|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 157 [158] 159   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.3.2009 9:08:51   
Rakica_80
user posted image dober neuser posted image ....tako se je že zgodilo pri tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3926
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.3.2009 9:22:10   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

user posted image dober neuser posted image ....tako se je že zgodilo pri tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Iz tvojih ust v božja ušesa....user posted image user posted image user posted image ...če bo en takle šarmantnež ga takoj vzamem...

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3927
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.3.2009 16:48:33   
tinč407
pozdravljene punce

Malo sem vas prišla pogledat kaj se dogaja pri vas. Ste ble dobre čveke. Pridne kot vedno user posted image user posted image user posted image

Fargi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še za srečo za drugič. Pa ni vrag da ne bo uspelo!

Miška draga, čestitam za user posted image user posted image . Boš pa mela polne roke dela user posted image user posted image user posted image 2 na en mah-ni slabo draga moja user posted image user posted image user posted image iz srca ti čestitam in se veselim s tabo!!!


Jaz pa sem bila ta teden na HSG. Jajcevodi so hvalabogu normalno prehodni. Veliko sem brala izjave tistih, ki so že ble. Tak da sem res mislila da to ne bo nič. Ampak sem se prokleto motila!!! Bolelo je ko HUDIČ!!! Sem mislila da bom umrla zraven. Hvala bogu, da traja vse skupaj samo enih pet minut. Drugače bi sigurno skup padla. Se mi je že delalo temno pred očmi. S tem ne mislim nobene strašiti ampak le povedati kako je blo pri meni. Ker so vse pisale da ni blo tak hudo sploh nisem bila pripravljena. Boljše se je pripraviti na hujše in biti potem prijetno presenečen kot pa obratno. Še po treh dneh ne morem prav hoditi. Po HSG-ju sem kar malo bolj krvavela. Drugi dan pa nič več. Danes sem bila malo več na nogah in se je krvavitev zopet pojavila. Zgleda da bom morala še malo počivati.

Nič babe žabe! Tolko da se vam malo potožim user posted image user posted image user posted image

Uživajte v lepi sončni soboti!!


_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3928
   RE: klomifenke 2008 II.del
21.3.2009 17:04:58   
neela
tinč, čestitke za dober izvid!user posted image To je že kar dober pokazatelj, pa tudi napoved, da boš kmalu user posted image . Kar se bolečine tiče....mene tud hsg ni skoraj nič bolel. Celo čudilo me je, zakaj zaboga sploh dajejo protibolečinsko tableto, če pa skoraj nič ne čutiš user posted image . To si sedaj razlagam, da je najprej čisto odvisno od praga bolečine posameznice, pa tudi od tega al so jajčniki čisto prehodni (boli manj) al pa so zapacani. Sama pa sedaj, ko hodim na uz in sem na iui-jih vidim, da je tud ful odvisno od zdravnika, ki ti dela poseg. Eni so bolj nežni, drugi pa bolj konkretni. Kakorkoli....me potrpimo vse, samo da čimprej dobimo naše zakladke v naročje, kajne?

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 3929
   RE: klomifenke 2008 II.del
22.3.2009 9:22:11   
barvar
Punce hvala vsem za user posted image in lepe želje. Komaj čakam pregled v sredo, da vidim če je vse OK in, da mi povejo kako dolgo bo potrebno čakat preden spet poskusiva. Fizično se počutim skoraj kot pred nosečnostjo. Psihično pa niham, en dan bolj ali manj vredu, naslednji pa čisto na tleh! Bo že boljše!
Lepo, sončno nedeljo vsem skupaj!

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3930
   RE: klomifenke 2008 II.del
22.3.2009 15:28:03   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Inana

Tečnobica, še nekaj ... a potem je možno, da imaš ogromno sluzi in da ne pride do ovulacije? Te je G spremljal na UZ, da je videl, da nisi ovulirala?


Ne, jaz ne vem, če sem ovulirala med jemanjem Klomifena, ker me ni spremljal z UZji. Tudi sluzi ni blo med jemanjem Klomifena. Sluz je bla par mesecev nazaj...

(odgovor članu Inana)
Neposredna povezava do sporočila: 3931
   RE: klomifenke 2008 II.del
22.3.2009 21:13:36   
miska73
Sam da vas spomnam, da je jutri ponedeljek 23.3. in da se vidimo user posted image .
Komaj čakam.

