|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 19:43:26   
naty13
Dan.

Najprej komentarji, da ne pozabim vsega do večera. user posted image user posted image user posted image user posted image

Sayuri, Nell, Tinka14 in Tejka lepe slikice otročkov. user posted image user posted image user posted image

Tejka mi bomo verjetno tudi meli krst 19. oktobra, ni pa še 100%. Oktobra bo, ker se mi tudi novembra zdi premrzlo. user posted image

Kaja02 moj Jošt ima tudi pikice. To je čiščenje kože. Se mu je 2x že naredilo. Enkrat je bolj izrazito, pa skoraj zgine, pa spet. Potem pa je bilo par dni čisto dobro, pa se je na drugem ličku pojavilo, zdaj pa spet izginja. Me je že patronažna opozorila na to čiščenje- naj z mandljevim oljem mažem.

Dojenč vidiš, da Žana čisto dobro pridobiva na teži. user posted image user posted image user posted image user posted image

Aradej dobrodošla doma.user posted image user posted image user posted image

Uf dretje. Se bo treba počas pripravit za spanje - kopanje, hranjenje... user posted image

Kako smo preživeli dan, pa danes zvečer ali pa jutri zjutraj. user posted image

Hvala vsem za čestitke in lepe želje.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 21:01:13   
bambi14
Večer,
naša Elanina je imela maratonsko noč, je jokala do 3 zjutraj in posledično sem si zjutraj lepo popravla podočnjake za uho, si dala nasmešek na usta in smo šli v nov dan.user posted image
Imele sva prvi pregled,....in sva čakali 2 uri na pregled in posledica- derenje in lakota, sem bla kr malo jezna, da naju niso vzeli prej, ker je bil jok 2 uri( jaz mokra, tamala zadretauser posted image ), se je tak histeriočo drla, da ni reagirala na žvenketanje ključev.
Smo pa pridobili pol kile oz.580g in malo smo zrasli,...ima pa malo popkovne kile( ja itak, ko pa se jokica, ko ima krče)- dohtarca je rekla, da naj ji kr popek not potisnem, ko se boma previli. Aja pa kolki so ok in je dala zeleno luč- lahko smo brez širokega povijanja.user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 22:53:49   
bella02
Bambi, sem že zadnjič opazila, da napišeš Elanina kot eno ime. Bo to tako ostalo ali je le posledica hitrega tipkanja?

Se vidi, da imamo mamice še precej dela same sabo in z malimi pikicami. Pa bo verjetno kmalu bolj živahno.






< Sporočilo je popravil bella02 -- 4.9.2008 22:54:23 >

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 23:10:04   
bella02
Naty, bom še enkrat poskusila

user posted image



(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 7:03:18   
sayuri
Dobro jutro. NAj vam postrežem s kavico user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 7:08:41   
Barbarinha
Dobro jutro!

Samo, da na hitro sporočim: 30.08.2008 ob 22h12 smo prvič prijeli v naročje našo štručko Lukca, težkega 3470 g in 50 cm velikega.

Več o porodu in našem tridnevnem bivanju doma, šibam na socialno in zavarovalnico in... in... še sreča da je lubi doma.

Se tipkamo kasneje...

_____________________________

Tudi črna ovčka volno daje!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 7:20:16   
sayuri
Kako smo kaj, punce? Sem prejle gledala seznam naših nosečk, pa se jih kar nekaj še ni javilo user posted image . No ja, ko bojo imele čas, nam bodo zihr prišle povedat lepo novičko in čvekat z nami. user posted image

