|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 9:05:32   
kalbo
Mamo pa DESCI (ta od Mišni mi je huda user posted image ) za drugo leto v planu turnejo od Ljubljane do Splita po jadranski magistrali s kolesi, potem pa na trajekt in nazaj do Reke in z vlakom domov.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 11:24:16   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Me pa mika enkrat ena turneja po dalmatinskih otokih, sam to pa meni ne pride v poštev drugače kot z avtodomom.


Kar smo mi letos obvozili dalmatisnskih otokov, si tja ne želiš z avtodomom... Ceste so ozke, še z avtom ponekod težko prideš, pa bog ne daj, da se ti kdo pripelje nasproti... No, lahko se voziš po glavnih cestah, na kakšno stransko odvit je pa nemogoče.

Poleg tega so zelo luštna mesteca v raznih "uvalah", kamor spet niti pod razno ne priplezaš z avtodomom oz. ja, prideš, ampak moraš potem v rikverc nazaj, ker nimaš kje parkirat / obrnit...

Pa ne govorim na pamet, ker smo tudi že vozili z avtodomom. Če hočeš komot varianto je verjetno prikolica boljša za te otoke, ker se sparkiraš v kamp in si po otoku normalno mobilen.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 11:27:45   
viv_
Kar se tiče seljenja in kilometrov pa...

Ko sva bila še brez punc, sva v 3 tednih počitnic zamenjala 15 kampov. Ampak takrat sva imela en mali iglu, 2 armiča, stole, mizo in to je bilo to... Zdaj pa gledamo da se več kot 4 ne selimo. Saj tisti dan ni prijetno, ampak odvaga, ker je potem naprej spet bolj fletno user posted image



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 12:03:47   
kalbo
Sej če bi mel jest avtodom, bi ga mel v stilu VW multivana oziroma v obliki Caravele. S tem prideš pa kamor hočeš, ker ga skoraj ni kotička v Sloveniji, kamor Mobitelovci nismo priplezali z našimi belimi Caravelami, tko da s tem si upam tud na najbolj oddaljene dalmatinske otoke, pa še kam. Problem je edino keš, pa dejstvo, da moraš to vzdrževat, tko da za dva je še vedno zakon tamal iglu, pa gasa.

Je pa res, da mamo ljudje različne poglede na to, kako se odklopit. Pri meni pali, da se počim nekam v Dalmacijo vržem telefon tako daleč, da ga ne vidim, se priklopim na pivo + travarico (vem, kronik sam kaj čmo) in to je to. Zdaj ko so otroci tu, se na pivo pa travarco ne da orenk priklopit, ker je treba otroke u vodo spravt, pa nahranit pa tko, sam greuser posted image

< Sporočilo je popravil kalbo -- 2.9.2008 12:11:52 >

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 12:08:14   
kalbo
Ko sva bila še brez punc, sva v 3 tednih počitnic zamenjala 15 kampov.


Meni se dobesedno strga user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 12:22:16   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Je pa res, da mamo ljudje različne poglede na to, kako se odklopit. Pri meni pali, da se počim nekam v Dalmacijo vržem telefon tako daleč, da ga ne vidim, se priklopim na pivo + travarico (vem, kronik sam kaj čmo) in to je to. Zdaj ko so otroci tu, se na pivo pa travarco ne da orenk priklopit, ker je treba otroke u vodo spravt, pa nahranit pa tko, sam greuser posted image


U, na Visu je baje super travarca...

Ma mene matra ful AD, sam klinc... mormo bajto najprej spedenat. Pa če bi ga mela, hočem običnga, tko da je za 4, pa da mamo wc+tuš, da se lahk "švercamo" pa spimo izven kampov...

Sanjam, sanjam... Bomo še naprej 1x na leto rental, za dušo.

Drugač pa letos, pridemo na Lastovo, pa z G. zčneva špricerje pit... Mater... sva se ga tok nacedila. Ampak tko, res dobr... Sva postavlala spalnice v šotor, sva se tok režala, da sem mislla, da me bo pobral. Pa fajn, da je bil majhen kamp, da so otroc lahko letal okol... pa da ni bil ob morju, da nista mogle v vodo past user posted image user posted image

U, sem dobla idejo... Mogoče bi mogla pospravljat in postavljat šotor vedno mal pod gasom user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 12:29:07   
viv_
Evo, mal jadranskih fotk:

Vis:
user posted image

user posted image

Biševo - modra jama:

user posted image

Lastovo:
user posted image

user posted image

user posted image

Mljet:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Pa še kok pakiramo vsakič:

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 12:34:23   
kalbo
Doma mam Murtersko travarico in je ni boljše....seveda od vseh, kar sem jih pil do zdaj user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 12:35:56   
kalbo
Sej pravim, mene pakiranje ubijeuser posted image   aja, pa kroksi so zakon.....

< Sporočilo je popravil kalbo -- 2.9.2008 12:36:21 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 12:43:10   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sej pravim, mene pakiranje ubijeuser posted image   aja, pa kroksi so zakon.....


