|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 13:22:01   
tejkaz
Homeopatske kroglice se kupijo v lekarni arnika v Škofji Loki. Se raztopijo v vodi in jih daješ po kapljicah. O tem vem na žalost samo to, sem pa vprašala eno kolegico ki jih uporablja, če mi pove kaj več in kako do njih, in čakam na odgovor.
Cebrca, povej mi, ali se lahko namažem z materino dušico, ker dojim. Tako sem prehlajena da komaj govorim.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 13:28:16   
anita goitan
čau punce,
čitam da imate probleme s krči, najina Zoja jih še nimauser posted image , sicer ima danes 3 tedneuser posted image , je kar pridna, proti jutru od 5ih bolj nemirno spi pa hranila bi se že skoraj na uro in pol, no ja, baje je to normalno za dojene otroke ko rastejo itd..
user posted image naty VSE najboljše, lupčka od mene in Zojeuser posted image user posted image
Drugi teden bova sami, gre očka v službo, in obvezno morma k frizerju sem obupnauser posted image upma da mi bo uspelo, nameravam kar Zojo sabo vzet, will see!

Sedaj pa šibam še mal po netu prečekirat, sem zelo malo na računalniku, smo skoz zuni al pa okrog se potepamo,
vsem en lep dan, čao

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 13:40:40   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Tako sem prehlajena da komaj govorim.



Boga tejka, a imaš potem un ščitnik pred usti (masko) da ta malga ne okužiš?

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 13:45:01   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Tako sem prehlajena da komaj govorim.



Boga tejka, a imaš potem un ščitnik pred usti (masko) da ta malga ne okužiš?



Ne? A bi mogla? Saj je prehlad, ne virus.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 13:47:54   
anita goitan
ma veš zakaj sem te vprašala, ker je nama pediatrinja v Kr P una ta straejša hm n vem že kako se piše, ful prijazna rekla, da v primeru prehlada naj si kupiva masko tisto k majo dohtarji oz zobarjiuser posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 13:53:48   
bella02
Ma, nekej se igram, pa mi ne uspe. Pa bo že ...

< Sporočilo je popravil bella02 -- 4.9.2008 13:54:35 >

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 14:08:24   
K_a_t_j_a
nell jaz sem imela tudi iste probleme kot ti z otroškimi sestrami v Ce P. Ena je govorila tak glede dojenja, druga tak. Pa tisto vaganje je res bedarija, ker te še bolj živčnega naredi in se še bolj sekiraš. Meni je celo rekla ena sestra (ima kratke blond lase, srednje starosti), da kak bom pa doma dojila pa malega hranla, če nama že v P ne gre. Doma je pa šlo pol vse vredu, tako da smo iz odpustne teže 2500g prišli sedaj na 3320g. Midva se dojima zdaj preko nastavka bolj redno, spumpam si pa samo takrat, ko še imam dosti mleka ali pa je mali tako len, da se mu ne ljubi vlečt. V glavnem jaz sem bila zelo razočarana nad Ce P. Preveč vsiljujejo dojenje. Moji cimri je rekla ena sestra, da kakšna mama pa je da nima mleka. Mislim...user posted image user posted image sem bla kar brez besed, njo je pa zelo prizadelo.
Erin midva nimama tega ležalnika dolgo, pa zaenkrat še nisem opazla, da bi Jan švical. Tudi jaz dam pleničko spodaj. Moj pa zašvica notri v avtu v lupinici.
naty VSE NAJ NAJ IN NAJ SE TI IZPOLNIJO VSE SKRITE ŽELJE! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 4.9.2008 14:09:41 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 14:31:26   
sayuri
Sem prišla pokukat sem gor, pa vidim, da ste se malo prebudile user posted image . Mi je dolgčas user posted image . Otročka spita, mož tudi user posted image  user posted image user posted image user posted image , Filip je v vrtcu, cunje v košari ignoriram user posted image user posted image user posted image . Je en tak dan, ko se mi nič ne da in skoz user posted image user posted image user posted image .