NAša dva čmrlja sta včeraj dobesedno prespala dan.user posted image Ne vem, če sta bila 3 ure pokonci. Me je kar skrbelo, kako bomo ponoči dežurali. PA se je izkazalo za obratno. Samo dvakrat sem vstala.user posted image Pvič ob enih, ko se je Lovro zbudil, drugič ob pol štirih, ko se je Zara zbudila. Zdajle še oba spita user posted image . Je nekaj v zraku, izgleda. user posted image user posted image user posted image

tejkaz sem upala, da je tvoja Eva imela shoo shoos copatkeuser posted image . Ti vedno tko fajn razložiš stvari.user posted image PA všeč mi je ker poveš, kaj ti je fajn, kaj te moti. Vedno z zanimanjem preberem vse user posted image  SAj za naše nogice so tile copatki tudi še premajhni, bi jih pa kar nabavila - jesen bo kmalu tukaj user posted image   Tudi Robezz copatke sem gledala, so tud lepi, ja. user posted image  Mimogrede - ful lepo družinico maš. Samo mami še manjka na tisti družinski sličici. user posted image

Zoja MIša,  ti je že tejkaz dala link za copatke. Imam še enga za copatke Starchild. Imajo nekoliko več izbere, pa malce so dražji. Izkušenj pa tud nimam z njimi. Pred 4 leti, ko je bil Filip dojenček, teh copatk še ni blo.

http://www.minisvet.si/starchild-c-251_317.php

http://www.mojskratek.si./ShooShoos.htm

http://b2c.baby-center.si/webclassification.asp?ClassID=100&ParentClassID=100

ZAra se je zbudila ..... šibam user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 7:21:03   
sayuri
BArbarinha, čestitke ob rojstvu Lukca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 7:40:25   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Kako smo kaj, punce? Sem prejle gledala seznam naših nosečk, pa se jih kar nekaj še ni javilo user posted image . No ja, ko bojo imele čas, nam bodo zihr prišle povedat lepo novičko in čvekat z nami. user posted image

NAša dva čmrlja sta včeraj dobesedno prespala dan.user posted image Ne vem, če sta bila 3 ure pokonci. Me je kar skrbelo, kako bomo ponoči dežurali. PA se je izkazalo za obratno. Samo dvakrat sem vstala.user posted image Pvič ob enih, ko se je Lovro zbudil, drugič ob pol štirih, ko se je Zara zbudila. Zdajle še oba spita user posted image . Je nekaj v zraku, izgleda. user posted image user posted image user posted image



Jošt tudi prespal včerajšni dan. Pa mislim, da tudi tri ure ni bil buden. Me je bilo strah za ponoči, pa je spal do 4.30 v kosu.user posted image  Zdej pa spet papca.user posted image


Seznam user posted image  pa še ni prazen. Upam, da se jih čimveč pofočka z dojenčki. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 7:46:38   
naty13
Jutro.

Sayuri  hvala za user posted image .

Naša noč super. Jošt spal od 21h do 4.30. user posted image user posted image user posted image  Pa potem še do 7.30. user posted image user posted image user posted image

Včeraj pa naporen dan. user posted image  Najprej smo šli v živalski vrt v lj. user posted image  Nejc užival, Jošt spančkal v vozičku. user posted image  Potem pa še po kremšnite za domače, pa na pico, potem pa je še mami prišla in večer je bil tu. user posted image

uf bom prišla nazaj kasnej, je treba Joštu za papat dat, pred rač se mi afna in vleče cucelj kot dudo in nič ne poje. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 7:57:19   
tejkaz
Jutro

Kar lepa noč. Bi spala trikrat po tri ure, vendar ga je Eva lomila. Se mi zdi, da jo malo vrtec muči, imajo nove v skupini in menda veliko jočejo. Danes sem opazila da ima na trebuščku modrico in jo vprašam kaj je to pa reče da jo je Miha udaril s palico. Jo kasneje še enkrat Gregor vpraša in mu pove isto. Tako da sem mu naročila da pove vzgojiteljici naj bodo pozorne.

