|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A ga kdo nima?
14.3.2009 19:27:22   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Midva nimava nobenega kredita, niti ga ne bova vzela, čeprav gradiva hišo.


Enako. S tem da trenutno ne gradiva, ampak obnavljava.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: A ga kdo nima?
15.3.2009 10:34:42   
prestige


Ja midva ga imam 32000€, na tri leta, s tem sma kupila 2 nova avtomobila srednjega cenovnega razreda. Ampak ga boma poplačala v 2 letih. Zdaj pa boma začela urejat za nov kredit za 60000€, da si uredima mansardno stanovanje. Tudi živima pri starših, ampak se nama ne da šparat 10 let za stanovanje in avto.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: A ga kdo nima?
15.3.2009 22:13:44   
ZmajTolovaj
Midva ga imava in sva ga HB vzela samo za 5 let, kolikor nama je falilo do stanovanja, kar pomeni, da bova čez leto in pol ven iz tega in bo odplačano. In sem zelo vesela, da sva ga sploh dobila, ker veliko ljudi ga pač ne dobi, in da ga zmoreva odplačevat kljub razmeroma visokemu znesku in zraven še normalno (pre)živet.
Se pa strinjam, če ne dobiš od staršev ali če ne zadeneš na lotu, je nemogoče. Sploh pri teh cenah. Sem najsrečnejša, da sva šla v nakup nepremičnine pred 4 leti, ko so bile cene vsaj (malo) bolj normalne.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu prestige)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: A ga kdo nima?
15.3.2009 22:29:53   
tweed
nimamo nič izposojenega... in tudi ne nameravamo imeti

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: A ga kdo nima?
16.3.2009 8:19:12   
Poka
Nimam kredita user posted image In sem v plusu. Če to velja. Namreč, kredit ima moj, ki je redno zaposlen. Gradiva hišo in ker sva ob začetku gradnje ravno odplačala stanovanje, drugače itak ni šlo. Imava ga za deset let, ampak upam, da bo prej odplačan, tako kot sva že pri stanovanju naredila.

Za avto sem ga sama enkrat vzela, ker ni šlo drugače. Pa še to za rabljen. Moj stari avto je bil za na odpad, nisem pa imela nič privarčevano. Mi je bilo kar hudo dajat tistih 300 EUR na mesec deset mesecev... Avtek je sicer OK,  ampak zdaj bi ga prodala, ker rabiva za zidat, pa ga nihče ne kupi. user posted image

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: A ga kdo nima?
16.3.2009 10:15:06   
ronja
Midva. Sva zagovornika teorije, da najprej zaslužiš in potem kupiš. Edino pri stanovanju se ta logika ne bo izšla, ko ga bova kupovala, ampak bova vseeno probala najprej čimveč našparat. Za opremo, obnovo ali avto pa se ne bi nikoli zapufala, bi rajši na gajbicah sedela, pa se s kolesom vozilauser posted image . Živiva na svojem, imava star avto (samo en), kamor se da, greva z biciklom.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: A ga kdo nima?
16.3.2009 10:22:48   
Raho
Imava kredit. Stanovanjski. Za obnovo hiše. No, pravzaprav ga imam jaz.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: A ga kdo nima?
16.3.2009 11:00:29   
sxy
Nimam kredita, nimam lizinga,...
Ne živim pri starših, mi niso starši dali ne za najemnino,  ki sem jo plačevala 12 let, pri 17 šla od doma...
Niti enga evra za nakup stanovanja, ki sem ga kupila pri 29l.

Sem pa od 24l. do 29 leta delala po več kot 8 ur na dan, več kot eno službo,  nisem hodila ven, nisem zapravljala(razen tu pa tam, za svojo dušo,ko je "cuker"padu), posledično izgubila kar nekaj prijateljev in družabnega življenja,... a se je obrestovalo!!!

Imam stanovanje, ki sicer ni v Ljubljani, tako da je bilo malo lažje, kot tistim, ki živite v Lj.!

Se da, no se je dalo, še kakšno leto nazaj!!!!


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: A ga kdo nima?
16.3.2009 12:37:24   
barcaffe
jaz ga nimam

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: A ga kdo nima?
17.3.2009 8:16:47   
k1
nimam, ga bom pa kmalu imela - za eno leto.

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: A ga kdo nima?
17.3.2009 9:33:58   
haloze
mamo kredit in to za avto, pa belo tehniko skoz kupujemo na obroke, pa zavarovanje, ker drugače z eno plačo žal ne gre. Kak naj šparam za neki stroj , ki ga rabim v gospodinjstvu, če ga rabim ZDAJ?
Jaz pravim, hvala bogu za kredite, pa obročna plačila.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: A ga kdo nima?
18.3.2009 7:22:53   
Poka
Midva sva pa tako šparala za štedilnik s steklokeramično ploščo, kako leto, da nebi bilo treba vzet kredita (še v tistih časih ko sem bila jaz brez službe, jo je pa oj sicer imel), in sva našla potem enega primernega, ki je bil še celo znižan in ko sva se peljala po njega v Ljubljano, naju je v naselju zaradi prehitre vožnje ustavil policaj in sva plačala kazen, kar je bilo, mislim da ravno za tist popust in bencin v LJ user posted image Dobil naju je pa na koncu naselja pri tabli, ko ponavadi že vsi začenjajo pospeševat in sva res verjetno vozila 60 namesto 50 - smola pa taka.

Pri hiši imava samo pravilo, da ne vzameva hipotekarnega - ker misliva, da lahko zraven še ravno toliko privarčujeva, da bova lahko zgadila do konca, res pa, da se bova kako leto, mogoče leto in pol kasneje selila.

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?