Z neeliko sva se sicer že malo načvekale v petek, ampak niti slučajno ne toliko, kot bi se lahko.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 3932
   RE: klomifenke 2008 II.del
23.3.2009 7:38:19   
Anonimen
JJJJJJJuuuuuuuutttttrrrrrrrrrrrrooooooooo. user posted image  

Dejte se no zbudit!user posted image

neela, kaj jih nisi štela koliko so jih vstavili?? Kakšna mami pa boš? user posted image

Inana, jaz tudi nikoli nisem imela tiste tipične sluzi, ampak je G rekla, da O je. Tako, da jaz mislim, da sluz ni tako pomembna - možno je tudi, da jo je ta mesec malo manj in je niti ne opaziš.

tinč, očitno imaš nizek prag bolečine. Pravijo, da ne boli preveč če so jajcevodi normalno prehodni, če so pa neprehodni pa zna bit zelo boleče. To ti lahko jaz povem iz prve roke. Sicer po HSG-ju nisem imela težav, tako kot ti. Drug dan sem bila sicer še doma, vendar sem vse normalno delala. Drugače pa upam, da si danes že boljše. user posted image

Pa ostale? Fargi, miška, nf... Kje ste?

(odgovor članu neela)
  Neposredna povezava do sporočila: 3933
   RE: klomifenke 2008 II.del
23.3.2009 15:08:04   
PENCA
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

JJJJJJJuuuuuuuutttttrrrrrrrrrrrrooooooooo. user posted image  

Dejte se no zbudit!user posted image


Pa ostale? Fargi, miška, nf... Kje ste?



Cao, punce, kaj je zdej to? Kje ste? A srečanje bo? Kdaj? Jaz bi prišla, pa ne vem kdaj?

Javite se hitro, ker bo nekaj časa trajala vožnja do tja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3934
   RE: klomifenke 2008 II.del
23.3.2009 19:48:40   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: PENCA

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

JJJJJJJuuuuuuuutttttrrrrrrrrrrrrooooooooo. user posted image  

Dejte se no zbudit!user posted image


Pa ostale? Fargi, miška, nf... Kje ste?



Cao, punce, kaj je zdej to? Kje ste? A srečanje bo? Kdaj? Jaz bi prišla, pa ne vem kdaj?

Javite se hitro, ker bo nekaj časa trajala vožnja do tja.



hmmm, penca, žal...takrat ko si ti pisala, smo me že veselo papcale kosilo...dobile smo se ob 13.30 in smo klepetale do pol sedmih....


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 3935
   RE: klomifenke 2008 II.del
23.3.2009 23:21:13   
PENCA
Cao

pa saj to ne more biti res, sem bla tam v Kratofvilu v BTc-ju (tako sem razumela) 17.10 in 17.45, pa vas ni bilo user posted image .

Punce to je bla slaba komunikacija. Tolk sem se veselila, da sem bla frej popoldne.Da bom končno lahko sla na srečanje. Pa da se boste že tolk kmal dobile si tudi nisem mislila. Jaz delam do 14.30, pol mam pa cirka 2 uri z busom do tja, če grem direkt.

No, pa drugič več sreče

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3936
   RE: klomifenke 2008 II.del
24.3.2009 9:42:45   
tecnobica
Penca, za vsak slučaj si z eno od aktivnih izmenjaj telefonsko. Jaz imam tudi miškino. Tudi če jo ne bi bilo, bi mi posredovala telefonsko od kere druge.

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 3937
   RE: klomifenke 2008 II.del
24.3.2009 16:26:23   
PENCA
Cao

Ampak tole je pa res čudn, kje ste babe? A mate kej za bregom? Ponavad naklofate 2 strani, včer pa dons pa nič user posted image . A boste vseen kej povedale kako je blo na srečanju, pa kje ste ble? Kere ste ble?

Tecnobica se pa cist strinjam s tabo, vsaj eno tel. bi mogla met. Ampak takrat ko bi jo rabla, jo nisem mela kje dobit. Bo pa drugič boljš.

Lepo se mejte

< Sporočilo je popravil PENCA -- 24.3.2009 16:27:07 >

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 3938
   RE: klomifenke 2008 II.del
24.3.2009 18:16:41   
Matejčika
IZVIRNO SPOROČILO: neela

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

O super, koliko pa so ti vstavili?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image Milijardo???? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
BEBIII, danes sem imela zadnji krog IUI-ja. Če ta ne rata, grem takoj na IVF. Tam pa imaš bolj 'nadzor' nad tem, koliko ti jih vstavijo.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3939
   RE: klomifenke 2008 II.del
24.3.2009 18:24:12   
Matejčika
Miska, DVOJČKI??!! Jeeeeeeej! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo mami!user posted image

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3940
   RE: klomifenke 2008 II.del
24.3.2009 18:25:47   
neela
Punce, sedaj pa smo ga res posrale.....
PENCA, iskreno se opravičujemo. To pa res ni bilo namerno....user posted image user posted image user posted image user posted image ....ker smo se pofočkale na srečanje same stare znanke, smo se med drugim po drugih medijih dogovorile za uro. Res bo najbolje, da preko zs izmenjaš gsm številko, da te za drugič obvestimo. Sploh zato, ker smo v tistem času še burile duhove po BTC-ju in bi se brez problema srečale....user posted image

user posted image

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 3941
   RE: klomifenke 2008 II.del
24.3.2009 18:27:28   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: PENCA