Včeraj sem imela predzadnjič CPP. Moji trije so bili spet uro in pol sami. Jaša se je eno uromenda drl kot bi ga iz kože dajali.  Gregor ga je pa pustil da se je zjokal. po eni uri je menda ugotovil da ne bo nič in je utihnil. Jaz tega ne bi nikoli naredila, ne bi si upala. Še dobro da me ni bilo. Je pa bil potem cel večer zelo priden, niti pisnil ni, lepo sva ga skopala, se je najedel in v hipu zaspal. Brez solzice.

Sayuri, hvala. Se trudim, da odgovorim vsem. Povem pa kakor mislim. Pa ko smo že pri copatkih in čeveljčkih, da naredim še malo reklame za eno kolegico: http://www.zverinica.si/

Joj, bambi, to je pa bilo enega joka. Upam da bo naslednjič bolje. Pa še dobro da ti uspe podočnjake skriti. Meni jih namreč ne uspe user posted image

Kaja02, jaz tudi mislim, da so pikice posledica čiščenja kože. Skopaj jo v hrastovem lubju. Kupi ga v lekarni, skuhaj v eni kastrolci in potem precedi v banjico. To res pomaga. Pa takrat je ne kopat s pleničko, ker hrastovo lubje ne gre dol, tudi če boš ven kuhala ne bo šlo dol.

Tinka14, ti imaš tudi enega cukra doma. Malo nam še napiši kako se rihtate.

Gajka, saj meni je ta župnik tudi zoprn. Nazadnje sem bila pri njegovi maši za Evin krst (stara je bila tri mesece). Imam vse zakramente, bila sem krščansko vzgojena ampak k njegovi maši se pa ne morem spravit. Je takooo dolga, da se mi zdi že brezvezna. V Šentilju pa zato, ker sva midva poročena tam, Eva je krščena tam, bo pa še Jaša.  Pa še zato, ker imamo potem prostor v gasilskem domu za praznovanje. Tukaj nimam kaj ljudi dat user posted image

Dojenč, pa je ratalo tudi tebi. Luštkano hčerkico imaš. Zdaj pa kar redno osvežuj album. Jaz ga tudi. Če slučajno še katera nima mojega linka med svojimi priljubljenimi stranmi: http.//tejkaz.moj-album.com Malo heca user posted image

In lepo se imejte


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 8:50:23   
arait
Dobro jutro

Naty vse najboljše (pa čeprav z zamudouser posted image )

Sayuri hvala za user posted image

Mi smo se učeri kopali in Eva je neskončno uživala - le v miljenju ne tako zelo. Včerajšni dan je bil grozen. Eva ni spala pomoje niti 2 uri v kosu, skos je neki tečnarla in skos je hotla jest. Zvečer je ob pol devetih dol padla, ob polnoči smo jo v spanju previl in malo nafutral, potem pa je spala do 6.30, pojedla in zdej še kar spi user posted image user posted image Če bi bilo tako vsako noč bi bil luksuz user posted image

Danes imava pediatra. Me prav zanima kaj bomo izvedeli.

grem še malo pospravit po stanovanju, potem pa na pot proti zd-ju

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 9:00:32   
anita goitan
jutro,
moja bejba mi nina na levi rami,auu je že težka,
čitam glede krsta, tudi mi2 jo bova 19.oktobra krstila, septembra je prekmalu,pa še vsi naši so v trgatviuser posted image , oktober pa zna bit lep, upam.
Komaj čakam jutri da gremo v Vipavo oz tja dol pod Zemono, že 1m nisem bila domaaauser posted image

(odgovor članu arait)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 9:42:18   
naty13
Arait super za vašo lepo prespano noč. user posted image user posted image user posted image

Anita lepo se imejte ju3 v vašem koncu. user posted image  To nas bo pa melo krst na isti dan. user posted image