Imam dve vprašnji:

Tiste, ki boste otročke krstile - kdaj jih boste?

Tok so mi luštni Shoo Shoos copatki - bi jih naročila, pa ne vem, kako se kaj obnesejo. user posted image Ima katera izkušnje?
user posted image
user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 14:33:31   
nell
Evo babike js sem uspela prilepit slikice od našga čmrleka, pa če ktero zanima naj pokuka v album

_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 14:49:14   
sayuri
nell jst sem že pokukala v album in ste ful lepa družinica. user posted image user posted image user posted image

Ker mi je še zmeri dolgčas, bom slike lepila user posted image

Zara se smeje
 
user posted image


Resen Lovro

user posted image


Oba v maminem naročju

user posted image


Na veliki postelji

user posted image

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 14:58:37   
tejkaz
Sayuri in Nell, luštkane slikice.

Sayuri, tile Shoo Shoos copatki so res dobri. Ravno prav topli, da nogica ne zašvica in da ji ni premrzlo. Jaz sem jih pri Evi imela, dokler ni šla v vrtec. Tam so pa zahtevali Ciciban copatke in jih je nato imela še doma. Naročila sem jih pa vedno pri Moj škratek. Zdaj sem še Hotsling na poiskušnjo dobila, vendar ga bom vrnila, ker Jaši res ne paše biti notri. Drugače pa v Baby centru prodajajo Robezz copatke. so ravno tako dobri, vendar malo dražji.

Sem pa tudi glede krsta hotela vprašati dopoldan pa sem pozabila. Mi bomo Jaša krstili 19. oktobra. Zdaj septembra je polno, novembra bo pa že premrzlo, na pomlad bo pa že prevelik. Zdaj bo pa še spal. Eva je bila tudi pri takšni starosti kršena in je cel obred prespala.

Zdaj grem pa še jaz slikice snet iz fotoaparata.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 15:10:09   
dojenč
haj punce, sma bile pri zdravniku, nič hudega preventivni 1. pregled.super, vse fajn, zrasle sma za 4 cm,tehtama pa 3750, porodna 3110g.super.
že celi teden se trudim da bi vam pripopala sliko, pa mi ne gre ker mi ven vrze na shrani.si  "stran ni mogoce odpreti"pa sem prej zasledila da je ena slike shranila v album , a mi lahko pove kam pa kako?tako rada bi vam pokazala mojo stručko.

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 15:12:17   
Zoja Miša
Joj kako luštne slikice Nell in Sayuri!!!!

Kje pa se naročijo ti copatki? So res ful luštni. Kako pa izmeriš oz. veš katero št. noge ime otrok?!

In še eno - kdaj lahko začneš uporabljati kengorujčka? No, saj ga še nimam, ampak se mi zdi fajn.

Mi se ne bomo krstili, ker niti jaz, niti moj nisva.user posted image



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 15:19:27   
Zoja Miša
Sayuri, sem dlje časa gledala te tvoje slike in saj mogoče se motim, ampak se mi zdi, da je Lovro ful podoben Filipu, Zara pa je čisto tvoja. user posted image

A lahko jem sladoled, noro se mi ga lušta?

In zakaj jaz pišem vedno tako, da mi šteje samo en post?user posted image




_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 15:19:34   
tejkaz
Bratec in sestrica

user posted image

Moja družinica

user posted image

Nodi na toboganu

user posted image

Dojenč, meni stran normalno odpre in normalno deluje.
Še enkrat navodila:
Pojdi na www.shrani.si
Klikneš na Brskaj in izbereš slikico ki bi jo  rada pokazala.
Klikneš na dodetne možnosti in s KLJuKICO označiš da želiš sliko pomanjšati na 320
Klikneš SHRANI
Kodo za forum prilepiš zraven besedila, ki nam ga pišeš.