Ampak tole je pa res čudn, kje ste babe? A mate kej za bregom? Ponavad naklofate 2 strani, včer pa dons pa nič user posted image


Penca, kot si verjetno že ugotovila, smo včeraj sklenile, da ne bomo več smetile te teme, ker sploh več nismo klomifenke in smo odprle novo temo Ex-klomifenke.....vabljena!

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 3942
   RE: klomifenke 2008 II.del
24.3.2009 19:57:09   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: neela

IZVIRNO SPOROČILO: PENCA

Ampak tole je pa res čudn, kje ste babe? A mate kej za bregom? Ponavad naklofate 2 strani, včer pa dons pa nič user posted image


Penca, kot si verjetno že ugotovila, smo včeraj sklenile, da ne bomo več smetile te teme, ker sploh več nismo klomifenke in smo odprle novo temo Ex-klomifenke.....vabljena!



Zakaj pa to? Zdaj bo pa ta tema umrla. SIcer pa... pol tud jst ke spadam, ker ne jemljem več klomifena. user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3943
   RE: klomifenke 2008 II.del
25.3.2009 12:01:21   
Rakica_80
Suziuser posted image user posted image user posted image Važno da si vreduuser posted image
Jaz sem se včeraj začela pikat in imam neke čudne stranske učinke, sem razdražljiva in ful napihnjena.
Jaz sem dobila en teden po konziliju pošto, fuuul hitro res, zato sem prepričana, da boš jo tudi ti hitro dobilauser posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 3944
   RE: klomifenke 2008 II.del
25.3.2009 12:42:22   
Anonimen
Res?? en teden po konziliju? To je pa hitro!!! user posted image  Upam, da bo pri men tud tako. Potem si najbrž klicala za evidenčno številko in so ti rekl, da poklič k pride M. Ni tako?

Jaz bom tud v ponedeljek vprašala kdaj je naslednji konzilij in si bom potem sprožla M nekje 14 dni po konziliju. Da bom najprej klicala za evidenčno št, čez par dni bom pa potem dobila M. Upam, da mi bo uspelo. Samo se moram pozanimat, če si jo lahko sprožim z Dabrostonom.user posted image  

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 3945
   RE: klomifenke 2008 II.del
25.3.2009 14:09:37   
Rakica_80
Ja vprašaj če lahko tako sprožiš! Samo zakaj, a nimaš redneuser posted image ?
Ko dobiš pismo, probaj naredit tako, da si zračunaš kateri dan je bila tvojauser posted image  in da ni čez 22 dni, če je blizu, povej da bo sedaj te dni 22 dan cikla in vprašaš, če lahko prideš sedaj, kot pa da čakašuser posted image  brezveze in še enkrat 22 dan, kaj ni resuser posted image
Matr sem zblodla, upam da razumeš, kaj mislimuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3946
   RE: klomifenke 2008 II.del
25.3.2009 16:38:09   
misk2
a zdej sm pa sama tuki ostala..ker ste ze vse ex klomifenke? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mi nobene vec...kdo bo pa mene spodbujal in drzal fige meni?????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3947
   RE: klomifenke 2008 II.del
25.3.2009 20:07:40   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: misk2

a zdej sm pa sama tuki ostala..ker ste ze vse ex klomifenke? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mi nobene vec...kdo bo pa mene spodbujal in drzal fige meni?????user posted image user posted image user posted image


Jst te bom. Saj vsakič pogledam, če ej kaj novega.

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 3948
   RE: klomifenke 2008 II.del
26.3.2009 7:27:52   
Anonimen
bebiii, pa misliš, da bi mi ratalo tako? Ker imam občutek da na GK radi pustijo malo čakat.user posted image

misk, nič skrbet. Bomo vseeno navijale.user posted image

(odgovor članu tecnobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3949
   RE: klomifenke 2008 II.del
26.3.2009 10:25:45   
Rakica_80
Ja sej lih zaradi tega, bi jaz to poskusila, jaz sem se na to spomnila, ko sem čakala na mojouser posted image
Ti povej, da sta se tako z G zmenila, probaj, nimaš kej zgubit!!!!!user posted image
Sej neboš rabila več Leonišča, ko dobiš papirje, ampak greš v Staro porodnišnico in tam so sestre zelo prijazne, saj jaz sem dobila takšen vtisuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  155 156 157 [158] 159   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 157 [158] 159   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?