Mi2 z Joštom sva pa mela maratonsko hranjenje - ena ura 80ml. Spet mi je vlekel flašo kot vleče dudo. Nič jedel samo cuzal. user posted image user posted image user posted image user posted image  Meni je šlo res na jok. je že tako lepo jedel, tudi dude se je lepo navadil in se umiril, ko jo je imel zvečer pred kopanjem, zdej jo bo pa treba spet ukinit. user posted image  Pa še Nejc se je potem zbudil, valda ura je bila že čez 8h, pa lačen, še njemu naredim, poje dve žlice čokolešnika in nič več. user posted image  Sem rekla prav, do kosila nič, potem bo pa že jedel, bo verjetno vsaj mal lačen. user posted image  Nejc je zdej zunaj, Jošt a v ležalniku leži in gleda. user posted image  Prej je mal jokcal in nergal, pa sem ga kar pustila in se je po 10ih min umiril. user posted image  

Spanje v ležalniku - ne vem katera je spraševala
Tudi jaz ga pustim v ležalniku spati, če mi zaspi notri. Zvečer ga pa takoj po hranjenju in podiranju kupčka nesem v postlo, ne glede na to ali je buden ali mi zaspi med hranjenjem. Se pa, če že spi, zbudi, ko ga v postlo položim, pa potem sam brez problemov zaspi. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 9:47:18   
ozziebo
Jutro!

Smo dobro spali, 6 in 5 ur v kosuuser posted image , pa vseeno paše kava! Joj, ima pa tamala malo nosek zamašen, ker tamali ful smrka in kiha, ji non stop čistim s fiziološko pa ven srkam, pa kiha...Upam, da ne bo kaj hujšega

Kaja, naša ima že 2 tedna izpuščaje po obrazu. Si jim čisti koža, pri taprvem je bilo čisto enako. Ji pa z ničemer ne umivam, sicer pa ti je že Tejkaz svetovala hrastovo lubje. Pri tamalem sem probala, pa ne vem če je bila kakšna razlika.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 9:59:51   
bella02
user posted image
Naša še spi, jaz pa sem poslušala, kako se je Pečo na radiu HIT spustil po toboganu v tangicah. To ga serjejo, jih je res fajn poslušat. user posted image
Mi smoi tud uredu spali. Jedli sva ob 1h in ob 6h. Baje je grmelo, jaz nisem nič slišala. Sem mogla glih fajn zaspat po prvi rundi. Kako da ne slišim grmenja, Tejo pa ja, samo da se premakne user posted image ? Zanimivo

Sem tolk vesela, da sem končno pogruntala, kako limam te smailije tle gor. Sem sinoči skor doktorirala, pa zdejle ugotovim, da sem pritiskala kopiraj sliko in ni šlo, zdajle pa najdem spodaj še samo kopiraj, pa gre. user posted image
Ja, bom se zdaj zraven še mal igrala, ne zamerit  user posted image .

Včeraj smo imeli na obisku prijatelje. Tjaša in njihov 5-letni sin sta šibala po stanovanju sem ter tja in enkrat on useka z glavo na tla, na ploščico user posted image . V svojem življenju še nisem videla, da bi nekomu v sekundi zrasla buška v velikosti pink pink žogice. So ga peljali slikat, pa je glava cela, samo opazvat ga morajo, če ni imel pretresa možganov. Sam hudo!!!

Teja se zbuja. Dopoldne še malo likat, popoldne pa v Kočevje h kolegici. Komaj čakam, da gremo mal od doma user posted image .

Lepo se imejte!!!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 10:02:26   
bella02
user posted image user posted image user posted image Barbarinha, čestitke za Lukauser posted image user posted image user posted image



    user posted image

(odgovor članu Barbarinha)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 10:07:15   
bella02
Naty, mi je setrica glih včerej rekla, da je imela za Evo premajhno luknjo (premajhen cucelj) in se je zraven utrudila in zaspala. Zdaj je kupila večji cucelj in je uredu. Imajo različne firme različne starostne meje za te stvari.
Sem pozabila, Nejc ne gre v vrtec?

