 22:52:27   
Duškica
lahko noč!!!

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Mamice po 35. letu
26.8.2008 23:36:24   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: dodi

Hvala...ti se kar pridruži na klepetu...saj mam jaz tud danes "šele" 34 let..........user posted image user posted image

Saj jaz imam spredaj že trojkicouser posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: dodi

Dojenčki vedno tako lepo dišijo,so tako mehki in voljni,tisti jok je tako lepa pesem,tisti kakec v plenički,tako kislo diši,tiste male rokice,nogice...so tako nežne in lepe,tiste iskrene oči,ki te gledajo,te tako prevzamejo...o ja,še mi dišijo.

Na pa sem se spet nasmejala.Kdaj bo naslednji

Dašabina hvalauser posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 8:24:55   
Duškica
Dobro jutro!!

user posted image

TRIŠ!!!user posted image user posted image user posted image  Ti kar čvekaj pri nas. Odkar so začele punce hodit v službo so kar izhlapele..

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 8:34:18   
dašabina
IZVIRNO SPOROČILO: Duškica

IZVIRNO SPOROČILO: dašabina

Ha, pa naj vam še zaupam, da je eden izmed družinskih članov/ic izrazil željo po še eni bebici, kar mene strašno veseli - kateri član/ica je to, pa razkrijem enkrat kasnejeuser posted image , boste presenečene....

Jaz bi tudi še 4. Sem vesela za tebe!!! moji bi tudi bili ZA, ampak to potegne toliko stvari za seboj (spet večji avto, večje stanovanje,...) 
verjamem, ampak avto si tak že itak nekaj časa želim, hb imamo pa hišo.... sem hecna neuser posted image


< Sporočilo je popravil dašabina -- 27.8.2008 8:36:54 >


_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 8:37:20   
dašabina
mmmm, kavica je super....

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 8:49:54   
Duškica
IZVIRNO SPOROČILO: dašabina

IZVIRNO SPOROČILO: Duškica

IZVIRNO SPOROČILO: dašabina

Ha, pa naj vam še zaupam, da je eden izmed družinskih članov/ic izrazil željo po še eni bebici, kar mene strašno veseli - kateri član/ica je to, pa razkrijem enkrat kasnejeuser posted image , boste presenečene....

Jaz bi tudi še 4. Sem vesela za tebe!!! moji bi tudi bili ZA, ampak to potegne toliko stvari za seboj (spet večji avto, večje stanovanje,...) 
verjamem, ampak avto si tak že itak nekaj časa želim, hb imamo pa hišo.... sem hecna neuser posted image



Mi pa smo ga marca šele menjali (ker smo potrebovali večjega....) Ampak za 4 otroke bi pa skoraj že potrebovali enega, ki ima tri vrste....... Zdaj ga nismo vzeli, ker bi se drugače tašča hotela povsod vozit z nami.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 9:00:00   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: dašabina

IZVIRNO SPOROČILO: Duškica

IZVIRNO SPOROČILO: dašabina

Ha, pa naj vam še zaupam, da je eden izmed družinskih članov/ic izrazil željo po še eni bebici, kar mene strašno veseli - kateri član/ica je to, pa razkrijem enkrat kasnejeuser posted image , boste presenečene....

Jaz bi tudi še 4. Sem vesela za tebe!!! moji bi tudi bili ZA, ampak to potegne toliko stvari za seboj (spet večji avto, večje stanovanje,...) 
verjamem, ampak avto si tak že itak nekaj časa želim, hb imamo pa hišo.... sem hecna neuser posted image


Jaz bi tudiuser posted image
Glede avta pa bi jaz že sedaj imela espaca meni je tako sladek in možičku tudi samo dinarčkov niuser posted image .No pa saj ni treba še koga vozit s sabo,če kam gremouser posted image user posted image user posted image user posted image ,ker ni prostorauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 9:50:30   
Duškica
Mi smo poskrbeli, da ni prostora. Prosto mesto smo zapolnili s 3. otrokom....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 10:41:55   
Duškica
Jaz sem še kar doma..... prej je spal Jure, zdaj pa mi je zaspal Matija.......pa obljubila sem, da pridem za 1 uro v službo.....

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 11:49:25   
Laubica
Dan-moj je rekel -da niti v sanjah ne bo 3user posted image tak da lepo vam ki jih imate 3,4user posted image
grem dalje kuhat


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 16:44:50   
neli99
user posted image user posted image user posted image  punce vlak za letnik 09 že pelje, torej veselo na delo, o morebitnih ++ pa le poročajte user posted image  (ne mi nismo noseči, da ne bo kake pomote user posted image  ... pa tut ne bomo če mojga praktičnega možakarja poslušaš ... ne ve, da v življenju ne velja vedno vse po matematičnih zakonih.)..

sicer pa mamo ženske svoje metode prepričevanja user posted image , sam na zagrizenih protestnikih žal ne delujejo, a ne laubica user posted image  
... a se bomo pol spet lahko selile na dojenčke user posted image user posted image user posted image  ... sej se hecam user posted image

no dašabina, kdo je bil pol, kaj zdej mučiš moj firbec user posted image

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 18:06:43   
Laubica
sicer pa mamo ženske svoje metode prepričevanja , sam na zagrizenih protestnikih žal ne delujejo, a ne laubica
ja NELI-ŽAL je takouser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 18:42:14   
natasaom
remember me?

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 18:48:13   
natasaom
preden mi kera odgovori-bom že ugasnila to čudo tehnike..ful se mi dogaja in res nimam časa pa še mal sem se odvadla čvekatuser posted image
drugač se je lesi vrnil domov in se imamo kot v pravljici...dokler bo trajal..
službo imam še če bo pa še kaj konkretno novega vam pa seveda takoj povem..nisem vas brala za nazaj ker je preveč vsega..imejte se lepo..pa vsak dan se spomnim na vas..sam to še ne prižge računalnika...sej vem okol ušes me je treba..

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 20:31:04   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

remember me?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -ZDRAVO LESIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 20:53:49   
Duškica
Natasaom - lepo te je brat. Upam, da se tvoja pravljica ne bo končala. In napiši nam še kaj!!!

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 21:24:40   
majrim
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

remember me?

  o yessssssssssssssssssssssssssssuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
...če pa živiš pravljico je pol oproščenouser posted image user posted image user posted image ...samo poročaj!!!!!!!!!!!

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 21:37:59   
neli99
evo, prišla še ena kandidatka za vlak letnik 09 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... no vidiš laubica,  sej mogoče se pa tvoj tut premisli. sej dolgoročno peglanje jih tut mal omehča ... moške duše namreč user posted image  ...

pozdravljena natasaom ... in naj vama ta pravljica pride v navado, ta pa v železno srajco. user posted image user posted image user posted image  pa čimprej kakšen +++++++++ user posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 21:46:39   
majrim
daj neli nehaj...naj najprej uredita ljubezen ,pol pa še ++++++++++++++++++user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 21:53:13   
dodi
Vauuu..........Neliuser posted image user posted image user posted image  ...zdaj bomo navijali za ++++++++++++user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 22:01:48   
Duškica
neli, Neli,...user posted image user posted image user posted image user posted image

Grem jest pašteto. Malček se je dojil 45 minut - shirala bom.

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Mamice po 35. letu
27.8.2008 22:15:14   
neli99
user posted image  jst nisem kandidat za vlak letnik 09!!!  dodi da ne bo kakega nesporazuma. ... dojenčkodiš je pa druga stvar, to še ne obrodi +++

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?