Aham... pa še amfibijsko vozilo so... po kopnem, po vodi, po umivalnicah v kampih ... user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 13:02:04   
kalbo
kroksi grejo povsod

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 13:42:59   
kalbo
U sem zdele nekje ujel, da ti Murter ni všeč, jest ga pa hvalim user posted image  tomideli

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 14:11:23   
viv_
Ja, na Murterju so bile okoliščine:
- jaz sem bila 1. noseča (sem itak mislila, da sem napol mrtva)
- iz tega naslova sva bila samo v enem kampu
- prvič po 100 letih nisva šla na potovanje poleti
- descuser posted image  je delal potapljaški tečaj (sicer sem mu dala zeleno luč), kar je pomenilo, da je on tauhal pol dneva, jaz sem bila pa v senci pod enim borovčkom in zraven mene je bila teta od Janice Kostelić, ki mi je skoz tumbala, da moram pit, pa breskve mi je lupila, pa da ne smem na sonce... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

Tko da lahko da z Murterjem ni nič narobe, ampak je bilo takrat z mano mal user posted image

Je bila pa druga nosečnost toliko bolj fajn user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 14:30:54   
kalbo
Men tud murter in Slanica prvič pred štirimi leti nista bla všeč. Letos smo šli pa tja zarad prikolce in cene in smo zastrupljeni, dobesedno. Sanitarije niso nevem kaj, so pa čiste, doživiš pa tam pravi Dalmatinski duh...lagano sportski je vse. Men je ratal res odklopit letos.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 14:38:39   
viv_
Mi smo pa tako, da ne gremo nikol nazaj na isto destinacijo ... Pa če je še tolk fajn, nikoli ne gremo nazaj, ker je nekje drugje lahko še boljše user posted image

Edini dve destinaciji, kamor bi se še rada vrnila je:
1. Turčija
2. Marakeš (Maroko)

To bi tudi puncama ful rada pokazala, ker se mi zdi tako zanimivo, čisto druga scena...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 14:49:42   
kalbo
Viš, jest lohk pa šele takrat odklopim, ko vem, kje dobit dobro pivo, kje ribe, kje meso, ko te gazda od gostilne pozna, pa se zate ekstra potrudi, pa tko. Imam pa v življenskem planu kombi, pa ženo pa gasa po svet. Sam to bo pomoje pršlo na vrsto pol, ko bodo šli otroc po svoje.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kam pa naslednje leto?
2.9.2008 16:06:31   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Sam to bo pomoje pršlo na vrsto pol, ko bodo šli otroc po svoje.


Sam zdej je moderno, da se motrci še pri 30-ih doma valajo user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kam pa naslednje leto?
4.9.2008 11:38:51   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: viv

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Sam to bo pomoje pršlo na vrsto pol, ko bodo šli otroc po svoje.


Sam zdej je moderno, da se motrci še pri 30-ih doma valajo user posted image


user posted image
Jaz bi rada šla spet na Korziko, kjer sva bla še brez tamale, ker je SUUUUUPEEEEER, pa verjamem da kje drugje je tud še boljše, ampak jaz sem tako dolgočasna po eni strani, mi je škoda tvegat dopust, če potem ne bi bilo tako fajn ... Moj pa bi šel vsakič drugam. OK, na Lošinj se nam ne mudi nazaj, letos smo bili tam, ker je bilo fino, ampak to je to. Mogoče kak dalmatinski otok, na Sardinijo bi mož tudi šel, jaz sem že za poročno potovanje težila s Sicilijo, pa je potem padla Korzika... Kaj vem, en nor načrt je pa bil z avtom na Portugalsko za dva meseca.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kam pa naslednje leto?
11.9.2008 21:43:33   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Viš, jest lohk pa šele takrat odklopim, ko vem, kje dobit dobro pivo, kje ribe, kje meso, ko te gazda od gostilne pozna, pa se zate ekstra potrudi, pa tko. Imam pa v življenskem planu kombi, pa ženo pa gasa po svet. Sam to bo pomoje pršlo na vrsto pol, ko bodo šli otroc po svoje.
no to so pa besede mojga možauser posted image zato se ne strinja še za 3tjega otroka ker sanja o teh besedah user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kam pa naslednje leto?
11.9.2008 21:44:21   
Laubica
Pravi da bi še enga imel nikol nebi časa uživat imeluser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kam pa naslednje leto?
11.9.2008 21:46:36   
Mišni
Mene trenutno malo Grčija mika ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kam pa naslednje leto?
11.9.2008 21:46:41   
Laubica
Samo Murter je tudi meni in možu čisto mimuser posted image ni sence in ni me osvojiluser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kam pa naslednje leto?
11.9.2008 21:47:37   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Mene trenutno malo Grčija mika ...
ja mene tudi -sploh pa odkar sem danes gledala mjuzikl MAMAIJAuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kam pa naslednje leto?
12.9.2008 9:00:36   
viv_
Mene ful ful mika tudi Turčija. Saj daleč je isto kot Grčija, če greš kampirat... Pa res je lepo!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kam pa naslednje leto?
12.9.2008 18:45:35   
Mišni
Ja, samo mi ne bi šli z ladjo v Grčijo. Mi bi šli kar z avtom. Meni je ful užitek iz avta gledat naokoli, opazovati pokrajine. Pa potem se ustavimo kje v kakšnem zanimivem mestu ali ob kakšnem čudovoitem razgledu ali čim podobnim. Tako da mi oglede velčinoma opravimo mimogrede. Če je pa kriza ali predvsem, ko nas kje na poti "preseneti" večer, pa pač prespimo v kakšnem kampu eno noč. Imamo za to en mali šotorček.
O.K., edino, če bi res šli v Grčijo, potem bi si že naredili plan, kaj je tam pa res potrebno pogledat. Če bi bili že enkrat tam ...user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?