Mi bomo meli pa krst že kar 21. septembra. Mi je čist uredu.
Včerej je bil zame ful en čuden dan. To pa zato, ker sem dobila kar nekaj voščil za rojstni dan. Vse uredu, samo jaz ga mam 9. aprila user posted image . Zgleda, da je računalniški program narobe obrnil mesec in je prišlo do zmešnjave. Sam sem se res nasmejaja  user posted image .
No, zdej pa res grem. user posted image

< Sporočilo je popravil bella02 -- 5.9.2008 10:12:33 >

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 10:27:23   
sandra123
Danuser posted image ...da se vam malo spet javimuser posted image ...Danes smo imeli prekrasno noč s spanjem...Taja je spala od 23.30-07.30user posted image user posted image user posted image user posted image , sicer se je zvečer zdrla do onemoglosti, ker so jo krči dajali, ampak je pa potem spala celooooo nočuser posted image ...Tejka se pa še vedno zbuja na 3-3,5 urce, tako, da je bil tudi danes velik podvig glede spanja pri njej, ker je spala od 22.30-ih do 02.30...user posted image user posted image user posted image ...no, pa sva si oba z user posted image končno malo spočilauser posted image user posted image user posted image ...
Nekako pa imam težave s tem, da zjutraj nikakor ne morem na sprehod z mojima princeskama...šele okrog 12-ih mi uspe, da se odpravimo venuser posted image user posted image user posted image ...ga mali dve tako sračkata, da ni konec hranjenja in previjanjauser posted image user posted image user posted image ...
Naty...iskrene čestitke ob rojstnem dnevu (malce z zamudo, pa vseeno iz srca)
user posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 5.9.2008 10:28:04 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 10:43:14   
Neža7
Lep pozdrav mamice user posted image
 
Vidim, da vsi lepo čvekate naprej user posted image
 
Spet je ful lep sončni dan user posted image  Nežika mi sedaj spi, vendar ni hotla zaspat čeprav je bila zaspana. Samo, da sem potegnala ven sesalec je bila takoj v komi user posted image  (ne mara tišine) in jaz sem lepo počistla stanovanje, da bomo jutri lahko šli malo na teren. Ne vem kam naj gremo user posted image
 
Jaz sem se danes zbudila z bolečo grlo in me hoče še vročina, vendar se šebam s tabletami in malo Nežiki ne moram dati poljubček user posted image
 
Kako vam že spijo malo pupci??? user posted image
Mene se je večkrat zgodilo, da mi zaspi okoli 19. ali 20. uri in spi celih 8ur. Ko se je nama to prvič zgodilo sem tako hitro ven iz postelje skočila, da me je kmalu kap, ker sem mislila, da je bilo kaj narobe.
Ko bo 2 mesca stara ji bom začela dati otroški gres med mleko, da mi bo spala celo noč.

Kako vam gre s kopanje???
Moja pužika ne mara... Če jo dam na trebušček je potem vesela user posted image
 
Kapljice AD3... Še katere ji uporablja??
Jaz ji ne dajam več, ker je bila preveč boga. Veliko poznam, da so isto naredili, da sem je potem upala.
 
Dovolj vprašanje user posted image user posted image user posted image
 
Jaz grem kosilo pripravit....
 
Lep sončni dan vsem želim.
 
Tukaj je naša Neža... Kako že rastamo user posted image
 
user posted image


UŽIVAJTE!!!!!!!
 