Tist album na RR-ju še jaz nisem uporabljala tako da ne vem postopka. Uporabljam www.moj-album.com


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 15:20:56   
dojenč
jaz bi tudi rada vedela kdaj se lahko uporablja kengoru, ker ga bom si kupila,
mi se bomo krstili enkrat drugo leto julija ali avgusta


pomoč pri shranjevanju slik v album rabim

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 15:22:26   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Kje pa se naročijo ti copatki? So res ful luštni. Kako pa izmeriš oz. veš katero št. noge ime otrok?!

In še eno - kdaj lahko začneš uporabljati kengorujčka? No, saj ga še nimam, ampak se mi zdi fajn.



Copatki se naročijo na http://www.mojskratek.si/ShooShoos.htm , ti pa tam piše kako izmeriti nogico in kakšno številko naročiti. Našim nogicam še niso prav.

Kengurujčka pa lahko začneš uporabljati ko sami držijo glavico oz. če imaš takšen kengurujček da ga lahko daš v ležeči položaj že prej. Za ležeči položaj je bolje uporabljati sling, ki ga tudi lahko naročiš na tej spletni strani.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 15:31:52   
dojenč
http://zanikabibika.moj-album.com/



hej uspelo mi je!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


to je moja kraljica

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 15:51:09   
gajka
naty13 - vse najboljše!!! user posted image

tejkaz
- kje boste pa krstili Jaša?

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 15:51:53   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

tejkaz - kje boste pa krstili Jaša?


V šentilju


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 16:53:05   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

tejkaz - kje boste pa krstili Jaša?


V šentilju



Meni je pa ta šentiljski župnik ful zopern in resno razmišljava, da ga ravno zato ne bi dala tukaj krstit. user posted image Trenutno je za krst v igri cerkev Sv. Roka v Dravljah. Malo se igrava v tej smeri, da bi našega Roka krstili v eni izmed cerkva Sv. Roka. Pa Draveljsko cerkev oba poznava, sem začuda že jaz bila parkrat tam in mi je bilo všeč. Tukaj v Šentilju pa sploh k maši ne hodim, ker mi je maša pri tem župniku prav zanič. user posted image No, itak nisem preveč pobožna, moj je precej bolj, v vsakem primeru pa krst bo, kjerkoli pač že.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 16:57:24   
aradej
Mi smo pa doma. Sem vas hitro prišla pogledat da vidim kaj se dogaja. Drugič vas preberem.
Se dobro počitiva in vas vse lepo pozdravljava.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 18:26:40   
tinka14
bom še js probala pokazat slikce mojga nejca, da delim z vami, kak cukrček je ...

user posted image

user posted image

no, ni tako težko ...user posted image

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 18:34:18   
kaja02
dan!!!

punce, eno vprašanje, moja Leja je dobila po obrazu en kup izpuščajev, ima jih že kaka dva dni, včasih se bolj vidijo drugič manj, kaj mislite je to alergija, sem kaj takega pojedla ( se ne spomnem, kaj bi lahko na novo jedla), ali se ji koža še vedno čisti? A mi svetujete, s čim jo lahko umivam, razen vode, mogoče kakšen domač recept????? Imam pa posvetovalnico 11.9, in mislim, da se mi ni treba it prej tja pokazat, so pa ti izpuščajčki le po obrazu

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.9.2008 18:39:50   
kaja02
naty, vse najboljše za rojstni dan, pa kak kos torte si privošči!!!

joj punce, kaki cukri so naši čmrli,

sayuri, tvoja dva sta že prava korenjaka

gajka, moja Leja tudi tako drži glavo, sploh je noče položit na ramo in večino časa želi biti dvignjena, začne protestirati, če leži, glede kuharije pa imam še ta teden srečo, ima moj očetovskega in kuha on, valda, saj je kuhar, kaj pa bo drugega počeluser posted image


_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?