CIAO, CIAO

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 10:52:58   
Erin
        user posted image
user posted image
user posted image

28.6.2008
1. mishel (PDP 5.8.) ~ DAVID - 47cm, 2685g ob 12.43 uri
2. suzili (PDP 13.8.) ~ LANA - 1820g in ŽAN - 1320g

8.7.2008
3. Maja T. (PDP 8.8.) ~ ZARA - 46cm, 2200g ob 12.30 uri
4. srecka30 (PDP 20.8.) ~ MOJCA - 43cm, 1910g

11.7.2008
5.
sayuri (PDP 5.8.) ~ ZARA - 48cm, 2490g ob 10.29 uri 
                              ~ LOVRO -
49cm, 2600g ob 10.31 uri
6. Neža7 (PDP 18.8.) ~ NEŽA - 45cm, 2260g ob 10.32 uri

15.7.2008
7. Gajka (PDP 28.7.) ~ ROK - 52cm, 3430g ob 2.36 uri

21.7.2008
8. m@j@ (PDP 5.8.) ~ URH - 52cm, 3270g ob 12.47 uri
      user posted image
user posted image

22.7.2008
9. cebrca (PDP 5.8.) ~ IVAN - 52cm, 3210g ob 19.56 uri

24.7.2008
10. izabella08 (PDP 2.8.) ~ IZABELA - 50cm, 3050g ob 2.50 uri

29.7.2008

11. Tamy30 (PDP 13.8.) ~ MARTIN - 52cm, 4460g ob 6.46 uri
12. miškolinček (PDP 11.8.) ~ FILIP - 52cm, 3330g ob 15.03 uri

13. dar10 (PDP 18.8.) ~ EMA- 49cm, 2680g

30.7.2008

14. K_a_t_j_a (PDP 12.8.) ~ JAN - 48cm, 2550g ob 7.58 uri
15. Naty13 (PDP 14..8) ~ JOŠT - 51cm, 3205g ob 23.50 uri

16. Tato (PDP 2.8) ~ JAKA - 53cm, 3510g

31.7.2008
17. bella02 (PDP 4.8.) ~ TEJA - 53cm, 4100g ob 15.05 uri

2.8.2008
18. Muklla (PDP 30.7.) ~ ŠPELA - 52cm, 3560g ob 00.15 uri
19. kaja02 (PDP 6.8.) ~ LEJA - 51cm, 3480g ob 6.30 uri

20. daja27 (PDP 12.8) ~ LEON - 50cm, 3320 g ob 21.37

3.8.2008
21. *zvezdica*(PDP 10.8.) ~ ZARJA - 53cm, 3610g ob 6.10 uri
22. tejkaz (PDP 18.8.) ~ JAŠA - 52cm, 3165g ob 22.43 uri

4.8.2008
23. dojenč (PDP 4.8.) ~ ŽANA - 48cm, 3110g ob 11.35 uri 

24. bambi14 (PDP 21.8.) ~ ELA NINA - 47cm, 2810g, ob 21.50
25. Odette (PDP 5.8) ~ fantek - 55cm, 4050g

5.8.2008

26. ozziebo (PDP 1.8.)  ~ LARA - 52cm, 3790g ob 2.55 uri
27. iva77 (PDP 11.8.) ~ TAMMY - 50cm, 3150g ob 9.20 uri 

6.8.2008
28. Erin (PDP 1.8.) ~ TILEN - 51cm, 3190g ob 3.35 uri 

8.8.2008
29. sandra123 (PDP 22.8.) ~ TAJA - 50cm, 3030g ob 9.16 uri
                  ~ TEJA - 47cm, 1960g  ob 9.18 uri

30. pufka (PDP ?) ~ NIKOLA - 52cm, 3900g ob 12.43 uri

9.8.2008

31. renatka (PDP 22.8.) ~ EVA - 47cm, 2560g ob 20.10 uri 
32. arait (PDP 2.8.) ~ EVA - 52 cm, 3450g ob 23.44 uri
33. sonce84 (PDP 6.8.) ~ TIAN - 51cm, 3560g
 
10.8.2008
34. Nevaeva (PDP 2.8.) ~ ALJA - 52cm, 3460g ob 9.15 uri
35. nyna84 (PDP 4.8.) ~ LANA - 50cm, 3240g ob 23.56 uri 
36. Astrea (PDP 18.8.) ~ TINE - 52cm, 3570g ob 21.40 uri

11.8.2008
37. Zoja Miša (PDP 29.8.) ~ KAJA LINA - 47cm, 2600g ob 8.35 uri
38. PABLO (PDP 31.7.) ~ OTMAR - 52cm, 3490g ob 10.24 uri 

12.8. 2008
39. ANA_P (PDP 11.8.) ~ TAI - 51cm, 3960g ob 21.33 uri 
40. PikaPola (PDP 8.8.) ~ PETER - 53cm, 3540 g
41. iskanje (PDP 14.8.) ~ MALU - 54cm, 3800g

13.8.2008
42. cicmic (PDP 3.9.) ~ ZARA - 43cm, 2290g ob 1.00 uri
 
14.8.2008
43. Krysia (PDP 23.8.) ~ ROK - 52cm, 3380g ob 1.04 uri
44. košuta (PDP 15.8.) ~ TEODOR - 51cm, 3370g ob 10.12 uri 
45. anita goitan (PDP 14.8.) ~ ZOJA - 50cm, 3185g ob 17.38 uri
46. m_m (PDP 15.8.) ~ TJAŠA
47. MATEJKA_ (PDP 15.8) ~ PIA - 51cm, 3050g 


16.8.2008
48. maartinca (PDP 10.8.) ~ JERCA

17.8.2008
49. andrejaboris (PDP 22.8.) ~ ENEJ - 50cm, 3310g ob 10.12 uri
50. LenaG  (PDP 12.8.) ~ TISA - 50cm, 3060g ob 15.56. uri
51. Ryssa (PDP 24.8.)
~ LAN - 49cm, 2980g ob 13.12 uri

18.8.2008
52. anonimna (PDP 28.8.) ~ LIAN - 49cm, 3150g ob 7.50 uri

19.8.2008

53. meeryana (PDP 13.8.) ~ ELA - 53cm, 3600g
54. LinaK (PDP 25.8.) ~ LINA - 48cm, 3340g ob 14.25 uri
55. URSKAP (28.8.) ~ ŽAN - 50cm, 3595g
56. buhtlčk (PDP 13.8.) ~ GAŠPER -  52cm, 4230g ob 20.28 uri
57. maya maya (PDP 19.8.) ~ SARA - 52cm, 3380g ob 22.32 uri


20.8.2008
58. Žanneža (PDP 13.8.) ~ LANA - 52cm, 3860g ob 9.51 uri
59. matejchi (PDP 21.8.) ~ MARUŠA - 49,5cm, 3500g ob 16.52 uri

21.8.2008
60. Nejka23 (PDP 28.8.) ~ JAKA - 53cm, 3960g
61. betty (PDP 20.8.) ~ ROK - 54cm, 3900g


22.8.2008

62. Vilika (PDP18.8.) ~ VID - 55cm, 4220g ob 4.21 uri
63. vika1 ( PDP 29.8.) ~ AJA - 50cm, 3500g ob 9.40 uri
64. kat007 (PDP 11.8.) ~ ŽIVA
65. majah (PDP 22.8.) ~ NIKITA - 51cm, 3385g ob 19.52 uri
66. pingo80 (PDP 28.8.) ~ LANA - 50cm, 3320g ob 23.58 uri
67. Višnja (PDP 18.8.)
~ TINEJ - 56cm, 4230g

user posted image
user posted image
23.8.2008
68. tinka14 (PDP 18.8.) ~ NEJC - 56cm, 4360g ob 13 uri

24.8.2008

69. Ninaaa ( PDP 15.8.) ~ ŠPELA - 50cm, 3450g ob 13.30 uri
70. čipka (PDP 18.8) ~ TIA - 52cm, 3660g ob 15.20 uri

25.8.2008
71. Amelia (PDP 24.8.) ~ KAJA - 52cm, 3440g

26.8.2008

72. nateja (17.8.) ~ LUKA - 53cm, 3470g
73. clara23 (PDP 25.8.) ~ MARK - 50cm, 3230g ob 3.15 uri
74. anaya (PDP 18.8)
~ NELI - 52cm, 3370g

27.8.2008
75. Arany (PDP 18.8.) ~ DOMEN - 53cm, 4040g ob 14.27 uri

28.8.2008
76. nell (PDP 20.8.) ~ TIBOR

29.8.2008
77. ČebelicaMaja (PDP 26.8.) ~ GAJA ULA - 53cm, 3730g ob 00.36 uri

30.8.2008
78. Barbarinha (PDP 25.8.) ~ LUKA - 50cm, 3470g ob 22.12 uri
79. karmar (24.8.)
~ URŠA

31.8.2008
80. Julija08 (PDP 24.8.) ~ TRISTAN - 51cm, 3510g ob 7.36 uri


1.9.2008
81. Aradej (PDP 27.8.) ~ LUCIJA - 52cm, 3420g ob 1.43 uri
82. tatly (PDP 24.8) ~ STELLA - 50cm, 3140g ob 10.03 uri

               

                                          39 user posted image   : 46 user posted image


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 10:53:10   
Erin
user posted image PUNCE  S SEZNAMA  - JAVITE SE !!! user posted image


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
user posted image  

03.08.
~ lana78

06.08.
~ arsha
~ karmen83

10.08.
~ Arašida

11.08.
~ bili1

17.08.
~ buruolan
~ erta
~ Jelenche

21.08.
~ soncek3
 
22.08.
~ lana777

23.08.
~ petrushka

24.08.
~ Manika

26.08.
~ krtek1

27.08.
~ anckabancka

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


< Sporočilo je popravil Erin -- 5.9.2008 10:55:23 >

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 10:59:13   
Erin
user posted image user posted image   Barbarinha - čestitke za malega Lukca!user posted image   user posted image

user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 12:37:40   
betty
zivjo mamice! pa mo spet skupaj!!! Moj mali Rok bo danes zvecer star 15 dni. je pravi cukrcek!!! zelo je priden. v celem dnevu morda joka 5 minutk, ponavadi takrat, ko se umiva, zato ga umivam po obrokih. enkrat telo, durgic glavo in obrazek. patronazna nama je rekla, da se bo skopal verjtno naslednji teden, ker ima se rahlo krvav popek.

ozziebo - tudi moj mali je imel dvakrat zamesen nosek. obakrat zjutraj okoli 5 ure. sva dala notri fiziolosko in je bilo ok. prvic je kihnil ven ful veliko muco. se jst nimam taksnih. ko pa je imel nosek drugic zamasen oz. je samo dihal kot bi hropel, ni slo ven nic. je pa lepse zadihal po fizioloski.

uzivajte in se beremo!


(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.9.2008 13:29:47   
arait
medve sva prišle od pediatra.

veliki smo 55cm in težki 3990g, kar je premalo - Eva je na 3-3,5 ure in to po 130ml (nočni obrok spustimo), pa lička ma lepo zalita in podbradek je tud kr konkreten. Upam, da bo do naslednjič več pridobila. dobile sva D3 kapljice in močno upam, da je ne bo zvijalo po njih, mi je pa v lekarni rekla naj jih dam postopoma (prvo začnemo z 1 kapljico, nato 2, 3 ... dokler ne pridemo na 7 kapljic)

v porodnišnici je imela šum na srčku, ki pa ga danes pediatrinja ni slišala user posted image user posted image . upam, da tako ostane za vedno

drugače je pa bla eva ful pridna in potrpežljiva in se ni kej dost jokcala

ker je trenutno v postelji in se še ne pizdi grem še jaz malo v vodoravni položaj

uživajte kolikor se pač da v tem turobnem vremenu user posted image

(odgovor članu betty)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?